Jak zrobić własną ramkę do ścian 3 głównych typów – nwhistorycourse.org

The BlogSzkielet na płyty gipsowej jest podstawą całej konstrukcji metalowychRamka do płyty gipsowej jest podstawą wszystkich metali konstruktsiiPri przeprowadzania napraw i wykończeniowe prace są bardzo często stosowane takie nowoczesne materiały, takie jak płyty gipsowe, ponieważ może on być stosowany nie tylko do pokryć nieprawidłowości w ścianach, ale jest dość ciekawy i oryginalny design w czasie pokoju wykończeniowego, w szczególności, takie jak wnęki, wnęki, ścian, sufitów skomplikowanych wzorów. Płyty gipsowo-kartonowe ma wiele zalet, ponieważ z tego materiału jest to możliwe, aby rzeczywistość absolutnie wszystkie najbardziej odważnych i oryginalnych pomysłów. Ramka do płyt gipsowo-kartonowych jest wykonana z profilu pozwala na montaż listwy osadzone lampy lub żyrandole LED.


Co może być wielkość ramy do płyt gipsowo-kartonowych

Ramy i jest stosowana do specjalnych wnękach w pokoju, który, gdy jest właściwie wykonywane podświetlenie znajdzie bardzo nietypowy i oryginalny wygląd. Jeśli się ramkę do ścian profilu metalowego na suficie, sufit przestrzeni powstałej może być bardzo wygodne przygotowanie przewody wentylacyjne, przewody elektryczne, jak również do wykonywania izolacji i dźwiękowej. Jeśli chcesz przeprowadzić instalację ramy dla płyt gipsowo-kartonowych sam, na pewno trzeba wiedzieć, jaki rozmiar powinien być, więc projekt był niezawodny w eksploatacji i nie uderzył w mężczyznę.

Wzmocniona rama musi być zrobione w konstrukcji stropów wielopoziomowych, ponieważ są one ciężkieWzmocniona rama musi być zrobione w konstrukcji stropów wielopoziomowych, ponieważ są one ciężkie

Ramka do płyt gipsowo-kartonowych należy zrobić w przypadku:

 • Montaż przegród wewnętrznych;
 • Wyrównać ściany;
 • wykończeniowych sufitu.

Najbardziej powszechne jest rozmiar ramki 600x600 mm do pojedynczej komórki. Pionowa i pozioma zębatka profili metalowych zamocowane są w odstępach 60 cm. Jest to optymalna wielkość struktury, ponieważ idealnie pasuje do wymiarów płytami gipsowymi. W celu zabezpieczenia płyt kartonowo-gipsowych na jednym arkuszu trzeba zrobić trzy stojaki do 2 były na krawędziach arkusza i jeden w środku. W razie potrzeby do powieszenia na ścianie lub półce wielkości komórek dźwięku z telewizji w takim przypadku powinny być 400x400 mm. 


Instrukcje dotyczące sposobu wykonywania ramkę pod płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Jeśli chcesz trzymać ściany i pościel Sufit płyt gipsowo-kartonowych, byłoby właściwe, aby rozpocząć instalację metalowej ramie. Rama montażowa jest konieczne uprzednie przygotowanie wymagane materiały i narzędzia.

W szczególności:

 • Profil metalowy;
 • Wieszaki, śruby, wkręty samogwintujące;
 • Izolacja i więcej.

Przed zamontowaniem ramkę pod płyty gipsowo-kartonowej do ściany lub sufitu, konieczne jest przeprowadzenie wstępnych prac wykończeniowychPrzed zamontowaniem ramkę pod płyty gipsowo-kartonowej do ściany lub sufitu, konieczne jest przeprowadzenie wstępnych prac wykończeniowychPrzy wyborze arkusz płyty gipsowo-kartonowej jest ważne, aby wziąć pod uwagę dodatkowe pomieszczenie na co odbyło się instalację. Jeśli trzeba schować ściany lub arkusze pułap płyt gipsowo-kartonowych w łazience, kuchni lub w łazience, trzeba wybrać wodoodporny materiał. Jeśli chcesz się z producentem klatek dla skóry i wygładzanie ścian i sufitów, konieczne jest podczas instalacji, aby małe wgłębienie, dzięki czemu można umieścić wszystkie wymagane materiały komunikacyjne, izolacje termiczne i akustyczne.

