koruma seçtiğiniz için 6 ipucu: merdivenlerde çocuklar için güvenlik kapısı – nwhistorycourse.org

The BlogÇocuk güvenliği kapıları onun tesislerinde için tehlikeli bir bölgede çocuğun hareket etmesini önlemek için bir kapı ve merdiven yüklü olmalıdırÇocuk güvenliği kapıları kesinlikle güvenli unsurları pomescheniyaNeredko küçük boyutlu daire bize pratik ev için tercih yapmak alana tehlikede çocuğun hareketini önlemek için bir kapı ve merdiven yüklü değil olmalıdır. Bu modern tasarımlar bulunur ve katlar arasında hareket etmek için. Giderek, küçük özel evler ve dubleks sahipleri "ördek adım" kompakt merdiven sarmal yapılar, merdiven ve raylar tercih vermek. Bu sistemler her zaman gereksinimleri ve güvenlik standartlarını karşılamak ve küçük çocuklar için özellikle tehlikelidir yoktur. yaralanma ve zedelenmelere karşı çocuğu korumak amacıyla, önlem almalı ve çocuklar için güvenlik kapıları satın alın. makaleyi okuyun - Ne özellikleri nasıl bölme kapıları seçmek için bebek ve vardır.


merdivenden çocukları korumak: eskrim türleri

çocuk mobilya teklif, bugün, fiyatları ve tasarımları geniş bir aralıkta güvenlik kapılarının büyük aralığının Üreticileri. en uygun ürünü seçmek için, onların türleri ve özellikleri içine bakmak gerekir.

Katlama bölümleri onları taşıması kolay ve ulaşım yapım az yer kaplar ve hafiftirKatlama bölümleri onları taşıması kolay ve ulaşım yapım az yer kaplar ve hafiftir

Böylece, bugünün pazar vardır:

 1. Bir kanat kapı montaj konumuna karşılık gelen bir genişliğe sahip olan sabitlenir. Bu tür bölmeler korkuluk ve üst emniyet kilitleri ile sabit bir yapı vardır. Sabit çit bodrum, tavan, ikinci kata çıkan merdiven üzerine yerleştirilebilir; Arenada bir kapı olarak kullanılan, daire veya ev küçük onarım veya yükleme, çalışma süresince durur.
 2. katlama ve açığa çıkmasını, kapı ve merdiven boşluklarına monte etmek kolaydır "akordeon" gibi mobil bölümleri - Katlanabilir. Katlanabilir sistemleri üçlü ranza olabilir ve hem YÜZEN inşaat ve raylar, merdiven "ördek adımı" yazmak engellemenizi sağlayabilir. Buna ek olarak, bu kapılar genellikle sık okullarda anaokulu gruplar halinde tesislerinde ve anaokulu topraklarında görülebilir, oynamak için bir yer korumak için izin verir.
 3. Sürme - şömineler, fırınlarda, ev aletleri için koruyucu bir bariyer, kapı ve ekran olarak oluşabilir genişliği ayarlanabilir evrensel engeller söz konusudur. Bu çitler yakın hatta standart dışı, geniş merdivenler ve kapı bırakın.

Buna ek olarak, çocuk koruyucu çitler ekrandaki ve ızgara bulunmaktadır. Dikey korkuluk ile kurulumlar - Ekran bölümleri cam kafes kenarlarında işlenmiş, şeffaf, yoğun olan yapıyı temsil etmektedir.


plastik tıkaç - dayanıklı ızgara ve merdivenin yan öğeleri arasındaki boşlukları doldurmak için bir hedef olarak kullanılabilir. Takım elbise ve çocuk üzerlerine tırmanmak için kendi yükseklik yeterince büyükse bebek, büyüdü hangi yatak tamponlar.

merdivenlerde çocuklar için güvenlik kapısı: Bu

Şu anda, en popüler mobilya - perakende zinciri Ikea dan. Ve bu bir tesadüf değildir mobilya kaliteli parçaları ve şık görünüm ile karakterizedir. Bu özellikler en popüler Ikea güvenlik kapısı olun.

koruma seçtiğiniz için 6 ipucu: merdivenlerde çocuklar için güvenlik kapısı"Ikea" ticaret ağının çevre yüksek düzeyde arası çocuklar için güvenlik kapısıDahası, Hollanda ticaret şirketleri kapısı uygun montaj yöntemi farklıdır: inşaat korkuluk veya kapı çerçeveleri arasında düzenlenmiş olan ve mobil, sarmal aralama yardımı ile kilitlenir.

Ne tasarım özellikleri çocuğun merdivenlerden korunmalıdır

merdiven Koruma onun kafes yapısı, çerçeve, kapı ve kilide sahiptir. Kilit mekanizması çoklu engelleyici veya bir mandalı sağlanmalıdır.

