köpüğü Tavan döşemeleri: 5 en iyi görüntüleme – nwhistorycourse.org

The BlogKöpük kiremit tavan mükemmel iç çeşitli unsurları ile kombinemükemmel çeşitli unsurları ile kombine Köpük tavan karoları intereraPenoplast - bu kolay, ucuz ve ev şeyler için çok yararlıdır. hızlı ve hesaplı tavan bitirme yapmak istiyorsanız, köpükle seçeneği dikkate emin olun. yapılan doğru yapıştırarak ise, hem sağ malzemeyi seçerken, sonuç size bir düzine yıldan fazla memnun edebilir! Köpük levha ve her tür fonksiyonel özelliklerinin çeşitleri kaynakları.


polistiren tavan döşeme tipleri

Köpük tek türüdür yaygın inanca rağmen, gerçekte birçok bakımdan farklılık köpük şekilde en çok 3 türleri vardır. Her birini teşkil bilmek önemlidir.

üretim tipine köpük levhalar üç tiptir:

 1. Mühürlenmiş plakası. Strafor yapı taşlarını dışarı damgalama, basının yardımıyla yapılır Bu tür. panoları diğer türleri ile ilgili olarak plakayı ucuz damgalı, bu tavana yakalamak kolaydır, bu lateks boya ile boyanabilir. Tüm bu avantajlara rağmen, bu tür dezavantajları vardır: bu paneller çevre için her bir levha tavana tahsis şeyin, kenarıdır. Ama, belki de dezavantajı - bu tür bir plakanın kırılganlığıdır.
 2. Enjeksiyon plakası. Bu karo preslenmiş kalındır. Bu fırında kalıpları, yüksek kaliteli hammaddelerden yapılmıştır. Ayrıca, kalınlığı tavan tek parça benziyor yapım neredeyse görünmez kurulum için derin bir kabartma desenini ve boru tesisatı koymak mümkün kılar. yakarken Bu plaka malzemesi kendinden söner, bu yüzden bir yangında güvendeyim.
 3. Ekstrüde plaka. Bu polistiren, ekstrüzyon yoluyla üretilebilmekte ve grimsi beyaz bir renge sahiptir. Bu plaka güçlü olduğu, ancak bir damgalı plaka gibi incedir. Onun dezavantajı ürünün boyutları yeterince doğru değildir ve yükleme mesafeler elde edildiğini oldukça yüksek fiyat değil, aynı zamanda aslında.

Yangın güvenliği ve ses yalıtımı - köpükten tavan karoları başlıca avantajlarıYangın güvenliği ve ses yalıtımı - köpükten tavan karoları başlıca avantajları

Fiyat ve kalite açısından en iyi seçenek üç tür bir enjeksiyon olduğunu. güzel karo uzun ömürlü istediğiniz nedenle, tam olarak bu tür seçin.

tavan köpük fayans Terbiye: çözümlerin olumlu ve olumsuz yanlarını

Eğer tavan bitirme için bu malzemeyi kullanmaya karar verirseniz, o malzemedir avantajları ve dezavantajları, tanıma önerilir.


köpük dezavantajları arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

 • malzemenin çevre performansı için göstergelerin olmaması. Strafor tamamen doğru hava dolaşımı için iyi bir havalandırma sistemi sağlamak gereklidir olmayan doğal malzemelerden yapılmış, nefes almıyor.
 • Plakalar yüksek sıcaklıklarda eritilerek, bu yüzden köpük malzemelerinin konuma sınırlamalar vardır.
 • darbeye dayanıklı değil. tavana akut veya keskin nesneler alma riski vardır, bu tavana köpük kaçınmaları en iyisidir.
 • Insan içine çıkamaz. yüksek kaliteli ve orijinal plakaları seçimiyle ilgili çok fazla rahatsız etmeyin, sonuç çok cazip olmayabilir: kenarları, darbelere ve diğer sıkıntılar odanın genel izlenimini bozan ufalanan görünür dikişler. Bu nedenle, dikkatli bir şekilde malzemenin kalitesi ve önerilen köpük tabakalarına desen bak.

güneş ışığına maruz kaldığında köpük kiremit sararma riskigüneş ışığına maruz kaldığında köpük kiremit sararma riski

avantajlar kapsayacak daha fazlası ile köpük panoları tüm dezavantajları: polistiren karolar ucuz ve kolay minör tavan kusurları yanı sıra çizim ve montaj seçimine uygun yaklaşımla oda süslemeleri için gizler.

