Jak zrobić drabinkę z rękami i 4 z niego korzyści – nwhistorycourse.org

The BlogLiny Drabina posiada doskonałe właściwości użytkowe, dzięki czemu może być stosowany do wykonywania różnorodnych zadańLiny Drabina posiada doskonałe właściwości użytkowe, dzięki czemu może być stosowany do wykonywania wielu zadań Jeśli drewniane lub metalowe schody zajmuje dużo miejsca, lina jest kompaktowy i łatwy w użyciu. Jest to łatwe do przechowywania i zabrać ze sobą. Może to być przydatne w wielu sytuacjach. Lina drabiny jest niezbędna do czyszczenia studni, a także użyteczne w naturze. Ta klatka schodowa pomoże zaprojektować dom na drzewie. Domy będą również służyć jako budżet obiektów sportowych i rozrywkowych dla dzieci. Niekoniecznie wydać pieniądze i kupić drabinkę w sklepie, to jest bardzo łatwe do zrobienia z ich rąk.


Zalecenia: jak zrobić drabinkę z rękami

drabiny linowe są podzielone na 2 kategorie: i bez poprzeczkami. Konstrukcja schodów szczeblami opartych na linach oraz jako etapów i materiałów. Są one bardziej niezawodne, łatwe w użyciu, mają inny cel.

Drabinka kablowa bez szczebli jest najbardziej kompaktowe i lekkie narzędzie, które łatwo jest to zrobić samemu za pomocą małego zestawu materiałów i narzędzi.

Aby dokonać drabinkę z rękami w pierwszej kolejności trzeba kupić mocny sznur i czynności wykonane z drewna lub metaluAby dokonać drabinkę z rękami w pierwszej kolejności trzeba kupić mocny sznur i czynności wykonane z drewna lub metalu

Lina drabiny węzłów lub pętle zamiast belki stosowane zwykle w warunkach polowych lub zagrożenia.

Zalety drabin linowych są niepodważalne:


 • Łatwość produkcji;
 • Dostępność elementów potrzebnych do produkcji;
 • Można wybrać żądaną długość;
 • Nie zajmuje dużo miejsca.

Porada: jak zrobić drabinkę

Dobra lina drabina będzie doskonałym dodatkiem do każdego domu, zwłaszcza inwentarza kraju. Dla celów domowych to najlepiej nadaje się do szczebli drabiny.

Minimalny zestaw materiałów, które będą potrzebne dla wytwarzania drabinkę:

 • Dwa silne liny (lina);
 • Kawałek papieru ściernego z drobnego ziarna;
 • Silne gwintu;
 • Hacksaw.

Konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na dobór materiałów. Schody muszą wytrzymać ciężar dorosłego lub wagi dziecka, w zależności od jej przeznaczenia.Przed rozpoczęciem produkcji drabinkę sznurową, trzeba zobaczyć filmy szkoleniowe z klas mistrzowskichPrzed rozpoczęciem produkcji drabinkę sznurową, trzeba zobaczyć filmy szkoleniowe z klas mistrzowskich

Istnieje wiele rodzajów miejsc, które są odpowiednie do wytwarzania drabinkę:

 • len lina;
 • Lina jutowa;
 • liny bawełny;
 • Lina z nylonu;
 • nylonowej liny;
 • Liny dacron.

Jeżeli lina jest przeznaczone do użytku przez dzieci, należy zdecydować się na liny wykonane z naturalnych materiałów. Dla etapów produkcyjnych, następujące materiałów: drewniane pręty, szyny, wytrzymałe stopy lekkie plastikowe preform.

Instrukcje: jak zrobić drabinkę od samego

Aby dokonać drabinkę z rękami tyle tylko.

Sposób wytwarzania:

 1. Materiał na schodach cięte na wymiar i potraktować papierem ściernym, aby uniknąć obrażeń podczas eksploatacji.
 2. Wzdłuż krawędzi prętów (noża lub piły), aby gniazdo do mocowania liny. Głębokość może wynosić od 3 do 5 mm, a szerokość około 15 mm.
 3. Znak 2 wymaganej wielkości liny, a do połączenia z jednym końcem każdej z pętli. Jest to konieczne, aby móc zawiesić się po drabinie w żądanym miejscu.
 4. Silne gwint związać końce liny, aby zapobiec ich przed strzępieniem.
 5. Udostępnianie kroki na twardą powierzchnię. Maksymalna odległość między nimi nie powinna przekraczać 45 cm.
 6. Połącz szczebel drabiny silny węzeł.

