koridorlar duvar Profesyonel kombinasyonu: Fotoğraf fikirleri – nwhistorycourse.org

The BlogKoridor - bu misafirler gelip o ilginç iç duvar kağıdı birleştirecek yapmak ilk oda, varKoridor - bir koridor - bu misafirler gelip o ilginç iç, ilk iş ziyaretçilerinin her evde oboevZahodya birleştirecek yapmak ilk oda, bu. İlk izlenim olumlu olması önemlidir. Genellikle sahipleri daireler salonu onarmak için az zaman, affedilmez bir hata yapar. Ancak, detaylara dikkat dikkatli ve ihtiyatlı sahibi: Kumaşın biçim, renk paleti; biçimsel yönü.


apartmanda bir koridor oluşturma, herkes koridor, eşsiz modern ve şık oldu olmasını istiyor. İç yardım bitirme malzemelerinin özel ve sıradışı bir kombinasyon yanı sıra mobilya ve aydınlatma doğru karışımı olun.

Kombine koridorda için duvar kağıdı seçme: Tasarım

Koridor hızlı evin başka bir yerdeki daha kirlenmiş, böylece duvar kağıdı seçimi çok dikkatli olunması gerekir. koridorda Doğal duvar kağıdı temizlemek ve dayanıklı ve neme dayanıklı olması için kolay olmalıdır. Bu çevresinde neme dayanıklı, pahalı duvar kağıdı tutkal gerekmez, sen kontaminasyona özellikle eğilimli yerlerde bunları düzenleyebilir.

Daha iyi salonda duvar kağıdı dayanıklı seçip yıkamak için kolay içinDaha iyi salonda duvar kağıdı dayanıklı seçip yıkamak için kolay için

koridorda için duvar kağıdı Türleri

Dayanıklı, güçlü, dayanıklı duvar kağıtları aşağıdaki türlerden ayrılır:


 1. Vinil. Bu seçenek kullanılması en uygundur. Duvar kağıdı yıkamak için kolay, silinmemiştir, dışarı yanmaz. Duvarlar düz değilse, o zaman malzeme bu kusur gizlemek için yardımcı olacaktır. Duvar kağıdı Bu tür başkaları ile iyi karıştırır. Vinil levha, yoğun ve düz köpük olabilir.
 2. Akrilik. daha az dayanıklı duvar Bu tür ama dayanıklı nem. touch için yumuşak, kadifemsi, onarım koridorda için mükemmel kumaş diğer türleri ile birleşimidir. Ancak, bu tür duvar kağıdı hizmet verirken deterjanlar ve fırça yer almak olmaz.
 3. Post. Çok kararlı materyal. Bu duvar kağıtları çevre dostu olarak kabul edilmez, ancak koridorun ruh hali ve oda genel tasarımını değiştirerek, birkaç kez tekrar boyanabilir. Ayrıca uzun ömürlüdür, yıkamak için kolay, neme dayanıklı kağıdı.
 4. Fiberglas. Bu en güncel ve tür yıkanabilir duvar kağıdı talep etti. doğal bileşenlerden oluşur gibi bu malzeme çevre dostudur. Ayrıca, malzeme küf ve mikroorganizmalara karşı koruma oluşturur. Cam duvar salonun tasarımı değiştirirken aynı zamanda bir artı, boyanabilir.
 5. Sıvı duvar kağıdı. sıva uygulanır. koridor için çok iyi bir seçenek. Diğer duvar kağıdı ile iyi gider. Sıvı duvar kağıdı çevre dostu, yavaş yavaş başka bir tonu geçen, ilginç desenleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bunlar metalik veya dokunmamış duvar kağıdı ile birleştirmek kolaydır.
 6. Metalik duvar kağıdı. bitirme malzemelerinin dünyasında yenilik. ince bir folyo tabakası ile kaplı, gözenekli yapıldığı kağıt, boya örneği. genellikle püskürtme ve elle boyanmış kapsamında olduğu için pahalı bir dizi Bu duvar kağıdı,. Bu duvar kağıdı dayanıklı nem ama koyu renk de mevcuttur.
 7. Mantar. Bunlar hipoalerjenik ekolojik bir mumlu kaplama vardır. nem mükemmel aktarımı ısı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Tek olumsuz seyrek paleti olduğunu.

Güzel ve şık iç koridor oluşturmak için duvar kağıdı 2-3 türlerini kullanmak için tavsiye edilirGüzel ve şık iç koridor oluşturmak için duvar kağıdı 2-3 türlerini kullanmak için tavsiye edilir

Duvar kağıdı kombinasyonu için fikirler çok farklı olabilir. Önemli olan aşırıya değildir. Tasarımcılar koridorda, bu uyum ve rahatlık yaratacak dekoratif malzeme en fazla 2 tip birleştirmek önerilir.

