karoların Paneller: kullanılmak üzere ilk 5 fikirler – nwhistorycourse.org

The Blogkaroların Panelleri - ideal ve mutfakta dekorasyon duvar orijinal versiyonukiremit Panelleri - ideal ve mutfak veya banyo gibi karoların duvar kuhneUstanavlivaetsya panellerinde dekorasyon özgün versiyonu oda tam bir görüntü oluşturmak için. baskın renk bağlı olarak, aydınlatma ve oda parametrelerinin derecesi desen ve form kalıpları seçildi. Tasarımın nihai seçiminde bir rol bir sıhhi yer konuma gelir oynar.


tutma odası alanında: Banyo döşemeleri Paneli

Gelecekteki kompozisyon başarısı odanın büyüklüğüne uygun tanımına bağlıdır. Önemli olan - bir bütün olarak teklif edilen kompozisyon ve banyo arasında bir denge. o büyük miktarda söz konusu olduğunda, bunun için ayrı bir duvar panelleri tahsis etmek önerilir. Özet formlar, peyzaj veya natürmort - kompozisyon estetik tercihlerini tanımlanan varyantları. Bazı kısıtlamalar hakkında unutmamalıyız.

Birinci banyo, baskın gölge. Renk ve tonu biraz farklı olmalıdır. Bu durumda, deniz Beton duvarda değil görsel izlenim boyalı olacaktır. İkinci bir kısıtlama performans alanı ile ilgilidir.

Kalıp ve rutubeti izlerin sık görünüşüne çok büyük kompozisyonunu yapamaz. Aksi takdirde, aşırı nem yavaş ama emin adımlarla şekil izlenimi yok.

karoların Paneller çok sık banyo yapmak. Düzgün seçilen desen panelleri mükemmel banyo tasarımı tamamlayıcıkaroların Paneller çok sık banyo yapmak. Düzgün seçilen desen panelleri mükemmel banyo tasarımı tamamlayıcı

Gerekli karo boyutu seçimi bu liste tamamlar:


 1. Büyük bir oda adet gerektirir. Gözün daha az tutarlı bir resmin genel algı için daha iyi elemanları arasında bağlantı dikişleri, görür.
 2. Büyük boy çizim kendisinde ihtiyaçlarını ortaya çıkarır. Umudu ile çizimlerin lehine çok küçük unsurları vazgeçmek gereklidir.
 3. Küçük banyolarda karolar üzerine desen her zaman küçük boyutu ve yüksek yoğunluklu bileşenler ile karakterize edilir.

Ne olursa olsun salonun büyüklüğü o boyalı cam zeminin panelleri monte edilmesi tavsiye edilir. Bu bir bütün olarak apartmanda hafiflik duygusu oluşturacaktır.

Ayrı tasarımcıları karoların bir panelin oluşumunda koyu ve açık bir tarzda seçimi durdurmak. Parlak tonları, karanlıkta aksine, görsel dağınıklığı etkisini vermedi. banyo alanı hafif sürümü üzerinde durmak daha iyidir bakılmaksızın nedeni de budur.

Seramik paneli: seçim özellikleri

Çeşitli düzenlemeler ticaret ağında sunulmaktadır, bu nedenle deneyimsiz kişinin kolayca karıştı alabilirsiniz. Fotoğraflarınızı tasarım çözümleri yardım etmeye hazır olan bulma. Onları gördükten sonra, banyo veya mutfak için en iyi seçeneği seçmek kolaydır. Seramik panellerin fiziksel ve estetik özellikleri olarak dayanıklı ve nem ve sıcaklık değişikliklerine karşı dirençlidir.Onun popülaritesi diğer malzemelere kıyasla seramik ayırt belirli performans özelliklerine göre sabitlenir.

Seramik pano tesislerinde tasarımında birçok tasarımcıları tarafından kullanılan neden olan, birçok avantajı vardırSeramik pano tesislerinde tasarımında birçok tasarımcıları tarafından kullanılan neden olan, birçok avantajı vardır

avantajları

 • düşük maliyet fiyatı;
 • Renklerin Büyük seçimi - Farklı doku ve stil Nakičević ahenkli birleşimini kapsayan;
 • Farklı dokular;
 • yüksek nem dayanım;
 • Yüksek darbe yüzeyi;
 • Dayanıklılık desen yatırılır.