Grubość liny powinien być wybrany w oparciu o cele, zostaną wykorzystane których realizacja schodyGrubość liny powinien być wybrany w oparciu o cele, zostaną wykorzystane których realizacja schody

węzeł zwany „Dusiciel” można stosować w celu zabezpieczenia schodów.


Węzeł ten zapewnia bezpieczne mocowanie i odbywa się dość łatwo:

 • Liny z krańcową zawinięcia i sprawiają, że koniec (root) liny;
 • Trasa wolna końcówka rdzennych i owinąć wokół etapie;
 • Włożenie końca pętli 2 od dołu do góry;
 • Zacisnąć węzeł.

Wytrzymała lina drabina do studni własnymi rękami

Oraz dla utrzymania potrzebna jest bardzo solidna i wytrzymała konstrukcja, która może wytrzymać ciężar dorosłego i ponownego użycia. Aby dokonać drabinkę na takie wymagania mogą być takie, jak opisano powyżej. Trzeba jednak wziąć pod uwagę kilka cech, które pomogą zapobiec urazom i wypadkom. Po pierwsze, to lepiej jest stosować liny z włókien sztucznych (nylon, poliester, nylon). Są łatwe w pielęgnacji i są trwałe. Po drugie, pożądane jest użycie bardziej bezpieczny sposób mocowania liny do barów.

a mianowicie:

 • Zamiast wgłębienia do mocowania lin do wiercenia otworów w obydwu bokach etapach;
 • Średnica otworów powinna odpowiadać grubości liny używanych;
 • Węzły ustalić położenie schodów po obu stronach.

Dzięki drabinie liny jest łatwo zejść na dno studniDzięki drabinie liny jest łatwo zejść na dno studni


Taka drabina lina jest odpowiednia do stosowania przez dzieci. Ćwiczenia na nim wzmocnić układ odpornościowy, pomaga tworzyć prawidłową postawę. Pokój dziecięcy zostanie przekształcona i stanie się ulubionym miejscem do uprawiania sportów.

Istnieją sytuacje, gdy robi drabinę ze szczeblami nie są konieczne. A czasami, ręka nie jest odpowiednie materiały i narzędzia. Zdarza się tak, że produkcja jest po prostu nie ma czasu. Na przykład, czego potrzebujesz, aby spadł do dołu lub też osobę. W tym przypadku można związać się po drabinie liny, do której potrzeba tylko sznur.

Prosta drabinka kablowa z rękami

Najprostszym i najszybszym sposobem jest tworzenie się supełków. W wymaganej odległości od siebie na całej długości liny powinien być do wiązania węzłów, które będą służyć jako etapy.

Dla tej metody, tylko gruba lina lub liny pasować, ponieważ węzły muszą być na tyle duże, aby mogli polegać.

Z pomocą drabinki linowej można łatwo wspiąć się na drzewo nawet dzieciZ pomocą drabinki linowej można łatwo wspiąć się na drzewo nawet dzieci

Jeżeli lina jest cienka, możliwe jest powiązanie drabinkę kablową z zawiasów zamiast krokach. Węzeł, z którym można to zrobić, jest nazywany „Burlatskii” i jest stosowany w wielu dziedzinach działalności.

Aby wykonać pętlę, trzeba wykonać kilka prostych kroków:

 • Pętla liny skręt, tak aby uzyskać „ósemki”;
 • Wyciągnąć dolną krawędź liny;
 • Otrzymany pierścień nici górnej części pętli.

Powstały pętla będzie działać jako stepping kamieni. Po użyciu drabiny, elementy mogą być łatwo zdemontowane. Drabinki linowe mają szeroki zakres. To improwizowane środki na statkach i innych statków morskich. Drabinki linowe są wykorzystywane na placach zabaw, kompleksów sportowych dla dzieci. Należy również zwrócić uwagę na ratowanie drabiny. Ze względu na fakt, że taka drabina jest bardzo kompaktowy i łatwy w użyciu, pozwala na szybkie zapewnienie pomocy w większości sytuacji awaryjnych.

Jak zrobić drabinkę z rękami (wideo)

Tak więc, drabina lina jest bardzo użytecznym narzędziem, a w niektórych przypadkach - nieodzowne. Stosując powyższe kroki, można łatwo i szybko zrobić drabinę na dowolny cel w domu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

19 − 12 =

Adblock
detector