Jakie są wbudowane szafy w przedpokoju i jak podjąć decyzję o wyborze – nwhistorycourse.org

The BlogW nowoczesnych mieszkaniach szafy wnękowe w przedpokoju każdy dzień jest coraz popularniejszeW nowoczesnych mieszkaniach szafy wnękowe w przedpokoju każdego dnia zyskuje coraz szafy populyarnostiVstraivaemye w hali praktycznie żadnych wad, ale zalet mają masę. Ze względu na te zalety, szafy coupe i stały się tak popularne. Zalecane są do zastąpienia starych szaf w wielu projektantów lokali na całym świecie. Fakt ten nie dziwi, ponieważ szafy Compartment - szafy to nowa generacja.


Wybór szafa wnękowa w korytarzu: plusy i minusy

Popularność takich mebli jak szafa z powodu wagi korzyści, jakie ma. Szafy mniej konwencjonalne ustawić w nowoczesnych apartamentach, jak szafy Compartment bezpiecznie je wypierać.

Plusy: szafy

 • Oszczędność miejsca dzięki specjalnej konstrukcji drzwi.
 • Dobra wydajność dzięki specjalnej konstrukcji obudowy.
 • Wszechstronność w stosunku do wnętrza pomieszczenia.
 • Wszechstronność.
 • Możliwość terenie zagospodarowania przestrzennego.
 • Mogą być instalowane w małych pomieszczeniach.
 • Przy małym pomieszczeniu powierzchnie lustrzane wizualnie wydaje się szersze i wyższe.
 • Wybór projektu do gustu klienta.
 • Niezawodność konstrukcji.
 • Ogromna gama cena na każdą kieszeń.
 • A dobre oszczędności na materiałach do stworzenia obudowy własnymi rękami.
 • Możliwość zbudować szafę praktycznie w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Ścianki mają szereg zalet, takich jak wszechstronność, niezawodność i wszechstronnośćŚcianki mają szereg zalet, takich jak wszechstronność, niezawodność i wszechstronność

Jak widać, rzeczywiście, taki gabinet jest po prostu niesamowita przewaga nad wersji standardowej, ale w każdym, nawet najlepiej, istnieją również wady.


Wady szafy:

 1. Złożoność instalacji projektowej.
 2. Niezdolność przenieść lub usunąć jeden dział szafy.
 3. Złożoność montaż bez doświadczenia.

W porównaniu z liczbą zalet takich szafek, minus nie zauważył, więc możemy śmiało zainstalować zagłębiony projekt w swoim korytarzu.

Jak wybrać wbudowane szafy w małym przedpokoju

Jak wiesz, najprawdopodobniej, wbudowane szafy są ustawione dokładnie w małych korytarzach. Posunięcie to jest ze względu na fakt, że za pomocą takich struktur jest ogromna oszczędność cennej przestrzeni, która jest tak i nie tyle w małych pomieszczeniach.

Najlepszy ze wszystkich szafach są dla wąskich korytarzy, ponieważ są one całkowicie niewidoczne i są ustawione prawie w jednej płaszczyźnie ze ścianą.

Zbudowany na korytarzach powinny być wybrane w oparciu o kierunek projektowania pomieszczenia, tak aby nie zakłócić jednolity styl. Jest to o wiele łatwiejsze, aby wybrać styl mebli w pomieszczeniu, niż zbudować cały styl samego mebla.Dla małego przedpokoju najlepiej nadaje szafyDla małego przedpokoju najlepiej nadaje szafy

Dla małych korytarzach zaleca się wybór szafy z lustrzanymi powierzchniami. Takie posunięcie pomoże zrobić mały pokój wizualnie bardziej przestronne ze względu na odbicia obiektów w lustrze.

Logicznie oczywiste jest, że w małym pomieszczeniu nie będzie mógł umieścić dużą ilość ubrań i inne różne przedmioty, ale szafki Compartment pozwalają pomieścić wewnątrz jak największej liczby rzeczy. Projekt przemyślany tak, że wnętrze obudowy jest używany bardzo efektywnie - praktycznie każdy centymetr może skorzystać.

Wybierz osadzony projekt szaf przesuwnych w korytarzu w kierunku stylu

Najczęściej szafy projektowe wykonywane na zamówienie klientów. Nie mylić z wyborem projektu i nie psują ogólny kierunek pomieszczeniu, zaleca się, aby skonsultować się z profesjonalnych projektantów, którzy mogą najdokładniej określić jaki styl trzeba wybrać i kupić szafę.

Oczywiście, można to zrobić samemu, ale pojawia się ryzyko popełnienia błędu i wydać dodatkowe pieniądze na odnowienie pomieszczenia lub szafy.

Najczęściej kupił szafy kolorów:

 1. Czarno-biały;
 2. Brązowy z żółtym;
 3. Czerwony i czarny;
 4. Szary i brązowy;
 5. Białe z żółtym.

Wybierając szafę w przedpokoju, uwzględnić ogólny styl pomieszczeniaWybierając szafę w przedpokoju, uwzględnić ogólny styl pomieszczenia

Obecność białego koloru w projektowaniu mebli nie psują jego wygląd, ponieważ biały uważany jest za uniwersalny, choć jak to nie wszystko.


