Kalite boyama tavanları elleriyle kartonpiyer yapılmış – nwhistorycourse.org

The BlogTavan alçıpan Boyama maksimum estetik bitirmek sağlayacakTavan alçıpan Boyama maksimum estetik otdelkiGipsokarton tavan bitirme için mükemmel bir malzemedir sağlayacaktır. Bu tamamen düz yüzeye sahiptir. Ancak, yalnızca ayar güzel görsel etkiyi yapmak için yeterli değildir. Mükemmel bir düzenleme rengini bitirme, bir alçıpan olup. en kaliteli ve güzel kapağı ulaşmak için, boya uygulamasının sırlarını bilmek gerekir. elleri ile kartonpiyer yapılmış tavan Boyama, başarılı boya yardımıyla tavan bitirme basit kurallara tabidir.


tipleri ve dokular: alçıpan tavanı için Çeşitli boya

boya çeşitleri çeşitli boyama tavanlar gipsokratona için kullanılabilir. Tipik olarak, tavan su ile seyreltilir mürekkeplerin kullanılması kapsayacak. Bu tür boyalar, hızlı kuruyan karşı dayanıklı koku olmayan bir kozmetik onarım için.

Alçıpan gerekli kaplama malzemeleri için, su bazlı, yağ bazlı boyalar uygun değildirAlçıpan gerekli kaplama malzemeleri için, su bazlı, yağ bazlı boyalar uygun değildir

Gipsokratona değmez tavan kapsayacak şekilde kullanan yağlı boya hatırlamak önemlidir. boya Bu tür ahşap veya metal yüzeylerin kaplanması için uygundur.

ile boya birçok türü vardır kendine has özelliklere sahiptir, her biri su bazlı.

Alçıpan için boya çeşitleri

 • Lateks. Bu geniş renk yelpazesine sahiptir.
 • Suda çözünür. Uzun bir süre için, su ile yıkanır değildir geçirmez boya.
 • Silikon. kirlenmeye dirençli boya, çatlak köprüleme yüzey özelliklerine sahiptir.
 • Silikat. sabit bir nem olan yerlerde yüzeyler için kullanılan boya. Malzeme daha tedavisi antiseptik preparatlar olmadan mantar ve küf oluşumuna karşı dirençli olduğu.

sakla yüzey kusurları maksimize edecek tavan bitirme için mat renklerin kullanımısakla yüzey kusurları maksimize edecek tavan bitirme için mat renklerin kullanımı


Renk seçerken onun yapısına dikkat etmek de önemlidir - seçim yüzeyinin bütünsel bakış bağlı olacaktır. Tek ya da çift tavan yapısı takdir edilecektir.

kaplamaların türleri

 • Parlak. Kaplama düzensizlikler dolgu maddesi ve yüzey kusurları vurgulamaktadır.
 • Matt. Böyle bir kaplama bitirme hata daha az fark kaplama yapar.

boya seçerken yenilenmiş olacaktır odasında koşulları ve nem, yanı sıra kaplanacak malzemeye dikkat etmek önemlidir.

alçı tavan için parlak boya: kaplamasının özellikleri

Eğer tavan alçıpan için bir doku seçtiğinizde yüzeyin kendisine dikkat etmek önemlidir. Tipik olarak böyle bir tavan, düz bir şekle sahiptir, bu yüzden boya bir sorun olmayacaktır seçin. Ancak, her tür bir satın alma yapmadan önce dikkate alınması gereken kendine has özellikleri vardır.Parlak boya mat özelliklerine çok daha üstündür, ancak satın alma önemli ölçüde daha pahalı mal olacakParlak boya mat özelliklerine çok daha üstündür, ancak satın alma önemli ölçüde daha pahalı mal olacak

En iyi parlak boya mat yapısıyla boya üzerinde bir avantaja sahiptir. binanın her türlü uygun boya Bu tür. Islak temizleme orijinal görünümünü korur sonra boya mükemmel temizlik özelliklerine sahiptir.

Parlak yüzey birçok avantajı vardır, bu yüzden boya mat boya daha pahalı büyüklükte bir sipariş mal olacak.

Yararları boya geçiştirmeye

 • Dayanıklı. dış etkilere karşı en dayanıklı boyaların Bu tür. Parlak boya uzun hatta yüzeye sık mekanik eylem ile orijinal görünümünü korur.
 • Sağlam. malzemenin bileşimi içinde reçine içeriği ile kurutulduktan sonra oluşturulmuş film, çatlak ve çökmeye değildir, sıkıca yüzeye mürekkep sopa sağlar.
 • Estetik. Boya ve böylece görsel alanı genişleyen, yansıtıcı özelliğe sahiptir. Böylece açık bir renk kullanmak gerekir, o zaman etkisi maksimal olacak.
 • Çevre dostu. Malzeme, sağlığa zararsız bir keskin kokusu vardır.
 • Ekonomik. Boya rağmen yüksek maliyetler, düşük maliyetli bir seçenektir, iyi akış özellikleri vardır, bu yüzden.

