koridorda veya nasıl raflar yararlı içini korumak için – nwhistorycourse.org

The Blogkoridorda küçük şeylerin saklanması için mükemmel şık ahşap rafkoridorda küçük şeylerin saklanması için mükemmel şık ahşap polochkaPolka - bir çok fonksiyonlu bir nesne iç kısmıdır. Ne olursa olsun evin oda, raflar hala çeşitli küçük şeyler için depo gerekecektir. Çok pratik eve dönüş onun eşarp, eldiven, anahtarlarını döküm için. Ve küçük daire sahipleri için koridorda raf gerçek bir cankurtaran olabilir. Eğer akıllıca koridorda raf seçerseniz, ev için değil depolama için sadece satın alma asistanı, aynı zamanda özgün ve şık dekorasyonu yapabilirsiniz.


koridorda Duvar raflar

Duvar rafları herhangi bir iç kaydedebilirsiniz inanılmaktadır. bugün yararı farklı raflar çeşitli vardır. Bugün büyük bir talep bir pano biçiminde bir daha yaratıcı modeller ve ilgili örnekler olması. Aynı zamanda, daha çok ahşap esaslı malzeme veya camdan imal edilmiştir.

Güzel iç koridor özgün ve yaratıcı asılı raflar bakacağızGüzel iç koridor özgün ve yaratıcı asılı raflar bakacağız

metal ile birlikte çok özgün bir görünüm cam raflar. Ayrıca saf odun raflar satın alabilirsiniz.

Bu raflar, bir ideal olarak yumuşak tahta doğal renk olarak dizayn edilebilir ve her renkte boyanabilir. duvarlarındaki geleneksel yatay dostochek ek olarak, değil nadiren diğer yapıların bir demet bulabilir ve - bir bütün karmaşık kompozisyon. Bu çözüm çok organik olarak aydınlık bir tasarıma ihtiyacı yaratıcı iç koridor içine oturtulmuş. Duvar rafları - duvarlarında boşluklar süslemek için kullanılabilecek basit, ucuz ve etkili bir yaklaşım.

koridorda şapka ve giyimleri için Raf

Salon - Herhangi bir ev başlayan bir yer. Bu ilk ziyaretçilerini bekliyor ve bunun dışında tabanlı ve konut ilk izlenim yaratmak alır evin giriş salonu olduğu ortaya çıktı. evine geldi Misafirler, önce orada eşyalarını bırakarak salona olsun.


Ayrıca, şapka için raf alabilirsinizAyrıca, şapka için raf alabilirsiniz

raflar birçok farklı türde, asmak şeyler koymak olabilir, hangi vardır:

  • raflı Askı;
  • şapka için raflı Askı;
  • Duvar askıları;
  • giysiler için Duvar raflar.

ergonomik ve konforlu elbise askısı Birden çözümler bulunmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda tasarım açısından sınırlı değildir. Tasarımcılar bugün yapılan farklı seçenekler askıları ve malzemelerin çeşitli binlerce sunuyor.

En popüler ve seçkin seçimlerden biri askı dövme. Aynı tarzda yapılmış şapkalar için raflar ile ferforje askılar, çok güzel ve sıradışı görünüyor. Şapka raf kesinlikle tüm kapaklar saklamak için bir yer sağlar. İyi, elbise askıları sabit veya başka herhangi bir yerde yapılabilir.askı ile Raf elbiselerini asmak için bir askı üzerinde çok işlevi yerine, ve raflar eldiven, çanta, şapka, eşarp, vb konutu olarak hizmet verebilir Onlar alan kaplamak ve olası giysileri konumlandırmak için yapmazlar, herhangi bir dekor içine iyi uyum.

koridorda telefon için küçük bir raf

salon elbette, bir dolap yerleştirildiğinde, harika. Ama sonra koridor tüm bileşenlerinin tesislerinde için başka bir çözüm bulmak zorunda, küçük ve dar koridorlar bulunmaktadır. Bunlardan biri büyük bir ölçüde telefonu için vardır.

salon için küçük raflar avantajı oldukça pratik ve işlevsel olmasıdırsalon için küçük raflar avantajı oldukça pratik ve işlevsel olmasıdır

Bu raf tasarımı çok basit olabilir, ama buna içine sığamaz anlamına ve estetik olarak güzel olmak değildir.

Odada daha uygun rafın türüne bağlı olarak, birkaç tipe ayrılabilir:

  • Klasik raf tahtası telefon;
  • telefon için Raf organizatör;
  • özel detaylar çekmeceler için raf;
  • Raf mobil kanca (anahtar veya bir şemsiye).

koridorda için telefon raf sadece koridorun üslup bileşeni vurgulamak, ama aynı zamanda çok fonksiyonel olamaz.

