The BlogBelirli bir tarzda uymaları - Salon ve mutfak başarıyla tek bir boşluk, ana şeyin içine kombine edilebilirOturma odası ve mutfak başarıyla tek uzaya kombine edilebilir, ana şey - modern tasarımın belli bir tarzda sopa tasarımcı fanteziler ve çözümlerin gerçekleşmesi için geniş bir alan sağlar. Günümüzde tasarım popüler bir eğilim odası kullanımı fonksiyonel ve pratik verir çeşitli bölümlere entegrasyonu vardır. Mutfak yemek ve oturma odası başarıyla bir boşluğa birleştirilebilir. Eklektik bir etki oluşturmak için değil, böylece aynı tarzda iç tasarımı önemlidir.


avantajları ve dezavantajları: Uzay birleştiren

Günümüzde yeniden geliştirme en popüler türlerinden biri mutfak, yemek ve oturma odası birleştirmektir. boşluk genişletmek isteyen Dairelerin ve evlerin sahipleri, bu en pratik ve kullanışlı hale.

Gelişme tüm süreci uzun bir süre alabilir akıldan önemlidir. Aynı zamanda hatırı sayılır mali giderlerini varsayılır.

Bunun ya ondan sonra ortasında onarım hakkında pişman etmemek için, binaların sahipleri avantaj ve kombine mutfak-yemek-oturma odası dezavantajları aşina olmalıdır.

Kombine alan Avantajları:

 • Fırsat küçük yerleşim birimlerinde sahipleri için özellikle önemlidir alanı maksimize etmek. Odanın büyük bir alan tasarımcılar ve sahipleri ile mutabık çeviri fikirleri için büyük fırsatlar açılır.
 • Büyük bir alan oda aydınlatma, onun algı ve güzel bir görünüm etkileyen birden fazla pencerede varlığını düşündürmektedir.
 • Kombine uzay sahibi kendi iş hakkında ve ailenin geri kalanı ile iletişim kurmak için aynı anda gitmek verir.
 • Bu tasarım Küçük çocuklu annelerin hayatını kolaylaştırır.
 • etkinlikler ve partiler organize kolaylığı.

mutfak birleştiren ve oturma odası, ancak küçük daireler için mükemmel bir seçenektir ve bu tür çözümlerin dezavantajları da mevcutturmutfak birleştiren ve oturma odası, ancak küçük daireler için mükemmel bir seçenektir ve bu tür çözümlerin dezavantajları da mevcuttur


Genişletilmiş alan değişiklik yapma kararını etkileyen birçok avantaj sunar. Bununla birlikte, negatif faktörler kararını etkileyebilir.

Kombine alan Dezavantajları:

 • pişirme kokusu başlık rağmen birleştirildi alan tüm alanlarında süzülen ve havalandırın olacaktır.
 • Çalışma sanat, bir blender ile üretilen gürültü, bir çamaşır makinesi ve diğer cihazlar kalan veya meşgul hane müdahale edebilir.
 • Yemek odası ve tesislerinde kirliliği etkisinin mutfak Kombine, bu nedenle temizlik her gün, hatta günde birkaç kez yapılacaktır.

yeniden geliştirme üzerinde karar verirken dezavantajları önemli avantajlar uğruna acı çekmeye istekli belirlemek için tüm artılarını eksilerini tartmak önemlidir.Kombine mutfak-oturma odası ve yemek odası: Planlama

uzayın Bırakma boyutu ve birleştirilmiş alanın özelliklerine bağlıdır.

alan ve onun düzenlemesini bağlarken, tasarımcılar tek bir stil uymak için tavsiye edilir. Alanda profesyonel olmadan kendi başınıza yapmak çok zordur.

Bir daire ya da geniş bir alana sahip bir evde elit planı küçük bir alana farklı olduğunu akılda tutmak önemlidir. Nedenle, odanın boyutlarına dikkat etmek önemlidir tasarım teknikleri çalışması, uygulandıkları hangi.

her şeyden önce dikkate almak gerekir doğru planı, odanın boyutunu seçmek içinher şeyden önce dikkate almak gerekir doğru planı, odanın boyutunu seçmek için

Odaların farklı türleri için planlama Türleri:

 • Geniş oda. Bu bir ada veya yarımada tarzda dekore edilebilir. Mobilya R harfi ile ayarlanabilir, ayrıca bir köşe mutfağı kullanabilirler.
 • Stüdyo. o parlak ve sıradışı bar olacak mektup G. İyi tamamlayıcı şeklinde verilebilir.

düzen mobilya kolaylık sağlamak için bir yaşam alanı için yer kazandıracak bir sıra içinde düzenlenebilir.