Po tym, należy zastosować układ przyszłej budowy i naprawić profile prowadnic za pomocą śrub. Następnie należy określić lokalizację bezpośrednich zawiesin, które określają położenie każdego indywidualnego profilu szafy. W końcowym etapie ramy montażowej pod arkuszy płyt gipsowo-kartonowych należy zainstalować profile regałów. Że cały sprzęt jest wystarczająco silny i trwały, konieczne jest, aby skonsolidować bezpośrednie wieszaki, które będą gwarantowane, aby zapewnić wysoki poziom trwałości i mocowanie będzie bardziej stabilny.

Ważne! Stojaki powinny być zainstalowane tak, że arkusze stawów suchej zabudowy przyjść w środku profili, więc konieczne jest przeprowadzenie właściwy układ, biorąc pod uwagę wielkość płytami gipsowymi.

Rodzaje ramki do płyt gipsowo-kartonowych

Po utworzeniu ramki z profili metalowych do mocowania płyt kartonowo-gipsowych należy pamiętać, że mogą istnieć różne rodzaje tego projektu.

W szczególności, na przykład:

 • ciężko;
 • pływających;
 • Przesuwnych.

Wszystkie te opcje są idealne do tworzenia idealnie każdy wzór, ale również mają pewne charakterystyczne cechy. 

Sztywna rama jest zamocowany bezpośrednio do ściany, co zapewnia ścisłe dopasowanie i mocowania płyt z płyty gipsowo-kartonowejSztywna rama jest zamocowany bezpośrednio do ściany, co zapewnia ścisłe dopasowanie i mocowania płyt z płyty gipsowo-kartonowej

Sztywna ramka może być:


 • podwójne;
 • okrągły;
 • Zakrzywiona.

Pływająca ramka może być zamontowany na dowolnej części domu całkowicie i nie ma ostrych krawędzi. Podczas tworzenia produktu specyficzne zawiesiny są używane, które nie wymagają bezpośredniego mocowania na ścianie, podłodze lub suficie. Ramy te mogą być zbierane zupełnie niezależnie, ale jego późniejsze przywiązanie do wykonywania niemal niemożliwe, ponieważ jest to bardzo trudne do zainstalowania arkuszy płyt kartonowo-gipsowych na ruchomej podstawie.

Przesuwając ramy do ścian gipsowo-kartonowych stosuje się głównie w łazienkach, ponieważ nadaje się do materiałów wodoodpornych.

Jak dołączyć do płyt kartonowo-gipsowych na drewnianej ramie

Dość często, arkusze płyt kartonowo-gipsowych przymocowane do drewnianej ramy, gdyż materiał ten jest dość łatwe do zainstalowania.

Aby wykonać takie ramy powinny:

 • wiertarka;
 • Piła lub widział;
 • śruby;
 • rogi metalowe;
 • kołki;
 • śrubokręta;
 • Śrubokręt.

W celu montażu drewnianej ramie wymagany schemat, w którym wszystkie wymaganej wielkości powinny być określone, jak również wyznaczone miejsca do położenia otworówW celu montażu drewnianej ramie wymagany schemat, w którym wszystkie wymaganej wielkości powinny być określone, jak również wyznaczone miejsca do położenia otworów


Podczas instalowania drewnianej ramie początkowo niezbędne do mocowania szyny do górnej i dolnej rurociągów. Muszą być przymocowane do sufitu i podłogi za pomocą śrub.

Po wykonaniu instalacji spinania im trzeba dołączać specjalne wsporniki pionowe, a ich prawidłowa lokalizacja powinna być określona przez poziom. Wykonane pomiędzy pionowymi drewnianymi kołkami należy dołączyć listew poziomych, wykonując funkcje pomocnicze. Po jednej stronie zamontowanych partycji będzie gotowy i przycięte, konieczne jest ustalenie specjalnej izolacji, okablowanie i wentylację, jeśli to konieczne. Po wypełnieniu wolnej przestrzeni, konieczne jest dołączenie szyny arkuszy płyt kartonowo-gipsowych.

Instrukcje jak zrobić ramkę do płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Rama wykonana z profili dla późniejszej instalacji płyt kartonowo-gipsowych, aby się tylko na tyle, wystarczy umieścić w niewielkim wysiłku.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

44 + = 54

Adblock
detector