Konumu, düzen ve üretim 5 türleri: vestiyerdeki ayakkabılar için uygun raf – nwhistorycourse.org

The BlogRaflar bize mevsimlik ayakkabı genişletmek sağlar pratik ve konforlu pansuman unsuru olanRaflar bize ayakkabı doğru saklanması için mevsimsel ayakkabı genişletmek sağlar pratik ve konforlu pansuman unsuru olan özel raf salonda varlığı dikkat çekmek gerekir. Özel olarak monte dolapları sayesinde ürünlerin güvenliğini sağlamak, hem de kompakt düzenlemenin bakmak mümkündür. Ancak, iyileştirme giyinme odası için planlama, kullanım alanı doğru kullanımı bakmak tavsiye edilir.


En iyi seçenekleri: soyunma odasında raflar düzenlemek için nasıl

gardırop planlarken iç donanımına özel dikkat gerekir. Yani, oda büyüklüğüne ve şekline bağlı olarak raf sayısı ve bunların amacı ile önceden tanımlanmış olmalıdır.

Ayakkabı için mobilya iyi altta ve şeyler için yerleştirilir - üstAyakkabı için mobilya iyi altta ve şeyler için yerleştirilir - üst

birkaç yolu gardırop elverişli bir konuma raflar vardır:

 1. Uzun duvarı. Bu seçenek sürgülü kapılar yüklü ise optimum olarak kabul edilir. bunların Açıldıktan sonra iç alan serbestçe kullanılabilir. Ikea çeşitli tasarımları, yüksek kaliteli kompakt boyutu ve özgünlüğü ile karakterize edilen, ayrı ayrı tahsis edilmelidir. Gerekirse iki sıra halinde yapıyı saklamak için kullanılabilir.
 2. Her iki tarafta da. Böyle raflar yer iki giriş var olduğu odalara iletişim kurmak için en uygun olanıdır. Ancak bu düzenleme küçük bir dolap eğer kullanılamaz.
 3. Yer "sessiz". rafları Böyle bir düzenleme yani dolaplar ve raflar üç duvarlara monte mektup "P" şeklinde sunulmuştur. Büyük bir alana sahip odalar için odanın düzenlemesinin en geniş versiyonudur.
 4. "L-şeklinde" düzenlemesi olabilir. yeterince geniş giyinme sık sık bu seçeneği kullanılır. Ancak oda minimum genişliği 1.2 m'den daha az olduğu önemlidir.
 5. Geri çekilebilir tasarımı. Böyle bir seçenek küçük odalarda en kabul edilebilir bir çözüm olacaktır. Sonuçta, çek raflar ve raflar kullanılarak her şeyi ve ayakkabı başarılı yerleşimi konusunda dikkat çekmek mümkündür.

gardıropta rafları derinliği: tasarımcı ipuçları

soyunma odasında raflarda kurulumu ile ilgili en önemli konulardan biri optimal derinliği eşleştirilir. raflarda optimum derinlik seçimi, hesaba odanın boyutlarını almak önemlidir ve giyinme odası tasarıma sahiptir. 60 cm derinliği kullanmak yaygın standart ürünler için. Bu boyut hantal öğeleri yerleştirmek için gereken askı için mükemmel bir çözüm olacaktır. Ama büyük mekanlar için, birçok sahipleri 90 cm kabine derinliğini kullanmayı tercih ediyorum.


raf derinliği olan yerleştirilebilir böyle olmalıdır hatta ayakkabılar çok büyükraf derinliği olan yerleştirilebilir böyle olmalıdır hatta ayakkabılar çok büyük

soyunma odasında raflarda derinliği başarılı organizasyon için öneriler şunlardır:

 1. 50 cm'den daha az bir derinliğe sahip dikkatli olmalıdır. Çoğu zaman, bu boyutlar yerine kütle kış giysi ürünleri veya hafif ayakkabı saklamak için tasarlanmış küçük muhafazaları kullanılır.
 2. gardrop için en az 65 cm derinliğe sahip raflar gerektirirler. Sonuçta, razdvizheniya kapılar için mekanizma az 10 cm yapmamalıyız.
 3. Eğer raflarda derinliğini yapmak, asılı giysileri ile bir bölme oluşturmak planlıyorsanız 90 cm. muhafaza yüksekliğine bağlı olarak en az 50 cm kullandığı toplu çanta ve bavullar, için yerinde Altında.
 4. raf 90 cm daha genişse, özel bir bölüm kurmak için önerilir. Bu tür önlemler, iç şerit sayesinde ağırlığı altında bel olmaz.

gardırop odası için Ayakkabı rafları: tasarımlarının türleri

Bir giyinme odası veya evin başka bir bölümünde bir model ayakkabı rafları seçmeden önce, en uygun tasarım seçenek olduğuna karar gerekir.Bugün aynı derecede popüler kabul:

 • Açık yapı;
 • Raflar kapattı.

