Jakość i tanie schody na drugie piętro, aby dać 7 korzyści – nwhistorycourse.org

The BlogWśród zalet schodów drewnianych Warto zauważyć niewielką cenęWśród zalet schodów drewnianych Warto zauważyć niewielki tsenuNadstroit drugim piętrze może być, a co najważniejsze, wybrać wygodny i komfortowy schodach. Ale stała drabina nie jest tak mało, zwłaszcza jeśli jest to ogólnie. Ale producenci starali się zaspokoić wszystkich kategorii obywateli - tak tanio nie było schody na drugim piętrze willi.


Tanie schody w domu

Z reguły występuje obniżenie cen przez zmniejszenie rozmiaru schodów.

Co dziwne, ale to mały projekt stają się coraz popularniejsze, ponieważ:

 • Wyglądają bardzo dostojnie;
 • Pasuje niemal do każdego wnętrza;
 • Cena jest znacznie niższa, a różnorodność gatunków pozostaje.

Rzeczywiście, monumentalna konstrukcja nie zawsze jest się w miejscu, które jest szczególnie prawdziwe w odniesieniu do małych domów z zawieszonym drugim piętrze.

Drewniane schody na dłużej, konieczne jest pokrycie warstwą lakieruDrewniane schody na dłużej, konieczne jest pokrycie warstwą lakieru


Na schodach istnieje szereg wymogów, w tym, że szerokość przejazdu jest równa szerokości schodów. Na drugim piętrze jest również mało prawdopodobne, aby być duże, a także ogromny przechodzą tylko zepsuć wszystko.

Nie każdy może sobie pozwolić na drogie opcje, zwłaszcza jeśli dom został ukończony, a zakończono remont. Rozsądna cena pomógł małych rozmiarów klatki schodowe znaleźć swoją niszę na rynku towarów. Rzeczywiście, na drugim piętrze w różnych logowania materiały i wzory opcje wykonania pozwala, aby znaleźć dokładnie to, co chcesz, nawet najbardziej wybredna smak i wyrafinowany styl wnętrza.

Materiały do ​​niedrogiego drabinie

Często cena dotyczy samego materiału, który jest wykonany z drabiny. I prawie zawsze wybór drogich materiałów zamiast zwykle spowodowane wyłącznie prestiż i chęć pokazania się. I niedrogie w wykonaniu materiały są często nawet lepsze i bardziej niezawodne.

Najczęściej tanie schody wykonane są z materiałów, takich jak: • beton;
 • metalu;
 • Drzewo.

Schody betonowe jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych. Można go znaleźć w każdym wejściu wielopiętrowych budynków. Z tego samego materiału wykonane schody ulicznych. Ale to nie znaczy, że taka konstrukcja nie może być używana w kraju. Może to wygląda ładnie i nie zbyt drogie, ale jest gwarancją niezawodności.

Najtańsza są schody wykonane z drewnaNajtańsza są schody wykonane z drewna

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, zaleca się, aby zainstalować poręcze i kroki mające na celu pokrycie toru.

Schody, składające się wyłącznie z metalu, to rzadko, to jest oczywiste, - w celu zapewnienia, że ​​drabinka było solidne, metal nie powinien być miękki i waży tym wzorem dużo. W większości przypadków, metal może być połączone z innymi materiałami, takimi jak szkło hartowane. Szczególnie imponujący wygląd metalowe balustrady z kutego żelaza.

Drewniane schody są uważane za punkt odniesienia smaku i „złoty środek”. Najbardziej popularny projekt sosna - pokrywą drabiny z przezroczystym lakierem, który skupi się na ogromną naturalną fakturę drewna. Ponadto, drewniane schody są najbardziej przyjazne dla środowiska, nawet jeśli są one w klasie ekonomicznej.

Zalety tanich drewnianych schodach na drugie piętro

W rzeczywistości, schody z drewna ma wiele zalet.

a mianowicie:

 • Rozsądna cena;
 • Nie potrzeba dodatkowego wykończenia;
 • Różnorodność opcji;
 • niezawodność;
 • siła;
 • Przyjemny wygląd;
 • Ekologiczne materiały.

Aby poprawić wygląd schodów drewnianych jest możliwe przez farbowanieAby poprawić wygląd schodów drewnianych jest możliwe przez farbowanie


Takie struktury są szczególnie cenione w wewnętrznej blisko natury, na przykład kraju. Naturalne drewno przynosi dom ciepły i przytulny, a piękne obrazy i rzeźby w drewnie przekształcić wnętrze w coś wspaniałego.

Co ciekawe, nie jest konieczne, aby wybrać drogiego drewna. To samo doskonały sosna jeśli właściciele domów szukać możliwości budżetowych. Oni praktycznie nie stwarzają presję na ścianach i podłodze, producenci gwarantują żywotność 50 lat i powyżej. Jedyną wadą drewnianych schodów - dobrego przewodzenia dźwięku, ale może być korygowane w razie potrzeby. Wystarczy, aby położyć dywan lub dywany.

Drzewo musi być chroniony przez jakiś impregnacji pasożytów i uszkodzeniem. Odbywa się to w momencie, gdy przechodzi ona wykonanie i montaż, ale pożądane jest, mimo wszystko, aby wyjaśnić tę kwestię.

Spiralne schody na drugim piętrze w klasie ekonomicznej

Oczywiście, istnieje wielka różnorodność konfiguracji i kształtów schodów.

