Jak zrobić technikę patchwork narzuta – nwhistorycourse.org

The BlogJasne i niezwykły koc patchwork - dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą dać swój dom maksimum komfortu i ciepłaJasne i niezwykły koc patchwork - dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą dać swój dom maksimum komfortu i teplaPomeschenie znacznie przekształcone, gdy pojawi się patchwork produktu. Swawola, komfort i pozytywny nastrój nie opuści dom, który znalazł miejsce jasne plamy zawiłe, starannie szyte w jednej kompozycji. Jeśli zdecydujesz się na osiedlenie się w swoim domu patchworku kocem lub kołdrą, należy zdecydować, czy będzie można kupić gotowy produkt, lub tworzyć własne kolorowe tkaniny. Na temat możliwości i korzyści płynących z obu opcji - poniżej.


Jak uszyć patchwork narzuta

Jeśli nigdy nie szyte coś innego niż przyciski, prawdopodobnie boi się uszyć kołdrę z rękami. Jednak pomimo pozornej złożoności, szycie patchwork narzuta - wykonalnym zadaniem nawet dla początkującego pana.

Mimo pozornego skomplikowania produktu, z zachowaniem należytej staranności, aby nawet początkujący mogąMimo pozornego skomplikowania produktu, z zachowaniem należytej staranności, aby nawet początkujący mogą

Ogólnie rzecz biorąc, prace nad stworzeniem narzuty patchwork, co następuje:

 • Opracowanie koncepcji przyszłego produktu. Jest to bardzo ważny krok. Możesz być inspirowane przez gotowej pracy, można wymyślić coś na własną rękę, ale będzie to wyglądać jak koc, należy złożyć na wstępie.
 • Przygotowanie części do szycia. Wybranych tkanek trzeba wyciąć części, które będą później przyszyte do pojedynczego materiału.
 • Szycie szczegóły. Nie jest ważne na dokładność i precyzja w wykonywaniu pracy. Bądź cierpliwy, kołki i utjuzhkom.
 • przód przystąpieniem grzejnika czy tylko monotonnie gęste materiały. Zależy od jakości przyszłych produktów: Jeśli chcesz, aby kołdrę, zaleca się, watolina poliestrowa lub włókniną. Jeśli chcesz otrzymywać lekki koc lub kołdrę, można nie brać bardzo gruby materiał.
 • Matujący przez granicę. Wystarczy szyć długie klapy tkanek na obwodzie produktu.

Jak widać, prace nad stworzeniem takiego stylowego wnętrza elementu nie wymaga zbyt wiele umiejętności. Wytrwałość, pragnienie, dokładność i przynajmniej trochę doświadczenia w korzystaniu z maszyny do szycia będzie wystarczające, aby uszyć prosty i piękny patchwork narzuta.


Rozwijać kołdra obejmuje pojęcie to jest możliwe za pomocą prostych lub bardziej skomplikowanych układów znajdujących się w miejscowo lub publikacji wymyślone niezależnieRozwijać kołdra obejmuje pojęcie to jest możliwe za pomocą prostych lub bardziej skomplikowanych układów znajdujących się w miejscowo lub publikacji wymyślone niezależnie

Aby praca była łatwa, należy przemyśleć ich pracy, jak również traktować odpowiedzialnie do wyboru materiałów: wszystkie patchwork można znaleźć w sklepie tkaniny.

Cute baby koc: patchwork ku uciesze dzieci

Patchwork - to, co jest potrzebne dla dziecka wzorem pokojowej. Wszystkie mamusie powinni nauczyć się tej techniki, aby regularnie oddają swoje dzieci nowych produktów zabawy z kawałków kolorowych wzorzystych tkanin.

Dzieci z pewnością docenią barwny patchwork narzuta z stylizowane wizerunki zwierząt i roślin lub ulubionych postaci bajkowychDzieci z pewnością docenią barwny patchwork narzuta z stylizowane wizerunki zwierząt i roślin lub ulubionych postaci bajkowychCo może być koc dziecko w technice patchworku:

 1. W przeciwieństwie do stworzenia „dorosłego” produktu, produkcji koców dziecięcych pozwoli wyobraźni wędrować bez ograniczeń w kolorze i wzorze. Dzieci uwielbiają wszystko jasne i niezwykłe.
 2. To wspaniale być wykorzystywane do aplikacji dla dzieci obejmuje znaki obraz kreskówek lub zwierząt, które są szczególnie popularne ze swoim dzieckiem.
 3. Można zrobić „nauczanie” zasłonę. Multi-kolorowe litery i cyfry pozwalają dziecku odkrywać świat z zainteresowaniem i liczenia.
 4. Można również opracować smak i wyobraźnię dziecka, zbierając materiał i zdjęcia razem. Starsze dzieci chętnie biorą udział w szyciu wyrobów ze szmat. Stwarzających razem, pokryte techniką patchworku zachowa na zawsze wspomnienia szczęśliwego dzieciństwa w pamięci dziecka.

Traktować z miłością do tworzenia produktów patchwork, a wkrótce otworzy cały świat domu robótek dla Ciebie. Twoje dzieci będą dziękuję jeśli nauczyć je tworzyć piękno z prostych materiałów pod ręką własnymi rękami.

W pokoju dziecięcym będą wyglądać dobre narzuty w pastelowych kolorach, kojący wpływ na psychikę dzieckaW pokoju dziecięcym będą wyglądać dobre narzuty w pastelowych kolorach, kojący wpływ na psychikę dziecka

Należy pamiętać o podstawowych zasadach rejestracji pokoju dziecka: kwiaty mogą być wiele, ale pastelowe kolory będą wyglądać lepiej niż jasne i krzykliwe. Jasne kolory uspokoić psychikę dziecka, aw domu sypialnia pochodzi łagodny nastrój.