Müşteri, istenen modelin seçer, ancak alanı daha iyi bir görsel algısı için tercih edilen hafif renktir. Örneğin, yüzen yunuslar, cennet ada veya çiçeklerle deniz alanlarının görüntü odası süslemeleri. Herhangi bir nedenle sahibi Seramiğin geleneksel duvar doğal malzemelerin taklit lehine atılmalıdır her gün görmek istemiyorsa.

granit Doğal paneller

Malzeme mutfak veya banyo doğal bir atmosfer oluşturmak için kullandı. porselen yapılmış dayanıklıdır.

adı geçen levha malzemesinin görsel algısının bakış açısından başarılı bir doğal taş duvar edilmesi zordur. Ne olursa olsun lüks dekorasyon derece, Kerama mükemmel içine sığar.

herhangi bir odaya zarif, şık ve benzersiz görünüm Doğal granit panellerherhangi bir odaya zarif, şık ve benzersiz görünüm Doğal granit paneller

tasarımcılar almadan önce onu satın olumlu ve olumsuz yanlarını analiz etmek öneriyoruz:

 1. Kerama piyasa fiyatı nedeniyle daha iyi performans göstermesini diğer malzemelere göre daha pahalıdır.
 2. Dayanıklılık - Kullanım panellerin önerilen koşullar altında onlarca yıl sürecek.
 3. kullanılan çizim olarak - malzemenin dokusu, seçim lüks bu gerektirir. Örneğin, granit - doğal peyzaj için iyi bir zemin. Bu geniş oda çiçeklerin iyi alanını görünüyor ve küçük bir odada - orkide.

Mutfak için karoların Paneller: kurulum sırları

soyut formlar ve sahibinin estetik tercihlerini tanımlanan beton manzara arasındaki seçim. Son birkaç yıl içinde, tercih mozaik varyantı verilir. Bir yandan, fiziksel kusurları duvarları gizleyebilirsiniz. Öte yandan, görsel odanın birkaç santimetre ekleyebilirsiniz. Çalışma duvarlarının uyum ile başlar.


Bu harç değil, indirilecek mutfak alanı için kullanılır. Önemli olan - eski sıva tüm izlerini ortadan kaldırmak için unutma.

Mutfakta düzensiz duvarlar varsa, o zaman karoların panellerini kullanabilirsiniz. Mükemmel duvar kusurları gizlemek edilirMutfakta düzensiz duvarlar varsa, o zaman karoların panellerini kullanabilirsiniz. Mükemmel duvar kusurları gizlemek edilir

aşağıdaki gibi adımınız geçerli:

 • Çimento kumlu çözeltisi Set işaretleri;
 • aralarındaki mesafe 10 ila 15 cm'dir;
 • asal substrat veya gıda kompozisyonu kapalı büyük bir damlasına kadar alçı ihtiyacının uygulamadan önce;
 • çözelti kurutulması için gerekli olan zamana bağlılık;
 • Başlangıçta, bileşim elemanlarının bütünlüğünü kontrol etmek için zemin konacaktır;
 • Odaların mimari özellikleri nedeniyle paneller minör kırparak gerektiriyorsa, bu simetri zorunlu riayet ile gerçekleştirilmektedir.

Tüm parametreler belirtilir, yükleme işlemi başlar. Önemli olan - simetri üstünlüğünü gözlemlemek. Aksi takdirde, görüntü düzensiz dışarı dönecek.

Özellikler mutfak önlüğü için karoların panelleri montaj

Duvarın kompozisyon önlük seviyeye ulaştığında Ayrı olarak, davayı göz önüne almalıyız. Katın ön tarafında 75-78 cm seviyesinde bir komisyon kurulması ile başlamak tavsiye edilir. karo kurulumu için özel yapıştırıcılar kullanılır. Çoğu durumda, alçıpan için CD profil kullanın. O, seramik karo üst satır kayma olasılığını ortadan kaldırır.


