Jaka powinna być wysokość telewizora z podłogi w salonie – nwhistorycourse.org

The BlogWyposażenie salonu, ważne jest, aby przemyśleć każdy szczegół w projektowaniu pomieszczenia, włącznie z umieszczeniem w telewizorzeWyposażenie salonu, ważne jest, aby przemyśleć każdy szczegół w projektowaniu pomieszczenia, włącznie z umieszczeniem televizoraIspolzovanie LCD i plazm w nowoczesnym mieszkaniu jest trend w modzie. Ale jeśli pominąć instalację urządzenia na stoliku nocnym lub osadzania w ścianie, to jest to opcja do powieszenia na ścianie. W związku z tym pojawia się następujący problem, jak obliczyć żądaną wysokość od podłogi do telewizora i zamontować za to, że jest to konieczne. Za pomocą obliczeń matematycznych nie są potrzebne, ale wskazówki ekspertów będzie przydatna.


Na jakiej wysokości powiesić telewizor w salonie: obliczenia i prawidłową pozycję

TV zakupione do wypoczynku z rodziną, oglądając różne filmy i programy telewizyjne, wszystkie te dane są takie same, ale lokalizacja i wysokość będzie całkowicie inna dla każdego pokoju. Na przykład oglądanie telewizji w kuchni przemienia się w większym stopniu na przesłuchanie, więc wysokość, na której należy umieścić odbiornik telewizyjny będzie znacznie wyższa niż w innych pomieszczeniach. TV wisiał tak, że nie przeszkadzają w procesie gotowania i jego zastosowania.

powinien powiesić telewizor na ścianie, przed którym znajduje się kanapapowinien powiesić telewizor na ścianie, przed którym znajduje się kanapa

W celu ustalenia wysokości trzeba uciec z takiej odległości, która będzie wygodna dla wszystkich pomieszczeń zhideley. Eksperci w dziedzinie medycyny zaleca się montażu telewizora z odległości jednego metra.

Ponadto eksperci dać wskazówki, jak intuicyjnie określić prawidłową wysokość.

Postępować w następujący sposób:


  • Należy usiąść naprzeciwko miejsca, w którym będzie powiesić telewizor;
  • Zamknij oczy;
  • Otwarte i patrzeć na proponowanym miejscu zakwaterowania;
  • Gdzie spadnie pierwszy rzut oka nie jest to idealne miejsce.

Należy zauważyć, że obszar roboczy w pomieszczeniu nie powinna być narażona na TV, nie jest dobry pomysł, aby umieścić telewizor na biurku komputer, tym bardziej niemożliwe, że on ingerować w komputerze. Najlepszym rozwiązaniem umieszczenie telewizora w takim przypadku, należy ustawić go do przeciwległego narożnika. Umieścić technika ta może również siedzenia na stole, jeśli nie będzie przeszkadzać domowników, będzie doskonałym dopełnienie półki, na których można umieścić akcesoria telewizyjne.

Wybierz lokalizację telewizora w salonie

Aby zdecydować się na jakiej wysokości będzie mieć telewizję w salonie, pierwszą rzeczą, którą trzeba obliczyć maksymalną liczbę osób może go zobaczyć. Jeśli planujesz zobaczyć oczekuje telewizor z wielu miejsc, takich jak kanapy i krzeseł jest wysokość, do której trzeba powiesić sprzęt nie może przekraczać 1,5 metra. Obliczanie parametrów odbywa się na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich gospodarstw domowych.

Przy wyborze lokalizacji dla telewizji, ważne jest, aby wziąć pod uwagę cechy i wielkości pokoju gościnnymPrzy wyborze lokalizacji dla telewizji, ważne jest, aby wziąć pod uwagę cechy i wielkości pokoju gościnnymJeśli telewizor nie nabył, możliwe jest eksperymentowanie z wykorzystaniem twórców. Tak więc, możemy znaleźć odpowiednią lokalizację, która jest odpowiednia dla całej rodziny.

