kağıt destek vinil duvar kağıdı tutkalı nasıl – nwhistorycourse.org

The Blogduvarlar için kullanılan vinil duvar kağıtları oldukça popüler malzemePopüler bir annenin dekoratif duvar kaplama - kağıt esaslı stenVinilovye kumaş terbiye için kullanılan vinil duvar kağıtları oldukça popüler malzeme. Duvarda yapıştırılması sürecini etkileyen özelliklere sahiptir. Duvar vinil iki ağ oluşur. There kağıt, dokunmamış ve şekilli tabanı. vinil bazlı duvar üst katman popüler bir malzemeden yapılır, kağıttır - PVC. Kağıt desteğiyle vinil duvar kağıdı tutkal öğrenin, bu makale yardımcı olacaktır.


Kağıt temelinde vinil duvar kağıtları

Çoğu tüketici kağıt tabanlı resim kullanma seçeneği tercih edin. Bu onun çevre dostu kaynaklanmaktadır.

Kağıt alt-tabaka, sadece insan sağlığı için zararlı değildir, aynı zamanda bir duvar görünümünü engeller ve küf bulunmaktadır.

Pozitif özelliklere yerken onlar, ekonomik fiyata sahip çünkü kağıt üzerinde vinil kumaş olarak onarım tasarruf edebilirsiniz.

Kağıt desteğiyle Vinil duvar kağıdı çevre dostu ve sağlık için güvenlidirKağıt desteğiyle Vinil duvar kağıdı çevre dostu ve sağlık için güvenlidir

Olumlu özellikleri:


 • Uzun kullanım ömrü;
 • Güvenilirlik kaplaması;
 • nem, sıcaklık değişimleri ve ultraviyole ışınlarına maruz kalma stabilitesi;
 • Kolay bakım.

özellikleri polar dayanarak resim farklı olsa da, bir kağıt kaplama kağıdı, bir çok avantajı vardır. onlar tutkal daha zordur, çünkü daha incedir. onlar da bir ses yalıtım etkisi yoktur. Ama onlar iyi inşaat piyasasında temsil ve fiyat temin edilebilir.

Duvar kağıdı olarak bir kağıt temelinde doğru vinil yapıştırıcı

Vinil etiket kağıt tabanlı kendine has özellikleri vardır. Eğer duvar kağıdı uygulamadan önce yüzey kalitesini hazırlamalısınız. Yüzeyler düzgün ve temiz olmalıdır. Bunlar, önceki bitiş artıkları içermemelidir.

Montaj önce, duvarı kalıp ve insan sağlığı için tehlikeli olan mantarlardan duvarı koruyacak özel bir alet işlemek için arzu edilir.

duvar kağıdı önce, duvar hazırlanmış olmalı ve özel bir alet ile tedaviduvar kağıdı önce, duvar hazırlanmış olmalı ve özel bir alet ile tedaviTedaviden sonra, duvarlar yüzey tamamen kuru olduğundan beklemek zorunda. Şu anda sizin duvar kağıdı hazırlamak için zaman alabilir. Onlar 10 cm ilave ödenek ile düz şeritler halinde kesilmiş olması gerekir. Eğer bir duvar kağıdı resminiz varsa, bunu aynı olduğundan emin olun.

Artan adımlar:

 • Temiz bir katta şerit dışarı Kepekli rulo. yapıştırıcı yağlayın.
 • duvar kağıdı yağlanmış Basis iki veya üç kez katlayın. Onlar germek için yeterli emmesi gerekir.
 • Duvar kağıdı duvar seviyesinin düzgünlüğü kontrol ettikten sonra, köşeleri daha iyi yapıştırın. Barlar rastgele gitmek gerekmez.
 • Duvar kağıdı yanlara merkezden yumuşatma hareketleri kullanarak duvarlara yapıştırılmış. Bu özel silindirler veya plastik fırça için uygundur.
 • duvarların köşelerinde bitişik duvarda birkaç cm üst üste bindirmek için gereklidir. şerit ağın karşı tarafına yapıştırılmış zaman köşeye hakkını empoze etmek gereklidir.
 • Ekstra duvar kağıdı bir bıçak kırtasiye kullanılarak kaldırılması gerekir.

etiket priz ve anahtarların geçici kaldırılmasını gerektirir. Ön varlıkları duvar kağıdı üzerine unutulmamalıdır. Daire aracılığıyla, pencere ve kapı açıklıkları sıkıca kapatılmalıdır gösterilmemesi gerekir dikkat etmek de önemlidir.

kağıt destek vinil duvar kağıdı için tutkal

bir vinil ağ-yapışkan bileşimi, genellikle, kuru kıvamda satılmaktadır. Bazen hermetik paketlenmiş hazır karışımları bulabilirsiniz.

