koridorda Elbise askısı nasıl seçilir – nwhistorycourse.org

The BlogHer salonda Esansiyel mobilya fonksiyonel elbise askısı olduğuTiyatro bir askı ile başlar her koridorda Esansiyel mobilya bilinen fonksiyonel askı odezhdyVsem olduğunu ve aynı kural herhangi koridorda için de geçerlidir. Odaya girerken nedenle, kolaylıkla giysi, çanta şemsiye ya şapka asmak için bir yer ile donatılmış olmalıdır.


seçim askı koridor nüansları

askılar ikamet sayısına, salonun büyüklüğüne ve düzenine itilmesine giysiler gerekir seçme ve daire insanlar, hem de genel oda tasarımı ziyaret ederken. Nitekim, askı iç önemli bir unsur değildir, ancak görünümü ve işlevselliği gelen rağmen, tüm koridorda hakkında genel bir izlenim elde edebilirsiniz.

elbise askıları seçimi, onun pratikliği ve işlevselliği dikkateelbise askıları seçimi, onun pratikliği ve işlevselliği dikkate

koridorda askıları seçerken nüansları:

 • yerine giysiler için mütevazı bir dolap ve ayakkabılar için küçük bir raf, ama nadiren kabine alanını artırmak için askı veya kanca seti ile küçük bir bar yerine, küçük bir koridorda;
 • Ortalama bir boyut koridorda ile, sıradışı tasarım fikirleri gerçekleştirilmesi için çok uygun olan dönüşüm, serbestçe müsait salonu, için modüler mobilya dikkat etmelidir;
 • küçük koridorda askı bir renk düzeni seçerken iyi oda zaten küçük boyutunu küçültmeden uzaya mükemmel bir uyum renk mobilyalar uygundur.

koridorda Seçilen her seçenek elbise askısı pratik, rahat ve ortak koridor alanı kaydetmek gerekir.


Elbise askıları: depolama alanına sahip bir giriş salonu

kiler dairelerin sahipleri, mutlu aradı. Bu olduğundan küçük odada giyinme odası olarak kullanılabilir. Izin daha geniş hale koridorda dolapları kurtulmak için.

Önemli! o koridorun taraftan neredeyse görünmez olacak şekilde küçük ama şirin soyunma odasında dolaba yeniden inşası üzerinde onarım çalışmaları başlatılması kendi sürgülü kapı ile donatılmış olmalıdır.

depolama alanına sahip şık koridor - bu yer kazanmak için mükemmel bir seçenektirdepolama alanına sahip şık koridor - bu yer kazanmak için mükemmel bir seçenektir

sahibinin herhangi bir tasarım çözümü depolama odası gerçekleştirmek için yardımcı olacak bazı profesyonel tavsiye sadece güdümlü kendi elleriyle, ile çalışabilen küçük bir giyinme odasına bir dolap dönüştürün.Kurallar düzenlemesi askılar:

 • çizim veya kiler düzenlemenin genel şemanın Yürütme mobilya ve elbise askılarının fikrini hesaplamak için yardımcı olacaktır. giysilerle dolu raflar ve raflar, hav kiracılara rahatsızlık getirmedi ki Sonuçta, öğeleri dağıtmak için gereklidir.
 • giysiler için dolap askıları seçerken, mükemmel dönüştürme özelliklerine, yer kazanmak ölçüde sayesinde odanın küçük bir alana sığacak ve barı ile askı açmak için tercih verebilir. Ayrıca bu askılar çanta ve şemsiye için ayakkabılar, yerleşik yan kancalar için bir raf var.
 • Yükleme dolap dar odanın birkaç santimetre kurtaracak. Kabinin iç giysiler için uç çubuklar ve ek kanca Uygun organizasyon Geri çekilebilir tasarımı ve kurulum en pratik uygulama yapmak.

Odanın tüm iç maksimum kullanmak önemlidir.

