klasik tarzda koridorda için mobilya seçmek için nasıl – nwhistorycourse.org

The Blogklasik tarzda koridorda mobilya sahiplerinin iyi tadı yansıtırklasik tarzda koridorda mobilya o pratiklik ile kombine oda kişilik ve zerafet verir, iç tasarım iyi tat hozyaevKlassichesky tarzı çok popüler yansıtır. o misafir aldığı ilk oda olduğundan bu nedenle, daire ve evler için koridorlar gibi başka olur. Bir bütün olarak oda genel izlenim üzerinde o koridorda büyük etkisi. düzen ve hassasiyet, hedeflerine ulaşmak için hiçbir zaman ve para tutumlu aramaya klasik tarzı tercih düzenlenen bireylerde odaların düzenlenmesi.


Ne özellikleri klasik tarzda salonu

Odanın tasarımında Klasik stili evrensel olarak kabul edilir. Onun avantajları renk kombinasyonları ve dekoratif çözümler yaratma devam alaka ve basitlikte yatar.

diğer stilleri çerçevede, klasik evlerde ve evlerde koridorlar için idealdir, daha asil ve zarif görünüyor.

Klasik stili mobilya gelişmişliği ve basitlik ile karakterizedirKlasik stili mobilya gelişmişliği ve basitlik ile karakterizedir

Klasik tarzda salon dizaynı kendine has özellikleri vardır:

 • canlı renkler ve detaylar Asgari;
 • pastel renkler ve tonları tercih;
 • Duvarlar ve tavan sıva Welcome;
 • Tüm mobilya, perdeler ve halılar yumuşacık ve hoş olmalı;
 • bitkilerin yaşam varlığını memnuniyetle karşılamıştır;
 • antika varlığı;
 • Böyle lambalar, avizeler ve aplikler olarak ışık kaynaklarının, sayısı.

salon tür ayakkabı ve şapka için dolap, raf veya dolap gibi mobilya öğeleri yer almalıdır. Ayrıca, ilgili modüler ve açısal mobilya olduğunu.


Bu yüksek imalat kalitesi ve dayanıklılığı vardır İtalyan firması mobilya Siena, giriş holü tasarımına mükemmel uyum sağlar. Bu markanın ana avantajlarından biri, her zaman ve her yerde alakalı klasik bir tasarımdır İtalya - çünkü moda dünyasında önde gelen ülkelerden biri.

yerli üretimin Fanlar yüksek kalite ve uygun fiyatlarla mükemmel bir yelpazesine sahiptir mobilya markası Ventana, dikkat edebilirsiniz. Ayrıca Çin'den mobilya koridor satın alabilirsiniz. daha Çin dünya çapında malların ana ihracatçılar biri olduğunu, daha pahalı mobilya kalitesinde aşağı değilken Bu seçenek, çünkü uygun fiyatlarla birçok koşulları için kullanılabilir.

Bu modern unsurları ve detayları ile kombine daha huzurlu ve pratik bir seçenek klasikleri içeren neoklasik tarzda koridorlar alaka, dikkat edilmelidir. Neoklasik kolay ve havadar dekorasyon odaklanır. Bu tarz güzel pastel renkler ve üst uç beyaz hakimdir.Klasik tarzda Koridor: Tasarım ve düzenleme özellikleri

Eğer bir koridor tasarım geliştirmek önce, dikkate genişliğini almak önemlidir. Tipik olarak, koridor fazla yer almaz. Dar oda görsel uzatmak için gereklidir. Bunu yapmak için, duvarlar ve tavan parlak renkler uygulanır. Klasik bir tarzda koridorunda mükemmel görüneceğini kendisi vasıtasıyla doğru mobilya ve diğer dekoratif öğeler seçmek önemlidir.

klasik tarzda mobilya küçük bir koridor içinde duvarlar boyunca düzenlenirklasik tarzda mobilya küçük bir koridor içinde duvarlar boyunca düzenlenir

görsel koridor genişletmek ve aşağıdaki adımları kullanın:

 • Döşeme karoları büyük veya farklı boyut, düzen mozaik;
 • odanın laminat döşeme;
 • Duvarda bir çerçeve olmadan aynalar yükleniyor.

koridorda mobilya küçük boyutlu olması ve uzay engellemeyecek değil, duvar boyunca durmalıdır.

koridor aydınlatma armatürleri yeterli sayıda belirlemelidir. Gerekirse lambalar mobilya içine inşa edilebilir.

 koridorda bir klasik konsol seçimi

Konsolu - koridorda ya da ofiste yerleştirilir bu zarif masa küçük boyutu. figürinler, minyatür, masa saatleri, vazo veya şamdanlar: Farklı dekoratif elementler için bir stand olarak kullanılmıştır eski zamanlardan itibaren.

klasik tarzda konsolunda ek türüne farklılık:

 • duvara bağlı;
 • bacaklarında koyun;
 • duvara bağlı ve bacakları vardır.

Konsol herhangi klasik iç koridorda iyi oturuyorKonsol herhangi klasik iç koridorda iyi oturuyor


salon için konsollar büyük seçim sayesinde, herkes içine mükemmel uyum mobilya parçası, bulabilirsiniz ve oda tarzı vurgulamak, hem de onu tamamlayacak. tablolar üretimi için malzemeler çok çeşitlidir. En sık ahşap, doğal taş ve dövme metalden konsolu görebilirsiniz.

Konsol klasik tarzda iç koridor zorunlu bir unsurudur.

