The Blogkoridorda Ferforje portmanto - bu şık ve inanılmaz güzelFerforje ceket koridorda raf - bu şık var ve inanılmaz krasivoPervym iş, eve girmek, koridorda kendimizi bulmak, bu nedenle rahat ve işlevsel olmasını istiyoruz. Koridorda, mutlaka bir şapka kıyafet asmak ve koymak için bir yer, ama ne olur çünkü boyutu veya bu odanın iç tarzı, bir gardırop koymak mümkün değildir çünkü olmalıdır? Giyim için askılar - bu büyük bir yedek olacak. Onlar fazla yer almazlar, ama giysi ve şapkalar oldukça fazla tutabilir, bazı örnekler rahat bir koltuk var.


koridorda Dövülmüş askılar: türleri

Dövme demir askılar özgün bir tasarıma sahip olup klasik tarzda iç mekanlar ve görkemli stil amper ile bir giriş holü için idealdir. giysiler için depolama çeşitli türleri vardır, bunlar, hiç şüphesiz, evinize ortaçağ çekicilik katacak.

mükemmel odanın tasarımını tamamlar, böylece iç görünümde olmalı salon için bir dövme askı seçinmükemmel odanın tasarımını tamamlar, böylece iç görünümde olmalı salon için bir dövme askı seçin

Çeşitler dövme askılar:

 1. Duvara monte metal askılar onlar pratik işlevsel yer almazlar, minik boyutu ile bile koridorları için uygundur. Sıklıkla, bu tür askı giysi asılabilir kancalar vardır aşağıda şapka, için kafes raflar gibi tasarlanmıştır, ancak daha fazla orijinal tasarım, diğer düzenlemeler de mevcuttur. Bunlar farklı boyutlarda olabilir ve ondan fazla kanca olabilir. Bu tür Dövülmüş yapısı, vida ile duvara bağlıdır.
 2. Basit dövme zemin askılar genellikle açık elbise restoranlar ve ofisler için kullanılmaktadır. Bu tür askılar birden fazla kanca içine en dalları da giysiler için dantel ve hava dövme kancalı iki ayak üzerinde kemerli çerçeve şeklinde de olabilir, bir katı metal bacak sahip olabilir. Onlar en iyi sonucu kilolu kadar düşmesini engellemek için duvara yakın yerleştirilir.
 3. özellikle oda kalabalıklaştırmaz ederken pereobuvaniya ayna için koltuk ve ile Askı, bütün gardırop değiştirin. Onlar giysiler için kancalar ile donatılmış olabilir, şapka depolanması, şemsiye standı, Eğer ayakkabı koyabilirsiniz yumuşak koltuk veya tezgah ve hatta bir yer için raflar. Basit dövme demir askıları olduğu gibi, bu seçenek duvarına yakın yerleştirmek için arzu edilir.

salon daha işlevsel hale getirmek için, şık bir topluluk oluşturarak, sahte unsurları ile dekore açık ya da kapalı bir duvar askı banket, koyabilirsiniz.

Bir kat askıları seçimi, yeterince sağlam ve ağır giysiler çok sayıda dayanabilir olduğunu unutmayın. güzellik ek olarak iç bu element, hatta ve kullanımı kolay olması gerektiğini unutmayın.


Salonda Metal askı: avantajları ve dezavantajları

Dövme ürünler her zaman onların zerafet açısından kayda değerdir, ancak iç koridor boyunca düşünme sadece Görünüşü hakkında değil düşünmek gerekir, ama aynı zamanda içindeki nesneler dayanıklı ve işlevsel olmasına neden oluyor.

yüksek fiyat - Metal askılar koridor mobilya uygulamak ve sadece bir dezavantajı var şartını yerine getirmektedir.

Dövme askı avantajı, farklı şekillerde ve boyutlarda olabilir olduğunuDövme askı avantajı, farklı şekillerde ve boyutlarda olabilir olduğunu

Gerçekten evinizde bir dövme askı olsun istiyorum, ama finans izin vermezseniz, bazı orijinal dövme kanca satın alabilir ve dışkı ile onlardan bağımsız bir bant olabilir.Bu eksiklik sizi korkutmak etmezse, sadece sağ tür ürünlerin yararları hakkında konuşmak:

 • dövme askı tasarım kararlarının çok çeşitli belki de modern ve yüksek teknoloji hariç, hemen hemen her iç için de uygun hale getirir.
 • Metal - en dayanıklı malzemelerden biri, bu yüzden yapılan ürünler, etkileyici bir yüke dayanacak edebiliyoruz.
 • dövme askı Kompaktlık çoğu modelleri kesinlikle bir odada herhangi bir boyutta bunları kullanmasına olanak sağlar.
 • Malzeme korozyonu engelleyen özel bileşikleri ile tedavi gibi yapılar yapmak için kullanılabilir.
 • Dövme demir askılar onlar pratik zamanla değişmez, inanılmaz uzun ömürlü olup, soyma boya güncelleme veya yapay bir etki antik iptal etmek her zaman mümkündür.

Tüm bu avantajlar sayesinde, metal askılar salonun dekorasyonu için idealdir. Onlar sadece herhangi bir odaya konfor eklemek değil, aynı zamanda hoş misafirlerinizi sürpriz değil.

Askı Koridor dövme: tasarım seçenekleri

Her bir parça, elle yapılan, bu nedenle iki özdeş askılar olamaz gibi benzersiz dövme olup. Sen size kroki üzerinde bir askı yapmak veya hazır bir işi almak için ana sorabilirsiniz. Her iki şekilde de, evinizdeki her dövme elemanları kendi üreticisinin ruhun bir parçacık taşır emin olabiliriz.

Dövme demir askılar herhangi bir tarzda yapılabilir. Genellikle siyah boya ile kaplı, ancak diğer seçenekler vardır edilir. Onların dekorasyonu için taş, ahşap, cam ve hatta plastik kullanılabilir.

maun ve meşe elemanları ile birlikte özellikle pahalı dövme askı Bak.

Kolayca iç süslemeleri ve daha rafine hale Metal askıKolayca iç süslemeleri ve daha rafine hale Metal askı

metal askılar yapılabilir nasıl bazı örnekleri inceleyelim:

 • Sanat dövme kullanılarak yapılan Duvar askıları hayvan ya da kuş biçiminde gerçekleştirilebilir.
 • Duvar askı bir başka ilginç uygulaması - bir ürün, içindeki tüm eylemdir. Böyle bir çalışma metalin gerçek resmidir. savaş bir sahne olabilir, nehir veya bir kertenkele, av için bekleyen ağaçların dallarına oturan oturan kız.
 • Onlar bir şemsiye şeklinde, örneğin, dolu olup olmadığını Bazı seçenekler, modern şık iç sığabilecek ya örneğin, bir kişinin bir ceket ve şapka kapısında duran.
 • çiçek ve yaprakları birbirine sarılarak kafeslerle ferforje askı, en yaygın türüdür.
 • oturma olmadan Zemin askı bir sokak lambasının şeklinde ve tencere altında gerçekleşebilir.
 • Taban yapısı, bir banket içeren ve dövme kanca kısmen ahşap oluşabilmektedir.
 • dışkı ile Askı bu düzenleme küçük koridorlar için uygun olan bir açı meydana getirebilmektedir.

Biz sadece bir kaç tasarım seçenekleri dövme askılar koridor verdik. Hangi modeli seçerseniz seçin, genel iç mekan göz önünde ve uygun parametreleri olması gerektiğini unutmayın. askı ve diğer dövme öğelere ek olarak olacak koridor daha iyidir.


Dövme askısının üretimi ile ilgili Biraz

ahşap ve plastik aksine dövme metal askılar, hep elle yaptık, bu yüzden eşsiz bir tasarıma sahiptir.

Eğer sanatsal dövme metalden becerilere sahip değilse maalesef bağımsız bir askı üretmek için, başarılı olmayacaktır.

mükemmel iç koridora sığdırmak bir metal askı al, bir özel deposunda mümkündür veya sipariş yapılabilirmükemmel iç koridora sığdırmak bir metal askı al, bir özel deposunda mümkündür veya sipariş yapılabilir

İşte imalat sahte ürünlerin temel adımlar şunlardır:

 • Yüksek kaliteli metal seçimi.
 • ürünleri Dövme.
 • Korozyona karşı madde kaplanması.
 • Astar.
 • renkli emaye tozu ya da siyah kapsayan.

Gördüğünüz gibi tüm adımlar karmaşıktır, bu nedenle bu askı kendi üretimine yapmak istiyorsanız, önce ustadan biraz öğrenmek zorundayız.


salonda güzel ferforje askılar (video)

modası kez uzun yıllar sürecek ve Sanat dövme tekniğiyle yapılmış mobilyalar, hatta nesilden nesile miras gibi öğeleri aktarabilirsiniz.

Salon dövme raflar örnekleri (verilmedi iç)

9cc51f7426d90e59490afa6541ug - dlya-doma-i interera-nastennaya-veshalka-dlya-odezhdy 17 75faa6c56039b337605418a9f4g5 - dlya-doma-i interera-veshalka-kovanaya-dlya-odezhdy-vertikaln 80c0eba7caf629a8094e6fa95agi - dlya-doma-interera-veshalka-kovanaya-dlya 4042-20 796475d586b938915a93d31e76b2 - dlya-doma-i interera-nastennaya-veshalka-dlya-odezhdy 1870925 1541197 897475324 11120101b

Leave a Comment

Your email address will not be published.

32 − = 23