The BlogWielu właścicieli apartamentów w obliczu trudności w wyborze tkaniny do sufitu w korytarzuWielu właścicieli apartamentów w obliczu trudności w wyborze tkaniny do sufitu w koridoreBolshinstvo mieszkań mają małe wąskie korytarze. Zakończyć ten pokój jest zawsze pełne trudności. Strop nie jest pod tym względem wyjątkiem: wybór sposobu rejestracji pokrywy sufitu nie jest proste. Jednak specjaliści opracowali wiele technik, które pomogą rozwiązać podstawowe problemy współczesnych korytarzach. Jeśli chcesz je czytać, czytać poniżej.


Wybór konstrukcji sufitu w korytarzu

Aby dokonać właściwego projektowania suficie w korytarzu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę indywidualne cechy swojej korytarzu. Przede wszystkim mówimy o wielkości pomieszczenia, jego kształtu i wysokości sufitu. Każdy z tych parametrów wpływa na zalecaną konstrukcję sufitu. Ważne jest również, aby rozważyć, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na suficie.

Wybór materiału do wykończenia sufitu na korytarzu opiera się na wielkości, kształtu i wysokości pokrywy sufituWybór materiału do wykończenia sufitu na korytarzu opiera się na wielkości, kształtu i wysokości pokrywy sufitu

Zasadniczo następujące opcje służą do korytarzy:

 • Usprawiedliwianie. Dobrze wygląda na dobrze wyłożonej sufitu. Plus opcja na niski koszt i łatwość wykonania. Ale jakość stropu będzie pozostawiają wiele do życzenia.
 • Farba wygląda trochę lepszą jakość niż wybielić. Farba może być błyszczące, mają oryginalny kolor i fakturę. Jednakże dobre farby będzie wyglądać tylko na idealnie płaskim stropem.
 • Tynki dekoracyjne. Ten rodzaj wykończenia wygląda bardzo dobrze na płaskim dachu. Zdolność do tworzenia oryginalnego rysunku bez wysokich kosztów przyciąga wielu.
 • Tapety. Tapety są dobre, ponieważ są one łatwe do trzymać się na każdej powierzchni, wybór rysunku jest ograniczona tylko przez wyobraźnię konsumenta, a powłoki o wysokiej jakości wyglądają nie gorzej niż drogie rodzajami wykończenia sufitu. Wadą jest konieczność wyrównania sufitu.
 • Płytki wykonane z PCV. Ta opcja jest tanie i smaczne. PVC z należytą starannością może trwać przez długi czas, ale wygląd sufitu jest mało prawdopodobne, aby w znacznym stopniu zadowolić gospodarze i goście.
 • Płyty gipsowo-kartonowe. Płyty gipsowo-kartonowe można dokonać kompleksowego, piękne i niezawodną konstrukcję. Plus to, że sufit gipsowo-kartonowe mogą być wbudowane reflektory, a struktura może być ustawiona niezależnie, znacznie zaoszczędzić finanse.
 • Rack pułap aluminium bardzo praktyczny i stylowy. Możliwość ustawienia plamy również obecny. Bardzo proste w obsłudze, całkowicie odporne na temperaturę i wilgoć.
 • Sufit stojak wykonany jest z drewna tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. W zależności od jakości drewna pułapu może wyglądać albo bardzo prosty lub luksusowe i drogie. elementy oświetleniowe są również łatwo zamontowane na suficie.

Stretch sufit - najbardziej popularny i piękny materiał do wykończenia sufitu na korytarzuStretch sufit - najbardziej popularny i piękny materiał do wykończenia sufitu na korytarzu


Sufity napinane są dobre, ponieważ są one bardzo trwałe, a wybór koloru i faktury dość bezgraniczna. Instalacja jest przeprowadzana przez specjalistów z minimum czasu i kosztów instalacji pieniądze (często jest dostarczany wraz z materiałem). Błyszczący sufit z dobrym oświetleniem znacznie rozszerza przestrzeń wąskiego korytarza.

Pamiętaj, że korytarz jest często pozbawieni dopływu światła słonecznego, dlatego, aby wdrożyć ten pokój jasny jakość oświetlenia.

Jak zrobić sufit z rękami w korytarzu

Teoretycznie, ich ręce mogą zrobić prawie każdy sufit. Jedynym wyjątkiem jest podwieszony sufit z materiału PVC. Takie pokrycie jest instalowany tylko przez specjalistów z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu. Sufit płyt gipsowo-kartonowych, a sytuacja nie jest łatwa: podstawowe umiejętności budowlane i doświadczenie co najmniej minimum wymaganego do zainstalowania płyt gipsowo-kartonowych.

