Kolory we wnętrzu salonu: 6 sekretów prawej mix – nwhistorycourse.org

The BlogDo ty i twoi goście czują się komfortowe i przytulne czat, trzeba dokładnie rozważyć wnętrza salonuDo ty i twoi goście czują się komfortowe i przytulne czat, trzeba starannie rozważyć wnętrza gostinoyGostinaya - pokój, w którym każdy w rodzinie spędza większość czasu, a następnie wybierz kolorystykę trzeba jak ostrożnie. kolory w pomieszczeniu do odbioru i oglądanie telewizji może być wiele soczystych barwach owocowych i do ostygnięcia i arystokratyczny. Pomieszczenie powinno przynieść ich wykończone i dać przyjemność z pobytu tam.


Jakie kolory pasują do salonu

Niezależnie od tego, co należy łączyć ze sobą kolory, wybór należy jak najdokładniej zrobione. Istnieje ogromny wybór różnych kolorów i łączenie ich pomysły.

Kolory do projektowania salonie powinna być dobrana w oparciu o osobiste preferencje i pragnienia właściciela obiektu. Najważniejsze - harmonijne połączenieKolory do projektowania salonie powinna być dobrana w oparciu o osobiste preferencje i pragnienia właściciela obiektu. Najważniejsze - harmonijne połączenie

Jednak korzystne są tylko te rozwiązania, które są odpowiednie dla wszystkich parametrów:

 1. Wygląda to dobre połączenie monochromatycznych odcieni jednego koloru. Nie myśl, że wnętrze nie jest miłe, jak prawidłowe podejście byłoby idealne nawet jeden pokój, który jest malowany odcieni szarości. Projektanci stanowić do 50 odcieni każdego koloru, z których każdy może być wyjątkowy wybór.
 2. Polichromia dekoracja sali - połączenie trzech kolorów. Znacznie trudniejsze do przeprowadzenia dwukolorowej polichromię, ale trzy - jest najlepszym rozwiązaniem. Kolor może być inny, na przykład, fuksja, wiśnia, kawa z mlekiem, musztardy, a nawet kości słoniowej. W ten sposób możemy tworzyć głębokie i różnorodne widoki.
 3. Jest taka sztuczka jak koła barw, na której podstawowym kolorze, które mogą być wykorzystane we wnętrzu pomieszczenia. Aby wybrać najbardziej trzech kolorów, konieczne jest przeprowadzenie nałożenia trójkąta równobocznego, krąg kwiatów. Trzy Szczyty skieruje do kolorów, które mogą być wykorzystywane w dekoracji sali. Paleta wystarczająco kompletne i znaleźć odpowiednie kolory nie jest tak trudne.
 4. Harmonijna kolorystyka - jest przestrzeganie przepisów dotyczących procentu nasycenia. Aby dokładniej, dla każdego koloru musi być o tej samej sile i na ogół, ilość malowanych powierzchni nie może przekraczać 40%.
 5. Tło w dekoracji sali powinny być w jasnym kolorze, a można wybrać odcień mięty, wanilii tonu, czy też realizować projekt w stylu piasku. Jeśli zdecydujesz nasycone kolory mebli i tekstyliów - pokój nie zostanie wywołana, i całkiem przyjemny wygląd.
 6. Każdy dźwięk musi integrować się harmonijnie z wnętrza. Najlepsze odcienie każdy ma swój własny, a zatem stworzyć projekt o wartości tylko indywidualnie. Z tych dwóch odcieniach, takich jak wapno i drenażu można dokonać przestrzeń zabudowy, do oddzielania części pomieszczenia do odbioru i do pracy.

Ostatnio, tapety z wzorem są bardzo popularne, mogą być pasta na wszystkich ścianach salonu lub jedyny wizualnie odróżnić go przed inneOstatnio, tapety z wzorem są bardzo popularne, mogą być pasta na wszystkich ścianach salonu lub jedyny wizualnie odróżnić go przed inne


terakota kolor we wnętrzu salonu

odcień terakoty wielu uważa zbyt ostry i jasny, ale znowu, można wybrać inny nasycenia. Terakota mogą być przedmioty dekoracyjne, zasłony, ramy okienne lub wcale drzwiach. Jeśli przyjdziesz do naprawy złej stronie sali, można uzyskać nie tylko dysharmonię, ale cała sala zaczyna drażnić psychikę.