köpük tavan plakalarının, tutkal nasıl

Bu bir köpük plaka ile tavan yüzeyini yapıştırarak üretildi, önce özgün tavan yüzeyinin durumunu kontrol edilmelidir. Plakalar tavandaki küçük kusurları gizlemek için gerçekten edebiliyoruz, ancak köpük derinleştirilmesi güven ve yarısından fazlası bir santimetre erir olmadığını unutmayın.senin tavan temiz ve yapıştırmak için hazır, nispeten yumuşak ise, aşağıdaki adımları uygulayın:

 1. köşeden köşeye tavan çapraz mesafelerinin işaretleyin.
 2. Yapışkan baz için özel bir çözeltisi ile orta kısmında yapıştırarak başlayın.
 3. Plaka küçük bir çaba ile akmaya, ama böylece maksimum kavrama vermek presler.
 4. Bir sonraki levhanın her biri bir öncekine mümkün olduğunca yakın gitmeli; boşlukları engellemek.
 5. İstenirse, tavan pervaz sopa olabilir. Bu resmi tamamlıyor.

köpük karo hemen hemen herhangi bir yüzeye yapıştırılmış olabilirköpük karo hemen hemen herhangi bir yüzeye yapıştırılmış olabilir

en kaliteli malzemelerin kabartma veya gerginlik tavan karosu kesintisiz kullanım duygusu yaratmak.

Köpük plakalarının tavan: operasyonun özellikleri

Zaten köpük tavan döşemeleri yüklediyseniz, o zaman belki böyle bir tavan operasyon bazı alanlarda yardıma ihtiyacım var. orijinal yeri terk edebilir bir veya daha fazla tabak yapıştırırken genellikle özensiz olması. Bu durumda, fayans değiştirilmesi gerekebilir. transgrasyonal fayans sağlam kaldı, yalnızca eski yapıştırıcı kalıntıları uzaklaştırmak ve öğeyi tekrar yapıştırmak gerekir. Arıza parçaların durumda aynı bakmak gerekiyor.

satın alırken plaka hasar durumunda plakalı 5-10 adet hesaplamak için emin olun. Belki birkaç yıl içinde, ihtiyacınız bir kiremit bulmak mümkün olmayacaktır.

Odada dekor güncellemek için tavan kolayca yeniden renklendirmek yapabilirsiniz PVC fayans yapılmıştırOdada dekor güncellemek için tavan kolayca yeniden renklendirmek yapabilirsiniz PVC fayans yapılmıştır

Köpük tavan ilişkili tüm olası riskleri ve sıkıntıları en aza indirmek için bir yol yoktur. Bu şekilde, tavanın bir tablo.

Eğer köpük tavan boyamak için karar verirseniz hangi özellikleri göz önünde bulundurmalısınız:

 • boyarken su bazlı boyalar kullanmak en iyisidir.
 • Boyama tavan plakalarının dikişler gizlemek yardımcı olacaktır.
 • Doğru seçilen boya tanıma köpük ötesinde değiştirecek.
 • plaka çok fazla kabartma üzerinde desen ise, rulo, ancak fırça sadece kullanmak gerekir.
 • Boya sadece temiz kuru yüzey üzerinde olmalıdır uygulayın.
 • Boya öncekinin tamamen kuruduktan sonra, çok katmanlı olarak daha sık uygulanır.

şekillendirme köpüğü fayans üzerinde Tavan (Video)


büyük ölçüde tavan benziyor, odanın tasarımına bağlıdır. Güzel bir yüzey yapmak için çok az para için için, düzgün plakalar ucuz değildir pokleit edebilir ve kullanmak boya olumlu etkisini artırmak için. Eğer oda rahat ve bakımlı görmek istiyorsanız, tavan döşemeleri bağımsız göz yüzeyine hoş bir sıkıcı tavan açmak için izin verir.

köpüğü Tavan levhaları (fotoğraf)

97f2c35d7041eae204ecedb-2165166611049311679-e14109566327911263815487img9277thumb013585125681264919758sdc127321422539768antonwol777gmailcom20121221195707a9bec7f1cbf07d698d70b83dc77a0f59a652196ebe3d7fa1f4d66be-2Dekorativnye-potolki-14

Leave a Comment

Your email address will not be published.

20 − 15 =

Adblock
detector