The BlogDobrze wybrany tapety służyć nie tylko dekoracji wnętrz - są w stanie wizualnie powiększyć małego pokojuDobrze dobrane tapety służyć nie tylko zdobią wnętrza - są one w stanie optycznie powiększyć małe pokoje i małe mieszkania, nawet w przestronnych domach zawsze jest miejsce dla najmniejszego rozmiaru, które nadają się do życia, ale nie bardzo wygodne ze względu na jego wielkość. Naturalnie, w celu rozszerzenia przestrzeni pokoju, trzeba ciężko pracować. Na przykład, aby opracować specjalny projekt, uwzględnia preferencje tych, którzy korzystają z łazienki, a także podstawowe zasady tworzenia wnętrz. W chwili obecnej istnieje wiele sposobów, aby wizualnie zwiększyć obszar, a jednym z najbardziej popularnych jest wybór pewnego rodzaju tapety.


Jak optycznie powiększyć pomieszczenie używając tapety: właściwą decyzję

Kolorowe jest najważniejsze w doborze materiałów wykończeniowych. Aby być precyzyjnym, to jest możliwe, aby zwiększyć pokój z pomocą doboru kolorów i odcieni.

Podejście dźwięku do wyboru kolorów daje możliwość stworzyć przytulne i komfortowe wnętrza.

Ciepłe kolory są zazwyczaj wykorzystywane do salonu i przedpokoju, ponieważ pomagają się zrelaksować. Soczyste i jasne pomaga uporać się z depresją, zmęczeniem i uzupełnianie energii.

Co tapeta w celu zwiększenia pokoju: rozwiązania w stylu

Wizualnie zwiększa przestrzeń we wnętrzu małego pokoju to nie tylko kolor tapety, ale także ich forma i dekoracja. Projektanci zezwolić na stosowanie w takich pomieszczeniach pastelowych odcieniach oraz obecność małego rysunku jako główny typ obrazu nie jest dozwolony.

Tapety z pionowymi paskami - układ elementów typu w konstrukcji wewnętrznej wizualnie wzrost rozmiaru pokojuTapety z pionowymi paskami - układ elementów typu w konstrukcji wewnętrznej wizualnie wzrost rozmiaru pokoju


Ustawianie tapety z pionowymi paskami znacznie zwiększa wysokość ścian, które jest idealne do ścian o małych wymiarach.

Dla tych pomieszczeń, w których sufity są zbyt niskie, a skąpe pokrycie można zastosować specjalną recepcję, która jest do oddzielenia ścian w dwóch połówek. W szczególności, dolna część, aby kontrast, a górna światło. Gdzie dołączył materiały są najlepiej trzymać specjalny pasek - obramowanie lub formowanie. Tak więc, połączenie jest przeprowadzane nie tylko kwiaty, ale również materiały, wzory i wykończeń. Jeśli zrobimy górną część ścian ozdobione figur geometrycznych, dolna strona powinna być w kolorze, w przeciwnym razie pokój zostanie przeciążony i stworzyć wrażenie bałaganu.

Korzystanie z geometrycznych kształtów i zwykły Tapeta pozwala tworzyć złudzenie optyczne, które jest wymagane do małych pomieszczeń. Ta opcja może być odpowiedni zarówno dla dziecka i dla kuchni, salonie lub sypialni.

Nie należy wybierać zbyt małe figurki, jak tworzą odzew, odpowiednio, do dekoracji ścian ozdoba jest lepiej, aby dać pierwszeństwo do optymalnego wariantu w razie potrzeby, gdzie obraz nie jest zbyt duży i nie bardzo małe. Łącząc tapety z małej i dużej strukturze może rozprężyć się prawidłowo i sprawnie pomieszczenie.

Paleta kolorów: tapety na małym pomieszczeniu

Tapeta, poszerzyć wąski pokój do wyboru nie jest takie proste, bo trzeba wziąć pod uwagę szereg cech, jak również dane w postaci mebli i akcesoriów.Wzorzec z geometrycznego wzoru wizualnie „podnoszenie” przestrzeń, wypełniając ją z powietrzem, a objętośćWzorzec z geometrycznego wzoru wizualnie „podnoszenie” przestrzeń, wypełniając ją z powietrzem, a objętość

 Dokonaj wyboru nie jest łatwe, ale jest możliwe i może to być pokój z najmniejszymi wymiarami zrobić masę i jednocześnie stylowy.

Aby żyć w przytulnym i komfortowym pokoju jest dużo ładniejszy niż przeżywają dyskomfort przebywania w nim.

Co będzie pasować tapety do zwiększenia pokój? Najbardziej zróżnicowane, jeśli są prawidłowo połączone, zgodnie z zasadami projektowania. W pokojach tych można używać tylko jasną tapetę, bez obrazy, ale w skrajnych przypadkach dozwolonych pionowe pasy i niezbyt dużym drukiem.

Takie przepisy mogą nie tylko zdenerwowany, ale również ograniczyć wybór materiałów do wykończenia wnętrza. Jak to może być, jeśli chcesz połączyć swoją wyobraźnię i zorganizować pokój stylowy i nowoczesny? Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na takich tapet, w którym znajduje się połączenie kontrastujących barw, obrazów o różnych rozmiarach, a nawet ich wygląd, na przykład, pionowej lub poziomej.

