Jak zrobić partycje gipsowo 4 projektu – nwhistorycourse.org

The BlogDokonywanie partycję z płyt gipsowo-kartonowych z rękami, można zaoszczędzić czas i pieniądzeDokonywanie partycję z płyt gipsowo-kartonowych z rękami, można zaoszczędzić czas i Dengin dzisiaj używa partycji płyt kartonowo-gipsowych może być do strefy pokój na dwie lub więcej części, co jest bardzo wygodne w dużych pokojach i apartamentach na otwartym planie. Płyt gipsowo-kartonowych jest wykorzystywany do różnych celów, takich jak okładziny ścian, do wykończenia sufitu zainstalować partycje. Jak struktury w każdym pomieszczeniu stylowy wygląd i nowoczesny, zwłaszcza jeśli używają różnych technik projektowania do dekoracji.


Ścianka działowa z rękami płyt gipsowo-kartonowych - sporządzanie

Przed rozpoczęciem budowy ścianek działowych gipsowo-kartonowych własnymi rękami, projekt będzie wymagał tworzenia i dla których praca zostanie wykonana.

Projekt obejmuje:

 • rysunek;
 • Zastosowanie dokładnych wymiarach;
 • Obliczenie dokładnej liczby element mocujący;
 • Vyschityvanie profili i płyt kartonowo-gipsowych.

Sporządzanie partycji suchej zabudowy zapewni wysoką jakośćSporządzanie partycji suchej zabudowy zapewni wysoką jakość

Jeśli planujesz instalację kilku stref jednocześnie, to trzeba zacząć rysowanie konstrukcji głównej, która będzie wspierać resztę partycji.

Należy stworzyć czołowy rysunek, przedstawiający strukturę nośną, bluz i nawet Impulsowe gniazda. Dlaczego pytasz? Tak, że postęp może być przygotowanie materiału do ich przeniesienia do innego miejsca. Podczas projektowania arkuszy poszycia trzeba przeprowadzić ustalające krawędzie na różnych odcinkach ramy.


Tak więc, równoważenie obciążenia odbywa się na całej powierzchni kadru bez przeciążania. Na rysunku rysunek aby być jak wydaje się po instalacji przegrody. Ponadto, potrzeba szczegółowego planu, który określa każdy etap pracy. 

ścianki działowe gipsowo-kartonowych z rękami zrobić: krok po kroku

Czasami jest to niemożliwe, aby zapamiętać każdy niuans zapamiętać je, na przykład, aby zainstalować profil, jego podszewkę i tym podobne, krok po kroku, co trzeba.

Prawidłowo zaplanowana instrukcje krok po kroku - jest to okazja: • Na etapie projektowania dokonania zmian;
 • Unika się powstawania wad;
 • Postępować zgodnie z planem, aby włączyć się dobrze.

Aby uniknąć błędów w konstrukcji ściany, należy użyć poziomicy laserowejAby uniknąć błędów w konstrukcji ściany, należy użyć poziomicy laserowej

Po rysunek wykonany na budowę i prace wykończeniowe w pomieszczeniach powinna rozpocząć znakowanie na ścianach i na podłodze. Linie Scribe za dokładne, należy użyć taśmy mierniczej i pożądany poziom lasera. 

Po oznaczeniu stosuje się, to konieczne jest przygotowanie profilu prowadzącego. Mianowicie, jedna ze stron nakłada się na taśmę uszczelniającą, która pozwoli maksymalną profil mocno i pewnie, bez przerw. Do mocowania profili należy stosować kołki i wkręty.

Profil Rack jest zamontowany w pewnej odległości od ściany, ale najpierw musi koniecznie stosować się do niego. Za pomocą stojaków górne i dolne szyny montażowe. Jeśli istnieje potrzeba poprawy dźwięku właściwości struktury izolacyjnej, przed zainstalowaniem każdego profilu, należy zastosować taśmę uszczelniającą. Raz zainstalowany najnowszy profil stelażu, można przystąpić do dalszych prac.

Jak gipsowa partycje

Przed poszycie ramie profili trzeba przygotować płócien GCR.

Będzie to wymagać:

 • Na rysunku podzielone elementy powłokowe płyt gipsowo-kartonowych;
 • Mark każda pozycja na płótnie;
 • Starannie wyciąć szczegóły.

Podczas montowania arkusza materiału wywierane na szorstkich krawędziach środkowych profili. Mocowanie, jak wspomniano wcześniej, przeprowadza się za pomocą śrub.

Przed instalacją wszystkie arkusze płyt gipsowo-kartonowych należy wyciąć rozcieńczenie, gdyż każdy płótno utworzą narożniki buttPrzed instalacją wszystkie arkusze płyt gipsowo-kartonowych należy wyciąć rozcieńczenie, gdyż każdy płótno utworzą narożniki butt


Etap pomiędzy śrubami musi wynosić 3-5 cm i zawsze takie same. Gdy pierwszy arkusz jest ustawiony, to możliwe jest przemieszczanie drugiego zespołu, przy czym najbardziej starannie, tak aby nie tworzy się pomiędzy stawów wstęgi.

