Jak zrobić dwupoziomową sufit z oświetleniem – nwhistorycourse.org

The BlogTrey sufity z oświetleniem - idealne rozwiązanie do tworzenia nowoczesnego wnętrzaTrey sufity z oświetleniem - idealne rozwiązanie do tworzenia nowoczesnych sufitów dwupoziomowe wnętrze są często wykorzystywane w projektowaniu przestronnych sypialni i pokoju dziennego. Ten projekt wygląda ładnie i jest bardzo trwały. Zbudować sufit dwupoziomową może być wykonany z płyt gipsowo-kartonowych lub z tworzywa sztucznego. Jak to jest w zwyczaju używać reflektorów oświetleniowych. Dobrą alternatywą reflektory mogą stać kompaktowe lampy LED i pasek.


Trey sufity wykonane z tworzywa sztucznego światła: Robi swoje ręce

Panele wykonane z PVC jest często stosowane w projektowaniu sufitów. Materiał ten jest trwały i odporny na ścieranie. Ponadto, płyty z tworzyw sztucznych, nie są odkształcone zmiany wilgotności i temperaturze.

Przed zainstalowaniem pułap 2 poziomu, trzeba starannie przygotować powierzchnię. To powinno być obowiązkowe, aby usunąć resztki szpachli i innych materiałów wykończeniowych. Jeśli tam jest defekt na suficie, pożądane jest zastosowanie podkładu do podłoża.

Najpopularniejsze materiały tworząc sufit dwupoziomową obejmują tworzywa sztuczne i płyty gipsowo-kartonowejNajpopularniejsze materiały tworząc sufit dwupoziomową obejmują tworzywa sztuczne i płyty gipsowo-kartonowej

Mount Technology podwieszane dwupoziomowe z tworzyw sztucznych:

 1. Ustawione na obwodzie sufitu UD i CD profili.
 2. Następny jest toczenie drugiego poziomu. Rama wykonana jest w taki sam sposób, jednak trzeba użyć specjalnego profilu kilkoma pionowymi wstawkami.
 3. Pociągnąć okablowanie i odizolować go od pofałdowań.
 4. Następnie panele warstwa tworzywa sztucznego obsheyte ramki. Są one połączone ze sobą poprzez system „cierń-groove”. Aby rozwiązać panele plastikowe wskazane jest użycie wkrętów samogwintujących. Użyj części wykonane ze stali nierdzewnej, ponieważ są one bardziej wytrzymałe i długotrwałe.
 5. Obsheyte ramki warstwa podobne. Jeżeli pomiędzy poziomami utworzonych niewielki spadek, a następnie usunąć za pomocą taśmy z tworzywa sztucznego.
 6. Ostatni panel, włóż linii cięcia.
 7. Po montażu listwy ozdobnej jest przeprowadzane (cokołu).
 8. Po sufity dwupoziomowe są zmontowane, zainstalować oświetlenie.

Montaż sufitu dwupoziomowym gipsowa podświetlenia

Zbierz konstrukcję dwupoziomową własnymi rękami może być z płyt gipsowo-kartonowych. Ten materiał jest bardziej odporny na zużycie i trwała niż plastik. Jednak koszt płyt kartonowo-gipsowych jest nieco wyższa.


Zanim zaczniesz, musisz wybrać odpowiedni materiał. Jeśli planujesz zainstalować sufit dwupoziomowej hali, a następnie dopasować zwykłe arkusze GVL. Dla kuchni lepiej nabycia wodoodpornej płyty gipsowo-kartonowej.

Podczas montażu dwupoziomową sufit z oświetleniem jest ważne, aby przestrzegać prawidłową sekwencję działańPodczas montażu dwupoziomową sufit z oświetleniem jest ważne, aby przestrzegać prawidłową sekwencję działań

Jak zainstalować sufit dwupoziomowy:

 • Zastosuj się do układu sufitu.
 • Ciągnąć przewody i zaizolować.
 • Przymocować do powierzchni profilu prowadzącego i proste zawieszenie.
 • Po ustawieniu ramy wzmocnienia miejsce przecięciu pionowych i poziomych elementów konstrukcji za pomocą „kraba”.
 • Wyciąć płyty gipsowej fazowanie.
 • Konfiguracja w arkuszach pożądane.
 • Przymocować pierwszy panel na skrzyni i zamocować go za pomocą śrub.
 • Podobnie obsheyte całą ramkę.
 • Zamontować listwy dekoracyjne.
 • Następnie można rozpocząć wykończeniowe. Najlepiej jest umieścić na konstrukcji suchej zabudowy zwykły kit.
 • Następnie konieczne jest, aby próbować zainstalować reflektory i żyrandole.

