The BlogIstnieje szeroka gama nośników dla parasoli, więc łatwo jest wybrać model, który jest odpowiedni dla danego stylu wnętrza korytarzuIstnieje szeroka gama nośników dla parasoli, więc łatwo jest wybrać model, który nadaje się do określonego stylu wnętrza prihozheyV Obecnie stojak parasol może być wykonane w różnych stylach, więc często te stojaki są używane jako wyposażenie domu. I rzeczywiście, w specjalistycznych sklepach lub na rynkach znajdziesz szeroką gamę podpór na parasole. Duży asortyment firmy jest Ikea. Każdy będzie mógł wybrać kosza, nie tylko od parametrów wygody, ale również styl ich domach. Ceny tych podpór są dostępne dla wszystkich, dlatego są one znaleźć w praktycznie wszystkich nowoczesnych apartamentów.


Koszyk na parasole w sali: jak najbardziej

Zasadniczo, wszystkie stoją na parasole są w formie kosza. To może być albo nabyć na rynku, lub zrobić to samemu. Oczywiście, o wiele lepiej, aby zaoszczędzić pieniądze i zrobić robótkę. W tym przypadku, nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także cieszyć się jego stworzenie. Na ten niekoniecznie jest mistrzem robótek. W dzisiejszych czasach wiele szablonów dostępnych w internecie, ale jeśli jesteś uzdolniony z twórczego myślenia, problem ze stworzeniem stoiska nie powinny być w ogóle.

Przed utworzeniem stojak parasol, to aby określić wygląd i materiał, z którego jest wykonana. Na to zależy od złożoności montażu stojaka.

Jak już wspomniano, stojak może być wykonane w różnych stylach iz różnych materiałów.

Zrób stojak na parasole mogą być sobą za pomocą metalowych prętów i zgrzewarkiZrób stojak na parasole mogą być sobą za pomocą metalowych prętów i zgrzewarki

Najczęstszymi materiały, z których mogą być tworzone wsparcie:


 1. drzewo;
 2. z tworzywa sztucznego;
 3. brąz;
 4. aluminium;
 5. Różne stopy;
 6. drutu twardego;
 7. szkło;
 8. ceramika;
 9. specjalny tynk.

Nie wszystkie materiały zostaną łatwo zrobić na stoisku głównym. Praca ze niektóre wymagają pewnej wiedzy i umiejętności.

Najprostszym sposobem, w domu, będzie miało stoisko z drzewa lub przewodu sztywnego. Spójrzmy na to, co może być konieczne materiały, aby stworzyć stoisko z drutu sztywnego.

Materiały do ​​wykonania stoiska z rękami:

 • kilka kolorów taśmy elektrycznego;
 • klej;
 • barwione tkaniny;
 • piana;
 • igły;
 • silne gwintu;
 • przewód (z lub bez nawinięcie).

Z narzędziami się przydać tylko pisanie nóż i szczypce.Podstawki plastikowe mają atrakcyjny wygląd i niska cenaPodstawki plastikowe mają atrakcyjny wygląd i niska cena

Nadszedł czas, aby krok po kroku, aby rozważyć proces tworzenia prowizoryczne stoiska parasol:

 1. Za pomocą szczypiec do drutu zginać potrzebne w pożądany kształt.
 2. Jeśli przewód bez nawijania, to jest konieczne, aby dokładnie zawijania taśmy na całej długości, tak, że przerwy pozostaje.
 3. Ponadto jest to konieczne do ustalenia kształtu kosza i w ten sposób zamknąć przewód taśmy.
 4. Na przyszłość trzeba ciągnąć wózek z kolorowych tkanin i zabezpieczyć go za pomocą igły i nici.
 5. Papeterii z nożem należy usunąć nadmiar materiału i pozostawić na szczyt stojaka otwartego.
 6. Na tym etapie, to jest czas, aby zakończyć pracę, ale taki stojak może ulec dalszej poprawie. W niektórych miejscach można przeciąć tkankach interesujące figury geometryczne kształty lub śniegu.
 7. Wycięcia pokleit potrzebne dla całej tkaniny w wybranej dziedzinie.
 8. W dolnej części stojaka należy umieścić piankę. Tak więc, nie będzie parasole obbivat.

Jest to tylko jeden z przykładów utworzenia stoiska, i istnieje wiele z nich. Spróbuj, eksperyment i trzeba wszystko potoczy.

Uchwyt na parasole w sali: jak wybrać i zainstalować

posiadacze parasol nie są mniej popularne niż w podstawce. Błędnie mylić tych dwóch słów, opisując im jedno i to samo, ale w rzeczywistości są to dwie różne rzeczy. Główną różnicą jest to, że osoby te są montowane głównie na ścianie lub obudowy i podłoża są umieszczone na podłodze.