duvar kağıdı tutkalı için temel modifiye nişastanın vinil esterlerin alınan. Bu yapıştırıcı de uzun kurutma belirler kağıda Vinil emprenye duvar kağıdı.

vinil duvar kağıdı yapıştırma için yapı marketlerde satılıyor özel yapıştırıcı, satın almanız gerekirvinil duvar kağıdı yapıştırma için yapı marketlerde satılıyor özel yapıştırıcı, satın almanız gerekir

Bu özellik duvara uygunsuz yapıştırılması durumunda kepekli şeridini çıkarmak için izin verir. Aynı zamanda yine sopa zahmetsiz verir. tutkal farklı türleri kullanarak nasıl kuru duvar kağıdı, ambalaj üzerinde bulunabilir.

Bir kağıt üzerine yapışkan vinil sahiptir:


 • Hızlı ve hazırlaması kolay bir karışımı;
 • Duvar kağıdı tutkalı 10 gün boyunca saklanabilir;
 • Bileşim kepekli de yüzeye uygulanır.

yapıştırıcı Bu tip bir primer karışımı olarak kullanılabilir. tutkal insan sağlığına zararlı değildir. Gelecekteki onarım tasarruf edecek uzun bir raf ömrüne sahiptir. kullanmak tutkal ne tür, herkes duvar kağıdı ve bitirme yüzeyinin özellikleri göz önüne alındığında, kendileri için karar vermelidir.

Kağıt temelinde vinil duvar kağıtları: yorumlar

durdurmak için bir duvar kağıdı seçerken onarım yapmaya karar, çoğu neyi seçeneği bilmiyorum. büyük bir çeşitlilik seçim zorlaştırır. yapıştırılması için gerekli duvar kağıdı hangi tip karar vermek için, bazı gerçekleri dikkate alınması gerekmektedir.

özelikleri ve kağıt üzerinde vinil duvar kağıdı uygulaması özelliklerine aşina, duvar kağıdı bu tür hakkında kullanıcı yorumlarını okuyabilir. Aynı zamanda sonuçta kendi görüş ve deneyimlerine güvenmek önemlidir.

En iyi sonuçlar, kağıt desteğiyle yalnızca yüksek kaliteli ve güvenilir vinil duvar kağıdı seçmeliyim içinEn iyi sonuçlar, kağıt desteğiyle yalnızca yüksek kaliteli ve güvenilir vinil duvar kağıdı seçmeliyim için

Birçok yorum kağıda göre tutkallama vinil tuvaller sonuç seçilen malzemenin kalitesi, hazırlanan yüzeyin, bir uygun büyüklükte bir yapışkan bağlıdır söylüyor.


kağıt üzerinde Artıları ve duvar eksileri:

 • geniş bir seçim ile Makul maliyeti. Vinil çok çeşitli pazarlanmaktadır. Sen düzgün, kabartmalı, renkli, desenli duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Onlar boyanabilir.
 • Yıkama tabanı. Duvar kağıdı yüzeylerin temizlenmesi için araçların yardımıyla temizlenebilir.
 • Malzeme neme dayanıklı ya da değil, bunun nefes alabilme etkiler olabilir.
 • Sadece yapıştırıcı düzgün seçildiğini halinde yüzeye iyi yapışır.
 • Duvar kağıdı Kendinizi zor pokleit. tecrübe yokluğunda onarım için bir asistan olması önemlidir.
 • Duvar kağıtları zaman bazı sıkıntılar Wallcovering gerektirir esneme yeteneğine sahiptir. Kuru eklem farklılık olduğunda.
 • Duvar kağıtları sağlığa zararlı değildir.

büyük ölçüde duvar kağıdı Sonucu yapıştırma kalitesine bağlıdır. Çok tutkal kalitesi ve doğru olarak yürütülen hazırlık çalışmalarına bağlıdır.

vinil duvar (video) tutkal nasıl

Duvar kağıdı kağıt üzerinde vinil yapılmış - mükemmel bir seçenek duvarlarını süsleyen. Onlar iç tarzına uygun duvar kağıdı tasarım seçmenize olanak verir geniş bir malzeme yelpazesi sunuyoruz. Duvarda onlar şık ve güzel görünüyorsun. Yüzey görünümü duvar kağıdı kalitesine büyük ölçüde bağlıdır. O da, yüksek kaliteli yüzey hazırlama, yapıştırıcının güvenilirliği, doğru uygulanırsa onarım çalışmaları ile belirlenir. duvar kağıdı için bir malzeme seçerken o tesislerinde ve duvar yüzeyinin olasılığı dikkate almak önemlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

83 − 78 =

Adblock
detector