W rzeczywistości odcień terakoty uważane słoneczny i radosny i stanie dać tylko pozytywne emocje.

Aby uwzględnić terakota Brown i wszystkie odcienie czerwone i wyciszony odcienie pomarańczowe, ciemnożółty, marchew i cegły. Projekt hali moda może zawierać wszystkie kolory i światło w kolorze, nawet biały. Terakota meble pokojowe będą wyglądać świetnie z takiego materiału jak jesion, orzech, dąb bielony, mahoń, ale również uważane za całkiem do przyjęcia. Korzystanie z opcji przedstawiony, można stworzyć ciepłe, przytulne i bardzo atrakcyjny pokój. Psychologowie uważają, że terakota w połączeniu ze złota i srebra dźwięków w stylu Tiffany może promować relaks i spokój.

Odpowiednio dobrany odcień terakoty kolor w aranżacji wnętrz tworzy atmosferę spokoju i relaksuOdpowiednio dobrany odcień terakoty kolor w aranżacji wnętrz tworzy atmosferę spokoju i relaksukolor miętowy w modnym wnętrzu pokoju

odcienie mięty są uważane za modne, stylowe i nowoczesne. Pokój jasny kolor, w którym tkaniny i meble miętowy kolor będzie na tyle świeże i bardzo przyjemny pobyt. ton Minty powinna stać się celem w pokoju, a on jest w stanie ukryć wady i defekty w pokoju. Popularny ton nie znaczy lepiej, ale o mięty, więc nie możemy powiedzieć. Jest idealny do salonu, jak również do stref przestrzeni. Doskonała zostaną połączone z białym piaskiem i mięty, kawy.

Miętowy może być:

 • Słuchawki;
 • Meble tapicerowane;
 • Tekstyliów.

On będzie wspieranie podpowiedź, jeśli ustawisz pokój mały, ale wyposażenie dostrzegalne miętowy kolor. Jeśli wybór padnie na meblach, jako obszarów tematycznych, wnętrze powinno być luksusowe i miękkie. Idealny przykład wykonania aksamitu i welur. Wybierając miękkie odcienie kolorów mięty może sprawić, że pomieszczenie zwięzłe, arystokratyczny i eleganckie. Oczywiście efekt sali mety będzie zależeć od racjonalności wnętrzu, ale warto pamiętać, że projekty nie są gotowe, aby wybrać najlepszy wybór.

kolor miętowy da swoją elegancję salonie, nowoczesność i zwięzłośćkolor miętowy da swoją elegancję salonie, nowoczesność i zwięzłość

Wszystkie pokoje są różne w wielkości, kształtu, a nawet wysokości pułapów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę takie niuanse, odpowiednio, i myśleć o każdym momencie.

Warianty kombinacji kolorów dla małej sali: doskonała konstrukcja

Wymiary pomieszczenia wpływa wiele aw szczególności wybór kolorów. Takie jak cienie Marsala, Shimo Cappuccino mało odpowiednie do pomieszczeń o niskich sufitów, jak ciemnych kolorów, mają działanie rozdrabniania. Ponownie, istnieje możliwość, aby połączyć je z jasnych kolorach, na przykład, aby jedną ze ścian w kolorze młodego wina i tego samego zestawu maszynowego bielonego dębu.

Niektórzy uważają, że w pokoju z małymi wymiarami - to jest:

 • niewygodne;
 • niewygodne;
 • Problem.

Nie rozpaczaj, jeśli trzeba zadowolić się małym salonie, jak nowoczesne schematy kolorów pomagają poradzić sobie z taką wadą i przekształcić go w mocy. Jak je zaimplementować? Trzeba odpowiednio połączyć jasnych i ciemnych odcieni. Na przykład, jeśli ściany są lekkie, odpowiednio, meble i inne wyposażenie domu może być bardziej nasycone i jasny kolor.