Jeśli krawędź płyty gipsowo-kartonowej będzie ześlizgiwać profil, może później spowodować niewłaściwemu obrazów, a zatem utraty prawidłowego typu konstrukcji. W razie potrzeby układanie komunikacji dla ścian gipsowo-kartonowe, muszą być wykonywane wyłącznie w pozycji poziomej i w specjalnym antipozharnoy tętnienia. Jest zatem możliwe, aby zapobiec pożarowi gdy zamknięcie i naturalnie ryzyko pożaru.

Często wymaga zastosowania grzejnika podczas montażu płyt kartonowo-gipsowych. Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji, a także na ile silny poziom ochrony cieplnej jest wymagany w pokoju. Głównie stosuje się wełnę mineralną i polistyren. Styropian to nowoczesny produkt, produkowane według nowoczesnych technologii. Posiada doskonałe właściwości użytkowe i nie stracić je nawet przez dziesięciolecia.

Jak zrobić partycję końcówek do montażu płyt kartonowo-gipsowych

Nie tak łatwo zrobić partycje płyt kartonowo-gipsowych, zwłaszcza samemu, jeśli chcesz zainstalować ościeżnicę. Aby zaprojektować był dźwięk i nie utracić stabilność, konieczne jest, aby umiejętnie podejść do ramy montażowej. Montaż drzwi odbywa się przed gipsu będzie kształtować arkusze, a po przegrody jest zamontowany uzależnienia.

Innymi słowy, jak tylko wszystkie profile mogą być montowane:


 • Przeprowadzić instalację otworu drzwiowego;
 • Zainstalować ościeżnicy;
 • Przymocować płótno.

 Drzwiach maja, standardowe i nieregularnych kształtach. W zależności od wybranego projektu czasami wymaga zmian w projekcie, które powinny być prowadzone nawet w fazie planowania.

Obudowy montażowe do otwierania drzwi jest wykonywana po zakończeniu płyt gipsowychObudowy montażowe do otwierania drzwi jest wykonywana po zakończeniu płyt gipsowych

Może to wpływać na zakup materiałów i elementów złącznych. Gdzie drzwi są zainstalowane musi być obecny profil bielizny, wyposażonego żeber usztywniających.

Amplifikacja otworu drzwiowego może być kosztem profili prowadzących. Bez względu na wybór procesu utwardzania, rama drzwi muszą być stabilne. Należy zauważyć, że ściany gipsowe mają szczególnie charakterystyczną cechą. Z ich pomocą można ukryć znaczną ilość komunikacji.

Wewnątrz płyt gipsowo-kartonowych rama często położył kanalizacyjnych, sieci elektrycznych. Nie trzeba zbyt wiele działań i specjalistycznego sprzętu, jak wszystko jest łatwe i proste. Naturalnie, komunikacja odbywa się podczas montażu uszczelki oraz ramkę obudowy. Przy układaniu rur wodnych wymaga dodatkowej ochrony przed działaniem wody, aby zapobiec powstawaniu pleśni i zgnilizny, co spowoduje stopniowe niszczenie płyt kartonowo-gipsowych.

Zalety materiału: czy partycji płyt gipsowo-kartonowych

Przed wybraniem materiału dla partycji, warto zapoznać się z zaletami płyt gipsowo-kartonowych, które w wielu pozycjach przewyższa inne tkaniny wykończenia.

Płyty gipsowo-kartonowe to uniwersalny materiał, który od dawna jest wystarczająco wykorzystywany w budownictwie i pracach wykończeniowychPłyty gipsowo-kartonowe to uniwersalny materiał, który od dawna jest wystarczająco wykorzystywany w budownictwie i pracach wykończeniowych

zalety:

 1. Płyty gipsowo-kartonowe tkanina nie waży dużo, tak że konstrukcja nie wymaga budowy kolumn lub użyć ogromną liczbę profili z żebrami usztywniającymi.
 2. Płyty gipsowo-kartonowe tkanina posiada doskonałe zdolności obciążenie. Na ścianie materiału może być stałe półki, kwiaty i inne przedmioty.
 3. Kompetentnie wykonane drywall będzie stać przez wiele lat i nie traci swoich odpowiednich gatunków.

Jest teraz możliwość zakupu Wodoodporna płyty gipsowo-kartonowej, odpowiednio ścianki działowe mogą być budowane nie tylko w salonie, ale także w łazience lub toalecie.

Instrukcja: jak zrobić partycję z płyty gipsowo-kartonowej (wideo)

Ścianki działowe gipsowo-kartonowych mogą być bardzo różne w kształcie i formie, dzięki czemu można stworzyć najbardziej niesamowitą konstrukcję we wnętrzu mieszkania lub domu prywatnym. Ścianki działowe z gipsu będzie kosztować co koszt nie jest zbyt drogie, co jest główną i ważną zaletą.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 21 = 27

Adblock
detector