Jak zamontować oświetlenie na suficie dwupoziomowe

Jeśli zainstalujesz sufity dwupoziomowe w hali, a następnie jako oświetlenie najlepiej jest użyć żyrandol. Wskazane jest, aby używać produktów kompaktowych. Aby ustawić żyrandol, trzeba najpierw zamontować uchwyt.żyrandole wykonywane w następującej kolejności montażu:

 1. Przykręcić do sufitu kotwicy hakiem dwupoziomowego. Fix za pomocą kołków.
 2. Odporność na ciepło klej pierścień jest wykonany z tworzywa sztucznego pod hakiem.
 3. Wytnij otwór liści i trasy okablowanie.
 4. Przymocować żyrandol hak.
 5. Podłączyć przewody do urządzenia oświetleniowego przy użyciu bloku terminala.
 6. Sprawdzić działanie konstrukcji.

Ponadto, jako podświetlenie można wykorzystać reflektory. Zebrali się łatwiej niż żyrandol. Reflektory halogenowe można budować energooszczędne lub żarówki LED.

Na wyposażeniu dwupoziomowego sufitu hali, to pożądane jest stosowanie świecznik oprócz punktoweNa wyposażeniu dwupoziomowego sufitu hali, to pożądane jest stosowanie świecznik oprócz punktowe

reflektory Montaż:

 • otwory w płótnie.
 • Gazy ogona, który jest dostarczany z reflektorami.
 • Zginać miejsce Springs, a następnie włóż lampę do otworu.
 • Zdjąć pierścień osadczy.
 • Zainstalować lampę i umieścić termokoltso.

Można użyć taśm LED do oświetlania sufitu dwupoziomową

Jeśli nie podoba oświetlenie punktowe lub żyrandole, można korzystać z podświetlenia LED. Najlepiej jest używać jednego koloru RGB pas z wbudowanym kontrolerem.

Z pomocą taśmy LED, można zrobić „gwiaździste niebo”. To oświetlenie będzie dobrze wyglądać w salonie lub sypialni. Spreparować „gwiaździste niebo” proste - wystarczy tylko skleić poszczególne elementy taśmy LED do sufitu za pomocą specjalnego roztworu kleju.

Strip LED Light - piękne i nowoczesne rozwiązanie do oświetlania sufitu dwupoziomowegoStrip LED Light - piękne i nowoczesne rozwiązanie do oświetlania sufitu dwupoziomowego

Oprawa LED Technologia podświetlenia:

 1. Zamocować elementy kształtowe, w taki sposób, że istnieje niewielki luz pomiędzy profilem i rozciągniętym płótna.
 2. Usunięcie podstawy klejącą umieszczoną na odwrotnej stronie taśmy LED.
 3. Przyklejanie taśmy LED do formowania sufitu.
 4. wyciąć resztki taśmy.
 5. Aby połączyć kilka części taśmy, za pomocą złącza.
 6. Podłączyć urządzenie oświetleniowe do zasilacza. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, ponieważ jeśli nie są prawidłowo podłączone jednostka napędowa może wypalić.

Trey sufity z oświetleniem z własnych rąk (wideo)


Budowanie sufit dwupoziomowy z siebie jest łatwe. Dla lepszego wykorzystania struktur wielopoziomowych arkuszy płyt gipsowo-kartonowych, ponieważ są one bardziej trwałe. Jeśli budżet jest ograniczony, to najlepszy wybór, aby stać panel PVC żaroodpornego. Na wielopoziomowym projekt oświetlenia jest lepiej używać oświetlenia punktowego lub podświetlenie.

Konstrukcja sufitów dwupoziomowych z oświetleniem w pokoju (zdjęcie wnętrza)

362potolkisosvetodiodnojpodsvetkojfoto38Belaya-gostinaya-komnata-v-klassicheskom-stile5626011e74be4DIZAYN-potolka-high-tech-v-ZaleDIZAIN-potolka4Dvuhjarusnuenatiajnuepotolki0221Dvuhjarusnuenatiajnuepotolki014dvuhurovnenye-potolki-dlya-6-gostinoydvuhurovnenye-potolki-dlya-7-gostinoy

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 2 =

Adblock
detector