Eğer koridorda duvar kağıdı birleştirebilirsiniz nasıl Birkaç sırları

Biz duvarları için malzeme bitirme odası birleştirmek, biz görsel olarak salon görsel olarak daha açık yapmak, alanı genişletmek ve hatta şeklini değiştirebilir. Renklerin ahenkli birleşimi kombinasyonunu gözlemlemek ve iki malzemelerden fazla kullanmak önemlidir.seçim kuralları

seçme renkler aşağıdaki kurallar rehberliğinde edilmelidir zaman:

 1. Daha küçük koridor, hafif gölge seçilmelidir. Ev çocukları ve evcil hayvanları varsa, o alt kısmı boyunca karanlık bir renk ve üst ışık koyabilirsiniz.
 2. Parlak renkler onlar gözlerin üzerinde baskı ve bireysel uyum, salon için uygun değildir. büyük bir aile daha iyi parlak renkler tercih edin.
 3. Yumuşak renk görsel olarak belirgin bir alanı azaltmak, ancak panel şeklinde bir parlak vurgu salonu bireysellik verir.
 4. koridor gri veya mavi serin renkler, seçim için çok az ihtiyaç olursa. Siyah ve mor renkler görsel alanı azaltır. Bu renkler sıcak tonlarla kombine edilmelidir.
 5. Parlak aksan salonu özgün ve ilginç hale getirecek.
 6. Şekilde ve desende Dikey çizgiler görsel olarak tavan yükseltmek. Yatay çizgiler oda geniş yapıyorlar, aynı zamanda tavan altında görünecektir.
 7. Mobilya ve dekor kağıdı karıştırmak için önemlidir.
 8. Bu tüm daire veya evin üslup yönünde uyum içinde koridor tasarımına eşit derecede önemlidir.

Parlak duvar kağıdı birleştiren görsel koridorda alanını büyütmek için yardımcı olacaktırParlak duvar kağıdı birleştiren görsel koridorda alanını büyütmek için yardımcı olacaktır

ipuçları tasarımcıları Gözlem bütün aile memnun edecek güzel bir bireysel iç alabilirsiniz.

Nasıl koridorda duvar kağıdı birleştirmek: Önemli dokunuşlar

Bir desen veya desen ile duvar kağıdı birkaç çeşit birleştirerek, kombine hikayesi önemlidir. Sen dışbükey dokusunu pokleit ve duvar kağıdı pürüzsüz olabilir.

ek olarak, kullanabilirsiniz:

 • kalıplanmış parçalar;
 • etiketler;
 • Döşeme kaset.

Biz yaklaşık aynı olmalıdır, duvar kalınlığı yaklaşık unutamam. onlar dar panelleri veya pervaz süslemeleri rağmen Eklemler, öne çok olmamalıdır.

Doğru koridorda duvar kağıdı birleştirir: çeşitli yollar

Tasarımcılar duvar kağıdı birleştirmek için çeşitli seçenekler öneriyoruz.


En sık kullanılan seçenekler şunlardır:

 • yatay;
 • dikey;
 • kanatların bir panelde.

duvar Dikey kombinasyonu dar koridorlar için idealdirduvar Dikey kombinasyonu dar koridorlar için idealdir

İlk seçenek yüksek tavanlı için idealdir. iyi pokleit koyu neme dayanıklı duvar alt kısmında. Klasik tarzda müdahale ve ışık çizgi yoktur. Üçten fazla renk o parlak bir chur olmak gerekli değildir almaya. Dikey dar koridorlar için uygundur birleştirmek. Ayrıca, bu yöntem düzensiz duvarlı koridorlar için uygundur. Yol serbest stilde tesislerinde için bir duvar resmi bitirmek için.

Tasarım koridorda duvar birleştiren

Duvar kağıdı kombinasyonu odanın kendi benzersiz tarzı yaratacaktır. Küçük oda, üst yapacak bir alçak tavan koridor ile, genişletmek birleştirerek ve kavisli duvarlar koridor pürüzsüz ve düzgün yapılır.


Seçenekler çoğunun bir kombinasyonu olabilir, basit kurallara uymak ve ile duvar kağıdı maç için en önemli şey:

 • mobilya;
 • aksesuarlar;
 • Dairenin tasarımı.

Bir koridor iç duvar kağıdı (video)

Özel beceriler gereklidir birleştirerek çalışmak. tamiri yapan olmamıştı bile meslekten olmayan, işleyebilir. Sen en inanılmaz fikirler barındıran, sonsuz deneme yapabilirsiniz.

Koridorda duvar kağıdı birleştiren (fotoğraf)

089fe13165f985XL004baf97ce235a2569dd74e8bb092cfd00b245ca71302113314842659711408018606320152704021658Bezhevyie-oboi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 3 = 6

Adblock
detector