Klasik sıva tavan – nwhistorycourse.org

The Blogsıva ile sadece evin benzersiz iç oluşturamaz, aynı zamanda tavan kusurları gizlemek içinsıva ile sadece evin benzersiz iç oluşturamaz, aynı zamanda tavan potolkaOformlenie kusurlarını gizlemek için - bu yalnızca çözümler demektir çeşitli kullanıldığı için yaratıcı bir iştir. Klasik tarzı, rahatlık ve zarif güzelliği takdir edenler tarafından seçilen sıva. Okumaya ve tavanda pervaz yapmak öğrenin!


Dairenin tavanda sıva

Geleneksel olarak uzak geçmişin big rich evlerde salonlarda anımsatan bitirmek sıva. Bugün ise, dekorasyon bu tür yaygın hatta en sıradan daireler kullanılmaktadır. sebebi mükemmel kil veya alçı rakamlar taklit maddeler bulunduğunu olmasıdır.

Şu anda, sıva aşağıdaki malzemelerden oluşmaktadır:

 • alçı;
 • poliüretan;
 • köpük;

İlk seçenek, kendi pürüzsüz ve güzel bir desen oluşturmak için bazı sanatsal beceriler gerektirmektedir. değil zor bir model olmasına rağmen herkes için güçlerini oluşturmak için. Onların tamamen pürüzsüz sıva yinelenen öğeler görmek istiyorsanız Ancak, köpük veya poliüretan köpük blokları kullanılması önerilir.

Tavan pervaz sizin iç lüks ve arıtma verirTavan pervaz sizin iç lüks ve arıtma verir


Bitmiş sıva blokların görünümüne yakın amacıyla, boya kullanın. Beyaz boya yepyeni sıva hissi yaratacak ve bej tonları eski salonun bir atmosfer yaratır.

tavan pervaz tasarımı Yolları

sıva kullanılarak tavan süslemeleri nasıl çeşitli geleneksel yöntemler vardır. Tabii ki, herkesi çizim zevkinize göre seçebilirsiniz, ancak sıva dekorasyon unsurlarının konumuna ilişkin bazı uygulamalar tavan süslemeleri bu tip kullanımı ile her iç olmak üzere yer olmalıdır.

sıva dekoratif elementler en popüler türleri şunlardır:

 1. Çıkışı. avize altında yer Make - bu dekor yenilemek ve tüm odaya şıklık ve güzelliği bir atmosfer verecek harika bir fikir.
 2. Doğranmış. sıva Pervaz Geleneksel tavan pervaz için mükemmel bir alternatiftir. çatı oluğu geçişi daha pürüzsüz ve yumuşak hale tavan değil, aynı zamanda duvar sadece dekore edilmiştir. 
 3. Kalıplar. dekorasyon Bu tür tavana bir geometrik desen yaratmak için kullanılır. örneğin ayna veya resimler gibi müstakil dekoratif elemanları çerçeveye Odanın diğer yerlerinde duvara alan bölgelere ayırma için idealdir.

Dekor sıva korniş bir bütün olarak oda dönüşümüDekor sıva korniş bir bütün olarak oda dönüşümüKalıplar ve pervaz önemli fonksiyonel öneme sahiptir. poliüretan ile köpük şeritler kolayca sıva kablo gizleme.

Sıva tavanlar: boyama yardımıyla süsleri

İnce pervaz kullanarak tavan dekor. Çifte güzel pervaz, bunu zevkle boyanmış ise. Uygun boya herhangi bir kalıplama altında: doğal, sıva ve sentetik poliüretan köpükten yapılmış. Farklılıklar sadece boyama için uygundur boya, bulunabilir.

renk sıva için en popüler yolu yaldız olduğunu. Alçak kabartmanın olağanüstü bir parçası altın boya ile kaplanmıştır, ya da tek tek elemanlar tamamen altın ile kaplanmıştır.

