Jakie są techniki patchworku – nwhistorycourse.org

The BlogPatchwork jest często niezbędnym atrybutem wnętrza w stylu countryPatchwork jest często niezbędnym atrybutem wnętrza w stylu rustykalnym stilePechvork jest jednym z rodzajów sztuki i rzemiosła. Technika ta pochodzi wiekami w Anglii. Patchwork dawno używane tylko przez biednych ludzi, którzy nie byli w stanie zakupić tkaniny. Dziś Patchwork to nowomodny tendencja. Produkty wykonane przy użyciu tej techniki, stylowy wygląd i doskonale uzupełniają domu, atmosferę kraju lub minimalizmu.


Techniką patchwork yoyo: właściwości i zastosowania schematu

Technika jo-jo jest używany do produkcji klap kwiatów. Technika ta polega na niezwykłym kawałki tapicerki. Okrągłe płaty tkaniny wykonane za pomocą tej metody, mogę mieć inną konsystencję.

Technologia jo-jo jest bardzo łatwe do wykonania. W celu dokonania przedmiot w tej technice trzeba wyciąć od długości kręgach tkaniny, uruchom szwów wzdłuż krawędzi plastry i delikatnie pociągnąć nitkę. W rezultacie, trzeba mieć „objętościową naleśnik”.

Dla zawierającego spoiny artykułów w technice jo-jo jest lepiej wykorzystywać naturalną tkankę miękką i cienkąDla zawierającego spoiny artykułów w technice jo-jo jest lepiej wykorzystywać naturalną tkankę miękką i cienką

Do produkcji półwyrobów w tej technice jest najlepiej stosować:

 1. Len.
 2. Bawełna.
 3. Jedwab.
 4. Organza.

Patchwork: uproszczone funkcje i szybkie maszyny do szycia

Patchwork technika „corner” jest najbardziej popularna. Fałszerstwo za pomocą tej techniki jest prosta. Jeśli szukasz przyspieszonych technik krawiectwo, obszar - to jest to, czego potrzebujesz.


Jeśli zdecydujesz się zrobić obrabiany za pomocą tej techniki, szukać podróbki bawełny. Materiał ten posiada swój kształt i jest trwały. Zamiast tego można użyć szmaty bawełniane płótna lub perkalu.

narożnik Szachownica najbardziej popularny wśród fanów patchworkunarożnik Szachownica najbardziej popularny wśród fanów patchworku

Istnieje kilka sposobów składania półwyrobu do kątów:

 • składany kwadratowy tkaniny na 2 równe części, w lewą stronę. Następnie obrabiany przedmiot jest prasowana i rogi tuck.
 • Technika „Area 4 dodaniu.” Istotą tej technologii jest następująca: przedmiot obrabiany jest cięty w kształcie półkola. Potem ją narysować linię środkową i podwinąć jej tkanki. Taka szybka technika szycia jest odpowiedni, jeśli pracujesz z perkalu.
 • Klapy cięcia pola o pożądanych wymiarach. Każdy z nich składa się ukośnie niewłaściwą stroną do wewnątrz. Trójkąt trzeba zgiąć na pół i znowu chodzić po nich żelaza.

Patchwork chenille i witraż

technika chenille jest jednym z najczęściej. Polega ona na linii szwów na środku płachta krawędzi, niezależnie od konfiguracji elementu.zapewnia również sprzęt chenille tkaniny zwilżonej wodą. Operacja ta zapewni grzywkę. Rub skrzydełko powinno być tak długi, jak krepina nie będzie jednolita, grup produktów.

Po „płukania” szczegółowo wysuszono nad płaską powierzchnią. Z pomocą technologii można uzyskać tkaniny szenilowe, który będzie miał puszystą konsystencję. Schemat ten patchwork korzystnie wykorzystywane do tkaniny, pot lub inne naczynia do gotowania.