Askı dolabı koridor küçük boyutlu

ayrı ayrı ya da kombine bir koltuk ile menteşeli askı - Kompakt giriş iki bileşenden oluşan, geniş bir mini salonu ile temin edilebilir. Günümüz pazarında, üst tabloları yumuşak dışkı biçiminde ya da büyük bir ayna ile bir modelde sunulacak nerede seçeneklerini seçebilirsiniz.

koridorda için yaptığı şarkı düzenlemesi kompakt seçilmelidir için, rahat ve konforlu, ama fonksiyonel elbise askısıkoridorda için yaptığı şarkı düzenlemesi kompakt seçilmelidir için, rahat ve konforlu, ama fonksiyonel elbise askısı

Popüler seçenekleri modüler raflar şunlardır:

 • kararlı olarak üst raf veya onsuz kalkan ve ayaklı bir kaide üzerine askı çubukları. Bir örnek olarak, biz şirketin modüler tasarımı düşünebiliriz "gündoğumu" - küçük giriş salonu "Masha". 80 santimetre genişliğinde ve 2 metre yüksekliğe sahiptir. Kapı dolapları kolları ile donatılmış. Gemide giysiler için dört reechnyh kanca ve şapkalar için küçük bir raf var.
 • bir kaldırım taşı ile birlikte bir yapı, piramit, bir askı, bir duvara monte olarak o zaman, başarılı olmaz itme önceki düzenlemeden farklıdır.

Örnek olarak, bir modüler fuaye dikkate almak mümkündür "çalı"Hangi küçük derinlik veya salon daha fazla fonksiyonel hale aynı üretim, daha çok tablo ile kulaklık 2-kanat kasasının şeklinde genellikle tamamlayıcı unsurları.

Atlı modeller askılar kaide onlara giysi ve bir raf için kancanın bir panel olarak tasarlanmış tek üst kısmı, birleştirir, oldukça çeşitlidir. model üst ve bir alt kabine sahip olabilir.


Önemli! ayaklı askı için uygun bir stil obuvnitsa veya ekstra dışkı, küçük koridor daha şık ve konforlu yaptı.

Ayrıca askı üst ve alt kaideleri kapalı, açık bir mahfaza şeklinde, orta bölgesindeki olabilir - kanca paneli. Bir kralın tahtı şeklinde Orijinal askı maun yapılmıştır.

koridorda yönlü ve kompakt açısal askı

alanı uygun organizasyon için - kendi küçük boyutları ile giriş salonunda, uzmanlar bir köşe askı satın öneriyoruz. dayanıklı modeli ve kolayca bir serbest açı koridor entegre edilebilir.

Güzel düzenlemek koridor giysiler için şık köşe askıları sayesinde mümkündürGüzel düzenlemek koridor giysiler için şık köşe askıları sayesinde mümkündür

Bu askılar, açık ve kapalı tipe ayrılır:


 • Koridor yeterince geniş değilse, maksimum işlevselliği mükemmel içine uyum ve teşekkür açısal kapılı askı, mobilya kalan boşluk yapmaya gerek yoktur.
 • Kompakt girişinde kolayca açısal askı açık türü için uygundur. Bu makale düzgün bakacağız, ve raflar, ayna ve raflar varlığı fonksiyonel hale.

açısal askı ek teçhizat ile donatılması, sipariş yapmak için mantıklı Her salon, kendine has özellikleri vardır.

koridor şık duvar askı

koridorlar monte Duvar askıları, tam bir gardırop koymak her zaman mümkün değildir. koridor düşük tavanlı dar ise onlar görsel olarak tavan yüksekliğini artırmak mümkün çünkü, sık sık, dikey seçenekleri olsun. Küçük yatay askılar duvar ve zemin alanı kaplamadan en ufak alanı düzenlemek için fırsat var.

Önemli! Daha sonra kendi elleriyle Oymacılık tekniği kullanılarak, pahalı ve şık askıları satın almak gerek yoktur varsa, sıradışı ve yaratıcı şeyler giysiler ve çantalar, standart ve sıkıcı ürünleri dönüştürebilir.

küçük bir antre için şık bir duvar askı alabilirsinizküçük bir antre için şık bir duvar askı alabilirsiniz

Modern tasarım duvar askı genellikle asmak giysiler için kabul edilmesi zor olan ilk bakışta oldukça egzotik bir bakış, fakat buna rağmen hala kendi direkt işlevi yerine getirmektedir.

