Kalkulator drabina Internecie obrócony o 180 stopni: 5 wskaźników niezależnych obliczeń – nwhistorycourse.org

The BlogPrawidłowo obliczyć wielkość przyszłości może być drabiny za pomocą specjalnego kalkulatoraPrawidłowo obliczyć wielkość przyszłości może być drabina ze szczególnym kalkulyatoraNi jednym budynku więcej niż jeden wysokość podłogi nie może obyć się bez drabiny. Przed instalacją, drabinka jest konieczne, aby wszystkie obliczenia i zrobić plan. Szczególnie ostrożny obliczenia wymagają struktury rotacyjnej. Dobrym narzędziem w tej drabiny jest kalkulatora obrócony o 180 stopni.


Jak obliczyć drabiny z platformą w temperaturze 180 stopni

Oblicz drabiny z platformą 180 stopni mogą właścicielem. Do obliczeń były wierne trzeba znać podstawowe wymagania dla drabin i platform. Wymagania te są wyrażone w SNP, przestrzegania ich obowiązkowy dla wszystkich drabin.

Jeśli zdecydowaliśmy się na własną rękę, aby zaprojektować i zainstalować schody w domu, to trzeba do zapoznania się z podstawowymi wymaganiamiJeśli zdecydowaliśmy się na własną rękę, aby zaprojektować i zainstalować schody w domu, to trzeba do zapoznania się z podstawowymi wymaganiami

Dla niezależnych obliczeń należy znać następujące:

 • Wszystkie obliczenia na podstawie długości kroku ludzkiego drabiny równej średnio 60 cm;
 • Optymalna głębokość kroki 30 cm i wysokości 20 cm, o takich wymiarach, najdogodniej jest przenieść następujące etapy;
 • Nachylenie schodów nie może być mniejszy niż 30 stopni i większym niż 60, a optymalnie 45 stopni;
 • kroki szerokość powinna wynosić nie mniej niż 25 cm, etap dowolnej wielkości powinny mieć całkowitą zależność od etapu;
 • Dla zabezpieczenia drabin również wymagania, ich wysokość jest nie mniejsza niż 90 cm, a jeśli dom ma dzieci, nie jest mniejsza niż 120 cm.

Są to podstawowe wymagania, na podstawie których obliczenia są prowadzone dalej. Schody z platformą można skrócić do pierwszego marszu, który pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Wszystkie wymiary są określone w rysunku i obowiązkowe sprawdzana z bezpośrednim konstrukcji montażowej.


Kalkulator, drabiny obrócony o 90 stopni

Schody z kątem 90 stopni, obliczono na tej samej zasadzie, która jest obracana przez 180. Ta konstrukcja ma kształt litery L z prostym lub nawijarki dziedzinie. Schody do bezpośredniego obszaru przejściowego nazywa pół kroku. Aby obliczyć kalkulator drabiny obrócony o 90 stopni wykorzystuje prosty wzór Blondel - + 2 szerokość bieżnika kalkulator wysokość = 65 cm pionowego wykonać wszelkie niezbędne kroki w celu obliczenia bezpiecznej i niezawodnej konstrukcji ..

Za pomocą specjalnego kalkulatora można dokonać obliczenia drabina obrócony o 90 stopniZa pomocą specjalnego kalkulatora można dokonać obliczenia drabina obrócony o 90 stopni

Musisz znać podstawowe wymiary i wprowadzić je do programu: • Wysokość od podłogi do sufitu pierwszej podłogi;
 • Interstorey długość otworu;
 • Szerokość schodów.

Według określić kalkulator wykonuje rysunek będzie określić optymalną wielkość i liczbę etapów. Przy obliczaniu kątową schody z zabezhnymi krokach również wnieść swój rozmiar i wymaganą liczbę. Jest to dość łatwy sposób obliczania wszystkie projekty schodów.

Prawidłowe obliczenie toczenia schodach

schody Rotary są różnego rodzaju. Oni wszyscy mają gramofonu lub scenę obrotową schody modułowe. Są w kształcie litery U lub w kształcie litery L, różnią się liczbą przemarszów - pół-PACE lub trohmarshevye mnogomarshevye.

Wiarygodność projektu zależy od poprawności obliczeń produkowane. Również wyliczenie zależy od konstrukcji materiału produkcyjnego.

należy wziąć pod uwagę wszystkie parametry i cechy konstrukcji domu.

Poprawne obliczenia zrobić praktyczne i bezpieczne drabinyPoprawne obliczenia zrobić praktyczne i bezpieczne drabiny

Obliczanie różnych elementów drabiny można wytwarzać na kilka sposobów:

 • Obliczeniowe i sposób rysunku proporcje;
 • rysunek wykonanie aplikacji przez głównych liniach;
 • Nosze obliczeń.