Podstawowe zasady w doborze odcieni

  1. Najlepiej nadaje się do małego pokoju nie jest bardzo ciemne kolory, jak oni ukrywać aż do 45% oświetlenia.
  2. Najlepsze kolory to różowy, brzoskwiniowy, zielony, niebieskawy i śmietana.
  3. Dobrym rozwiązaniem dla wykończenia mały pokój będzie wybór teksturą tapety, na której znajduje się mała ulga. Jest tłoczone tapety pomaga tworzyć huśtawki, przepełnione odcienie i kolory.
  4. Jeśli tapeta jest obecny połysk - jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zwiększyć przestrzeń.
  5. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę oświetlenie w pomieszczeniu, lub dokładniej, jego wygląd. Nie należy wybierać lampy fluorescencyjne z zimną tonie, jak to tylko pogorszy sytuację.

Ciepłe i miękkie paleta tapety blado piaszczysta koloru białego ściany sufitu wizualnie rozszerza małego pokojuCiepłe i miękkie paleta tapety blado piaszczysta koloru białego ściany sufitu wizualnie rozszerza małego pokoju

Oprócz koloru tapety i światła, należy zwrócić uwagę na dobór kolorów mebli, jak ona jest tak zwany Głównym celem pomieszczenia.

Decor Zasady: rodzaje tapet do małego pokoju

Naturalnie każdy człowiek ma swoje własne preferencje w zakresie odcieni, kolorów i rodzajów tapet.


Ale, mimo woli, istnieją przepisy pokój wystrój:

  1. Jeśli jest zbyt mało miejsca, aby wkleić tapetę ciemne, jest całkiem możliwe, że wkrótce ulubionym ciemny niebieski lub jasnoczerwony może nie być kochanym, ale agresywne i denerwujące. Dlatego wybór materiału nie należy kierować się ich życzeń i zaleceń projektowych.
  2. Nie wybieraj czyste białe ściany, czy tylko tapetę, w którym znajduje się jedna i ta sama postać.
  3. Znacznie lepiej jest przeprowadzić połączenie za pomocą kształtek, które zapewnią stworzenie idealnego wnętrza jest w stanie rozwinąć pokój, podnieść wysokość ścian, a także sprawiają, że atrakcyjne.

Niezwykle bogata kolorystyka dla tapet mały pokój nie tylko wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale także delikatnie podkreślają niuanse projektowaniaNiezwykle bogata kolorystyka dla tapet mały pokój nie tylko wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale także delikatnie podkreślają niuanse projektowania

W małych pomieszczeniach najważniejsze - nie zapomnij o instalacji dodatkowego oświetlenia w postaci reflektory, kinkiety i lampy podłogowe, ale wybór jest zbyt duże i masywne żyrandole tylko zmniejszyć wysokość i zawęzić obszar.

Mural w małym pokoju: rozszerzanie przestrzeni mądrze

Dla tych, którym nie jest problem zwiększenia przestrzeni, jest doskonały nowoczesne rozwiązanie - i to tapety. Te nowoczesne produkty pozwalają tworzyć złudzenie optyczne, wizualne rozszerzenie przestrzeni, jak również jego znaczny wzrost.


W tym momencie photowall ogromny wybór kolorów, wykończeń i odmian, a przede wszystkim różnią się wielkością i można wybrać obraz z otwartym oknem na łąkę, gdzie wypas kucyk lub obraz podwodnego świata. Tapeta Wybór zależy siedzibie właściciela lub projektanta.

Aby wzmocnić efekt ekspansji wizualnej powinny być umieszczone w pomieszczeniu tylko niskie meble, które nie będą zaśmiecać pokoju, ale wręcz przeciwnie uczynić go bardziej przestronne i niezwykłe.

Trójwymiarowy wzór na Mural w małym pomieszczeniu stworzy iluzję nieskończoności, bo z tego, co pokój będzie wyglądał większy i bardziej przestronnyTrójwymiarowy wzór na Mural w małym pomieszczeniu stworzy iluzję nieskończoności, bo z tego, co pokój będzie wyglądał większy i bardziej przestronny

Oprócz tapet - jest to oryginalny sposób, aby ozdobić pokój jak można wybrać najbardziej niesamowite zdjęcia do woli. Wśród zakresie mają możliwość odebrać wydruk dla dzieci, dla dorosłych, jak i trójwymiarowych obrazów, które uzupełniają eleganckie wnętrze.

Tapeta, rozszerzyć przestrzeń we wnętrzu

Łapanie łączące tapety, materiały i kolory muszą maksymalną ostrożność, aby dokonać wyboru, bo trochę beztroska i cała praca pójdzie na marne. Jeśli pomylisz się duży obraz do małych i dużych zrobić zbyt wiele, a grzywna nie jest używany, pokój zwęża się i spada.

Niektórzy uważają, że jeśli pokój farby w jednym tonie wtedy byłoby więcej, ale nie jest to prawdą, ponieważ monotonii - symbol nudy i rutyny, a także zwężenie przestrzeni.

To dlatego, że najlepszym rozwiązaniem, aby wybrać tapetę, aby zwiększyć przestrzeń jest zakup takiego materiału, który łączy w sobie obrazy, dźwięki, kolory, a nawet różne kształty.

Jak wyposażyć mały pokój (wideo)

Podsumowując, możemy dodać, że w ciemnym pomieszczeniu, które znajdują się na słabo oświetlonej stronie domu, wskazane jest, aby powiesić tapety z roślin takich jak bambus czy palmowego druku i dodać reflektory na całym obwodzie. Tak więc możliwe jest, aby rozszerzyć przestrzeń, sprawiają, że bardziej żywe i jasne, jak wymaga początkowo.

Przykłady tapety do małego pokoju (zdjęcia)

2zh479Wdbeg 3 3d oboi-v-interere6 9a8f16d2f1ebf610607da9f00b5a2b2b 110 decorfotooboivinteryerebeigeroom 60-4 1920x1080resizeinterior8418134046535967 2016-modern-Mutfak-tasarmlar-modelleri-20 253554 3188-17

Leave a Comment

Your email address will not be published.

45 + = 52