Najkorzystniejszy jest najprostsze śruba, a istnieją powody do tego:


 • Ze względu na jego konfigurację, to wielka oszczędność miejsca;
 • Są one uważane za najbezpieczniejsze;
 • konstrukcja śruba elegancki wygląd w każdym wnętrzu;
 • Mogą być wykonane z praktycznie dowolnego materiału;
 • Są łatwe w montażu, nawet na własną rękę.

Tak, można nie tylko zaoszczędzić na materiale. Ennaya taistry pozostanie w kieszeni właściciela, czy schody będą wykonane własnymi rękami. Co ciekawe, niektóre modele już zaczęły być sprzedawane ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi samodzielnego montażu - uzyskane unikalnych modułowych zestawów budowlanych, które zajmują się bardzo dobrze nawet laików.

Spiralne schody na drugim piętrze może znacznie poprawić wygląd wnętrza wygląd i uczynić ją bardziej funkcjonalnąSpiralne schody na drugim piętrze może znacznie poprawić wygląd wnętrza wygląd i uczynić ją bardziej funkcjonalną

W zależności od wielkości i kosztów materiałowych spiralne schody mogą zacząć od 10000. Rub., Co jest naprawdę bardzo tanie. Nawet jeśli schody będą wykonane na zamówienie, można jeszcze uratować. Główne kręte cen jest na tyle dziwnie, za dodatkową pracę - pomiary, przygotowanie planów i projektów, a także właściciele często zestawiane szacunki. Jeśli robisz wszystko sam, to na zaoszczędzenie co najmniej 15 proc.

Taką samą kwotę można zaoszczędzić, rezygnując wykończenia. Można to zrobić samodzielnie. Tak, i montaż niezależny właściciel opuści około 20% całości.

Najbardziej ekonomicznym sposobem kręta - ze szczególnym uwzględnieniem bieguna nośnej. Jest on wykonany z metalowej rury, który ma średnicę od 5 cm. przez jej wentylator zamontowany etap mający kształt klina. Istnieją także inne opcje - rysunek na ścianie, na kosour, dobrze typie. Jednak jest taka konstrukcja na rurze jest najbardziej wiarygodne. Pozwala również wykonać urządzenie poręcz, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Jest to prawdziwe w odniesieniu do osób starszych i rodzin z dziećmi.

Musimy wziąć pod uwagę fakt, że schody spiralne zostały znacznie oszczędza miejsce. Jeśli duży dom nie jest tak ważna, a następnie, na małych przestrzeniach, konfiguracja ta będzie prawdziwym wybawieniem. Ponadto, do wykończenia, jak samej fazie, a rury nośnej, jest możliwe w różny sposób. Na przykład, malują specjalnych farb, lakierów.

Tanie schody zeznawać na drugim piętrze

Oczywiste jest, że ci ludzie, którzy próbują zaoszczędzić na montażu i wykończenia, jest mało prawdopodobne, aby zamówić po schodach do kilkuset tysięcy szlachetnego drewna, a wielu ludzi zaczynają kwestionować jakość i niezawodność konstrukcji tanich.

Należy pamiętać, że:

 • Ukończony schody mogą zmieniać się pod względem wielkości;
 • Specjalnie zamawiane - to drogie;
 • Tani model może być wykonany z materiału o niskiej jakości.

Nie zaleca się kupić zbyt niskie drewniane drabiny, ponieważ mogą one być niebezpieczneNie zaleca się kupić zbyt niskie drewniane drabiny, ponieważ mogą one być niebezpieczne

Wszystkie te wątpliwości są dość łatwo rozwiać. Tak, kompletne zestawy do montażu drabinek mają ścisłe proporcje, ale nie może się nie udać, jeśli dobrze jest wykonać wszystkie pomiary. Drabina na życzenie również nie może trafić portfel też, jeśli część pracy podjąć. Oszczędność na materiałach z powodu niskiej jakości, a nie podobieństwa wszystkich modeli - są one identyczne do ostatniej śrubki, a różnią się tylko pod względem wielkości, z bardzo niewiele.

Ładny wygląd niedrogie schody zapewnić resurfację. Eliminuje również zadziory i inne problemy. Ponadto, zwiększa trwałość i wytrzymałość.

Dalsze wykańczanie odbywa się wyłącznie od gustu właścicieli. Konstrukcje drewniane zazwyczaj obejmują jedynie lakiery. Ale metalu można malować, a nie tylko szyny, ale również na scenie.

Wygodne niedrogie schody na drugim piętrze, otrzymując (wideo)

Wybierz niedrogiego modelu drabiny do domu na wsi nie jest zbyt trudne. Nawet tutaj można zrobić dużo tańsze, jeśli praca będzie prowadzić do domu. Tani - nie znaczy złe, więc nie bój się tych struktur. Służą one również przez długi czas, a piękny wygląd.

Powodzenia w eksperymentach!

Szczegóły: tanie schody na drugim piętrze (przykłady zdjęcia)

---1344e97810fcda8b9364c160ffa4e20b33387noname0083a12c1a98bbe114cd159af94a0c6866af5f89397noname519x500xfoto-vintovoy-lestnitsy-IZ-derevajpgpagespeedicO1NP9Ln197177279759902571372344874derevyannye-lestnicy-dlya-dachi5

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 31 = 32

Adblock
detector