Açık raflar Kapı, yani bütün balata serbestçe kullanılabilir. Bu tür tasarımlar dolayısı ile de rutubet birikiminin önlenmesi, ayakkabı içine havanın iyi bir şekilde nüfuz sağlar.

Nedeniyle açık raflarına önemli ölçüde yarar odası alanı kaydetmek için, hem de ayakkabının dayanıklılığını sağlamak mümkündür.

Orijinal çözelti bir silindir şeklinde raflı yapı kullanmaktırOrijinal çözelti bir silindir şeklinde raflı yapı kullanmaktır

Ancak, ayrı ayrı raflarda eksikliklerini vurgulamak edilir. Ürün Sınırlı kapasite ile karakterizedir, bu nedenle sadece mevsimsel ayakkabı saklayabilirsiniz. kapalı tipte ayakkabı rafları savurursa Ne, geleneksel dolapları şeklinde sunulmuştur. Bu varyant, orijinal görünüşü korurken, ayakkabı saklayamadık uzun süre yapılarda olduğu gibi, cloakrooms için ideal bir çözümdür.

raflar bitmiş ürünün görünümünü yaratmak için izin kapıyı kapattık. Bununla birlikte, iç mekan küçüktür, bu yüzden ayakkabı uzun süreli depolama için bir yer olarak sadece uygundur. Açıklandığı yapılar da ekleri vardır. Bu nedenle, raflar ağ, çok seviyeli veya şapkaya depolanması için kullanılan bir ek stand dekoratif donatımlarda olabilir.

Kendi elleriyle soyunma odasında İlginç ayakkabı rafları: orijinal fikirler

Bugün sıklıkla tür tasarımlar hurda malzemelerden yapılır veya özel bir takım satın alabilirsiniz pansuman için ayakkabı rafları kendinden imalat uygulanmaktadır. soyunma odasında ayakkabı rafları için mükemmel bir çözüm ayarlanabilir bir dizi olacak, geleneksel dolapları üzerinde bir avantaja sahiptir.

herhangi bir odaya içine mükemmel bir uyum kendi giyinme odası, yapmak Larvij yapamaz tasarım boyutunu kontrol olanağını verir.

elleriyle ayakkabılar için bir raf yapmak için, tahta satın almak ve bunları birbirlerine bağlamak için hazırlanacakelleriyle ayakkabılar için bir raf yapmak için, tahta satın almak ve bunları birbirlerine bağlamak için hazırlanacak


Ayakkabı Raf yapımında pek çok fikir var:

 1. kontrplak ürünü. Sonuç modüler kitaplık olacaktır. Zemin olduğu bir dikdörtgen parçaları hazırlamak için önceden gerekli ve daha sonra monte raflar tutulur.
 2. Ahşap. Raflar mükemmel odanın Amerikan veya diğer tarzı uyması. Tasarım elemanları kolayca mağazalarında satın alınan veya kendi yapmak olabilir. Ama ikinci durumda bunun özel malzemeler ve profesyonel araçlar olmadan yapmak mümkün değildir.
 3. Sunta. Bu seçenek için, tüm gerekli araçları almak, hem de ürünün bir çizim oluşturma bakmak gerekir. Ayrıca imalat ve dar açılı tasarım işlemleri aynıdır.
 4. raylar itibaren. Bu ürünler malzeme ve mükemmel havalandırma kullanılabilirliğini kolaylaştırmak özgüdür.
 5. Profil. Bu yüksek teknoloji tarzı için ideal bir çözümdür. Galvanizli malzemeler nem direncine sahiptir ve her zaman çok renkli profilleri uyumlu iç uyması edilir.

Bir açısal dairesel veya döner bir tasarım oluşturabilir elleriyle ayakkabı raflar üretimi için yukarıdaki yöntemlere ek olarak.

vestiyerdeki ayakkabılar için raflar monte Nasıl (video)

Modern gardırop olarak, bir iç yerleştirme kabine şeklinde veya ayrı bir iç olarak sunulmaktadır raflar, yerleşik modellerini kullanabilir. Eğer satın almak veya kendilerini hazırlamak önce Ancak, bu raflar mevcut yapısal modelleri ile aşina olmalıdır.


Detaylar: elleriyle soyunma odasında raflar (fotoğraf örnekler)

911ba2b6bc0e3d6b623eaa747cc688151152007-07-11001113285466645484w1920h1440Kapsül-dolap-için-mencloset082Dolap-Kit-OrganizasyonDolap-Organizatör-Fikirler-Ayakkabı içincollage3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

81 − 76 =

Adblock
detector