kartonpiyer yapılmış bölmeler kurulumu Uygulanması: 6 Adımlar – nwhistorycourse.org

The BlogGüzel ve şık odada yer bölmek, sen alçıpan kullanabilirsinizGüzel ve odada yer bölmek için şık, sık sık bazı odalarda değişiklikler, eski duvarların yedek ve yeni bölünme bölümleri oluşturulması gerektiren alçıpan peregorodkiOchen kullanabilirsiniz. yapıların üretimi için en yaygın malzeme Alçıpan olup. Bu tavan ve duvar ikisi için kullanılır, çok popüler bir dekoratif malzemedir. alçıpan montajı - Yeni bir duvar inşa etmek oldukça hızlı bir yol.


apartmanda alçıpan bölmeler kurulması

kartonpiyer yapılmış olan bölmeler, evlerde ve ofislerde hem talep görmektedir. Hem de ofis olarak, daire sık sık kullanılabilir alan, dekoratif unsurların oluşturulması ayrılmasını gereklidir.

Güzel alçıpan bölmeler de iç mekanda ilginç bir vurgu olabilirGüzel alçıpan bölmeler de iç mekanda ilginç bir vurgu olabilir

apartmanda takma alçıpan bölme yapılabilir:

 • oda ayırma bölgesi olarak;
 • tuğla duvarlar komple değiştirilmesi;
 • Banyo ayrılması;
 • iç dekoratif parçası.

Bazen dairenin toplam alanının metrekare eksikliği alçıpan bir bölme ile ikiye ayrılabilir oldukça büyük bir oda telafi edilir.

Çeşitli şekilli desenler şeklinde bir dekorasyon olarak GCR Ayrıca popüler montaj bölümü. Mükemmel bir düzenleme bir ayırma ve banyo, daha ince bölme duvarları ve tuğla karşılık olarak daha az kullanışlı alan alır. Böyle duvarların montajı, zamanın en önemli şey çok sürmez unutulmamalıdır - Gerekirse duvarlar kolayca kaldırılır. deformasyon Kat riskini ortadan kaldırmak daha hafif malzemeler binanın yapısına fazla yük taşımaz.


Türleri GCR: bölümleri kurulumu

GCR - özel bir yapıştırıcı alçı karton sargının Yaprak. "A" ve "B" - Alçıpan iki kalite kategorilerinde gelir. "B" kategorisi belli geometrik yanlışlıklar, "A" kategorisi, tüm yuvarlak mükemmel sahiptir. Bitkiler "A" yaprak satışı esas bulunması halinde, her yaprağa işaretleri koydu.

Yaprakların kenarları kolaylık dikişleri işleme farklıdır:

 • Düz kenar - dikişler zashpaklovyvat bir ihtiyaç olduğunda kullanılır;
 • Sofistike kenar bandı ve takviye edici dolgu maddesi ile kapatılmıştır;
 • yarı dairesel ön kenarı - dikiş kapalı macun olduğu;
 • Ön yarım daire inceltme maddesi veya bant ve takviye edici dolgu maddesi kullanan tek kapatılabilir;
 • Yuvarlak kenarlar - derzin üzerine işlemek.

bölümleri takmaya çalışmadan önce nazik onarım için gerekli tüm malzemeleri satın rica olunurbölümleri takmaya çalışmadan önce nazik onarım için gerekli tüm malzemeleri satın rica olunurkenarın tür büyük ölçüde daha fazla çalışma miktarı ile tespit edilir. bölmeler kurulumu GKL yaprak belirli bir tip yapılmalıdır.

görüşlerini bazıları kesinlikle bölümleri montajı için uygun değildir, bu yüzden onların görüşlerini bilmelidir:

 • Duvarı - 2.3 uzunluğu - genişliği 2,5 m, 1,2 m, 12,5 mm, gri renkli bir kalınlığa, katkı maddeleri olmadan çekirdek;
 • Tavan - 2 uzunluğu - 2.5 m, genişlik 1.2 m, kalınlık 9.5 mm, gri renkli, çok düzeyli tavanlar, hücreleri, kemerler için kullanılır;
 • neme dayanıklı - 2.3 uzunluğu - 2,5 m, 1,2 m genişliği 12.5 mm kalınlığında, yeşil renk, anti-fungal bileşimler ve özel araçlar ile emprenye edilir;
 • Ateşe dayanıklı - 2.3 uzunluğu - 2.5 m, genişlik 1.2 m olan kırmızı işaretli 12,5 mm, gri renkli bir kalınlığa takviye edici elyaflar ve katkılar içinde bulunan;
 • Kemerli - 1.2 m genişliğinde 3 m, kalınlık 6.5 mm, fiberglas iplikleri ile çekirdek güçlendirilmesi.

bölmeler montajı için Yani, duvar, yanmaz kartonpiyer kullanabilirsiniz ve oda nemli ise - neme dayanıklı. GCRS'nin birçok türü vardır ve buna göre fiyat bu ucuz olduğunu, farklı - tavan.

alçıpan bölmeler Aşamalı kurulum

yeterince büyük alçı popülerliği duvarlar. Onlar da gerekli araçları kendi başına çalıştırılabilir. uyumlu kurulum talimatları ve güvenlik önlemleri Ana.