Wybierając oprawę parasola wynosi, w zależności od tego, gdzie planuje się wzmocnienie. Ważne jest, aby zrozumieć, czy ściana wytrzyma ciężar uchwytu z parasolem, czy materiał jest odpowiedni.

Zamontować uchwyt na parasole jest bardzo proste: wystarczy umieścić go w odpowiednim miejscuZamontować uchwyt na parasole jest bardzo proste: wystarczy umieścić go w odpowiednim miejscu

Zasadniczo, w celu zabezpieczenia uchwytu do ściany, konieczne jest wywiercenie. Rzadziej stosowane specjalne preparaty oparte na kleju. Ten uchwyt jest łatwiejszy do wdrożenia, ale, niestety, to jest o wiele gorsze dla obciążeń.

Jeśli zdecydowaliśmy się wiercić ściany, pierwszy jest to konieczne do zapoznania się z planem rozmieszczenia okablowania elektrycznego, aby uniknąć złapać podczas wiercenia. W tym przypadku może się zdarzyć, pożaru lub porażenia prądem, to jest bardzo niebezpieczne dla ludzkiego życia.


Wywierconych otworów koszt wypełnienia uszczelniający dla elementów mocujących. Więc można mieć pewność, że jego posiadacz nie zaczyna chwiać i uszkodzenia ściany.

Możemy zrobić bez stojaka na parasole lub posiadacza

Często ludzie zastanawiają się, czy warto wydawać pieniądze na stoiskach i posiadaczy, czy można się bez nich obejść. Jest oczywiste, że aby utrzymać parasole mogą być całkiem normalne i bez podpór, ale zgadzam się, że jest znacznie lepiej, gdyby każdy przedmiot ma swoją specyfikę, specjalnie zaprojektowane miejsce.

Jeśli trzymać parasole w podstawce, to nie będzie musiał ciągle zmieniać ich z miejsca na miejsce, jak to się dzieje, jeśli nie jest parasol na specjalnym miejscu.

Bez podstawy lub uchwytu na parasole hali będzie mniej funkcjonalny i praktycznyBez podstawy lub uchwytu na parasole hali będzie mniej funkcjonalny i praktyczny


Drugą wadą posiadania bez uchwytów parasole i podstawek będzie coś, co jest po prostu parasol będzie bardziej brudne, albo w ogóle, to może być bardzo szkodliwe, uderzając nogą lub nadepnięcie.

Można stwierdzić, że aby to zrobić bez podstawy jest całkiem realne, ale korzyści, jakie zapewnia, rzeczowe, więc jeśli budżet na to pozwala, to jeszcze lepiej kupić.

Ważne wskazówki dotyczące wyboru podpór pod parasole

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę przy wyborze posiadacza lub kołyskę - jego pojemność. Wymiary zależą od wielkości pomieszczenia, w którym zainstalowany jest stojak. Najczęściej są one zainstalowane w korytarzach.

Jeśli podstawa jest zakupione lub wykonane swoje ręce, tkanka, z którego jest wykonana, musi być wodo- i przeciwpyłowe. Fakt, że parasolki często wysuszeniu na to, z którego przekazują swoje wilgoci, a tym samym pałeczek kurzu, to lepiej.

W hali, wykonane w klasycznym stylu, dobrze nadaje kute stojak na parasoleW hali, wykonane w klasycznym stylu, dobrze nadaje kute stojak na parasole

Przed wybraniem nośnik należy zwrócić uwagę na styl sali, tak aby nie zepsuć jedną jego stronę. Niektóre kvratirovladeltsy tak martwi się o stylu mieszkania, nawet przy zakupie takich drobnych rzeczy jak stoiska, powodując projektantów.

Jak wybrać stojak parasol w hali (wideo)

Tak, można zobaczyć, jak profesjonaliści daje parasol stoisko w hali. Jedynym minusem byłoby po prostu to, czego potrzeba cennego miejsca, ale można go umieścić w rogu. Konieczne jest, aby ocenić sytuację, w razie potrzeby stanąć w korytarzu, czy też nie, a dopiero potem go kupić, ponieważ jest to całkiem możliwe, aby zrobić bez takiego podmiotu.

parasol projekt stoiska w hali (na zdjęciu w głębi)

6fbdbbe6d2fc4f6b075d3d83afba3146 15 20c257aa371896e41067bbc2cdmw - dlya-doma-interera-kovka-dlya-prihozhej 797cdf72ca2445438681ca51ca726c0c 23ccd27b61c9539d91b9f1af5c9c3770 40111new 71371df504d9aaaa2f952a3be42b203d 109306 320240-045-podstavka-dlya-zontov-piasta 1 0350936PE535753S5

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 8 = 2