Większość projektanci konstrukcji małej pomieszczenia, w którym łączy się światła tapety - to sprawia, że ​​pomieszczenie optycznie większeWiększość projektanci konstrukcji małej pomieszczenia, w którym łączy się światła tapety - to sprawia, że ​​pomieszczenie optycznie większe

Nie zapomnij o zasadę za pomocą trzech kolorów, a jeśli nie będzie więcej, by dać wrażenie złego smaku.

Wiele osób wie, że miraż, a to może być nie tylko na pustyni, ale także w hali. Chodzi o efekty wizualne, takie jak lustra, powietrze i wdzięku żyrandole, oświetlenie punktowe, sufitów wielopoziomowych, i tak dalej. Ponadto, jest jedna ciekawa i dość odbiór wygranej, i to w wyborze koloru bazowego i dwóch dodatkowych. W takiej ścianie wewnętrznej, należy być jasne i przyciągające wzrok, a reszta będzie uzupełniać go z jego poglądów.

Trendy wzorów samym kolorze salon

Wybór pokoi w kawie lub cytrynowo-kolorowym, wiele zależy od znanych projektantów zaleceń, ale musimy pamiętać, że jest to tylko zalecenie, a nie więcej. Projektanci uważają, że najlepszy projekt opcji życia w naturalnym stylu, przy użyciu naturalnych nasycone kolory, czyste drewno i tylko najbardziej stylowe wnętrze.

Styl ten doskonale nadaje kolory jak:


 • Bordeaux;
 • Brązowo-czerwony;
 • Emerald;
 • Land.

Pokój do swojego życia stało się wygodne i przytulne, trzeba ostrożnie myśleć o harmonijne połączenie kolorów ścian, podłogi i mebliPokój do swojego życia stało się wygodne i przytulne, trzeba ostrożnie myśleć o harmonijne połączenie kolorów ścian, podłogi i mebli

Od salonu - miejsce, gdzie dzieje się wiele osób, zarówno w kraju jak i odwiedzający - powinien on być nie tylko atrakcyjne, ale także wielofunkcyjne, praktyczne i wygodne.

Do przeprowadzenia utworzenie takiego pokoju można korzystać z nowoczesnych wnętrz, takich jak:

 • Modułowa ściana;
 • Kompaktowa, ale wygodne sofy;
 • Minimum akcesoriów.

Bardzo modne pastelowe kolory są teraz, ponieważ pozwalają sprawiają, że pokój był jak najbardziej przyjemny. Połączyć je z różnych kolorach może być od jasnozielonego do czerni, a, ale w granicach rozsądku. Najważniejszą rzeczą przy zmianie wnętrza hali - jest podążanie jego życzenia i aby ich nie zaprzecza, że ​​nie było odrzucenie z salonu.

Sztuka projektowania eksperci uważają, że trzeba wybrać najbardziej praktyczne rozwiązania do pokoju nie stać z mody kilka miesięcy i nie przeszkadza.

Idealnym wyborem będzie klasyczny styl, w którym wszystkie praktyczne, przemyślany i elegancki, jak to możliwe. Nie jest konieczne, aby odeprzeć takie kolory jak szary, ciemna zieleń i bordo. Minimalna kwota pomogą one zrobić miejsce dla najlepszych wszystkich, którzy kiedykolwiek spotkałem w moim życiu.

Odpowiednia kombinacja kolorów we wnętrzu salonu (wideo)

Pomieszczenie powinno być wygodne i atrakcyjne, a co najważniejsze, jak gospodarstwa domowe. Różnorodność kolorów i produktów w kształcie, kolorze i rozmiarze i stylu - to nie jest zły smak i oryginalne rozwiązanie, pod warunkiem, że połączenie zostało przeprowadzone pro.

Połączenie kolorów we wnętrzu salonu (przykłady zdjęcia)

5-29-2-43-123-42-580c1fb80f2bfe32fefbaff1728a70b6-748b50784a0bb77931711d701901077d-1065-8014dae11baa198057b6545a1b686634-1464-2-03145757c53e9fb3bd5636487550-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

27 − = 20

Adblock
detector