, Ellerinizle ana şey yapabilirsiniz alçıpan duvar yükleyin - kesinlikle yükleme talimatlarını takip etmek, Ellerinizle ana şey yapabilirsiniz alçıpan duvar yükleyin - kesinlikle yükleme talimatlarını takip etmek

alçıpan bölmeler Aşamalı kurulumu:

 1. Öncelikle zemin ve bölme planlanan yerde tavanda işaretleri koymak gerekir.
 2. galvanizli profillerin Seti düzen çerçevesi.
 3. alçıpan duvar bir tarafı diker.
 4. iletişim ve yalıtım malzemesi yerleştirin.
 5. ikinci yan duvarlar diker.
 6. dikişleri doldurun ve ileri bölme Döşeme çalıştırın.

alçıpan inşaatını elde etme öncelik montaj aşamasına tabi güçlü ve pürüzsüz.

Kapı açma önceden planlanmış ve işaretlemesinde belirtilmektedir. Daha sonra bu yere çerçeveyi sabit değildir ve alçıpan levhalar sarılır. Odanın içini süslemek için daha GCR bölüm, herhangi bir şekil yapılabilir.


kendi elleriyle alçıpan bölümleri nasıl toplanır?

Kendi ellerini çalıştırmak istediğiniz bölümleri montajı, doğru araçlarla kendilerini kol gerekiyorsa, yani, şerit metre 5 metre uzunluğunda, düzeyi, kalem, tornavida, vida ve kendinden çekmeli vida ölçümlerini gerçekleştirmek için. Ve ayrıca - Bıçak, alçıpan levhalar, profiller, metal makas. Gelecekteki bölümünün bir plan çizip adım kurulum planı bir adım oluşturmak için gereklidir.

Uzmanlar, ek bileşen montaj planı tavsiye ve alçıpan bölme kurulumu tamamlanıncaya kadar ona sadıkUzmanlar, ek bileşen montaj planı tavsiye ve alçıpan bölme kurulumu tamamlanıncaya kadar ona sadık

elinizin altında ihtiyacınız olan her şey, ana noktaya ilerleyebilir zaman - alçıpan bölümleri toplamak için nasıl:

 1. profillerin bu çerçeve - Herhangi bir tasarım bölümü için bir temel gerektirir. İlk kılavuz profilleri zemin ve tavan bağlı.
 2. Daha sonra 60 cm'lik bir saha ile kılavuz raf profili içine yerleştirilir ve kılavuz vidalar ile tutturulur.
 3. Bundan başka, vücut profiller arasında çapraz ağ-düzeltmek için gereklidir.
 4. Alçıpan tabakalar bir tarafında birinci çerçeve profillerinin üzerine vidalanır.
 5. teknik açıklıklarından iç çerçeve koydu iletişim için ihtiyaca Sonraki.
 6. Uygun yalıtım malzemesi.
 7. Alçıpan levhalar bölmenin ikinci tarafında sarılır.

Yükleme tamamlandıktan sonra, daha sonra, kapıyı, macun dikişleri ve kapak vidaları yüklemek tasarlanmış tasarım bölümleri gerçekleştirebilir. bölüm aslında çok basittir koyun, montaj çok zaman almaz ve mesleki beceri gerektirmez. bölme yapılmış dekoratörler bir ekip daha kötü olacak, ana şey doğru yapmak ve talimatları izleyin.


Alçıpan aşaması yükleme adım (video)

Böyle çok yönlü bir yapı malzemesi sözüne sadık kalmaları zorunludur. Güzel, pürüzsüz duvarlar uzun süre hizmet edecek ve bu odada orijinal şeklini geri dönmek zorunda kalacak ortaya çıktı ise, bu yüklemek bölüm olduğunca kolay hale getirecektir. Bu, tüm üst yüzey çıkarılması ve daha sonra alçı levhalar sökerek yalıtım malzemesi çıkarın ve çerçeve demonte etmek için bir güç tornavida kullanarak başlatmak için tersten montaj adımları gerçekleştirmek için yeterli olmaktadır. Ve oda en az bir çaba ile özgün alan edinirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

64 + = 69

Adblock
detector