Jesteś zalane sufitu podwieszanego: co robić – nwhistorycourse.org

The BlogJeśli zalać sąsiadów powyżej, a następnie zawieszony sufit odbędzie wody, więc nie cierpią meble i urządzeniaJeśli zalać sąsiadów powyżej, a następnie zawieszony sufit odbędzie wody, więc nie cierpią mebli i urządzeń Wielu ludzi jak pułapów swoich niezaprzeczalnych zalet: uroda, łatwość montażu i eksploatacji, a także zdolność do podejmowania się gołe płyty betonowej idealnie płaską powierzchnię. Jednak w naszym życiu, takie incydenty się zdarzyć, jak powodzi wody. Co zrobić, jeśli sufit napinany nagromadzonej wody? W rzeczywistości sytuacja nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


Sufity podwieszane trzyma wody: Prawda czy mit

Fakt, że sufit podwieszany wykonany jest z wysokiej jakości materiału PVC, jest w stanie zachować znaczną ilość wody - to prawda! Jednak nie sądzę, że woda może pozostać tam na czas nieokreślony. Oczywiście, prawdopodobieństwo, że woda dostaje się do pokoju tam. Co zrobić w sytuacji, jeśli zauważy się, że sufit podwieszany jest wypełniona wodą.

Sufit podwieszany jest w stanie utrzymać wodę w ciągu 2-3 dniSufit podwieszany jest w stanie utrzymać wodę w ciągu 2-3 dni

Procedura Zatoki rozciągania sufitu lub dach przeciekał:

 • Wyłącz energię elektryczną w pomieszczeniu, w którym wyciekły sufit.
 • Jeżeli kropla wody przeniknąć do mieszkania przez otwory na światłach, a następnie podstawić duży pojemnik do zbierania wody.
 • Teraz odłącz całe mieszkanie, ponieważ woda może przenikać do sufitu innych źródeł energii elektrycznej, oprócz oświetlenia sufitowego.
 • Teraz przejdź do mieszkania, w którym żyją sąsiadów powyżej. Niech wiedzą o tym, co się dzieje, jeśli nadal nie wiem. Jeśli sąsiadów w mieszkaniu jest powódź systemów użytkowych, a następnie natychmiast wezwać odpowiednie służby ratownicze oraz pomaga radzić sobie z powodzią. Nie zapomnij wyłączyć prąd w sąsiednim mieszkaniu, jeśli jest to konieczne.
 • W celu zaoszczędzenia sufitu powinna wywołać zespół alarmowy od firmy produkującej sufitu. Lista usług obejmuje podróże w przypadku powodzi.

W żadnym wypadku nie przebicie pęcherza, powodując w konsekwencji powodzi. Spowoduje to ogromne nieodwracalny otwór w płótnie.

Ile Wodoodporny sufitu podwieszanego

Istnieją różne wersje na temat zdolności rozciągania sufitu zawieszone wody: podstawowe informacje są oparte na hipotetycznej kwoty równej stu litrów. Jednak liczba ta może się zmieniać w zależności od wielu czynników.


Odcinek sufit wytrzymuje około 100 litrów na 1 tys. metrOdcinek sufit wytrzymuje około 100 litrów na 1 tys. metr

Jaki jest potencjalny wpływ na ilość zatrzymanej wody:

 1. Obszar powierzchni sufitu. Im większy jest obszar, odpowiednio mniejsza ilość wody, która jest w stanie utrzymać sufitu.
 2. Jakość materiału. PVC mogą mieć różną zdolność do zatrzymywania wody, w zależności od jego jakości. Zamów sufitu tylko z wiarygodnych firm.
 3. siła rozciągająca. Im silniejsze, napięte tkaniny, staje się cieńsza. W związku z tym cienkie sufit być mniej niezawodne.

Tkanina sufit ma zdolność do zatrzymywania wody. Po kapitalnym sufitu tkaniny powódź może mieć zmienić. web winylu w tym względzie wiele korzyści dla tkaniny.

Samo-tłoczenia wody rozpinanego sufitu

Jeśli teoretycznie wyobrazić sytuację, że nie mają gdzie zwrócić się o pomoc i zalany sufit musi uratować siebie, to oczywiście trzeba opracować plan działania dla takiego scenariusza. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja w której pęcherz woda musi walczyć na własną rękę, pożądane jest, aby wyeliminować, ponieważ poprawić sytuacja nie jest tak łatwo, bez specjalnego sprzętu. Należy jednak uznać taką sytuację.Do pompowania wody z sufitu stretch potrzeba 2-3 osóbDo pompowania wody z sufitu stretch potrzeba 2-3 osób

Co zrobić, jeśli zostali sami z zalanego sufitu winylu:

