Jakość wykończenia płyt gipsowo-kartonowych na poddaszu – nwhistorycourse.org

The BlogPłyty gipsowo-kartonowe są idealne do wykończenia poddasza ze względu na długą żywotność i wyglądPłyty gipsowo-kartonowe są idealne do wykończenia poddasza ze względu na długą żywotność i wygląd do ścian i poddaszy sufitu przy użyciu trwałych materiałów. Możliwe jest, aby powierzchnia gładkich ścian, stosując arkuszy płyt kartonowo-gipsowych do wykończenia. Po zaaranżować wnętrze na poddaszu w dowolnym stylu do swoich potrzeb. Płyty gipsowo-kartonowe puszki zatrzymują ciepło wewnątrz budynku, to lepiej niż plastiku i innych tanich materiałów. Wykończenie z tego materiału są odporne na niskie i wysokie temperatury, a to jest możliwe, aby dołączyć lustra, szafy i półki ścienne bez większych trudności.


Instalacja: Jak schować gk poddasza

Płyt gipsowo-kartonowych jest idealny do dekorowania różnych przestrzeniach. Warto to nie jest drogie. można ocieplić ściany z dodatkowymi materiałami, które będą znajdować się pomiędzy ścianami i podszewką z płyt kartonowo-gipsowych. Zrobić izolację od hałasu. Materiał ten jest łatwy w montażu i nie wymaga specjalnej opieki.

Garret może być zwiększona zawartość wilgoci. należy wziąć pod uwagę ten czynnik i wilgoć zakup deska odporny gips, aby zakończyć.

Po pierwsze, prace przygotowawcze. Dach powinien być wolny od wad i oddawania moczu. Remont dachu, jeśli jest to konieczne, tak aby później nie martwisz się o wejściu wody do strychu. I nie trzeba ponownie przyciąć. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Sprawdzić stan belek. Nie powinny one zostać uszkodzone przez czynniki zewnętrzne.

Przed rozpoczęciem zakończeniu instalacji należy moczyć ściany i sufit z antyseptyczne, jeśli dom jest zbudowany z drewnianych belek. Po pomieszczeniu.


Gdy skóra na poddaszu powinny być wycięte otwory suchej zabudowy do wentylacji i oświetleniaGdy skóra na poddaszu powinny być wycięte otwory suchej zabudowy do wentylacji i oświetlenia

Rafter instalacja odbywa się w kilku etapach. Taki sposób jest powszechne. Jeśli pokój jest mały, do dekoracji, a odległość pomiędzy krokwiami nie jest większa niż 75 cm, nie można używać bezramowego podszewkę.

Krok po kroku: • Nabyć arkuszy płyt kartonowo-gipsowych;
 • Arkusze cięte na wymiar;
 • Załączyć przyciąć do specjalnego kleju;
 • Przymocować płyty gipsowo-kartonowej do krokwi;
 • Go naprawić za pomocą kleju i śrub.

Płyty gipsowo-kartonowe powinny mieć grubość 12,5 cm. Jeśli są cieńsze, mogą one ulec prigibaniyu w niektórych miejscach.

Narożniki wewnętrzne są wzmocnione powierzchnię perforowaną. Następnie bierzemy tynku i zamknąć szwy i miejsca śrub mocujących z krokwi.

Wykańczanie poddaszu płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Aby zakończyć tryb wykorzystanie poddasza wiele szkieletowy. Jest niezawodny i masz możliwość ogrzania pomieszczenia za pomocą specjalnych materiałów. Nie trzeba korzystać z dodatkowych urządzeń grzewczych w połączeniu z systemami ogrzewania. Nadal możliwe jest, aby izolację akustyczną, jeśli mieszkasz w pobliżu jezdni.

Etapy ramę mocującą:

 • Dokonywanie pomiarów pomieszczenia;
 • Kupujemy wszystkie niezbędne materiały i narzędzia;
 • Wykonujemy montaż konstrukcji dolnej;
 • Wzdłuż obwodu ramy prowadzącej mocującej;
 • Zamocować półkę z wkrętami do metalu;
 • Ustalić poprzecznym;
 • Przewody tras;
 • Ułożonych w ramie izolacji komórek.

Aby zakończyć strych z pomocą płyt gipsowo-kartonowych zaleca się doprowadzić dwie lub więcej osóbAby zakończyć strych z pomocą płyt gipsowo-kartonowych zaleca się doprowadzić dwie lub więcej osób

Aby zakończyć trzeba kupić płyt kartonowo-gipsowych, wyroby metalowe i metalowe profile wymaganej liczby.

Następnie wykonać listwę instalacyjną. Wszystko zaczyna się od ścian. Jej oznaczenia przeniesiono do sufitu i podłogi. Należy monitorować położenie pionowe regału.

