Jak zrobić piłkę z rąk Topiary 4 pomysły – nwhistorycourse.org

The BlogTopiary piłka nie jest trudno zrobić samemu. Istnieje kilka opcjiTopiary piłka nie jest trudno zrobić samemu. Istnieje kilka variantovO jak zrobić piłka Topiary swoje ręce, można łatwo stwierdzić żadnego szwaczka, przynajmniej raz wykonując podobny zakres usług. Ale co z tymi, którzy czynią kompozycję po raz pierwszy? Nie uruchamiaj pomoc bardziej doświadczonego członka kolegi? Z pomocą może przyjść klasy mistrzowskie, których liczba rośnie z każdym dniem. Wystarczy wybrać najlepszą opcję i rozpocząć jego realizację.


Topiary piłki z rąk: instrukcja dla początkujących

Zrób Topiary piłkę z rąk nie będzie trudne zarówno dla osoby dorosłej lub dziecka. Najprostszym sposobem - jest użycie zwykłego papieru, który jest zamocowany i tworzą okrąg. Ta odmiana jest dość powszechne, ale czasami po prostu nie pasuje craftswomen.

Stąd konieczne jest szukanie alternatyw - i to może być skład tych kulek:

 • powietrznej;
 • piana;
 • Wykonana z pianki;
 • Odmiany zwykłych splotów nici.

Najprostszym i najbardziej wygodny sposób, aby piłka Topiary - gładki papier-macheNajprostszym i najbardziej wygodny sposób, aby piłka Topiary - gładki papier-mache

Zdecydowanie powiedzieć, co jest lepsze, a co gorsze, oczywiście, niemożliwe. Ekspert musi sam określić, co jest bardziej korzystne dla pracy wykonywanej przez nią. Na przykład, balony szybko nabiera kształtu, ale są one krótkotrwałe i może wybuchnąć w każdej chwili. Ale tak boli, gdy praca odbywa się za chwilę staną się bezwartościowe. Ta opcja jest, być może, nadaje się do podróbek małych dzieci, które dopiero zaczynają ćwiczyć robótkę.


Doświadczeni Masters zwykle wybrana dla kulek gwintu (chociaż mają duże znaczenie), albo jej piany.

Jest to ostatnia opcja jest najbardziej korzystna, ponieważ powstająca koralik waży bardzo mało i łatwo dołączone elementy dekoracyjne. Ale sprawy nie są tak proste! Dlatego ostateczne słowo jest dla fachowca.

Co zrobić Topiary kulowy z kwiatami

Topiary z kwiatami bardzo popularny, więc jego kariera z nich zaczyna się większość wykwalifikowanych pracowników. Jednak to, co dokładnie zrobić piłkę?

Istnieje zwykle stosuje się kilka materiałów: • papier;
 • piana;
 • Pianka poliuretanowa.

Można również dokonać piłki na zwykłej wełny, ciasno nawinięte na bazie papieru i niciMożna również dokonać piłki na zwykłej wełny, ciasno nawinięte na bazie papieru i nici

Ostateczny wybór powinien być wykonany dopiero po wyznaczonym ogólna koncepcja Topiary podniósł lub sporządzone w głowie jasny programu. Jeżeli kwiaty są lekkie, a problemy z ich mocowania nie występują, topiary mogą być oparte na papierze, że wzmocnienie może być pokryta klejem i zakasać sznurkiem. Jedyną trudnością jest fakt, że piłka jest przed dekoracją zostały dodane do przyklejania nieprzezroczysty papier. Ma to na celu ukrycie „relief” materiał wyjściowy. Jeżeli piłka jest wykonana z pianki, ten krok można pominąć całkowicie.

W niektórych przypadkach, mistrz przeciwnie zostawić głównej scenie widoczne, nadając produktowi specyficzny smak. Jest całkiem właściwe i, w niektórych przypadkach, wygląda całkiem stylowo! Mimo wszystko, każdy element może stanowić pewną smak!

Co można zrobić z balonów do Topiary: 5 opcji twórczych

Oprócz faktu, że piłka może być wykorzystane jako podstawa, należy traktować jako oddzielny element wystroju. Na początku wydaje się bardzo dziwne, ale takie wspaniałe metamorfozy naprawdę istnieje. Ponadto doświadczenie pokazuje, że większość z nich są naprawdę udane!

Więc to okrągły obiekt może być:

 • Podstawą topiary;
 • stoją;
 • Wazon na kwiaty ozdobne;
 • Ekscentryczny pamiątka.

Tapetą ze starych kawałków CD piłki topiary, to jest możliwe, aby uzyskać elegancki Nowy Rok zabawka lub wnętrze disco ball (w zależności od wielkości piłki)Tapetą ze starych kawałków CD piłki topiary, to jest możliwe, aby uzyskać elegancki Nowy Rok zabawka lub wnętrze disco ball (w zależności od wielkości piłki)

Jakby aby fundamenty Topiary dla niektórych - każdy powód nie działa, nie martw się! może być łatwo przekształcona w jedną z wymienionych wyżej celów wnętrza.


W tym celu, z dowolnego odpowiedniego materiału, z wyjątkiem piany, która ma wewnętrzną pustą w środku strukturę. Oczywiście, można wyciąć w środku, ale proces ten jest dość czasochłonne.

Jeśli wiara w to, że to nie będzie topiary, lepiej wybrać neutralny materiał, który będzie dostosowany do innych celów bez trudności. W przeciwnym razie, obrabiany przedmiot będzie po prostu zniknąć albo leżą niepotrzebnie.

tajemnice produkcyjne piłka

Topiary piłka może mieć doskonały kształt, jeśli odbywa się absolutnie prawidłowo, zgodnie z technologią.

Jeżeli piłka pianka ma wybrzuszeń, guzki lub niewłaściwy rozmiar - można to łatwo skorygowaćJeżeli piłka pianka ma wybrzuszeń, guzki lub niewłaściwy rozmiar - można to łatwo skorygować

Aby naprawdę okazało puste, trzeba pamiętać o kilku prostych zasad:


 • Lepiej jest użycie miękkiego papieru, które łatwo bierze pożądany kształt;
 • Zestaw do mocowania gwint musi obejmować zarówno cienkich i grubych opcje;
 • Średnica kuli w żaden sposób nie wpływa na złożoność pracy, ważne jest, aby ustawić ostrość i umiejętności.

Stepping MK: jak zrobić Topiary kulowy własnych rąk (wideo)

Topiary piłka jest dość łatwe do wdrożenia, ale korzyści z wykonanej pracy będzie ogromna. W skrajnych przypadkach można przekonwertować go do innych elementów wystroju, które będą miały również w domu przy drodze.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

43 − = 37

Adblock
detector