Duvarda son ayrıntısına kadar koridorda Minik raf

Daha önce, şeylerin (dış giyim, şapka, şemsiye, anahtarlar ve diğer küçük eşyalar) sol koridorda belirtildiği gibi. önlem koridorunu donatmak için değil, o hızla gereksiz önemsiz satın alacak.

Daha küçük ayrıntılar görülebilir inanılmaktadır, öncül kıvrımlara görünüyor.

koridorda Kompakt mini raf odadaki ilave öğeleri gizlemek yardımcı olmak içinkoridorda Kompakt mini raf odadaki ilave öğeleri gizlemek yardımcı olmak için


Koridorda her şeyin düzen duygusu neyin neden tek bir yerde, içinde olduğu küçük eşyalar için özel menteşeli raflar ayarlayabilirsiniz. Bu amaçlar için, raf ve boyutlar ve yeterince küçük minyatür raflarında bir sürü gerekmez. Bu raflar mobilya mağazaları veya sipariş çevrimiçi mağazalardan satın alınabilir. Ancak, raflar koridor "Ikea" için tercihinizin, örneğin, internet üzerinden şeyleri siparişi vermeden önce, onların elleriyle küçük şeyler için bir raf yapmak deneyebilirsiniz.

küçük öğeler ve tasarım için bu rafta ise çok fazla sorun olmayacaktır yapmak çok basittir. Üretiminin için, MDF, sunta, alçıpan veya uygun atık mobilya üretiminin sıradan bir tabak kullanabilirsiniz. koridorda şey yap ve seni memnun edecek! Ama ahşap kirişler veya doğal ahşap böyle bir raf üretmek de mümkündür. Onlar ayna sonraki yer eğer rahat olacak, yerleşik ışıkları ile çok güzel bir görünüm vardır. Özellikle ayna koridorunun bir parçasıdır.

koridorda Köşe raflar

Modern koridorlarda sık doldurulmamış açı ya da tam tersi salonu çok küçük ve dar kalır ve büyük bir dolap ya da başka hacimli raflar koymak için hiçbir yolu yoktur. Bir şey (giysiler, ayakkabılar, başlıklar, şemsiyeler, hatta herhangi küçük şeyler) katlamak için yer lazım.

o işlevselliği ve şık tasarımı ile karakterizedir çünkü birçok kişi, bir köşe rafı seçmek için terciho işlevselliği ve şık tasarımı ile karakterizedir çünkü birçok kişi, bir köşe rafı seçmek için tercih


Bu köşe rafları yardımına gelebilir böyle bir durum içindedir. Bu tasarım birkaç raflar, plakaların oluşabilir, ya da bir kaç raf şık dövme köşe raf olabilir ve başka bir cam raflar güzel dizi bakacağız.

Bu tür tasarımlar menteşeli raflar şeklinde bir duvara monte edilebilir veya yere yerleştirilebilir. Ayrıca, köşe raflar açık veya kapalı olabilir. Kapalı köşe rafları avantajı olduğunu kapıların yardım başkalarının bakış, bazı şeylerin, ya da sadece birikmiş çöp, atmak üzücü gizlenebilir ile. Ve açık köşe raflar da aykırı bazı güzel hediyelik eşyalar, tabloları ve fotoğrafları sunmaktadır göstermeye yardımcı olur. İlk bakışta bu görünse de o köşe raflar çok küçük ve bir şey bu bir hata, bir araya yoktur. Çok büyük bir artı köşe raflar - bu onların kapasite ve nasıl fayda boş, çirkin köşe doldurabilir ve hatta belki de iç genel tarzı vurgulamaktır.

Başka mobilya gibi, en köşe raflar yapabilirsiniz. bu doğal küçük ahşap panoları için, MDF, yonga, alçıpan, cam ve hatta uygun izolas- profili uygun olabilir.

Böylece, koridorlar her evde olduğunu ve herhangi bir evin onunla başlar. Eğer iyi bakmak ve düşünüyorsanız, çeşitli şekillerin çeşitli raflar yardımıyla bile çok küçük bir giriş salonu herhangi salon sahiplerinin kişilik ve tat vurgulamak sadece edecek aynı tarzda inşa olabilir. Ve, elleriyle raflar koridor yaparak kaydedebilirsiniz.

Salonda Güzel raf (video)

"Tiyatro bir askı, ancak bir koridor evin başlar." en iyisi güzel ve işlevsel bir koridor vermek nedeni budur.

Ayrıntılar: koridor (iç fotoğrafın) raf

9ba341f9eca85e03d8dbee519eqe - dlya-doma-interera-polka-veshalka-dlya1064e02011fc10aa7aef2322c000rk - dlya-doma-interera-benekli V prihozhuyu-mebel-na33114951545310239130846177366624-161475561551polki-1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

62 − 53 =

Adblock
detector