Kapalı bir alanda şık iç: Küçük bir yatak odası için Fikirler – nwhistorycourse.org

The BlogKüçük bir yatak odası iç Parlak renkler görsel alanı büyütmek edebiliyoruz ogörsel, standart daire yatak odası uzay boyutunda sınırlıdır büyütmek kadar çok çalışmak için ilginç ve güzel iç ihtiyacını oluşturmak için küçük bir yatak odası iç Parlak renkler edebiliyoruz. alçak tavanlar, dar pencere açıklıkları ve küçük bir yaşam alanı - - küçük alanlarda tüm özelliklerini dikkate alındığında önemlidir dekorasyon için doğru tasarım ve malzeme seçimi.


küçük yatak odası tasarımı fikirleri: güzel iç sırları

Tasarım fikirleri küçük yatak odası aşağıdaki kurallara dayalı olmalıdır.

Tasarım ilkeleri:

 1. Bu sıkıntı kurtulmak gerektiğini, yani gereksiz şeyler ve nesneleri kaldırın.
 2. oda yatak odasının diğer tarafına kapıdan görsel geniş alan oldu için açık kalmalıdır.
 3. karanlık duvarları çok parlak ve köpüklü renkler, küçük bir oda için uygun değildir - bu küçük bir yatak odası ana renk düzenidir.
 4. duvarlarda yatay desen odanın görsel alanı itin.
 5. Zemin laminat veya floorboard yapma sınırları yatak odası genişletmek mümkün, tek doğrudan değil ama çapraz onları koymak için yalnızca vardır.
 6. Küçük bir odanın duvarlarına fotoğraf veya resimlerin çok sayıda daha fazla alan, tek bir eleman daraltmak.
 7. Küçük bir yatak odasında ağır rafları bolluğu yerini başarıyla raf açın.
 8. Bir yatak odası için Tekstil ve perdeler büyük rakam, perdesi olmadan seçmeliyim ve yastık bolluğu iç kullanmak arzu değildir.

Yer yatağı tercihleri ​​veya kabul normlara üzerinde sadece bağlı olabilir. Önemli bir rol odanın şekli ve boyutu tarafından oynanırYer yatağı tercihleri ​​veya kabul normlara üzerinde sadece bağlı olabilir. Önemli bir rol odanın şekli ve boyutu tarafından oynanır

Küçük yatak odaları çok büyük bir avantajı var - konfor kapsül bu aile yuva ortamı yaratmak daha kolaydır.


Küçük yatak odası - bu tasarımcı profesyonellik veya odanın sahiplerinin zevkine bir meydan okumadır.

Doğru renkler, mobilya ve aksesuarları seçmek için - yatak odası o bir çok soru çözmek ihtiyacını görmek istediğini olması sağlandı.

küçük yatak odası için fikirler - ilginç bir iç oluşturmak için nasıl

Biraz stil karar yatak odası ile başlamalıdır.

tasarımcılar küçük mekanlar için kullanmak tavsiye edilir üç temel stilleri vardır: 1. İlk olarak, klasik: mobilya, ipek perdeler, doğal renkler ve tonları, çiçek desenleri üretiminde temiz çizgiler, doğal malzemeler - küçük yatak odasına tüm mükemmel uyum, bu zerafet ve çekicilik getiriyor. klasik tarzda yatak odası iç kullanma fikri burada, sıkıcı görünüyor heykel parçaları veya duvar aynası uymayan odasına anlamlı aksanı gerektirir.
 2. İkincisi, minimalizm: geometrik şekiller, kompakt mobilya, ölçülü ve yumuşak renkler - Bu tarz temelidir. Burada Parlak aksan bir kontrast nokta renk veya malzeme olarak işlev görür.
 3. Üçüncüsü, Japon tarzı: doğal malzemeler, doğal renkler ve yerine standart bölümleri veya kapıların sürgülü ekranlarından basit süslemeleri ile Japon kültürünün tipik özelliği olan.

Ayna ve nesnelerin cam yüzeyler alana bir küçük yatak kolaylığı verecektir. Kapı, mobilya öğeleri, vitray panel veya bu malzemelerden yapılmış iç havadarlığını ekleyebilirsinizAyna ve nesnelerin cam yüzeyler alana bir küçük yatak kolaylığı verecektir. Kapı, mobilya öğeleri, vitray panel veya bu malzemelerden yapılmış iç havadarlığını ekleyebilirsiniz

küçük bir oda tasarlamak için bir heykeltıraş ardından bir rengi olur. uzay ve bir yatak odası atanması üzerinde yoğunlaşırken, parlak tonları ve semitones tercih olmalıdır. Beyaz ve bej - yatak tasarımında favorisi.

Böyle katta yataklarda doygun parlak renkler, renkli duvar kağıtları veya halı, sulu Mobilya panel olarak bireysellik önerilen renk tonlarına göstermek için küçük yer açmak amacıyla.

