Jakie są wymagane narzędzia i materiały do ​​pokrywania ścian gipsowo-kartonowych – nwhistorycourse.org

The BlogEksperci zalecają stosowanie płyt gipsowych, w celu uczynienia ściany gładkie i gładkieEksperci zalecają stosowanie płyt gipsowych, w celu uczynienia ściana gładka i gladkimiBlagodarya płyty gipsowe można idealnie wyrównać ściany i sufit wewnątrz. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych narzędzi, aby wygładzić powierzchnię. Ponadto, korzystanie z płyt gipsowych zapewnia, że ​​wykończenie jest przeprowadzana sprawnie i perfekcyjnie. Taki wariant szycie ścian w pomieszczeniu pozwala wyrównać nierówności z różnymi różnic. Zazwyczaj, gdy różnica wynosi 5 cm, to jest możliwe, bez osłony, rama ścian. Jeśli wartości większej niż 5 cm, wówczas konieczne jest, aby zainstalować specjalną ramę do układania płyt gipsowo-kartonowych.


Narzędzia do układania przy naprawie płyt kartonowo-gipsowych

Do wykonywania pracy zawodowej i specjalistycznej puszkę. Ale jeśli chcesz, zawsze można dowiedzieć się, jak umieścić FCL w mieszkaniu lub domku. Wystarczy wziąć pod uwagę wszystkie zalecenia i porady wykwalifikowanego mistrza. Po pierwsze, wszyscy powinni przygotować niezbędne materiały i narzędzia do pracy z płytami gipsowymi.

należy rozpocząć prace remontowe powinny być kompletne z wszystkich narzędzi i materiałów, które mogą być potrzebne w procesienależy rozpocząć prace remontowe powinny być kompletne z wszystkich narzędzi i materiałów, które mogą być potrzebne w procesie

Narzędzia i materiały:

 • GCR konwencjonalne, wodoodporny lub oporną, laminowane lub fioletowy. To wszystko zależy od pokoju, w którym będą wykonywane prace.
 • Specjalne profile metalowe;
 • klocki drewniane;
 • Wtyczki i elementy zawieszenia;
 • Bułgarski;
 • wiertarka;
 • śrubokręta;
 • Nożyce metalu;
 • śruby;
 • Proste ołówek lub znacznik;
 • Poziom wyrównania;
 • Wzmacniająca taśma;

Gdy wszystkie narzędzia mają być przygotowane, jesteś gotowy do pracy. To nie jest wielka sprawa, niekoniecznie posiadają wiedzę i umiejętności zawodowe, aby schować ściany FCL właścicielem.


Przydatne wskazówki dotyczące stosowania okładziny płyt kartonowo-gipsowych

Praca z płyt gipsowych szybko i łatwo. Eksperci zalecają, że zbliżamy się do ściany z odpowiedzialnością nie trzeba wezwać specjalistę i przerobić wszystko. Płyty gipsowo-kartonowe panele znacznie przyspiesza naprawę lokalu.

W celu szybkiego i dokładnego okładziny ścian gipsowo-kartonowych, lepiej jest szukać pomocy u specjalistówW celu szybkiego i dokładnego okładziny ścian gipsowo-kartonowych, lepiej jest szukać pomocy u specjalistów

Eksperci doradzają: 1. Po pierwsze, działa lepiej z partnerem. Płyty gipsowo-kartonowe bardzo duża. Jest to bardzo niewygodne do przeprowadzenia montażu.
 2. Po drugie, aby dokręcić śruby, to lepiej jest użyć specjalnego narzędzia naprawy - śrubokręt. To ma ograniczeń co do głębokości wkręcania śruby. Więc nie dostać przesadzone.
 3. Ponadto, jeśli ściany są z płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz schował drewnianego domu, to należy traktować wszystkie elementy antyseptyczne. Zwłaszcza tych, którzy pozostają pod płytami gipsowymi.
 4. Jeśli w pomieszczeniu jest wysoka wilgotność powietrza, to zaleca się stosować odpowiednią klasę i płyt kartonowo-gipsowych. Zazwyczaj taki materiał wypełnieniowy wygląda nieco zielonkawy.

Do pracy, która wymaga żadnych specjalnych narzędzi, a po instalacji nie jest dużo odpadów budowlanych, jak po normalnym stanie.

Jak umieścić na ramie płyt kartonowo-gipsowych

Istnieją dwa sposoby pokrywania płyt gipsowych. Pierwszy - szkielet instalacji. Po drugie - bezramowa podczas instalowania paneli za pomocą specjalnego kleju. Ale ta opcja przewiduje pewne ograniczenia w pracy. Na przykład, wysokość ściany powinna być taka sama jak arkusz płyty gipsowo-kartonowej. Jest to konieczne, aby uzyskać najbardziej sprawne interfejs. Ponadto, konieczne jest, w celu przygotowania powierzchni do pracy, to jest jako płaski.

