Koridorun duvarlarını süslemek için nasıl bulmaktan: 4 yollarını – nwhistorycourse.org

The Blogkoridorda duvarları dekore çok orijinal görüneceğini bir yol olabilirkoridorda duvarları dekore çok bakmak bugüne kadar oldukça çok şey var, koridor duvarlarını süslemek için nasıl originalnoTehnik olacağı bir yol olabilir. ne olursa olsun bu konudaki podkovannosti derecesinin bir çocuk ve bir yetişkin, istenen sonucu elde etmek ve may belirleyin. Önemli olan sen sonunda görmek istiyorum fark. Sonra zor olmayacaktır Kayıt optimal varyant seçin.


Koridorun duvarlarını süslemek için nasıl

Genellikle mevcut durum tartmak başlar olur, bu yüzden biraz değiştirmek istiyor. Tabii ki, en iyi yolu - yeni tadilat yapmak, ancak bu prosedür çok maliyetlidir. Evet ve tadı neredeyse her yıl değişmektedir. Her 365 gün aynı onarım cesaretini! Bu durumda, tek çözüm evde yaşayan vasıflı işçi ruhu çeşitli teknikler, iç sevdikleri unsurları kullanmak dekorasyon olacaktır.

Bu aşağıdaki yöntemlerle gerçekleştirilebilir:

 • Fotoğraf-Tasarım;
 • dekoratif panel ile;
 • ikebanas tarafından;
 • Malzemeler, dokular vs. birkaç çeşit harmanlama yöntemi

Garnitür koridor duvarları, örneğin, bir panel kullanılarak olabilirGarnitür koridor duvarları, örneğin, bir panel kullanılarak olabilir

Her yolu ev kendi yolunu iyidir süslemek, bu nedenle tek belirli bir kişiye daha kabul edilebilir bir olmalıdır seçin. Tat tercihlerine değil, aynı zamanda fırsatlar, hem de evin genel konseptine, onun üslup kararı sadece odaklanmak önemlidir. En güzel, ancak, daha kalın olacak sadece koridor kaybolmak şeye karşılık gelmez ve oldukça neşe getirmek için daha püskürtmek.


başlamak için, tüm ayrıntıların açıkça dile edileceği bir çizim oluşturmalısınız. Şema birkaç gün zevk için gereken her şey tutmaya devam ederse, güvenli bir şekilde iş aşağı alabilirsiniz.

koridorda duvarlarının en basit tasarım

koridorun en basit tasarım - uygulamalar sadece yüzeye bağlı - dekoratif baskılar veya fotoğrafın bir seçim. Dikkat çekici, mutlaka kendi başlarına taşımaz. favori seçeneği satın yeterlidir.

en başarılı şunlardır:

 • Özet görüntüleri;
 • Siyah-beyaz bileşimi;
 • aydınlık iç mükemmel Nötr çalışır.

dekorasyonun bu varyantın avantajı her an olabilir statükoyu değiştirmek gerçektir. Sadece zaten sıkıcı bir tasarıma değiştirin.Siyah ve beyaz stilde Giriş holü - koridor tasarım için en kolay seçeneklerden biriSiyah ve beyaz stilde Giriş holü - koridor tasarım için en kolay seçeneklerden biri

sanat bileşimin Sipariş, açıkça daha sonra taşı bir tür olabilir ana tüm nüansları, birlikte ele alınmalıdır. Onun hemen başlamadan, tüm ayrıntıları onayından sonra, daha sonra daha sonra müşteriye projenin vizyonunu gösterdi ve bu daha iyi olurdu.

Bu soru kategorik kabul edilemez tasarruf olduğunu! Usta kesinlikle işinin kanıtıdır kendi alanlarında, tamamen yetkin olmalıdır. şey kafa karıştırıcı ise, çalışmak için değil tavsiye edilir! Perezakazyvat zaten bitmiş işin daha buraya acıyla gelip ekstra insan gücü ve kaynak ayırma konusunda daha iyidir.

Kendi başlarına eski koridor güncellemek için nasıl Fikirler

Onarım - pahalı bir süreç, bu nedenle metrekarelik her sahibinin olamaz yalnız edelim. Genellikle koridorda duvarlar aynı karede birkaç nesil karşıladı olur. Ve bu sadece tartmak olamaz.

affedilmez bir hata olduğunu ancak soluk! Mevcut durumu değiştirmek için nasıl düşünmek daha iyidir.

hane hiçbiri sanatsal becerilere sahip ve profesyonel yardım alabilir mümkün değildir vermezse, sen dekorasyon radikal bir şekilde kullanabilirsiniz - kendi elleriyle yapılan dekoratif raflar tarafından.

Eski giriş holü, eve güncelleyebilirsiniz en önemlisi, hayal kaptırmakEski giriş holü, eve güncelleyebilirsiniz en önemlisi, hayal kaptırmak

Projeyi uygulamak için idealdir:

 • plastik;
 • Ağaç;
 • Sıradan karton.

(Kendi takdirine bağlı olarak) önceden belirlenmiş malzeme gelecekte duvara sabitlenebilir bir alt olmayan küçük kutular yapılabilir. Bunlar parlak renklerde dizayn edilebilir, herhangi bir dekoratif öğeler süsleyin. Yalnızca durum - kompozisyon uyumlu ve estetik bir almalısınız. Daha sonra bu raflarda dekoratif öğeler, kullanışlı önemsiz şeyler yerleştirebilir ve gerekli şeyler.


Böylece ev kalmayacak yeni özellikler, aynı zamanda farklı bir atmosfer. ruh hali hatta en küçük detay, ayarlandı!

çizimler koridorda duvara müsaade olsun

Tabii ki, bu sanat endüstrisinin uzak çocuk veya insanlar bırakacaktır yüzeyde o deseni ile ilgili değildir. Böyle bir kompleks sayısında gerekir mutlaka profesyoneller meşgul etmek! Sonra en ahenkli bir resim olsun.

Eğer çok deneme yapmak istemiyorsanız, size ev tüm üyeleri tarafından anlaşılır anlamı olan küçük bir resim veya konu satırını, sipariş edebilirsiniz.

Eski giriş holü önemli mali maliyetler olmadan oldukça mümkündür güncelleyin. En önemlisi - spontan kararlar alıp dikkatlice tüm isteklerini tartmak yok. Elbette tüm tamir edilebilir. Ama neden?

koridorda duvara Çizimler - salonun tasarımında oldukça modern tekniklerkoridorda duvara Çizimler - salonun tasarımında oldukça modern teknikler


Başlangıçta her şeyi mükemmel yapmaya daha iyidir:

 • ilk olarak;
 • şık;
 • Modern.

Seçenekler: koridor duvarlarını süslemek için nasıl (video)

yanlış hesaplayabilir etmemek için, profesyonellerin tavsiyesi kullanmak daha iyidir. onlarla danışmak için hiçbir fırsatı var ise, kendi tasarımını değiştirebilir. Önemli olan dikkatli ve sorumlu her şeyi yapmaktır.

Detaylar: koridorda bir duvar süslemeleri nasıl (fotoğraf örnekler)

61217-prih1-800x60058-1398a91ac39387e9e12cd380c9eb7e953c976f9a0098cecda5e0e25aa82eb697d9kemer-buro-com-tasarım-holl-koridor-classica-12chemotdelatstenyvkoridore21dekorasyon-dar-ha-2dekorPRIHOG007

Leave a Comment

Your email address will not be published.

86 + = 89

Adblock
detector