Duvar askı Kullanım örnekleri:

 • Dairenin genel iç rustik tarzda dekore edilirse, perişan şık veya ülke, ardından salon Fransız nedenleri ilişkin ihale yapıp en iyisidir. Provence tarzında küçük beyaz bir salon, ahşap veya metal aynı tarzda yapılmış duvar askıları olmadan yapamaz.
 • Sakin klasik tarzda koridorda için, uzmanlar değerli ahşaptan yapılmış duvar askı İtalyan modelini seçmek için önerilir. İtalya özenle düşünülmüş tasarım ahşap askı üretmektedir. İtalya ve İngiltere sertlik lüksü ile ilişkili olarak Böylece, İtalyan üretim modeli, oldukça özgün.
 • Şık ve modern askı, ünlü ticaret evden Ikea basit ve kalitesidir. Bu ürünlerin Parçaları oldukça güçlüdür.

Bunlar kendi fantezilerini gerçekleştirmek yardımcı olmak için sadece birkaç iyi örneklerdir.

Bir kat raf ile koridorda Dolap

koridorda mevcuttur metre kullanımını maksimize etmek için, uzmanlar askısı ile kabine bölmesi önermekteyiz. askıları ayakkabı ve niş barlar için çekmeceler, raflar dolu Dolaplar coupe. Ayrıca uzatılabilir askıları ile bir sürümünü satın alabilirsiniz.

büyük bir giriş salonu içine mükemmel şekilde uyum giysiler için askıları Gardropbüyük bir giriş salonu içine mükemmel şekilde uyum giysiler için askıları Gardrop

Önemli! Uygun modeli kabine bölmesi koridor seçimi, bunun saklanacaktır şeylerden beklenen yüke üzerine inşa etmek gerekir.

Kabinin standart derinlik tam giysiler için askının genişliğine karşılık gelen 60 cm olan. giyim için çubuk does not uzunlamasına ve yanal olarak kurulacak ise küçük Koridorda iyi, 40 santimetre derinliğinde dar bir dolap yazılı.

Askı dönüm koridor ve işlevleri

Çok yönlü ve modern döner askı şapka ve ayakkabı dolabı, ayna, giysiler için küçük bir bar ve kancalar altında bir raf barındırmaktadır. güvenilir bir salınım mekanizmasının bir baz ile dairesel tasarım, her bir taşıyıcı panel yüzeyine tam olarak kullanımına izin verir.

Açık koridor 55 santimetre çapında dönüm ve hareketlilik nedeniyle odanın her köşesine hareket ettirilebilir.

Yer kazanmak için, birçok kişi bir döner giysi askısı seçmek için tercihYer kazanmak için, birçok kişi bir döner giysi askısı seçmek için tercih

mütevazı boyutlarıyla birleştirilebilir Fonksiyonel konfor, küçük bir koridor haline başarılı edinimi için bu modeli ilişkilendirmek için izin verir.

Önemli! koridor ise zemin yapısının çok küçük bir alanda bu durumda daha pratik bir seçenek duvar askı asmak olacaktır kullanmak hantal ve zor olabilir.

Piyasada Her yıl bugün kullanıcı koridorda bireysel tasarım için uygun, ucuz ve lüks modellerini, hem bulabilirsiniz aralarında daha özgün ve sıradışı askıları vardır.

salonda bir askı seçme (video)

Herhangi güzel lobi, biraz hayal gücü kullanarak kendi ellerini oluşturmak ve tasarımcıların ve profesyonellerin tavsiyesi rehberliğinde yapabilirsiniz. Sonra tipik bir salon rahat ve konforlu olacak.

salonda Tasarım askılar (iç fotoğraf)

34787853bc7181441e368c99d943ur - dlya-doma-interera-veshalka-V-prihozhuyu897475324130846177366610659-14026736631444144268veshalka-V-interere5apartmenttherapycom1jpg-11dizajn-prihozhej11hi-tekIMG3436b7493aed

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 4 =

Adblock
detector