Każda z tych metod polega na budowę rysunek siebie. Na tym etapie należy podchodzić odpowiedzialnie, wszystkie schody muszą być identyczne. Wskazane jest, aby wykonać nieparzystą liczbę kroków w jednym marszu - jest to wygodne dla podnoszenia i malejącym po schodach.

Program do obliczania toczenia schodach

schody Rotary bardzo popularne, ich konstrukcja zajmuje mało miejsca. są one również łatwe w obsłudze i jest możliwe do przeprowadzenia dużych przedmiotów. Program obliczeniowy może pomóc dokonać obliczenia toczenia schodach.


Aby wykonać obliczenie toczenia drabiny powinny być używane specjalnie zaprojektowany dla tego programuAby wykonać obliczenie toczenia drabiny powinny być używane specjalnie zaprojektowany dla tego programu

Aby obliczyć niezbędne w wyznaczonych oknach programu Wprowadź wartości w następujących rozmiarach:

 • Długość otworu;
 • Wysokość otwarcia;
 • Szerokość schodów;
 • Grubość etapach;
 • Fazy ​​rozdzielczość występ.

Program obliczy wszystkie niezbędne parametry i narysować plan. Istnieją trzy wzory do obliczania schody, mogą być wykorzystane przez program. Formuła bezpieczeństwo oblicza najbardziej optymalne ustawienia dla funkcjonowania schodów.

Udogodnienia formuła uczyni rysunek najbardziej przyjazny dla użytkownika design. Najbardziej popularna formuła Blondel podaje podstawowe parametry.

Program obliczeniowy, wykorzystując wszystkie trzy formuły pokazać najdokładniejsze wyniki. Warto pamiętać, że nie jest pożądane, aby wyposażyć schodach zbyt wielu kroków, to jest bardzo trudne do wspinać się po schodach tak. Optymalna liczba etapów w jednej marca musi być mniejszy niż 15, najlepiej 11 Marsha z mniej umieszczony w dolnej części konstrukcji.


Przechodząc schody na drugie piętro z rękami

obracając schody projektowania proste. Uruchom piękne i solidne drabiny mogą być własne ręce. Najpierw musimy ustalić, jakiego typu jest to, a następnie wybierz materiał. Najwygodniejszym dla drewna do samodzielnego montażu. Jeśli zdecydujemy się na drewniane schody, ważne jest, aby wybrać rodzaj drewna do jego produkcji.

Schody wykonane z litego Zalesienie: dąb, klon, modrzew, buk. Budżet wykonania może być wykonana z drewna sosnowego.

I montujemy schody w domu może być ich własne ręce, najważniejsze - aby wybrać odpowiednie obliczenia i jakości materiałówI montujemy schody w domu może być ich własne ręce, najważniejsze - aby wybrać odpowiednie obliczenia i jakości materiałów

Po wybraniu drewna niezbędnego do wykonywania obliczeń. Najprostszym i najbardziej niezawodny sposób obliczania jest do korzystania ze schodów kalkulatora. Rysunek programowania mogą być drukowane dla łatwego użycia.

Kolejnym krokiem będzie przygotowanie niezbędnych narzędzi do prac montażowych:

 • poziom budynku;
 • Piła na drzewie;
 • śrubokręta;
 • łokieć;
 • Jigsaw.

Wszystkie produkty z drewna musi być dokładnie wysuszono i poddano działaniu antyseptycznym rozwiązań. Gdy wszystkie materiały są przygotowane, można przystąpić do instalacji.

Cały proces może zostać podzielony na etapy:

 • Montaż elementów nośnych;
 • kroki i piony instalacyjne;
 • Montaż załączając elementy.

Aby skorzystać z kalkulatora drabina Internecie obracane o 180 stopni (wideo)

Ważne jest, aby ściśle przestrzegać instalację wszystkich obliczeń wykonanych programu online. Po zakończeniu instalacji należy wyprodukować ostateczny wykończenie schodów. Budowa szlachetnym drewnem lepszy lakier, który zachowa naturalny wzór i kolor. W trosce o drewnianej konstrukcji ma swoje własne cechy. Unikać bogate zwilżające, eliminacji żrących detergentów konstrukcja pranie należy zmierzyć i wytrzeć mokrą szmatą sucha. Przy prawidłowej instalacji i starannością, zwracając się po drabinie będzie trwać przez wiele lat.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 2 = 6

Adblock
detector