The BlogZ programów autorskich mogą tworzyć różne hafty, które są dobrze pasuje do wnętrzaZ programów autorskich mogą tworzyć inny haft, który dobrze pasuje do wnętrza to jeden duży portal oferuje dużą kolekcję wzorów haftów. Jest to nie tylko system, ale również komentarze autorów, którzy stworzyli te projekty, jak również niezbędne informacje o autorach. Więc można „wędrować” w jakiś ciekawy blog, który jest szwaczka. I będzie można zobaczyć nie tylko swoją pracę, ale zapoznać się z niuansami ściegiem krzyżykowym, czyjegoś doświadczenia.


Autorzy muliną: kim są

Idź do tej samej wydeptana ścieżka, zapisz się na blogu znany szwaczka. Jeśli dopiero zaczynasz haftować, i tak wiele nie znają, a następnie działa tylko w ramach programów, iść, można powiedzieć, z kaprysu, to nie jest tak łatwo. Popularnym blogerzy są tak wielkie, że ich strona przeciągnąć proces nowego rodzaju twórczości jest szybciej i więcej zabawy.

Na przykład wpisz w poszukiwaniu „lekcje haftu” i znaleźć witryny blogu gdzie kilka umelitsy podzielić się swoimi wskazówkami. Jeden z tych blogów jest hafciarską Svetlana pseudonimu. Pisze dużo o haft, szczegółowo i po prostu kładzie się samouczki wideo, zwiększając liczbę swoich fanów rośnie tylko. Tak więc system, oczywiście, można znaleźć również tam.

Schemat tego autora pomogą stworzyć piękne hafty, które można powiesić w przedszkoluSchemat tego autora pomogą stworzyć piękne hafty, które można powiesić w przedszkolu

Stał się popularny i takie blogi hafciarki:


 • Nelly;
 • Vasilinkiny utwór;
 • styl angielski;
 • Kwiat wyobraźnia;
 • Miłośnicy blogu japońskich wzorów itp

Jeśli zrobić trochę ćwiczeń autonomię w pracy na obwodzie, zachować wszystkie swoje systemy - mogą być odpowiednie do dzielenia się z towarzyszami. Odnosi się to również do innych rodzajów rzemiosł, takich jak dziania, patchwork, hafty hafty, itp

programy autorskie do ściegiem krzyżykowym: rada dla igły

Obserwujący blogerzy needlewomen osiągnąć duże rozmiary. Bo oni cieszyć się nim i przekazać publiczności swoje założenia o sztuce. Jest on szczególnie przydatny do przeczytania tego początkującym najważniejszej wiedzy nie pochodzącym z surowych książek, ale z dziennym dzienniku.

Takie złożone wzory powinny być wybrane, jeśli masz doświadczenie szyciaTakie złożone wzory powinny być wybrane, jeśli masz doświadczenie szyciaNa przykład, można wybrać wstępne wskazówki dla początkujących:

 • Odciąć żądany fragment płótna, oraz krawędzie przetworzonego kleju PVA;
 • Tkanina krotnie 4-krotnie, aby znaleźć środek internecie;
 • Zacznij haftować od centrum miasta, jest to jak najlepiej;
 • Na rewersie naprawić gwint - nie rób jej zawiniątko, wątek zostanie zamknięty nałożone szwy;
 • Najpierw położyć szwów w jedną stronę, potem w drugą, wspólne niższe stezhochki nałożony prawy górny dobrze i - w lewo;
 • Podczas haftowania ciągi nie ciągnąć mocno, w przeciwnym razie obraz nie będzie estetycznie;
 • Gotowy produkt ma być myte w wodzie z mydłem, a pary z wewnątrz na zewnątrz, i zrobić to tak długo, jak tkanina jest jeszcze wilgotna.

Nie tylko płótno lub tkanina bawełniana jest używana dzisiaj można zakupić tworzyw sztucznych i płótna oraz rozpuszczalne w wodzie, a stramin. A wybór obręczy dużo.

Zestawy autorskich ściegiem krzyżykowym: wielki potencjał

Obecnie w Internecie można znaleźć wszystko co chcesz. Co więcej, nie tylko programy i notatki na blogach mogą Cię zainteresować. Można nawet zamówić gotowy zestaw autorów, gdzie wszystko jest zebrane razem, aby rozpocząć pracę - od obręczy do gwintów. Nie trzeba biegać w poszukiwaniu czegokolwiek, po prostu otworzyć okno i zacząć szyć.

Hafty, wykonane przez autora systemów są doskonałym oryginalny prezentHafty, wykonane przez autora systemów są doskonałym oryginalny prezent

Oczywiście, najpierw należy rozważyć schemat, czytać, aby zrozumieć wszystko. Jest to bardzo wygodne, ale może trzeba wydawać pieniędzy zrobiłby. Mimo to, ich wyniki, a także starania autora leży w cenie.

Autora systemy, nici i tkaniny do graficzny (film)

Programy autorskie zasługują i że szanujesz schemat praw twórcy. Jeśli próbujesz odpowiedzieć gdzieś w sieci ich pracy, należy określić schemat autora, którego użyłeś. Jest to uczciwy i przyzwoity, po prostu, są zobowiązani do rozprzestrzeniania i link do Ciebie, jeśli jesteś autorem danego systemu.

Udane dzieło!

Różne sposoby wprowadzania autorskie graficzny (zdjęcie)

0352c1a98118c8orig 01544816c345a78orig 0b88f374d0370orig 01 1 002f533bc4cf17eca4d8b50344115f2c05f88940 9 7cc5e46e4b6e6dcd4aa5cc3178528498 9b101aaa9376 46dfa95757c7


Leave a Comment

Your email address will not be published.

91 − = 85