Korkuluk yüksekliği ve kendi iç kenarları arasındaki genişlik çocuk çitin tırmanmak veya içinden çıkmasına izin olmamalıdırKorkuluk yüksekliği ve kendi iç kenarları arasındaki genişlik çocuk çitin tırmanmak veya içinden çıkmasına izin olmamalıdır

Çoğu zaman, çit montajı için mekanizmalar, aynı zamanda ilave unsurları ev aletleri, şömine, travmatik köşeleri korumalı olabilir (ekranlar, ızgaralar, bölmeler) sadece dahil ettik.

çocuk bölümleri tasarım gereksinimleri GOST, sıhhi normları ve kuralları içermektedir. Örneğin, Sanpin göre çocuklar için çitler sağlıksız boyalar ve vernikler kapsadığı unsurları kullanmak için izin verilmez. GOST gibi çocuklar için bir kapı yükseklik, en az 90 cm olmalıdır.

Nasıl merdiven için bir bebek çit seçmek için

getirilen maksimum fayda Wicket için, onların seçiminde bazı nüansları dikkate almak gerekir.

merdivenlerde Emniyet kapıları böylesi bir yapı çocuk adımlar olarak yatay çakışmasını kullanmaya izin vermeyeceğini, sadece dikey kafes olmalıdırmerdivenlerde Emniyet kapıları böylesi bir yapı çocuk adımlar olarak yatay çakışmasını kullanmaya izin vermeyeceğini, sadece dikey kafes olmalıdır

yani:


 1. Bebek koruma çevre dostu madde (örneğin, işlenmemiş ahşap, anodize metalin korozyon direnci, vb) arasında yapılır.
 2. yapı elemanları güvenli daha tutkalsız şekilde (örneğin, dil ve oluk) bağlı olması gerekir.
 3. Genellikle, biz kapı nasıl tamamen değil yakın fark yoktur, çünkü, çok önemli olan bu cihaz sistem kapalı tutmak için yardımcı olacaktır: koruyucu kapı kale onların kendiliğinden kapanan inşa halinde olduğu iyidir.
 4. çocuk boşluklar ulaşamadım böylece çit, bitişik duvar, merdiven ve korkuluk karşı düz olmalıdır.

kapının Operasyonu basit ve kullanışlı olmalıdır. Daha iyi 180 derecelik bir dönüş ile kapıyı seçmek için: onlar ellerinizi meşgul ebeveyn olsa bile kapının elverişli kullanılmasını sağlayacaktır.

Nasıl elleriyle merdiven için bir çocuk emniyet kapısı yapmak

Eğer ebeveynler, norm ve standartların dilek mümkün değildir karşılayan bitmiş bir ürünü seçerseniz, onların elleriyle çit yapmak oldukça kolay olabilir.

Çocuk güvenlik kapısının kendiliğinden kurulması ile kilitleme mekanizması vardı, ya da çocuk için sıkı kilitlemek için unutmaÇocuk güvenlik kapısının kendiliğinden kurulması ile kilitleme mekanizması vardı, ya da çocuk için sıkı kilitlemek için unutma

Bunun için:


 • (Merdivenlerden ölçülen genişliği) merdiven ölçümleri çıkarın;
 • yapı (bir bariyer veya kapı) tipini belirlemek;
 • (Bariyer - çerçeve ve dayanıklı cam, kapı elde etmek için - Ağaç tedavi çubuklar) malzemeleri hazırlamak;
 • Vidaları ve menteşeler kullanılarak yapıyı monte edin.

Ayrıca yaralanma çocuğu koruyacak ve enine çiğnemek bebeği vermedi kapısı tasarım öğeleri üzerinde lastik yastıkları ile donatılmış olabilir.

, Karyolaları geri vb kumaş şeritleri, sıkı ve çoğu zaman gergin, geniş, güçlü: Geçici bölüm olarak, araç el altında kullanabilirsiniz

merdivenlerde çocuklar için güvenlik kapısı (video) nedir

seçime tüm tavsiyelerine uygun olarak, merdivenlerde çocukların geçit evde bebeğinizin hareketlerini korumak ve yaralanma ve çürükler onu koruyabilir pratik bir sistem olacaktır. Şu anda, üreticilerin sadece etkili bir kazanım olmayacak engellerin, geniş bir yelpazede sunuyoruz, aynı zamanda dairenin içine mükemmel uyum. Eğer işe yaramaz sağ çit seçerseniz Ve, - endişelenmeyin, her zaman kendi elleriyle bir küçük kapı yapabilirsiniz!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 5

Adblock
detector