Kombinacja kuchnia, jadalnia i salon: 5 tajemnice projektowania – nwhistorycourse.org

The Blogpokój dzienny i kuchnia z powodzeniem mogą być łączone w jednej przestrzeni, najważniejsze - do przestrzegania określonego stylupokój dzienny i kuchnia z powodzeniem mogą być łączone w jednej przestrzeni, najważniejsze - trzymać się pewnego stylu nowoczesnym wzornictwem zapewnia szerokie pole do realizacji fantazji i rozwiązań designerskich. Dziś popularny trend w projektowaniu jest integracja z kilku stref, co pozwala na funkcjonalne i praktyczne do korzystania z pokoju. jadalnia kuchnia i pokój dzienny z powodzeniem mogą być łączone w jednej przestrzeni. Ważne jest, aby zaprojektować wnętrze w tym samym stylu, tak aby nie stworzyć efekt eklektyczny.


Łącząc Space: zalety i wady

Obecnie jednym z najbardziej popularnych typów przebudowy jest połączenie kuchni, jadalni i salonu. Właściciele mieszkań i domów, którzy chcą rozszerzyć przestrzeń, sprawiają, że najbardziej praktyczne i wygodne.

Ważne jest, aby pamiętać, że cały proces przebudowy może trwać długi okres czasu. Przyjmuje się także znaczne koszty finansowe.

Aby nie żałować o naprawie pośród niej lub po niej, właściciele lokalu powinien zapoznać się z zaletami i wadami połączonej kuchnia, jadalnia, salon.

Zalety Całkowita powierzchnia:

 • Okazja, aby zmaksymalizować przestrzeń, co jest szczególnie ważne dla właścicieli niewielkich obszarów mieszkalnych. Duża powierzchnia pokoju otwiera ogromne możliwości dla projektantów i przełożenie ich pomysłów uzgodnionych z właścicielami.
 • Duży obszar sugeruje obecność wielu okien, co wpływa na oświetlenie pomieszczenia, jego percepcja i piękny wygląd.
 • Połączona przestrzeń pozwala właściciel go o swojej działalności i jednocześnie komunikować się z resztą rodziny.
 • Taka konstrukcja upraszcza życie matek z małymi dziećmi.
 • Łatwość organizowania imprez i przyjęć.

Łącząc kuchnię i pokój dzienny jest doskonałym rozwiązaniem dla małych mieszkań, jednak i wady takich rozwiązań są również dostępneŁącząc kuchnię i pokój dzienny jest doskonałym rozwiązaniem dla małych mieszkań, jednak i wady takich rozwiązań są również dostępne


Rozszerzona przestrzeń prezentuje wiele zalet, które wpływają na decyzję do zmian. Jednak negatywne czynniki mogą mieć wpływ na decyzję.

Wadą kombinowanego przestrzeni:

 • Zapach gotowania będzie przenikać do wszystkich obszarów połączonych przestrzeni, mimo kaptura i przewietrzyć pomieszczenie.
 • dzieła sztuki, hałas wytwarzany przez mikser, urządzenie do prania i inne urządzenia mogą kolidować z gospodarstw spoczynku lub zajęty.
 • W połączeniu jadalnia i kuchnia wpływu zanieczyszczeń na terenie, więc sprzątanie odbywa się codziennie, a nawet kilka razy dziennie.

Przy podejmowaniu decyzji o przebudowie jest ważne, aby rozważyć wszystkie plusy minusy określić gotowość cierpienia dla dobra istotnych zalet wad.Połączona kuchnia-pokój dzienny z jadalnią: Planowanie

Dyspozycja przestrzeni zależy od wielkości i charakterystyki obszaru scalonego.

Podłączając miejsca i jego rozmieszczenie, projektanci powinni stosować się do jednego stylu. Jest to bardzo trudne do zrobienia na własną rękę, nie będąc specjalistą w tej dziedzinie.

Ważne jest, aby pamiętać, że elita planu w mieszkaniu lub domu z dużym obszarze różni się od mniejszej powierzchni. Dlatego badanie technik projektowania ważne jest, aby zwrócić uwagę na wymiary pomieszczenia, do których są stosowane.

Aby wybrać odpowiedni plan musi brać pod uwagę przede wszystkim wielkość pokojuAby wybrać odpowiedni plan musi brać pod uwagę przede wszystkim wielkość pokoju

Rodzaje planowania dla różnych typów pokoi:

 • Przestronny pokój. To może być urządzone w wyspy lub półwyspu stylu. Meble mogą być ustawione przez literą R, można również użyć aneks kuchenny.
 • Studio. Mogą być wydawane w formie list G. dobrym uzupełnieniem do będzie jasne i niezwykły bar.

Dla wygody mebli układu mogą być ustawione w rzędzie, co pozwala zaoszczędzić miejsce na salonie.