Proste i piękne stosunkowo niska jeden do wykończenia sufitu na korytarzu jest tynk dekoracyjnyProste i piękne stosunkowo niska jeden do wykończenia sufitu na korytarzu jest tynk dekoracyjnyRozważmy prosty, ale wysokiej jakości sposób zorganizować powierzchni sufitu. Aby wykonać tynki dekoracyjne, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpierw pozbyć się pęknięć, jeśli w ogóle, są obecne na suficie.
 2. Drugi etap jest pokrycie sufitu. Shpaklyuyte silną kit na bazie cementu.
 3. Nałożyć pierwszą non-tynki dekoracyjne.
 4. Nałożyć na idealnie płaskiej powierzchni suszonych tynki dekoracyjne.
 5. Nadać mu pożądany kształt przy użyciu łyżki lub innego odpowiedniego narzędzia.
 6. Zrób obraz jeśli jest to konieczne.

Tynki dekoracyjne - bardzo wygodne i giętki materiał. Z pomocą wałka die gąbek i innych narzędzi pod ręką, można łatwo stworzyć swój własny unikalny teren.

Mamy naprawy sufitu w starym korytarzu

sufit w korytarzu naprawy zależy od ogólnego rozwiązania projektowego w pokoju. Projektanci kładą nacisk na prawidłowe w odniesieniu do projektu korytarza: ta część domu tworzy pierwsze wrażenie o wszystkich w domu.

Stare korytarze różnią się dość małe. Wielu projektantów zaleca się stosowanie jasnych kolorów w dekoracji pomieszczeńStare korytarze różnią się dość małe. Wielu projektantów zaleca się stosowanie jasnych kolorów w dekoracji pomieszczeń

Tradycyjnie rodzaje sufitów w korytarzu są następujące:

 • Ściany światła sufit. Zapewnia to dodatkową wysokość do sufitu.
 • Ciemny błyszczący sufit. Takie rozwiązanie daje głębię powierzchni sufitu i lokale - futurystyczny tajemniczą atmosferę.
 • Matowy sufit z miejscu. Opcja ta, która stała się klasykiem. Wygląda to drogie i skromne.
 • Wielopoziomowe sufit jest dobre dla dużego przedpokoju. Wygląda pięknie, tworzy ciekawą postać głośności.

Odpowiednią alternatywą remont sufit w korytarzu pojawiają się w zależności od kształtu i rozmiaru korytarzu, a także na podstawie preferencji estetycznych i możliwości finansowych.

Wielopoziomowe sufit w korytarzu nowego mieszkania

Apartamentów korytarz pokój ułożone czasami nieco racjonalne. Dlatego właściwy sufit naprawa powinna rozjaśnić ten nadzór w planowaniu korytarzy mieszkalnych.

Wielopoziomowe sufit - to świetny sposób, aby ukryć wady korytarzWielopoziomowe sufit - to świetny sposób, aby ukryć wady korytarz

Tworzenie konstrukcji wielopoziomowego może rozwiązać wiele problemów związanych z korytarzy w mieszkaniach:


 1. Oświetlenie. Poziomy są dobrze dopasowane, wygodne i kompaktowe plamy.
 2. Brzydki. Neat wielopoziomowy sufit wdzięcznie zdobią nawet najbardziej nudne i nudny pokoju.
 3. Formularz niepowodzeniem. Stosować można przekształcić poziomy nacisk prostokątny kształt, z sufitu, z utworzeniem dodatkowych niezwykłe poziom sufitu.

Nawet w małym korytarzu brzydki można zainstalować sufit wielopoziomowy. Projektant doradzi, w jaki sposób korzystać z tego typu powłok sufitowych gładka minusy mieszkanie korytarz.

Wzornictwo sufitów w korytarzu i przedpokoju (wideo)

Nie zapominaj, że pierwsze wrażenie z domu powstaje od pierwszego dnia jego pokoju - przedpokoju. Dlatego ważne jest, aby przemyśleć wszystkie szczegóły pomieszczenia, łącznie z sufitem. Długi korytarz lepiej jest nie bardzo wysoki plastikowy sufit. Kolor, konsystencja, oświetlenie - wszystko to może pracować, aby stworzyć piękne, przyzwoite miejsce, które jest ładne, aby pokazać gościom i rodzinie. Przykład suficie można zobaczyć w galerii. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 4 =