The BlogDobrze dobrane tapety uczyni pokój oryginalne i piękneDobrze dobrane tapety uczyni pokój oryginalny i krasivoyNekotorymi bardzo mało uwagi poświęca się w kombinacjach kolorystycznych tapety, a to jest bardzo ważne. Jak łączyć tapety we wnętrzu i ciekawych kombinacji kolorów istnieje - czytaj dalej. Ze względu na korzystne połączenie tapety mogą ukrywać znaczne braki w mieszkaniu, takich jak niskie sufity, małej przestrzeni, etc. Odpowiednio ustawiając tapetę można podzielić na jedno-pokojowe mieszkanie w okolicy lub do oddzielnych sypialni z przedszkola.


Połączenie tapety: zasady połączeniu

Połączenie tapety we wnętrzu, a co będzie pasować do siebie - proste pytanie. W celu pokój wyglądał ładnie i stylowo, trzeba przestrzegać pewnych zasad kombinacji tapetę. Tapeta nie powinien "wytrzymać" Meble powinny być w tym samym stylu, aby pokój wyglądał stylowo.

Najbardziej podstawowe zasady kombinacji tapet, które pomogą dokonać naprawy łatwiejsze i bardziej przyjemne:

  • Do tapety podkreślić ściany, tworząc podstawową postać pomieszczenia, należy zadbać o płaskiej powierzchni ściany;
  • Tapeta powinna być równa grubości wyglądać harmonijna na powierzchni;
  • Aby nie żałować swojego wyboru, tapety powinny być łączone, zanim zostaną one zakupione;
  • Lepiej jest, jeśli tapeta będzie z tego samego materiału, ponieważ w połączeniu z papieru tapety, na przykład, winyl nie być łatwo;
  • świeżość wnętrze łączy jasnych kolorach neutralnych. Biały kolor będzie świetnie wyglądają z żółty, beż z turkusem lub mięty, fioletowym i szarym pokoju add tajemnicy;

W jednym pomieszczeniu, lepiej jest użyć tapety z jednym lub rysunków EyadW jednym pomieszczeniu, lepiej jest użyć tapety z jednym lub rysunków Eyad

W jednym pokoju, nie należy stosować więcej niż dwóch obrazów, chyba klejonego kolekcji projektowania.


Połączenie tapety i tapety: Sztuczki konstrukcyjne

Poprawnie łączyć różne tapety nie może każdy. To wymaga dużo cierpliwości, tak że w wyniku rysunków pasują do siebie, kolor nie jest sprzeczne z ogólną atmosferę w pomieszczeniu. Wszystko o wiele łatwiejsze, jeśli tapeta bez wzoru, następnie wystarczy wybrać odpowiednie odcienie. 
Jest to dość łatwe do łączenia ze sobą tapety. Miłośnicy tapet morskie mogą być łączone z wizerunkiem słońca i nieba z fototapet, gdzie znajduje się plaża i morze. Ponadto, pierwotna decyzja będzie łączyć Tapety ryby morskie: na każdej ścianie różnych ryb. 
Inną popularną kombinacją: inny wzór w tej samej kolorystyce. Na przykład, na jednej ścianie powiesić ornament kwiat różowy skalę, a na innej ścianie drugi zaokrąglony wzór w tym samym kolorze. 

Jeśli tapeta jest przyklejony w pomieszczeniu o niskim stropie powinien wybrać tapety z pionowych pasków lub tapet 2-3 pasków z wąskim pionowym obrazu. 

Połączenie pionowe paski tapet da pokój działanie wyższych sufitówPołączenie pionowe paski tapet da pokój działanie wyższych sufitów

Dla fanów nietypowych konstrukcji mogą być oferowane trzymać pas tapety, która będzie nadal na suficie.Piękne połączenie dla tej postaci może być trojakiego rodzaju:

  • Czerwony pasek na białym tle;
  • Niebieskie pasy na białym tle z wzorca w środku;
  • Żółtym paskiem na białym tle.

Dla tego projektu nie wymaga biały wzór tapety i umiarkowanie szerokie pasmo jasnych kolorów, które będą przyklejone na podłodze w kierunku sufitu. 
Aby zaznaczyć obszar, w pomieszczeniu przy użyciu tapety, należy przykleić taśmę w środku jasny pojedynczego tonu tapetę. Pomysły na połączenie kolorów mogą być różne, ale najbardziej popularne - żółty pasek na ścianie khaki już wspomniano powyżej czerwoną opaską na białym tle, idealny fioletowymi paskami na białym lub szarym tle. 
Roztwór wzorcowy do ścianki działowej z poziomą przegrodą. W tym przypadku można trzymać różne rodzaje tapet na górze i na dole, ale bardzo ważne jest, że rysunki i kolory nie są ze sobą sprzeczne i były w tym samym stylu.