İyi parlak boya pozitif özelliklerinin bir kütleye sahiptir. Renklerin Büyük seçimi herhangi bir iç mekan için mükemmel bir çözüm seçmenize olanak tanır.

Alçı levha tavan için boya çeşitleri (video)

lateks boya ile alçı levha tavan Boyama

Boyama vodoemulsionkoy gerçekleştirmeden önce seçim boya ne tür karar vermeniz gerekir. Günümüzde inşaat piyasasında renklerin çeşitli bir yelpazede temsil etti. Her tür kendine amacı vardır.

Eğer dikkatlice ürünün etiketini okumak için önemlidir alırsam - gücü, dış etkilere dayanıklılık, estetik: En iyi niteliklere sahip olacak doğru boya, seçim için.

Sadece üreticiden kutunun özellikleri önemli okuma yüksek kaliteli lateks boya seçiminde hata yapmaz.

Alçı levha tavana su bazlı boya uygulamadan önce dikkatlice üreticinin talimatlarını okumalıAlçı levha tavana su bazlı boya uygulamadan önce dikkatlice üreticinin talimatlarını okumalı


seçme boya nüansları

 • dikkate boya uygun olduğu için işin türünü atın.
 • Doğru gerekli boya miktarını belirlemek için, dikkate Metrekare başına tüketimini almak için önemlidir
 • Kaplama özelliklerinin ölçüde belirler.
 • dış etkilere karşı direncini sağlamak.

Bu ince baskı tarafından öngörülen özelliklere okumak için önemlidir, bunlar boya uygulamasının tekniği en önemli bilgiler içerir ve onun için önem verebilir.

Boyayı alırken onun depolama yeri dikkate alınması gerekmektedir. Mürekkep kalite bozulmasına yol açacak şekilde, yapısı çöker düfltü¤ünden depolama odası, belirli bir sıcaklığa sahip olmalıdır.

boya seçerken doğru amaca seçmek önemlidir - tavan boyama, sonra kolayca akma yapmaz boya ve sıkıca tavan yüzeyinde uzandı.

Alçı levha tavana su bazlı boya uygulaması (video)

boşanma olmadan elleriyle alçı tavan boyası nasıl

Boya markası tavan zorluklar yapmaz. Önemli olan - hem de sürekli yönergeleri izleyin gerekli araç kümesi var.


Artan adımlar:

 • serpyanku yardımıyla Drywall levhalar arasındaki eklemleri sızdırmaz.
 • Sen tavanın tüm yüzeyini macun gerekir. Onun kurutma bekleyin birinci katı sürün macun ek bir katman uygulanır.
 • zımpara filmi zımpara yüzeyi kullanma.
 • tozdan silin.
 • boya bir kutu açın ve iyi karıştırılır.
 • boşanma önlemek için, tavan ve eklem duvarlarının yerin üzerine boyamak için bir fırça kullanma.
 • boya tepsiye Obmoknut silindir. pencere ile paralel bir ilk katı sürün.
 • İlk renkli katman boya ek bir katman empoze.

boya Birkaç kat tek tip uygulama ve tavan yüzeyi boyunca onun dağılımını sağlayacaktır.

alçıpan tavan boyama bir dolguyu ile tesviye edilmelidir öncealçıpan tavan boyama bir dolguyu ile tesviye edilmelidir önce

Onların kalite gelecek bitirmek türüne bağlıdır üzerinde - boyama önce, doğrudan tüm hazırlık çalışmalarını yürütmek için önemlidir.

herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce, mobilya ve zemin PE kapatmak için arzu edilir - bu, zaman ve enerjiden tasarruf tamirat sonrası temizliği karşı koruyacaktır.

elleri ile alçıpan tavan Boyama (video)

yalnız alçı levha Run boyama tavan alçıpan üzerine uygun bir boya, yüzey hazırlığı ve uygulama yöntemlerini seçme aşamasına ilişkin talimatları içeren, hızlı ve kolaydır. Bu malzeme, tavan için mükemmel bir düz bir yüzeydir. buna en kaliteli malzemelerden yapılmış olması gözönüne alındığında kolaydır boya uygulayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − 63 =

Adblock
detector