Bir boyalı sıva yardımıyla kolayca tamir için gerek kalmadan tavanda eksiklikleri maskeleyebilirBir boyalı sıva yardımıyla kolayca tamir için gerek kalmadan tavanda eksiklikleri maskeleyebilir

Nelerdir boya seçenekleri kalıplara yönelik en avantajlı:

 • altın;
 • renk boyanmış elemanlar;
 • zastraivanie bej tonları;
 • Duvar resimleri, sıva skeç.

Hafif ve poliüretan tavan göbekleri ile rahat

Şu anda, birçok kişi poliüretan sıva ile evlerini süslemek için tercih ediyorum. bu tür ürünlerin ortaya çıkması nedeniyle hala tekrarlayan elemanlar, ama yine nedenlerden aşırı benzerliği olan yapaylık üretir rağmen sahne bu tür bir sürü seçmek.

Öyleyse, poliüretan kalıp avantajları şunlardır:

 • Poliüretan - Çok hafif malzeme. Poliüretan kartonpiyeri hatta sıvı çivi ile tutulur.
 • Poliüretan bir nem veya koku korkar değildir. 
 • Böyle tavan için Bakım basittir: Toz ve kir poliüretan üzerine birikir yok.
 • Poliüretan oldukça darbeye dayanıklı. Işığa maruz kalma herhangi bir zarar vermeden aktarılır.
 • Eğer tavan poliüretan kalıp yapılır boyayabilirsiniz veya onun resim yapmak.
 • Poliüretan düşük maliyetlidir.

poliüretan kalıplar herhangi bir odaya monte edilebilirpoliüretan kalıplar herhangi bir odaya monte edilebilir

Kartonpiyer doğal rakibe göre alçı elemanları ve fonksiyonel ve çok değerli kazanır dışarıya doğru çok farklı değil poliüretandan yapılır!

Doğal alçı yapılmış Tasarım tavan pervaz

Eğer tavan alçı pervaz süslemek için karar verirseniz, o zaman bir sonucu yolda buluşuruz zorluklara hazır olsun. Her şey yolunda giderse sen özenli ve dikkatli olan Ancak, sonuç bir düzine yıldan fazla sizi memnun edecek! Doğal sıva - el emeği lüks kaynağım.


solüsyonu hazırlamak için şu önerileri izleyin:

 1. Seyreltik toz yoğurt bir kıvama gelecek şekilde su ile jips halinde pulverize edilir.
 2. Hazırlanan kalıba alçı dökün.
 3. boşlukları önlemek için sıva tamp.
 4. tam katılaşmadan yarım saat bekletin.

Bir matkap için özel bir meme ile kuvvetli bir şekilde karıştırılır. 

sadece soğuk su kullanılarak alçı İnce çamurun karıştırılması içinsadece soğuk su kullanılarak alçı İnce çamurun karıştırılması için

elemanların elastikiyetini artırmak için, küçük, beyaz bir tutkal çözeltisi ilave edilir. Böyle pervaz kırık değildir.

Büyük parçaların montajı vidalarını yaptı. Küçük parçalar, PVA tutkal, macun ya da sıvı tırnaklar üzerinde tutturulabilir. öğe kırık veya ufalanmış ise Ayrıca, çok sayıda, ne yapacağını söz ilgileniyor. sıva dekorasyon restorasyonu bir çözelti, yukarıda verilen tarifi yardımıyla elle yapılır. dekor Restorasyon, hem de onun orijinal oluşturma, tavan maç için boyama tamamlamış veya amaçlanan şeyin kroki boyalı olmalıdır.


Alçı tavan (video)

tavanda Sıva - bu enfes klasik, herkes tarafından kullanılabilir. İhaleye şeklinde sıva dekorasyon ve hafif bir atmosfer yaratır. saray salonu andıracak odanızın tavanına sıva üzerinde. onarımlar daire veya ev yapma, kalıp şeklinde süslemeler ayarlama seçeneği dikkate emin olun. Alçı tavan - Tavan kaplamaları bitirme ortak türlerinden daha özgün bir şey daha yapmak için mükemmel bir yol.

İç (fotoğrafın) 'de Sıva tavan

03045d204f62551cd18e4db373461a76a03e151161842062011-10-01-15-38-000027-12781-12805603c25f7450f

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 4 =

Adblock
detector