Opcje łączenia tapety (wideo)

Połączenie kolorów mebli i tapet: aby mieszkanie stylowy i przytulny łatwy

Przed radośnie zawołać o znalezionego idealnego tapety, należy sprawdzić, że mieszają się z meblami i podłogą. Mówiąc najprościej, laminatu, a meble nie powinny mieć kolor "spory" tapety. 
Najbardziej popularne i najbardziej pożądany kolor mebli i tapet jest kolor wenge. Dla tych, którzy nie wiedzą, kolor wenge przypominający ciemnej czekolady z kilkoma smugami światła. Był surowy, ale luksusowy. Wenge kolor jest najbardziej popularny we wnętrzu drogich restauracji i smakoszy kawy. 

Jeśli wnętrze jest beżowy, piaskowy lub fioletowe cienie, kolor wenge idealnie pasuje do nich.

Posiadanie kolory tapety wenge mogą być wskazane, aby trzymać je w pokoju z jasnymi meblami beżowym lub oliwy. 

Kuchnia i jadalnia

W kuchni, kolor wenge będzie dobrze wyglądać z białymi meblami lub odwrotnie białymi ścianami idealnie wtapia mebli wenge. Najlepsze sąsiedzi wenge, czy to meble lub tapety, są białe, oliwka, niebieski i pomarańczowy kolor. Jedyne miejsce, gdzie nie jest to konieczne, aby umieścić tapetę wenge kolor - jest miejsce dla dzieci, jak ten cień może obniżyć nastrój dziecka, aby go senny i niechętne do współpracy. 

Prawidłowe połączenie tapet i mebli w kuchni zapewni spokój i komfortPrawidłowe połączenie tapet i mebli w kuchni zapewni spokój i komfort


Inne zasady łączące tapety z mebli jest również lepiej nie zaniedbania. Tak więc, jeśli oświetlenie w pomieszczeniu jest lepiej używać jasnych tapet zimnych kolorach. Że z powodzeniem łączyć z meblami, patrzeć w przyszłość katalogi lub pobierać próbki do domu. Za pokój z łagodnym oświetleniem najlepiej jest użyć ciepłe kolory do Cozier pokój wygląda. 
Zwykły tapeta będzie świetnie wyglądają z jasnymi meblami, wesołych elementów wnętrza, takich jak zdjęcia lub poduszki z zabawnymi rysunkami.

salon

Zaprojektować pokój dzienny powinien być stosowany tapety z prostej konstrukcji, które będą komponować się z mebli i ogólny projekt. Jeśli dekoracji salonu zostały wybrane tapety, powinny być przyklejone do ściany, gdzie nie jest konieczne meble.

sypialnia

Aby zamówić sypialni, trzeba być szczególnie ostrożnym, ponieważ stosowanie zbyt jasny i kwiecistej tapety może zaszkodzić snu i nastroju. O rejestrację sypialni lepiej jest użyć tapety chłodne kolory w połączeniu z meblami z jasnego drewna. Tapety dla sypialni powinny być spokojne, i są w pełni zgodne z ich otoczenia.

Sypialnie lepiej rysować w jasnych kolorachSypialnie lepiej rysować w jasnych kolorach


Ostrzeżenia w wiejskim projektu

Wiele z nich posiada ogród, gdzie ściany są wykonane z boazerii. Niniejszy materiał ma tendencję do noszenia się wizualnie przez jakiś czas. Kiedy to nastąpi, pierwsza myśl, która przyszła mi na myśl - to aktualizacyjne ściany z tapety. Jednakże, klej do tapet na pryczy - to nie jest dobry pomysł, z kilku powodów. Po pierwsze, tapeta może ulec uszkodzeniu w obszarach o szwów.

Ryzyko to jest, nawet jeśli decyzja pokleit ciężkich podwójnych warstw włókniny tapety.

Po drugie, gdy tapetowanie mety podszewkę nosić znacznie szybciej i traci swoje właściwości. Przepuszczalność pary wodnej znika i nie ma potrzeby dodatkowej wentylacji.

Ogólnie rzecz biorąc, problem jest połączeniem tapety nie jest takie trudne. Istnieją standardowe zasady w kombinacji kolorów i wzorów, trzeba wykonać, aby uzyskać stylowe mieszkanie i przytulne.

Różne możliwości łączenia tapety we wnętrzu (wideo)

Najważniejszą rzeczą - aby zdefiniować styl, w którym chcemy żyć w pokoju i odebrać mu tapety musi być proste.

Połączenie tapety we wnętrzu (foto)

85 116-e1435693553930-630x383 1617-630x393 5 2111-10 2111-21 28372 629498 723633 616480624

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 2 =