Güzel duvarlar daha hafif bir gölge katta bej boya, parke boyanır odası bakacağız ve perdeler, yatak örtüleri ve yastık büyük resme kontrast zeytin tonu geçerli olacaktır.

mobilya, boya, kendiliğinden yayılan katın Parlak cepheleri, asma tavan, küçük bir oda alanı büyütmek görsel olarak zaman zaman yapabiliyormobilya, boya, kendiliğinden yayılan katın Parlak cepheleri, asma tavan, küçük bir oda alanı büyütmek görsel olarak zaman zaman yapabiliyor

Ve son olarak, ne olacağını fikirler onlarla abartmak değil önemlidir, bu nedenle aynı anda yukarıda açıklanan tüm dekorasyon tekniklerini kullanmak gerekli değildir, küçük bir yatak tasarımında kullanılan edilmemiştir. Odanın genel tarzı odaklanmak ve doğru çeşitli unsurları birleştirmek için önemlidir.

küçük yatak odası için mobilya

Fonksiyonlu mobilya iç küçük yatak odası için idealdir. Bu özel olarak belirli iç için oluşturulabilir ve böylece alanların büyüklüğü ile iyi uyum olacak ve özel olarak raftan satın aldı.

Modüler mobilya yanı böyle odalar için uygundur. Mobilya modülleri istek ve yatak büyüklüğüne göre seçilebilir.


İşte küçük yatak odası için mobilya için bir kaç seçenek vardır:

 • ayaksız Yatak;
 • Çocuklar için ranza;
 • Yansıtılmış cepheler ile Dolap;
 • Çerçeve rafları;
 • Ferforje mobilya;
 • Geometrik parlak tablolar.

Eğer diğer odalarda şeyleri saklamak durumunda, küçük yatak odası ekstra yapılar yığılmayı için daha iyi değilEğer diğer odalarda şeyleri saklamak durumunda, küçük yatak odası ekstra yapılar yığılmayı için daha iyi değil

mobilya düzenlemesi odasının merkezi eleman tanımlamak önemli olduğunda - yatak odası yatak. Yatak ortasına konulup, küçük yatak odası yatak kaplamak yerine, duvara veya pencere açılması üzerine koymak gerekir. , Bir niş yapmak resim veya fotoğrafları, duvar kağıtları üzerine yapıştırılan veya zıt renkli mücadele asmak için - Sen ilginç yatak başlığı yenebilir.

Mobilya Diğer tüm öğeler Pivot elemanı uygun yerleştirilmelidir ve böylece onlar odanın etrafında serbestçe hareket etmek karışmaz.

sandalyeler, dolaplar ve raflar bir sürü - Tasarımcılar ekstra mobilya parçaları bir sürü kullanmamaları tavsiye edilir. Bu nedenle, sadece istenen olmamalıdır mobilya seçmek, ama gerçek ihtiyaçlar temelinde.


Küçük bir yatak odasında pencere varsa

tek odalı tek pencere ve birkaç alanları yaparak, yatak odası doğal ışık ve karanlık ve karanlık yatak olabilir daire, iyi kalanı için elverişli değildir vardır. Aşağıdaki dekorasyon hilelere dikkat değer çünkü. Sen, iç pencere trim bu duvara monte çerçeve ekleyebilir ve fiili penceresini taklit edebilir. Daha sonra, o fotoğraf duvar kağıtları sokak görünümü veya bir çiçek açan bahçe ile doldurulur, LED şeridin yerinden ve perdeleri asmak.

diğer odalardan alan uyku Cam bölme kapsayan, ışığın kaynağı olacak. Bu şeffaf, renkli cam veya toplu desen ve arkadan aydınlatmalı olabilirdiğer odalardan alan uyku Cam bölme kapsayan, ışığın kaynağı olacak. Bu şeffaf, renkli cam veya toplu desen ve arkadan aydınlatmalı olabilir

Ayrıca ön bahçesindeki veya metropolün gürültülü sokaklar gösteren bir oda ayna veya duvar kağıtları kullanılabilir.

küçük yatak odası için şık fikirler (video)

Küçük bir odada tüm detayları görebilirsiniz çünkü küçük yatak odasında bir iç oluşturma tüm detayları göz önünde bulundurulması önemlidir, küçük şeyler, olamaz.

küçük yatak odası için Tasarım ve fikirler (iç fotoğraf)

711-27173728Parlak-Çiçek-Duvar kağıdı-için-Bedroom-Brown ilefoto-stilnoy-spalni-malenkoy-ploschaditavuskuşu mavisi odalı-fikirler-çağdaş yatak odası-ile-a-çiçek-yastıkŞık-aynalı duvar-dolap-artı-modern ikiz yataklı-tasarım-in-küçük odalı-fikri--- 1340

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + = 8

Adblock
detector