Projekt kuchnia-jadalnia-pokój dzienny w domu: zdjęcia i zalecenia

Po dokonaniu kuchnia z jadalnią, salonem w domu ważne jest, aby wykonać pomieszczenie planowania.

Kiedy łącząc obszar kuchnia, jadalnia i pokój dzienny w domu ważne jest, aby pamiętać, że obszar ten powinien być wyraźnie strefowego. Pomimo faktu, że kuchnia jest otwarta, jest ona przeznaczona do gotowania, jadalnia - do wykorzystania żywności i recepcji - odpocząć, pracować, być może świąt i imprez.

Każda strefa powinna być traktowana z należytą uwagę, ale powinna ona zapewnić, że przestrzeń wyglądała organicznie.


Łącząc kuchnię i pokój dzienny, należy pamiętać, że przestrzeń powinna być wyraźnie podzielona na odpowiednie obszaryŁącząc kuchnię i pokój dzienny, należy pamiętać, że przestrzeń powinna być wyraźnie podzielona na odpowiednie obszary

Tajemnice właściwego planowania

 • Układ mebli należy rozpocząć od części kuchennej. Kiedy dystrybucja mebli jest ważne, aby przestrzegać zasady „trójkąta”. Zlewozmywak, lodówka i kuchenka powinna być tam dla wygody i komfortu obszaru roboczego.
 • kuchnia może być wykonane w postaci litery P i G mogą być również liniowe i równoległe.
 • W jadalni można przeprowadzić według schematu litery T, jeśli pokój jest na tyle mała.
 • Duża powierzchnia wymaga żadnego wygodny układ dla pokoju dziennego, kuchni z jadalnią.

Przed przystąpieniem do projektowania i planowania pokoju, trzeba wykonać projekt zarysu lub projektowaniu przyszłych pomieszczeń.

Podczas projektowania projekt kuchni powinien być zgodny z tak zwaną regułę „trójkąt”Podczas projektowania projekt kuchni powinien być zgodny z tak zwaną regułę „trójkąt”

Projekt kuchnia-jadalnia-pokój dzienny w mieszkaniu: rodzaje stref

Metody strefowanie przestrzeni w mieszkaniu zależy od rodzaju i powierzchni lokalu. Aby umieścić prawidłowo akcenty, projektanci są przy użyciu technik zawodowych.


W zależności od ich rodzaju stref dzieli się na wizualne i fizyczne. Pierwszym jest wykonywany za pomocą lekkich i kolorowych efektów, drugi - z pomocą mebli i technik architektonicznych.

W celu realizacji tak skutecznie, jak podział na strefy, to lepiej poprosić o pomoc profesjonalnego projektanta.

Powierzchnia kuchni można dodatkowo izolowane za pomocą reflektorówPowierzchnia kuchni można dodatkowo izolowane za pomocą reflektorów

Sposoby stref:

 • Punktowe oświetlenie kuchenne, jadalnia może być oświetlony żyrandolem i zawiesin nad stołem, w salonie mogą być oświetlone żyrandole, kinkiety pomyjami z lampy podłogowe i lampkę.
 • Używanie kolorów, aby wyróżnić pewne obszary. Na przykład, w pokoju jadalnym obejmujące bardziej jasny i elegancki kolor przeprowadzenia pozostałych stref w bardziej ograniczonych kolorów. Dokonując kuchnia jest ważne, aby wziąć pod uwagę wysoką wilgotność.
 • Zagospodarowania przestrzennego za pomocą pasty do podłogi. W kuchni mogą być wykończone płytkami, jadalnia i pokój dzienny - parkiet.

Udane zagospodarowania przestrzennego można zrobić z wystrojem. W przypadku może iść rośliny, obrazy, rzeźby, lustra. Powierzchnie zagospodarowania przestrzennego o dużej powierzchni może być wykonywane za pomocą dekoracyjnych ekrany.

kuchnia, jadalnia, salon (wideo)

Dokonywanie kuchnia z jadalnią, mieszkają razem w jednym pomieszczeniu - działalność pracochłonną, który wymaga wystarczających czas i koszty materiałowe. Za realizację przebudowy mogą wymagać specjalnych dokumentów, które pozwalają na naprawy. Ważnym etapem w projektowaniu wspólnej przestrzeni jest podział na strefy. To musi być harmonijny, dyskretny, ale wyraźnie wykonane w tym samym stylu. Nowoczesne projektanci są gotowi zaoferować wiele gotowych pomysłów, aby kuchnia-jadalnia-pokój dzienny w każdym domu oryginalny i niepowtarzalny.

Konstrukcja kuchnia z jadalnią, salon (foto)

4-dizajn-kuhni-sovmeshhennoj s-gostinoj-foto-min67-srediz-stil6813166836799369763971360946original95079863839900644B IMG85ac51fda9f0

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector