koridorda bir ayna seçin: 4 önemli nüans – nwhistorycourse.org

The BlogAyna - her salon için vazgeçilmez bir nitelikAyna - Her prihozheyV koridor için vazgeçilmez bir nitelik farklı mobilya ve aksesuarları bir çok mevcut olması gerekir. Bir ayna - Ama bir şey, her salon için vazgeçilmezdir. Bir ayna olmadan önce her kişi çıkıyor emin olmalısınız, çünkü koridoru hayal etmek zor olduğu beklentileri doğrultusunda onun görünümünü. Bazı insanlar küçük bir ayna tercih ve biri onun tam yüksekliğe kendini değerlendirmek gerekiyor. Neyse, salon aynada - asal gerekliliği bir şeydir.


Yansıtmalı Koridor: mitler ve gerçeklik

Böyle bir düzenleme mümkün her yönden görünümünü değerlendirmek için yapar çünkü 2 aynalar salonda Kurulum birçok çekiyor. 1 ayna benzeri başka yansıması ve yansıtır. Ancak, birçok batıl insanlar "koridorunun aynası." Sözde korku korku sebebi bu anlamda mistik anlamda ve aynalı salonda dolu antik zamanların yansıtma yüzeyi aynalı bir koridora yansıma sayısı sonsuza yaklaşan aslında olduğu gibi, özetin özeti mistik korku görünüyor olmasıdır.

mistik korku dört bir yandan görünümlerini değerlendirmek amacıyla sihirli aynalar kullanmanızı durmuyor için aşağıdaki teknikleri kullanabilirsiniz:

 • Yakın bir ayna dekoratif perdeler sadece acil ihtiyaç amaçlı açıp. Birkaç dakika için mistik özü Evinizde değil proberutsya.
 • bilinçli yansıtılmış koridor yapmak için, tekerlekli bir ayna ve bir sabit ayna kullanın. Eğer arkasından yansıma incelemek gereğini kaybettiklerinde hareketli yüzey bir anda temizlenebilir.
 • Bir ayna sıkı olmayan kullanım sırasında kapalı olacak kafes, önüne yerleştirilir.

batıl inanmıyorum olanlar için koridor koridor ayna, - Odanın tarzını vurgulamak için mükemmel bir fırsattırbatıl inanmıyorum olanlar için koridor koridor ayna, - Odanın tarzını vurgulamak için mükemmel bir fırsattır

Eğer batıl değilseniz, ayna salonu sizin iç koridora muhteşem bir katkı olacaktır. birbirine yansıtan iki ayna, görsel olarak daha dar bir alanda alan miktarını artırır.

koridorda Set iki ayna

Dar koridorlarda Rus bazen zor hatta temel karşılamak için. ayna hemen her yer almaz çünkü görsel hayatında alanı ve çok yararlı bir kişi artar, orada her zaman bir ayna yerleştirmek. 2 koridorda ayna ayarlama - birçok ev ve daire şekillenen iyi bir fikir, bu.


seçimler aynalar kombinasyonları, hem de onların uygulamaları geniş olduğunu unutmayın. Bu nedenle, genel yollardan 2 konumu aynalar keşfetmek olmalıdır:

 • Çoğu durumda, iki ayna bir duvara yerleştirilmiştir ve kesinlikle hedef karşıyız. önce küçük bir kişi için, ikincisi tam uzunlukta baş başa kendinizi değerlendirmek gereklidir. 2 tür aynalar mükemmel arkadaşı ideal makyaj olarak sahip olmak istediği her bir kadın, ve hangi giysi setleri eşleştirilir.
 • Eğer karmaşık saç modelleri yapmak, hem de sen takımım var gibi, önemli olan sanki isterseniz, birbirine zıt yerleştirilmiş 2 aynalar, konforludur. Arkadaki kendinizi görebilirsiniz - bu birbirlerine zıt yerleştirilmiştir sadece 2 aynalar verebilir oldukça alışılmadık bir bonus var. Eğer batıl eğilimi varsa dikkatli olun: İyi bir hayal sen inanılmaz dehşet zazerkalnogo dünyasında inandıramaz.
 • Bir duvarda yerleştirilmiş 2 aynı ayna - 2 kişiye klasik eş zamanlı olarak toplanacak başardık. Ayrıca biraz mistik bilginin dünyada takdir aynaya 1'de biraraya yansıyan unutmayın. Yani, yeraltı dünyasının etkilerinden kendilerini korumak, hem de bir koridor 2 ikiz aynalarda anlaşmazlıklar ve kavgalar, yerden aileyi koruma.

koridorda Yüklü sadece iki ayna - oldukça pratik bir çözüm varkoridorda Yüklü sadece iki ayna - oldukça pratik bir çözüm var

ile ailenizin canlı kardeş veya anne sık sık bir kez masraflar için tercih kızı büyümüş ise 2 aynalar gereklidir.