Witraż technika przyszedł do nas z Austrii. Istnieje kilka opcji do produkcji fałszywych banknotów przy użyciu tej techniki. Jeśli zdecydujesz się skorzystać witraż, wybrać tkaniny z zaniżone wzorca.

technikę szycia Witraż stworzyć produkt z licznymi jasnymi wzoramitechnikę szycia Witraż stworzyć produkt z licznymi jasnymi wzorami

Algorytm wytwarzania preformy z wykorzystaniem tej techniki jest następujący:

 1. Po pierwsze, narysować szkic i numer każdego szczegółu składu przyszłości.
 2. Następny segment wziąć tkanki i przesłać go za pomocą tracings rysunkowych.
 3. Następnie, aby określić kolor przyszłego produktu.
 4. Duplikat materiał włókninowy półwyrób pomocą kleju tkaniny i żelaza.
 5. Weź wkładkę i przyszyć do najkrótszej części kraju.
 6. Progladte szczegół.
 7. Umieść podszewce odpowiedniej wielkości, to Sintepon i obrabiany przedmiot. Odszczepienia całą konstrukcję kołków.
 8. Odwróć kawałek po rurach.
 9. Dokonaj kołdrą wytwarzanych produktów.

Patchwork: lyapochiha Sprzęt i akwarela

Techniką patchwork lyapochiha znane niemal każdemu. Z pomocą tej technologii już dawno wykonane maty do sali. Dziś lyapochiha głównie wykorzystywane do torby.

Najprostszą technologię lyapochiha zapewnia wytwarzania cienkich taśm, które muszą szyć rzędy przedmiotu. W którym każdy strzęp jest konieczne do zakrętu, tak aby powstały sprawa wyglądała cętkowane.

Jeśli mocno wierzą w ich możliwości, można połączyć lyapochiha technikę i tkania. Sposób ten nadaje się do tworzenia objętościowego szczegóły i nadają produktowi uroku.

technika akwarela jest najtrudniejsza. Stworzenie części z pomocą tego programu może trwać latami. Jednakże produkty wykonane akwarele, niesamowity wygląd i niezwykłe.


Najbardziej skomplikowana technika patchwork - akwarela - dostępna tylko dla doświadczonych fachowców z dobrym smakiem artystycznymNajbardziej skomplikowana technika patchwork - akwarela - dostępna tylko dla doświadczonych fachowców z dobrym smakiem artystycznym

Przy wyborze tkaniny dla tego typu patchwork należy wziąć pod uwagę szereg niuansów:

 • Liczby w zakresie wzorca powinny być duże, ale w tym samym czas jasny.
 • Szkic zbudować taki sposób, aby zachować odcienie przejście z zapalniczki do ciemniejsze.
 • Pożądane jest, aby dać pierwszeństwo kwiatowymi nadrukami.

Patchwork technika dobrze i pizza

Jazdy dobrze jest najstarszym. Technologia ta jest w produkcji figur geometrycznych kwadratu, który składa się z taśmy (rejestry) o różnych długościach.

Jeśli chcesz stworzyć niezwykły szczegół, wziąć tkaniny bawełniane o różnych kolorach. W centrum placu materialnych kij jaśniejszych barwach. Również przekątnej Podział będzie wyglądać pięknie.

Pizza Sprzęt nadaje się, jeśli trzeba wyrzucać małe skrawki które pozostały po szyciu. Do produkcji preform przy użyciu tej techniki można użyć trymera krój ubrania.


Szachownica tym sposobem dostarcza szczegóły wytwarzania trzech warstw. Pierwszy być monotonne.

Patchwork pizzy nawet technika pozwala na stosowanie małych kawałków tkankiPatchwork pizzy nawet technika pozwala na stosowanie małych kawałków tkanki

części produkcyjnych w algorytmie sztuki pizzy jest następujący:

 1. Po pierwsze konieczne jest, aby stworzyć podstawy na poziomej powierzchni, oraz umieścić ją na pierwszej warstwy łaty.
 2. Po wypełnieniu całą podstawę skrawki pokrywają pustą warstwę organzy i Klip Dostępny pin.
 3. Progladte detalu.
 4. Zastosuj kilka warstw w podobny sposób.
 5. Prostegnite całą obrabianego na maszynie do szycia.

Rodzaje Patchwork patchwork (wideo)

Patchwork - fascynująca technika sztuki zdobniczej. Istnieje wiele programów do tego typu rzemiosła. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób i ma wiele funkcji. Aby uszyć przedmiotów nie trzeba program okręgu lub warsztatów. Na tyle cierpliwości i niezbędne materiały.

Patchwork (foto)

01165b796f42554XL0c738010a75521XL153df235866f7b53df235866fb91-DSCN02381-DSCN335111aprilphotosaleishaandquilt00609-DSCN36911320174987dscn61631115biserinfo12603655004b5c3771ac446o

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6

Adblock
detector