Gdzie kupić narzutę: sprzedaż patchwork

Jeśli chcesz kupić gotowe welon, konieczne jest, aby dokładnie przestudiować propozycję. W chwili obecnej nie można ufać niepotwierdzonych źródeł towarów, a ich jakość jest bardzo frustrujące. Co jest wyznacznikiem wysokiej jakości produktów w technice patchworku? Oczywiście, przede wszystkim, jest to materiał. Idealnym rozwiązaniem byłoby 100% bawełna satyna.

Przy wyborze patchwork narzuta w sklepie uwagę należy najpierw zwrócić na jakość środowiska i bezpieczeństwa tkanekPrzy wyborze patchwork narzuta w sklepie uwagę należy najpierw zwrócić na jakość środowiska i bezpieczeństwa tkanek

Tkanin syntetycznych mają szereg wad, które znacznie pogarszają jakość pokryte techniki patchworku:

 • Sztuczna tkanka z czasem może być odkształcona. Kurczliwość tkaniny będzie powodować odkształcenia wzoru. W rezultacie, zasłona całkowicie stracić swój urok i sens.
 • Odkształcenie w praniu. syntetyczne tkaniny może zachowywać podczas prania: Urządzenie do prania może być przeciwwskazane takich materiałów. Dla ułatwienia oczyszczania wybierać naturalne!
 • Niektóre z syntetycznych tkanin nienaturalne. Patchwork narzuta - symbol bliskości do naturalnego sposobu życia. Często stosowane w celu uzupełnienia patchwork stylu prowansalskim i eko-styl. Sztuczna tkanka nie na miejscu w tych obszarach.
 • kolor niestabilność. Słaba jakość materiału jest podatne na blaknięcie i linienia. Jeśli wybierzesz 100% bawełna, można mieć pewność, że jasne kolory uczyni cię szczęśliwym przez długi czas.

Opinie konsumentów są skłonni uwierzyć, że pierwszy wskaźnik jakości jest cena produktu. Wysoka cena - to nie gwarantuje niezawodność oraz trwałość usługi. Ale nie powinniśmy ufać propozycje ze sklepów internetowych, które sprzedają podobne produkty w podejrzanie niskich cenach. Pomimo faktu, że Chiny są znane z wysokiej jakości swoich produktów, producent tanga (tango) cieszy się dobrą opinią wśród nabywców kołdrę.


Dobrym rozwiązaniem byłoby, aby zakupić produkt w technice patchworku w zaufanym aptekach. Online można znaleźć wiele ofert dotyczących sprzedaży kołdry patchworku i koce.

Patchwork narzuta: wybór tkanin (wideo)

Szyć kratę techniką patchwork własnymi rękami

Miej cierpliwość i inspiracji, i dostać się do pracy! Jest to ważne, rada dla wszystkich początkujących i mistrzów, którzy chcą dowiedzieć się patchwork.

Jeśli jesteś psychicznie przygotowany do pracy dla dobra piękna i komfortu, przejdź do instrukcji szycia w kratę techniką patchworku:

 1. Przygotować wygodne miejsce pracy. Myśleć z wyprzedzeniem, co jest przydatna iw jakiej ilości.
 2. Przygotowanie materiałów. Na początek, można wziąć sadzonki ze starych rzeczy, takie jak dżinsy lub kawałki bawełny i wykończeniem. Jeśli masz doświadczenie szycia, a mniej lub bardziej pewnie w wyniku, a następnie kupić specjalistycznej tkaniny w szwalni lub w sklepie IKEA; Ten ostatni jest również często wykorzystywane do pikowania i patchworku.
 3. Uczynić przedmiot. W kratę dostosować skład dużych płaskich kwadratów.
 4. Części Szycie miodu: montażu pierwsze klapy w taśmie, której pasek ściegu do sieci.
 5. Szyć swoją bazę internetową. Pamiętaj, aby chodzić jak szwy na obwodzie i w środku urządzenia. Kołdry wyglądają jakościowo i dokładnie.
 6. Teraz uszyć na granicy kratę. Zapięta do wewnątrz krawędź taśmy odchylone do tkaniny nie rozpada się.

W celu dokonania patchwork jakość produktu, trzeba cierpliwości i dokładności, a wszystkie projekty wymagają symetrięW celu dokonania patchwork jakość produktu, trzeba cierpliwości i dokładności, a wszystkie projekty wymagają symetrię


Master-class na uczynienie techniką patchwork pled szczegółowo opisać proces szycia, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w tym biznesie.

techniką patchwork własnymi rękami (wideo)

Każdy produkt w technice patchworku może być dodatkowo zdobione lub aplikacje robótki wykonane w innej technologii. Igły dziewiarskie szydełka lub elementy dekoracyjne może być uzupełniony w kratę techniką patchworku, a także w całym wnętrzu, gdzie są małe rzeczy. Pamiętaj, że wyłączne elementy są dość wysoko cenione w naszych czasach. Umieścić duszę i pracy w swojej pracy, a może wkrótce napisać swoją pierwszą reklamę „kupują produkty patchwork!”

Narzuta patchwork (foto)

1-181-41959-Clarissa-Hulse-patchwork-kołdra-cover-7026-zoom5d572ba72c8d833fb899389e1ff68117a93fab466720177c169e13dd1c6e0402231JennyLindBedW209-1024x10244fa60d2920bc22d4ae62d8e8e1bf09ad-1200x120069219730b76ad1d00e19clipimage025Domek-pościelowe

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1

Adblock
detector