Jeśli pomieszczenie jest duże, jednostka telewizor musi być na niskich wysokościach, przyczyni się do wygodnego oglądania telewizji. Wysokość może być obliczona na podstawie wielkości mebli tapicerowanych. Im jest on wyższy, tym większa musi pomieścić maszyn.

Jaka jest różnica kuchnia i pokój dzienny z TV

Wygodnie ustawić telewizor w kuchni jest bardzo trudne, ze względu na fakt, że coraz częściej ma mały aneks kuchenny. W środkowej części ekranu telewizora powinna być nie mniejsza niż wysokość oczu, to nie będzie rozproszony przez oglądanie podczas przygotowywania posiłków.

Dla większej wygody można umieścić dodatkowy telewizor w kuchniDla większej wygody można umieścić dodatkowy telewizor w kuchni

Coraz częściej używać telewizory LCD, jest doskonałym rozwiązaniem dla oglądania programów ustanowionych pod kątem poziomym, ale kąt panoramiczny pionowo zostaną wygaszone, który przynosi dyskomfort. W tym przypadku, eksperci zalecają, aby zamontować telewizor na wsporniku, który pozwala klientom na dostosowanie kąta widzenia i przechylać.

Jaka jest wysokość od podłogi do telewizora jest konieczne do sypialni

Co do sypialni, jest lokalizacja potrzeba nieco wyższa niż w salonie czy kuchni. Określają punkt techniki pośrednictwa może być jedną z powyższych metod, ale podstawowym warunkiem jest umieszczenie komfort oglądania telewizji.

Projektanci zalecamy obliczyć wysokość położenia telewizora, aby wygodnie oglądać całą rodzinęProjektanci zalecamy obliczyć wysokość położenia telewizora, aby wygodnie oglądać całą rodzinę

Nowoczesne technologie są przeznaczone do bezpiecznego przeglądania, nie migoczą i nie emitują fale elektromagnetyczne, które nie wpływają na wzrok, więc odległość może być dowolny wygodne przeglądanie i stąd jego przywiązanie do ściany jest najlepszym rozwiązaniem. Jednakże określenie odległości wciąż istnieje.


Eksperci medyczni zaleca się ustawienie telewizora w odległości 4 przekątnej sprzętu rozmiarów, więc jeśli zakup telewizora należy kierować wielkości sypialni.

W każdym razie, technika placement jest zależna od wysokości mebla, który będzie oglądać. Jak również w wersji z salonu, trzeba położyć się na łóżku, ma wygodną pozycję i zamknij oczy, otwórz oczy można zrozumieć tylko o odpowiednią lokalizację ośrodka telewizyjnego.

Ponieważ TV w obłożeniu sypialni musi być wyższa niż w innych pokojach, jest to niezbędne do korzystania z inną ważną zasadę, kąt nachylenia oka do środka telewizora powinna być mniejsza niż 30 stopni. To zwykle odgrywa ważną rolę w systemie ochrony zdrowia kręgowców.

Jak prawidłowo i na jakiej wysokości powiesić telewizor, można dowiedzieć się od ekspertów, którzy zapewnią zdjęć i szczegółowe instrukcje instalacji.

TV Optymalna wysokość od podłogi w salonie (wideo)

W celu dostosowania położenia specjalne wsporniki są idealne. Pomogą aby ustawić żądany kąt ekranu. Aby po instalacji skropione ścianę, eksperci zalecają, aby zainstalować te wsporniki, które są regulowane w kilku ubytków. Zgodnie z zaleceniami opisanymi powyżej, mogą prawidłowo wybrać żądaną wysokość od podłogi do telewizora całkowicie w każdym pomieszczeniu i oglądać swoje ulubione programy bez szkody dla ich zdrowia.


Szczegóły: Telewizor w salonie (przykłady zdjęcia)

Izmailovskaya1big53b880745beb3cf9780aa843cc42624b04f906faba2009c911f8f887d77a21d754f384fde80d560800original2682l5213613244Bolszoj-televizor-na-beloy-tumbe-v-spalne

Leave a Comment

Your email address will not be published.

49 − = 42

Adblock
detector