Mutfakta önlük için karoların panellerin montajı, yapabilirsiniz kendi, mutlaka profesyonel kiralama, ana şey - tüm gerekli araçları ve malzemenin sahip olmakMutfakta önlük için karoların panellerin montajı, yapabilirsiniz kendi, mutlaka profesyonel kiralama, ana şey - tüm gerekli araçları ve malzemenin sahip olmak

Buna ek olarak, sorunlardan kaçınmak için nasıl diğer zorunlu pratik önerilerin bırakma sayısı:

 • İstifleme sadece düzeltilmiş yüzey üzerinde gerçekleştirilir;
 • CHF için profil ahşap çıtalar ile değiştirilebilir;
 • Çalışma sırasında arz üzerinde büyük bir yük oluşturur küçük standı kullanmaya dikkat edin.

yer karoları üzerinde panelleri seçmek için nasıl

Tasarımcılar katta kapağı seçiminde azami özen öneriyoruz. İlk olarak işlevsel bir parçası vardır - aşınma ve neme karşı direnç. türün Classics mermer kaplama kabul ama bu durumda estetik bir parçası muzdarip olduğunu. Sahibi döşeme gerçekten şık yapmak için bir arzusu varsa, hesaba bazı nüansları almak gereklidir.

havuz için çok değil estetik olarak dayanıklı kaplama seçilir.

katta karoların bir panel seçerken, işlevselliği ve pratiklik dikkat etmelidirkatta karoların bir panel seçerken, işlevselliği ve pratiklik dikkat etmelidir

Diğer durumlarda, bu ipuçlarını takip etmek gerekir:

 1. Banyo seçilen tema su veya egzotik ilgili. Örneğin, nefrit olacak pahalı şeyler için şıklık ve tat vurgulamak.
 2. Bu tür lale koridorda, uygun çiçek motifleri.
 3. anlaşmazlıkları bir sürü neden ayrı bir konu - banyo Dekorasyon. Tasarımcılar bile zemin sınırlı alanda dönüştürülebilir düşünmek eğilimindedir. Tercih görsel ihtimaliyle çizimlerin alanı genişletmek için verilmelidir.

Lüks el yapımı seramik panolar

Bitmiş bir desen ya da model varyantı ile fayans olan duvar ve tavan kaplamaları süslemek için. İkinci durumda, seramik istenilen görüntü üzerine uygulanır.

Her iki varyant görsel vurgular kapalı oluşturulmuş ve bunların her karmaşıklık bakımından farklılık gösterir. Örneğin, bitmiş karo üzerine uygulanan duvar kaplaması, kurutma için çok fazla zaman gerektirir.

Orijinal ve güzel seramik duvar herhangi bir odanın içine mükemmel uyum el işiOrijinal ve güzel seramik duvar herhangi bir odanın içine mükemmel uyum el işi

Diğer özellikleri arasında aşağıdaki ayırt:

 • Hazır seçenekleri her zaman var olan iç odaya sığdırmak kolay değildir;
 • Bitmiş görüntünün en uygun renk düzeni seçimi uzun zaman alır;
 • Varolan kaplama görüntüleri uygulamadan önce, odada çalışma koşullarını incelemek gerekir.

Çocuk odası için tavan plakasının Paneller

çocuk memnun edecek el yapımı ürün yüklemek için uzun bir zaman aldı. başarı renk çözümleri ve ürünlerin doğru seçimine bağlıdır. Fransa'da veya Rusya'da daha kötü bu konuda Çin'e düşünmek bir hatadır. fayans açıklayan Çalışma hata olasılığını azaltacaktır.

sizi ve çocuğunuzu memnun edecek çocuk odaları için tavan plakalarının renkli ve özgün paneller, neşe ve sıcaklık oda atmosferi yaratmaksizi ve çocuğunuzu memnun edecek çocuk odaları için tavan plakalarının renkli ve özgün paneller, neşe ve sıcaklık oda atmosferi yaratmak

Tasarımcılar çocuk tasarım nasıl olması gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundu:

 • pastel renkler vurgu;
 • Güvenlik nedeniyle, cam insertlerin kullanımı atılmalıdır;
 • Sıcak renklerin kullanılması;
 • Dekoratif kaplama dikkate çocuğun menfaatlerini alır.

Seramik kaplama paneller (video)

karoların Panelleri - ne olursa olsun parametrelerinin odası için şık bir dekorasyon. başarının anahtarı - doğru fayans şekil, renk ve boyutu seçilir. İkinci bileşen, hazırlık işlemi için oyuk ile ilgilidir. Bağlantısızlar duvarlar, yüksek kaliteli yapıştırıcı ve dekoratif elementler montajıyla ilgili konseyler bir dizi riayet - Bütün bu panellerin ömrünü arttıracaktır.

karoların Paneller (fotoğraf)

11--13--159611205--1920x1080resizeinterior14464491365040161-18188saba03z--4321855--5218792-723787083-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3

Adblock
detector