Çoğu durumda, bu bir ayna ile birlikte geliyor. dövme veya bacakları ve orijinal podstole oyulmuş Özellikle popüler ve rafine konsol. Onlar ideal lüks asil tasarımını vurgulamak edilir. sergi ve koleksiyonları tescili için dar pristennaja konsol klasikleri kullanılabilir - bu olup ideal olarak özgünlük ve üzerinde duran pahalı nesneler vurgularlar. tablo varlığı birbiriyle uyum içinde olacak, bir ayna, bir resim ya da bir halı ile takviye edilebilir.

Klasik tarzda salonda bir gardırop nasıl seçilir

klasik tarzda koridorda Dolap tasarımının ayrılmaz bir parçasıdır. O sadece şeyler, ayakkabı ve şapka üst tutmaya ihtiyacı vardır. Tipik olarak, klasik tarzda odanın büyüklüğüne göre seçilmiş boyutu olan geniş bir ahşap dolap, varsayar. koridorda büyükse, o zaman aynalarla süslenmiş masif monolitik dolapları veya niş, seçim için gereklidir.

Salonda tüm öğeler ve mobilya birbirleri ile klasik tarzda ve uyum içinde kabine uymalıdır.

ev mobilyası geri kalanı ile uyum içinde olmalıdır klasik tarzda salonda Wardrobeev mobilyası geri kalanı ile uyum içinde olmalıdır klasik tarzda salonda Wardrobe


dolap klasik bir ortamda muhteşem görünüyordu için, tasarımın belirli kurallara uymalıdır:

 • odasına giden kapılar aynı rengi seçmek daha iyi salonu Renkli kabin;
 • Koridor bir komodin veya kanepe koymak gerekirse, bu kabine ve tüm odanın renk ve stil eşleşmesi gerekir;
 • yer karoları üzerinde Parke kabin ile bağlantılı olarak en muhteşem için taklit tahta döşeme ile ikame edilmiş olabilir;
 • tavan ve birbirleri ile uyum içinde olmalıdır kabine rengi, tavan kendinden renkli ya da klasik ahşap dolabın iplik altını resminin unsurları ile olabilir.

Klasik iç yılında bitirilmesi için ahşap ve pahalı malzemelerden yapılmış tercihi dolapları verilir. Bu nedenle, bu tarz mobilya pratik ve dayanıklıdır.

koridorda klasik dolaplar seçerken nelere bakmak

klasik tarzda gardırop - Her geçen gün daha popüler modern konvansiyonel iki kapılı kabine için yedek olur. Bu dikdörtgen bir şekli vardır ve ahşaptan yapılmış. Çok etkili bir dahili ayna ile kapı ve çekmece üzerinde simüle desenli klozet görünüyor.

Dolap: doğal renk iyi klasik tarzda bir koridor uygunDolap: doğal renk iyi klasik tarzda bir koridor uygun

klasik tarzda Dolap avantajları vardır:

 • pratiklik;
 • Kullanım kolaylığı;
 • güvenlik;
 • Kapasite.

En sık kullanılan dolap renk yelpazesi, doğal meşe, krema, ceviz, kızılağaç, elma, kiraz, vb yakın sakin renkler vardır

Çoğu zaman, klasik tarzda dolaplar ayrıca antik işlerlik kazandırmak için çeşitli dekoratif unsurlar veya altın, gümüş veya bronz renk ekler ile bezenmiştir.

Ne özellikleri klasik tarzda koridorda avize

Genellikle, evler ve daireler koridorlar yeterince doğal ışık var, yüzden doğru yapay ışık kaynağı seçmek önemlidir yoktur. Bu avizeler ve ek dekoratif aydınlatma olarak olabilir. Odanın genel stilinin tüm unsurları ile uyumu gözlemlemek önemlidir.

aydınlatma seviyesi günün her saatinde özelliğinde diğer odalarda ışığın parlaklığını aynı olmalıdır.

Klasik bir tarzda bir koridor avize boyutu odanın büyüklüğüne bağlıdırKlasik bir tarzda bir koridor avize boyutu odanın büyüklüğüne bağlıdır

buzlu veya berrak balonu ile beyaz veya parlak koridor avize için idealdir. Büyüklüğü odanın parametrelerine uygun seçilmelidir: Daha büyük salon, büyük parıltı. koridorda bulunan klasik tarzda avize bir kural, basit bir tasarıma sahip olmalıdır gibi, göz kamaştırıyor ve odada tek tip aydınlatma sağlamaz. Tüm bu gereklilikler avizeler karşılık ve mükemmel kalitesi ve şık ve klasik bir tasarıma sahiptir marka dizi, lambaları.

avizeler iki tip salonu için uygundur: tavan ve asılı, aşağıdaki faktörlere dikkat etmelidir kişileri seçme:

 • Oda büyüklüğü;
 • Hangi renkleri iç hakim;
 • aydınlatma ek kaynak için ihtiyaç;
 • Odada tavan yüksekliği.

Bir ayna veya kabine yakın girişinde soyunma için yerler ek lambaları veya aplikler ile donatılabilir.

Klasik tarzda salon iç (video)

Doğru mobilya, aksesuar ve aksan seçmek için zaman salonu büyük mekanlar için ideal bir klasik tarzda tasarım, aynı zamanda küçük bir oda harika görünecek. ille para klasik iç bir çok yatırım yapmak değil. tasarım yetenekleri varlığında, bir klasik tarzda ucuz bir giriş salonu inşa edebilirsiniz.

Klasik tarzda salon için mobilya tasarımı (iç fotoğraf)

12911322195302120

Leave a Comment

Your email address will not be published.

91 − = 87

Adblock
detector