 • Po odłączeniu źródła zasilania i do czynienia ze źródłem powodzi, można przystąpić do głównej części pracy.
 • Przygotować odpowiednią liczbę pustych pojemników na wodę.
 • Znajdź partnera do czynienia z powodzią.
 • Przygotuj drabinki lub wysokiego stołu.
 • Jeśli ilość wody jest bardzo duża, jest możliwe, aby usunąć wodę z otworów w suficie. W celu usunięcia tej lampy lub świecznik i wody w celu regulacji szczeliny.
 • Jeśli dużo wody i sufitu opadły źle, a następnie usunąć płyn pomogą pompy do pompowania paliwa samochodowego. Syfon wody do kapsułki z wodą w pustym zbiorniku.
 • Jeśli sufit jest stałe, konieczne jest, aby zwolnić krawędź ostrza bagietką.
 • Po odsączeniu wody trzeba wysuszyć wewnętrzną powierzchnię wstęgi i ciepła do postaci przyszedł do normy. Procedury te są najlepiej pozostawić profesjonalistom, którzy mogą poczekać, aż główny problem został wyeliminowany.

Lepiej nie spieszyć się z przywróceniem sufitu. W wyniku niewłaściwego przywiązania można go uszkodzić. Zadzwoń do ekspertów w celu przywrócenia powierzchni winylowych.

Jak osuszyć sufitu podwieszanego po powodzi

Po główny problem został rozwiązany, następne pytanie brzmi: jak przywrócić sufit. Odzysk polega głównie na suszenie wstęgi.

Aby nie czekać aż do sufitu podwieszanego do wyschnięcia, należy użyć zwykłej suszarki do włosówAby nie czekać aż do sufitu podwieszanego do wyschnięcia, należy użyć zwykłej suszarki do włosów

Istnieją różne sposoby, aby wysuszyć sufit po powodzi:

 1. Techniczna. Zadzwonić do firmy, aby zainstalować sufity, i to szybko i precyzyjnie wrócić sufitu nienaruszonym stanie.
 2. Nie napełniać sufit bagietką przez kilka dni, aż wilgoć nie odejdzie naturalnie. W celu przyspieszenia procesu odzyskiwania ugięcia sekcji pasuje normalnego domowego suszarki do włosów w nieobecności budynku.

Jeżeli w wyniku zgromadzone pod protopleniya sufit gorącej wodzie, a następnie ryzyko winylu będzie krytyczna. Odkształcenia spowodowane ciepłej wody może być nieodwracalne.

Tkanina sufity: naprawa po Zatoce

Tkanina jest bardzo źle toleruje powodzie. Jeśli objętość wody było super, to jest prawdopodobne, że sufit będzie musiał zmienić. Istnieją jednak przypadki, gdy wyciek jest niewielki. Następnie można zrobić „trochę krwi” i dokonać drobnych manipulacji transformacji sufitu tkaniny.

Jeżeli materiał został zalany sufit napinany, zaleca się, aby wyeliminować wady powodują specjalistów, którzy docenią jego stan i podjąć działaniaJeżeli materiał został zalany sufit napinany, zaleca się, aby wyeliminować wady powodują specjalistów, którzy docenią jego stan i podjąć działania


Jakie są możliwości przekształcenia tkanki sufitu tam po powodzi:

 • Małe plamy z rdzy i brudu można spróbować oczyścić miękką szmatką z użyciem detergentu.
 • ludowym przeciwko rdzy na tkaninie - jest amoniak.
 • czyszczenie powierzchni za pomocą środka czyszczącego środka czyszczącego. Obecność takich urządzeń znacznie upraszcza operację sufitu tkaniny i sprzątanie w ogóle.
 • malowanie sufitu. Tkanina sufit można malować! Ta nieruchomość będzie niezbędna jeśli sufit był duży plamy rdzy. Czekać do całkowitego wysuszenia i tkanek gospodarza do stosowania farby.

Jeśli wiesz, że powodzie w domu może być częstym zjawiskiem, to najlepiej zainstalować sufit winylu.

Silnie zalane sufitu podwieszanego (film)

Sufit Gulf winylu wygląda przerażające. Jednak, aby wypompować zalany sufit - to realne. Ponadto upłynął podwieszany sufit będzie zbawienie całego mieszkania. To nie wszystkie powody do instalacji sufitów napinanych jednak, że płótno PVC uratowanych z powodzi w domu, jest silnym argumentem na rzecz takiej pokrywie sufitowej.

Sufity podwieszane zalane (przykłady zdjęcia)

3-135017-0117 Potolok28042015-154500e3dada0994610284879eb05383a993c0130535432156757


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 9 = 14

Adblock
detector