Obowiązkowe etapem jest montaż ramy z profili metalowychObowiązkowe etapem jest montaż ramy z profili metalowych

Najpowszechniej stosowany sposób jest rama okładziny z płyt gipsowo-kartonowych.

Metoda ta jest praktyczny i popularny, więc używać go do zaszyć ścianę może być sobą. Zapewnia ona swoje zalety i zasługi, i dla których jest on wybrany. Możliwe jest więc, aby schować nawet schody w domu, aby stworzyć oryginalny dodatek wnętrza.

zalety:

 • Praca odbywa się stosunkowo szybko i łatwo;
 • powierzchnia rama okładziny można ukryć wszelkie wady, niezależnie od wielkości i stanu;
 • Pod gips deski można ukryć żadnego systemu komunikacyjnego;
 • Taki sposób poszycia sprawia, że ​​pomieszczenie bardziej atrakcyjne.

Rama może być wykonany z drewna lub z profilu metalowego. Ważne jest, aby zastanowić się, jak zrobić ramkę pod okładziny gipsowo-kartonowej. On jest ustalenie ostatecznej pracy. Ekspertów zaleca wykorzystanie go do utworzenia podstawy profilu metalowej ramy.

Stopniowo montaż płyt kartonowo-gipsowych

Przed rozpoczęciem pracy, należy zdecydować się na metodzie galwanicznej. Rama jest popyt ze względu na fakt, że układ tajna łączność i może być zainstalowany na każdym nierównej powierzchni. Można użyć tej metody poszycia w kuchni iw łazience, ponieważ jest możliwe, aby natychmiast położyć płytki. Wśród wad jest złożoność, wysokie koszty i potrzeba dużej sali.


Proces wyboru poszycia zależy od jakości powierzchni

Prawidłowo i ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami, można szybko i łatwo wystarczy, aby wszelkie naprawy, które są skojarzone z płyt gipsowo-kartonowychPrawidłowo i ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami, można szybko i łatwo wystarczy, aby wszelkie naprawy, które są skojarzone z płyt gipsowo-kartonowych

Bezramowa sposób na skórę tani i szybki oszczędza przestrzeń. Ale na ścianie, nawet drobne wady nie nadają. Ponadto, płyty do izolacji dźwiękowej lub materiałów ogrzewania nie można stosować takiej metody.

Etapy pracy:

 1. Korzystanie poziom budynku, należy zaznaczyć miejsca, w których profile poziome są zainstalowane zgodnie z płyt gipsowo-kartonowych. Oznakowanie powinno być sprawdzane kilka razy, potrzebujemy dokładnych danych.
 2. Zestaw profili zębatki, z zachowaniem dystansu 40. - 50 cm przymocować je do ściany specjalny układ metalu podpory o 60 cm.
 3. Pusta przestrzeń rama może być wypełniona izolacją. Jest to szczególnie konieczne, jeśli wykonane okładziny na zewnątrz domu.
 4. Do cięcia arkusz użytku stacjonarnego i budowlanych nóż. Pierwszy zastosował znaczników, a następnie użyć noża.
 5. Zainstalować płyty gipsowej i przykręcić wkrętami do profilu. Występ zawsze wyglądał na zewnątrz. Ostrożnie i delikatnie, nie zbyt gorliwy, w przeciwnym razie będziemy mieć dodatkowe śruby skrętu gdzie indziej.
 6. Ostatnim etapem pracy - jest łączenie. Wykorzystuje ona specjalny kit wzmacniającą taśmą, szpachli i kielni mały.

Eksperci zalecają, starannie i dokładnie do uszczelniania szwów, powierzchnia jest tak nawet, jak to możliwe. Po przetworzeniu, to starta specjalną tarką lub regularne papierem ściernym. Jest to obowiązkowe, aby obsłużyć szpachla wykończeniowa całą powierzchnię GCR.


Przykłady okładziny płyty gipsowo-kartonowe (film)

Poszycie płyt gipsowo-kartonowych nie jest pewne trudności. Wszystko jest łatwe i proste. Ta unikalna wersja konstrukcji ścian pozwala na stworzenie najbardziej płaskiej powierzchni. Korzystanie z płyt gipsowo-kartonowych na ścianie, można stworzyć najbardziej oryginalne wzory. Dramatycznie zmienić pokój. To wystarczy, aby mieć cierpliwość i wyrazić swoją wyobraźnię. Jeśli prawidłowo śledzić wszystkie użytecznych zaleceń, wynik jest na pewno należy, zwłaszcza jeśli odbywa się ręcznie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

82 − 77 =

Adblock
detector