Güzel ve ışıklı koridorda ayna ile rahat

inline aynada önemli ayrıntı iyi aydınlatma olduğunu. Ayna ayrı lambalar ile donatılmış yalnızca Sonuçta, görünümünü değerlendirmek.aynalar için aydınlatma farklı şekillerde yapılabilir:

 •  Nokta tavan ışıkları. Eğer germek ya da tavan, doğrudan ayna evine alan üzerinde spot yapabilirsiniz.
 • Soffits. dirseği üzerindeki lambalarla Çizgi mükemmel düz bir üst kenarı ile ayna tamamlayacak.
 • Hollywood'un ışıkları. yarım yüzyıl önce akkor lambaların kullanıldığı Hollywood'un soyunma odasında mükemmel aydınlatma için, eşit aynanın çevresi üzerine dağıtılmış. gelişme bize de güzel Hollywood'un armatürlerin rol oynayacaktır LED'ler verdi.
 • LED şerit. Parlak yeterince ve çok güzel aydınlatma LED şerit verir. Sen ışık rengi ve yoğunluğu değişikliklerin bir fonksiyonu ile donatılmış bir model seçebilir. Bu kazanım sizin koridor sıradışı ve şık hale getirecektir.

ayna Aydınlatma örneğin, bant veya LED spot için, çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilirayna Aydınlatma örneğin, bant veya LED spot için, çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir

ayna kullanımı kolay oldu böylece İyi aydınlatma sağlamalıdır.

stilize ayna seçimi

dekoratif bir unsura tamamen işlevsel nesneden dönüştürülmüş ayna için, senin koridorun benzersiz bir stil oluşturmak süslemeleri bunu ve iç çeşitlendirmektedir olacak orijinal modeli seçebilirsiniz.

Seçenekler stil aynalar farklıdır. En popüler aşağıdaki modeller şunlardır:

 1. Metal Sanatı. çerçeveye yerleştirilmiş bir ayna - bir klasik. Ama sanat dövme şıklık ve saygınlık unsuru tanıtır. yaşlı yanı sıra düzenli minimalizm veya hi-tech dövme için etki oluşturmak için, klasik tarzın dövme kullanın.
 2. Parçalanmış aynası. Modern tarzı geniş sanatsal bir mantıksal bir dizi halinde düzenlenmiş, ayna parçaları kullanılır. iç tasarım için aletleri altında ayna yüzeyinin parçaları oluşturulan şarkı çok bulacaksınız.
 3. Yansıtmalı panelleri. Konu paneller yaygın bazı iç bölgelerde dışarı oynadı. Bu nedenle, yüksek kaliteli ve özgün tasarımlar için yaratıcılıklarını göstermek mümkün olacak ve bir çerçeve veya ayna fayans olmadan geleneksel aynanın kendi panellerini olun.

Bugüne kadar çok popüler Sanat dövme ile paneller ve aynalar ve parçalanmış aynalıBugüne kadar çok popüler Sanat dövme ile paneller ve aynalar ve parçalanmış aynalı

koridor dahil olmak üzere herhangi bir oda, süslemek için modaya uygun bir şekilde - bir ayna ile paneller.

Yansıtmalı panelleri farklı şekillerde oluşturulabilir. deposunda hazır Birçok seçenek, bağımsız oluşturabilir ve özel efendilerinden sipariş şey ve bir şey:

 • Ayna karoların bileşim. Fayans herhangi bir yüzey ve ayna paneller olabilir - bu nadir değildir. Herhangi bir şekil ve boyutta ayna fayans satın alabilirsiniz ve kendi elleriyle aynaların şık parçaların duvarına bir kompozisyon yapmak.
 • İkebana. oryantal tarzda veya art deco için, kuru çiçeklerle süslenmiş aynalar güzel bir duvar yapabilirsiniz. lake veya boya ile kaplanmış dalları ve çiçek ayna, bir çerçeve yapın.
 • Antik ayna. Yapay yaşlanma - Bu Provence ya klasikleri stil oluşturmak için çok popüler bir tekniktir. Onun çerçeve güzel bir ayna tamamlayacak karıştırdı.

Deney, ve başarı güvence altına alınmıştır. kendi içinde güzel Ayna ve ek ayrıntılar yalnızca stil ve kompozisyon şiddetini eklemek için bir hava verir.


koridorda bir ayna (video) seçin

Koridorlar özel dikkat gerektirirler. büyük aynalar Farklı varyantlar bile dar koridor tasarım canlı yapın ve kıvırcık zarif paneller olağan ve sıradan bir dairede lüks bir atmosfer yaratır. aynayı seçiminde ana şey - bu evin ruh ve stil almak için bu. Tüketici değerlendirmeleri demek orijinal aynanın o - bu kurtuluş, hatta sıradan bir iç için. Bu konunun serbest dolaşımını sağlayacak tekerlek üzerinde ayna paneller veya aynalar, senin koridor gerçekten lüks ve rafine hale getirecek demektir.

koridorda ayna tasarımı (fotoğraf örnekler)

2d00f43f07911355d4151f13925ff29202691485256478-5123--48-1293d5f5693268570ec31afbd15b40aa751222-12133734auto4c99fc1a93917

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − = 28

Adblock
detector