Rzadko zepsuć styl szafki mogą być dublowane, tak często, że kupił ją z takimi powłokami. W sumie istnieją specjalistyczne sklepy gotowe szafy. Zazwyczaj są one tańsze niż te wykonane specjalnie na zamówienie.

Jeśli nie są znacznie zaniepokojenie faktem, że można zepsuć jedności stylu, w tym przypadku, z możliwością wyboru przedziału szafy nie będzie miał żadnych problemów, ponieważ sklepy są tylko ogromny wybór, aby zadowolić wszystkie gusta.

Napełnianie wbudowany w hali szafa: Najbardziej korzystne warianty i kombinacje

Kto wynalazł wiele różnych opcji do napełnienia komory szafy. Każdy klient może zamówić takie rozmieszczenie półek i innych elementów wewnątrz obudowy, która będzie mu najbardziej wygodny do przechowywania.

W celu dobrania odpowiedniego wypełniania szafkę, należy najpierw określić cel, dla którego jest to nabyta i że będzie on przechowywany. Jest oczywiste, że do różnej zawartości będą różne pokoje.


Prawie wszystkie szafki komór są wykonane z trzech części:

 1. górna część - zaprojektowane do takich rzeczy, które są niezwykle rzadkie.
 2. Część środkowa (rdzeń) - przystosowany do wieszaków i półek.
 3. dolny - często wykorzystywane wyłącznie do przechowywania w butach.

Mała głębokość - główną cechą mebli w korytarzu.

Napełnianie szafę w przedpokoju, można myśleć niezależnie, ale prawie wszystkie opcje Compartment składać się z trzech częściNapełnianie szafę w przedpokoju, można myśleć niezależnie, ale prawie wszystkie opcje Compartment składać się z trzech części

Optymalna głębokość szafy do hali jest uważany za głębokości 40 cm, w czasie, gdy średnia głębokość komory szafy jest uważany za 60 cm.

Do przechowywania buta zaleca się stosowanie specjalnych półkach z drutu, które są ustawione pod odpowiednim kątem. Na tych półkach, oprócz butów, będzie można przechowywać inne elementy.

Jak zamontować i zainstalować wbudowane szafy w korytarzu z rękami

Jeśli jesteś wykwalifikowanym stolarzem, w tym przypadku, można zrobić sobie szafę. W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze i na pewno dostać dokładnie to, co chcieli.

Proces samodzielnego montażu odbywa się w kilku etapach. Więc co trzeba zrobić:

 • Określić cel projektu.
 • Tworzenie wizerunku gabinetu i jego projekt.
 • Print rysunki i diagramy.
 • Shortchange pożądanej ilości materiału.
 • Zakup materiałów i znakomite układy z małym marginesem.
 • Obramowanie zamontować.
 • Bezpieczne pułk wewnątrz obudowy w zależności od wybranej kombinacji.
 • Zmontować drzwi i przymocować je do obudowy.

Jeśli zdecydujesz się zrobić szafę z rękami, to najpierw należy określić strukturę i zaprojektować projektJeśli zdecydujesz się zrobić szafę z rękami, to najpierw należy określić strukturę i zaprojektować projekt

Rozpoczęciem samodzielnego montażu komory szafy jest to konieczne w przypadku, jeśli masz doświadczenie w tej materii, w przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty czasu i pieniędzy.

Zmontować szafa najczęściej stosowanych materiałów takich jak:

 1. drewno;
 2. płyty gipsowo-kartonowej;
 3. Płyta pilśniowa;
 4. wiórowych;
 5. Specjalna szczelna plastikowa.

Półki powinny być montowane na specjalnej częścią wypoczynkową, która może wytrzymać sporo wagi. Ponadto dość często wykorzystywane do mocowania półek ekscentryczny montaż.

Warto kupić tylko wysokiej jakości materiałów, w przeciwnym razie, wkrótce trzeba naprawić szafkę, a to - dodatkowe koszty. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że materiały, które zostały wbudowane w ścianę, bardziej chłonne niż te, które po prostu wsad do niej. W związku z tym, materiał i ściany, które zostaną zamontowane szafki powinny być wstępnie traktowane ze specjalnymi płynami. Można je kupić w sklepach budynku. Kosztują nie jest tanie, ale potem, po przetworzeniu materiału, to nie wypacza się.

Jak zainstalować wbudowaną szafę w korytarzu (wideo)

Jak widać, przegródka szafek - praktyczny, meble uniwersalne i bardzo popularne. Starych, nudnych szafy nie konkurować z nowoczesnymi meblami, ponieważ są one znacznie lepiej niż oni. Zakup taki przypadek, można mieć pewność, że będzie on ozdobić wnętrze pokoju, i uczynić to bardziej wygodne przechowywanie.

Konstrukcja szafa wnękowa w przedpokoju (zdjęcie we wnętrzu)

1dc43de7806855d35d45a46d2a081b372340066791120-3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 + = 50

Adblock
detector