Tasarım evde oda mutfak-yemek-living: Fotoğraf ve öneriler

Eğer evde bir mutfak-yemek-oturma odası yaptığınızda planlama odası gerçekleştirmek için önemlidir.

Evde mutfak alanı, yemek odası ve oturma odası birleştirerek zaman alan açıkça zonlu gerektiğini hatırlamak önemlidir. , Iş, belki tatil ve partiler dinlenmek - gıda ve resepsiyona kullanımı için - mutfak, pişirme, yemek odası için açık plan tasarlanmıştır olmasına rağmen.

Her bölge nedeniyle önem verilmelidir, ancak uzay organik olarak görünüyordu emin olmalıdır.


mutfak ve oturma odası birleştirerek, uzay açıkça uygun alanlara bölünmüş gerektiğini hatırlanmalıdırmutfak ve oturma odası birleştirerek, uzay açıkça uygun alanlara bölünmüş gerektiğini hatırlanmalıdır

Doğru planlama Sırları

 • Mobilya Düzenlemesi mutfak bölümünden başlatılmalıdır. mobilya dağıtımı önemli olduğunda "üçgen" kuralını takip etmek. Lavabo, buzdolabı ve soba çalışma alanı rahatlığı ve konforu için olmalıdır.
 • Mutfak alanı Ayrıca doğrusal ve paralel olabilir harfler p ve G. şeklinde yapılabilir.
 • oda yeterince küçükse yemek odası, şema harfleri T göre yapılabilir.
 • Büyük bir alan yemek alanı ile oturma odası, mutfak için uygun herhangi bir düzen gerektirir.

Odanın tasarımı ve planlanması geçmeden önce, gelecekteki binaların bir taslak veya tasarım projesi yapmak gerekir.

Bir mutfak tasarımı tasarımı sözde Bir mutfak tasarımı tasarımı sözde "üçgen" kuralı takip ne zaman

Tasarım apartmanda oda mutfak-yemek-living: imar çeşitleri

dairede yer imar yöntemleri binanın türüne ve alanına bağlıdır. Doğru aksan yerleştirmek için, tasarımcılar profesyonel teknikler kullanmaktadırlar.


imar türlerine göre görsel ve fiziksel ayrılmıştır. Mobilya ve mimari tekniklerin yardımıyla - ilk ışık ve renk efektleri, ikinci vasıtasıyla yürütülür.

olduğunca verimli imar olarak yerine getirmek amacıyla, profesyonel tasarımcı medet daha iyidir.

Mutfak alanı ayrıca, spot kullanılarak izole edilebilirMutfak alanı ayrıca, spot kullanılarak izole edilebilir

imar yöntemleri:

 • Mutfak aydınlatma spot, yemek odası yemek masası üzerinde avize ve süspansiyonlar ile aydınlatılmış edilebilir, salon avizeler ile aydınlatılmış olabilir aplikler, zemin lamba ve masa lambası ile taşkınlık.
 • Renk kullanımı belirli alanları vurgulamak için. Örneğin, bir yemek odası daha parlak ve şık bir renk, daha ölçülü renk kalan bölgeleri yerine tespit edilebilir. mutfak yaparken dikkate yüksek nem almak önemlidir.
 • Zemin kaplama vasıtasıyla imar. parke - mutfak karoları, bir yemek odası ve oturma odası ile bitmiş olabilir.

Başarılı imar dekor ile yapılabilir. durumda bitkiler, resim, heykel, aynalar gidebilir. Büyük bir alana sahip İmar tesislerinde dekoratif ekranlar kullanılarak yapılabilir.

Mutfak-yemek-oturma odası (video)

Tek bir odada birlikte mutfak-yemek-oturma odası yapma - yeterli zaman ve malzeme maliyetleri gerektiren emek yoğun aktivite. yeniden geliştirme uygulama onarımlar için sağlayan özel belgeleri gerekebilir için. Paylaşılan alan tasarımında önemli bir aşama imar olduğunu. Bu, ahenkli mütevazi ama açıkça aynı tarzda yapılmış olmalıdır. Modern tasarımcılar her evde mutfak-yemek odası-salon özgün ve benzersiz bir hale getirmek için hazır bir sürü fikir sunmaya hazırız.

Tasarım mutfak-yemek-oturma odası (fotoğraf)

4-dizajn-kuhni-sovmeshhennoj-s-gostinoj-foto-min 67-srediz-stil 681 316683 679936 976397 1360946original 95079863 839900644 b- IMG85ac51fda9f0

Leave a Comment

Your email address will not be published.

26 + = 30