Warto pamiętać: szyny metalowe są mocowane w co najmniej trzech punktach. Odległość pomiędzy punktami nie powinno być więcej niż metr.

Stojaki są mocowane za pomocą śrub do przewodników metalowych w strukturze ramki. Odległość powinna być 40-50 cm pomiędzy nimi. Częstotliwość poprzeczki powinna odpowiadać długości płyt kartonowo-gipsowych po wycięciu. Przed poszycia z płyt kartonowo-gipsowych na poddaszu powinien przeprowadzać wszelkie niezbędne Communications - okablowanie instalacji grzewczej. W ramach komórki powinny być określone z wełny mineralnej. Jest on stosowany jako grzejnika. Ten materiał nie ulega pogorszeniu po wystawieniu na działanie wilgoci i gryzoni.


Jeżeli wilgotność w poddaszu duża, należy dokręcić całą membranę struktura gidroparoizolyatsionnoy dla większej ochrony.

Po poddasza osłonie płyty gipsowej o pożądanej grubości do końca nie sprężystość na uderzenia. Cienkie arkusze podatne na obrzęk podczas pracy. Dlatego nie jest konieczne, aby zaoszczędzić na dostawy, wtedy nie trzeba ponownie zmieniać wykończenia.

Poszycie poddaszu GCR

Zasada działania jest podobna do wyłożenia poddasza zakończeniu procesu instalacji płyt kartonowo-gipsowych we wszystkich innych dziedzinach.

Aby to zrobić, trzeba kupić: Arkusze z płyt kartonowo-gipsowych (FCL), poziom budynku i taśma pomiarowa, młot, śruby, profili metalowych.

Przed rozpoczęciem wykończenie poddasza płyt kartonowo-gipsowych należy zakupić wkręty drabinie, poziom, śrubokręt i inne narzędziaPrzed rozpoczęciem wykończenie poddasza płyt kartonowo-gipsowych należy zakupić wkręty drabinie, poziom, śrubokręt i inne narzędzia


Płyty gipsowo-kartonowe (GCR) ma rdzeń gipsowy. Cała płaszczyzna arkusza innego niż krawędzie wykończone są końcowych tektury. Materiał ten ma lepsze właściwości, jako że to specjalne składniki w jego skład.

Na poddaszu wykańczania płyt gipsowo-kartonowych arkuszy odpowiedniego rodzaju płyt gipsowo-kartonowych. Są one wodoodporne.

Poszycie poddaszu odbywa się w kilku etapach:

 • Płyty gipsowo-kartonowe tnie;
 • Zapiąć swój profil w regionie 20-25 cm;
 • Po pierwsze, należy przyciąć pojedynczy arkusz;
 • Następnie przeprowadzić instalację arkuszach;
 • Produkujemy wykańczania.

Poziome złącza powinny być odsunięte od siebie o około 1/3 szerokości arkusza. W takim przypadku podczas instalacji, należy wymienić cały arkusz do cięcia blachy.

Okryć poddasza może być własne ręce szybko i sprawnie. Aby to zrobić, trzeba mieć wszystkich niezbędnych materiałów, narzędzi i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji.

Kończąc ostatnie poprawki poddaszu

Przed zakończeniem postępowania, aby zakończyć większość prac: do zamknięcia się szwów, aby ukryć nakładkę mocującą, wzmocnione narożniki, zagruntowane i gotowe do szpachli gipsowych ścianach i suficie.

W końcowym etapie trzeba wykonać kit i farby płyt kartonowo-gipsowychW końcowym etapie trzeba wykonać kit i farby płyt kartonowo-gipsowych

Po szlifowaniu jest niezbędne ściany kit, aby usunąć nadmiar szpachli i sprawiają szwy niewidoczne. Dzięki czemu można osiągnąć idealnie płaskiej powierzchni ścian.

Gruntuem powierzchnia do malowania łatwo położyć na ścianach gipsowo-kartonowych i nie wchłania go. Pod koniec startera do wyschnięcia i dać początek powiesić tapety lub malowane wałkiem.

Wskazówki do wykańczania gk poddasza (wideo)

Jesteś wolny, aby zorganizować poddaszu, używając do wykańczania arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. W ten sposób można uzyskać proste ściany, ukryje wszystkie komunikaty i może pokleit tapety. Wykończenie poddasza zależy od stylu i smaku projektowania pomieszczenia, można wybrać jeden z gotowych opcji lub zaprojektuje własne.

Własna poddasze wykańczania płyt gipsowo-kartonowych (proces fotograficzny)

62-Montazh-GKL-na-stropila-na-Mansarde102931914-1703333152712462631336091413496567885DSC03234Atlanta gipsowo-6-instalatorzy

Leave a Comment

Your email address will not be published.

25 − 22 =

Adblock
detector