Jak zrobić szafę w korytarzu z rękami: 30 zdjęcia – nwhistorycourse.org

The BlogJeżeli nie jesteś pewien, że będzie w stanie wykonać szafę, lepiej jest korzystać z usług profesjonalistówJeżeli nie jesteś pewien, że będzie w stanie wykonać szafę, lepiej jest korzystać z usług profesjonalistów Nie każda szafa w przedpokoju, można to zrobić samemu. Na przykład, popularny teraz Szafy promień jest bardzo trudne do wykonania bez odpowiednich umiejętności i doświadczenia. Aby zaprojektować szafę może być profesjonalnym tylko. Ale im bardziej proste wzory, których systemy nie różnią się z pewną trudnością, a można zrobić samemu.


Etapy pracy: szafa w korytarzu z rękami

Praca nie jest na pewno szybko. Musimy działać zgodnie z planem, krok po kroku. Skupiając się na planie, nie umknie, nie pukać zanim będziesz przewodnikiem w działaniu.

Stopniowo plan pracy:

 • Wybór materiału dla przyszłego gabinetu;
 • Określenie napełniania - opis potrzebny i na rysunkach;
 • Projektowanie drzwi zawierające wyboru Trailing wykonania;
 • Wybierane sposób ponadto zawieszenie półki;
 • Przygotowaliśmy niszę dla Ścianki;
 • Prowadzenie pomiarów rysunku;
 • nabycie sprzętu, materiałów i półfabrykatów kawałki;
 • Montaż obudowy do instalacji oświetlenia wewnętrznego;
 • Na zewnątrz dekoracyjne wykończenie.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba kupić całą szafę komponenty i rysunki studyjnePierwszą rzeczą, którą trzeba kupić całą szafę komponenty i rysunki studyjne

Okazuje się, że praca nie zaczęła z definicją projektu przyszłego gabinetu, ale z wyborem materiału. Po tym wszystkim, określa zasady produkcji, a także z różnych materiałów będą musieli pracować inaczej.

Szafa w korytarzu z rękami: Wybór materiału

Drewno jest tradycyjnym i teraz bardzo prestiżowy materiał. Ale jeśli uda jej szafa? Sędzia dla siebie, wilgotność w niszy, to podoba, czy nie, będzie wyższa niż przeciętna, drzewo nieuchronnie zaczynają się wyginać. Ale dekoracyjny rola drzewa w przypadku szafą również wątpliwa.


Ale jeśli jesteś zdeterminowany - drzewo, i nic innego, wybierz szczegółową drewna, bez sęków, smugi i pęknięcia wyblakły i dobrze nasączone olejem lnianym, a nawet EPE (emulsja wodna polimeru).

Kolejny rodzaj materiału - płyty gipsowo-kartonowe. Ponieważ jest łatwy w obsłudze, to jest tanie, ale także kruchość tego materiału nie należy zapominać. Jednak jest ona przeznaczona do prac wykończeniowych i nie może być częścią systemu wsparcia. Oznacza to, że nie można sobie wyobrazić coś, aby utrzymać - to powinno być coś zachować.

Materiał stosowany dla przedziału obudowa jest idealny płyty pilśniowej lub płyty MDFMateriał stosowany dla przedziału obudowa jest idealny płyty pilśniowej lub płyty MDFNajbardziej korzystne materiały są uważane laminowane, płyty wiórowe i płyty MDF. Materiały te zawierają cenne właściwości drewna, ale nie są one wrażliwe na zmiany gradientu i wilgotności. Się z płyty pilśniowej średniej lub wysokiej gęstości.

Wypełnienie: szafy w korytarzu z systemów

Wypełnienie lub napełnienia wewnętrznego szafy - jest jego wewnętrzny układ. Dzisiaj jest łatwe do znalezienia najlepszego rozwiązania, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Istnieje wiele przykładów w Internecie - opcje dla zawartości przedstawione z różnych perspektyw. Jest to bardzo przydatne, jeśli jeszcze nie zdecydował, co będzie treścią.

Działać w wypełnieniu następujących zasad:

 • Raw odłożyć osobno;
 • Konieczne i powinno być trochę przed oczami;
 • Suche miejsce wyższe;
 • Wartość musi być w pudełkach.

Na wykresie wyraźnie pokazuje wymiary i rozmieszczenie wszystkich elementów szafy coupeNa wykresie wyraźnie pokazuje wymiary i rozmieszczenie wszystkich elementów szafy coupe

Rozważmy następujące przykłady. Źle zrobi sekcję ubrań w środku. Wówczas wilgoć z nim koniecznie iść w parze. Jeśli zrobimy sekcję boczną, wilgoć z ubrań trafi na zewnątrz.

Makijaż szafę w projekcie hali

Oczywiście, prostszy proces tworzenia projektu - istnieje wiele usług online, gdzie za pomocą ustawionych wartości, program tworzy projekt. Możemy wziąć gotowy projekt, który pasuje do charakterystyki przedpokoju. Ale jest też inna opcja.

Szafa książka „od zera” w tej czy innej firmy, będzie zamówić tańszą cięcia półfabrykatów. Wielu producentów mebli dzisiaj w obecności robotów, sterowane komputerowo - płaci dobrą nabycia. W skrócie, gdyż nie został wyposażony w sklepie meblowym, ale niemal w każdym mieście, że oferuje usługi cięcia kawałków. I to oszczędność pieniędzy.

W opracowaniu należy wziąć pod uwagę wielkość sali i funkcji wykonywanych przez szafieW opracowaniu należy wziąć pod uwagę wielkość sali i funkcji wykonywanych przez szafie


Wszystkie takie same opłaty meble, materiały po cenach hurtowych, a biorąc pod uwagę całkowitą powierzchnię 20 procent precyzyjnie zapisać niż sam materiał został zakupiony w sprzedaży detalicznej. A potem są zniżki dla przycinania. Również podczas cięcia jest oferowana taką usługę jako krawędzi.

Kołnierz montażowy konstrukcja

Najbardziej opłacalne sposób mocowania półek w tym przypadku - na prostych listew wykończeniowych. Listwy MDF, jak tylko to się nie stanie, o różnych rozmiarach, tekstur i profili. I zamontować półki nie spiesz się zbytnio w oczy, wziąć skrót przypodłogowe półki głębokości gdzieś w jednej trzeciej. Twarz można również wyciąć ukośnie.

Do mocowania półek można stosować wkręty lub specjalne narożnikiDo mocowania półek można stosować wkręty lub specjalne narożniki

Podobnie można zamontować górne i dolne barier zgodnie z szafy (do podłogi i sufitu). Segmenty nie tylko skrócić cokołu. Zażycie strop cokół jest niewielkich rozmiarów, a ich końce są całkowicie zamknięte górne i dolne szyny. Bardzo mocna konstrukcja wykonana z tak samo nieruchomych półek. A takie wsparcie konstrukcja deski podłogi przez ugięcia (który przyczynia się do wagi i drzwi).

Szafy w korytarzu z rękami (wideo)


To, oczywiście, nie wszystkie punkty w produkcji szafie, ale najprawdopodobniej ważne. Trzeźwa ocena swoich możliwości, myśleć, być może jeszcze kilka kroków do profesjonalistów. I nie dać się lekcje wideo, które są bardzo przydatne.

Dobra robota!

konstrukcja szafa w korytarzu z rękami (zdjęcie we wnętrzu)

81303517220-322-21192526zoom728211337834-vstroennaya-mebel-dlya-malenkoy-kuhni

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 20 = 22

Adblock
detector