Jak zarabiać na życie-pokojowe, 18 metrów kwadratowych. m: Projektowanie i Foto – nwhistorycourse.org

The BlogPrzed początkiem wszystkiego layout pokój sypialnia-dzienny powinien zrobić to na papierze, określając lokalizację aranżacji mebliPrzed początkiem wszystkiego layout pokój sypialnia-dzienny powinien zrobić to na papierze, określ lokalizację problemu mieszkaniowego meble zepsute ludzi nie tylko w Moskwie, sprawia, że ​​spędzanie czasu na poszukiwania potencjalnych projektów projektowanie salon, sypialnia 18 metrów kwadratowych. m, konstrukcja i zdjęcia, które zostały uwzględnione w katalogu tematycznym lub „na żywo” z przyjaciółmi. Smutny z powodu widocznego braku nie jest warte życia przestrzeń. Im mniejszy pokój, tym łatwiej jest przekształcenie z estetycznego i funkcjonalnego punktu widzenia.


Optymalny stosunek mebli i przestrzeni

Każdy milimetr jest na wagę złota, więc w sypialni na każdym kroku konieczne przemyśleć. Podobnie jak teatr zaczyna się wieszak, pokój zaczyna się od drzwi. Wyboru dokonuje się na korzyść modelu z wieloma wstawkami szkła. W tym przypadku, światło będzie swobodnie podróżować, dodając kilka centymetrów wideo.

Do sypialni nie wydaje się zbyt mała, należy zakupić meble-transformator. sofy, szafy składane wielofunkcyjne - wszystko to w obrębie ograniczonej przestrzeni do przechowywania wielu rzeczy.

W sypialni, pokój dzienny z 18 metrów kwadratowych. m powinny być umieszczone tylko niezbędne meble mieć wystarczająco dużo miejsca do wygodnego poruszania się po pomieszczeniuW sypialni, pokój dzienny z 18 metrów kwadratowych. m powinny być umieszczone tylko niezbędne meble mieć wystarczająco dużo miejsca do wygodnego poruszania się po pomieszczeniu

Nie mylić z zakupem będą koncentrować się na następujących komponentów:

 • Produkty okoliczne montaż i demontaż;
 • Jednostki transformacji trwałości;
 • Objętość utajonego miejsca;
 • Jakość materiału i jego odporność na zanieczyszczenia.

Standardowe pokoje małe rozkładane umieszczone wzdłuż ściany. Pożądane jest, że okno znajdowało się po lewej stronie. W tym przypadku, podróżni będą wygodne z naturalnym oświetleniem.


Natychmiast po instalacji trzeba poszerzyć kanapę i położyć. Czy pasuje pod względem wielkości, a pościel jest umieszczony w odpowiednim dziale, możesz oddychać łatwe.

Projekt salon, sypialnia 18 m: zdjęcia i szafka wisząca

Naprzeciw kanapy jest telewizor lub akwarium. Tutaj wszystko zależy od możliwości finansowych i upodobań właściciela lokalu. Niezależnie od wyboru, projekt projekt musi uwzględniać lokalizację głowę leżącego. Do wygodnego oglądania muszą być wykonane tak, że poziom oczu i ekran mecz. Jeśli z jakiegoś powodu nie jest to opcja, można kupić uniwersalną ścianę.

Zaletą powszechnego mebli polega na tym, że w specjalnej sekcji zamontowanym łóżko składane. Wystarczy kilka ruchów potrzebne do wolnego obszaru celnego w sali zajmowały łóżka.

Z podziału na strefy może być wykonane przez sypialnia, pokój dzienny ścianieZ podziału na strefy może być wykonane przez sypialnia, pokój dzienny ścianie

Przed uciekania się do tej opcji zaleca się, aby zwrócić uwagę na kilka szczegółów: • Jak dopasować stolik i lampa podłogowa w wymiarach łóżku rozłożonym;
 • Jest to wygodne, aby poruszać się po pokoju, kiedy łóżko jest w formie zdemontowanego;
 • Stopień wiarygodności opraw produktów;
 • Stopień wiarygodności zaciski łóżko w montażu i niezłożone.

Projektanci uczynić istotne zastrzeżenie dotyczące korzystania z mebli w małym pokoju z dużą częścią. W tym przypadku, ten salon jest stosowany ukryty w atrium kanapą. Przed zakupem należy upewnić się, ile faktycznie metrów potrzebny do montażu i demontażu łóżko.

Przytulny pokój dzienny i sypialnia w jednym pokoju 18 metrów kwadratowych. M: zdjęcia i opcje

Stopień komfortu życia w małym pokoju i życia zależy od jakości prowadzonych przez podział. Wykorzystywane do takich celów sztucznych barier. Najprostszym rozwiązaniem - regał z mnóstwem półek. Umieścić go dokładnie w środku pokoju, grając rolę granicy wizualnej. Bezpośrednio obok okna znajduje się fotel i lampa podłogowa.

Potem przychodzi szafka nie mając ściankę tylną. Ma to zapewnić, że przez 18 kwadratów był przytulny. Światło wpadające przez okna nie spotka na swojej drodze przeszkody.

Sypialnia powinna być umieszczona dalej od drzwi i salonie - bliżejSypialnia powinna być umieszczona dalej od drzwi i salonie - bliżej

Oprócz „powietrza” w szafie można stosować:

 • Żaluzje bambusowe;
 • Przesuwne panelu;
 • rolety;
 • Kurtyny świetlne i tak dalej.

Jako dodatkowy środek dla stref przestrzeni dostępnej stosowany jest system oświetlenia. Reflektory, składający się z pojedynczej żarówki, uczynić wygodne wnętrze. teren rekreacyjny pokryte miękkiego tonu, oraz obszar do komunikowania się z osób - bardziej nasycone.

Konstrukcja pokój 18 metrów kwadratowych. m: wykorzystanie nisz w sypialni, salonu

Ostry niedobór ważnych obszarów w hali pozwala nam spojrzeć niestandardowe opcje. Jednym z nich jest połączony wypoczynkową i miejsce do przechowywania. Może się wydawać, że jest to regał, który został zamontowany w łóżku. W rzeczywistości złoże umieszcza się na ścianie, przy których nie ma drugiej ściany bocznej. Jego rolę odgrywa szafki. Okazuje się, że wolna przestrzeń utworzona pomiędzy ścianą a szafką. Że tam jest łóżko.

Nisze w sypialni, salonie może być używany do przechowywania ozdób zdobiących salęNisze w sypialni, salonie może być używany do przechowywania ozdób zdobiących salę


Aby do tego pomysłu, aby być w pełni zadowoleni z gospodarzami, wykonaj następujące czynności:

 • Ton łóżka i szafki muszą być takie same;
 • Zaleca się oddzielną część do spania na kurtyny pokój lub rolety bambusowe;
 • Stosowane urządzenia oświetleniowego Nightlight zamontowany na jednej ze ścianek;
 • Po lewej lub prawej stronie zamontowano małą niszę, która przechowuje zapasy do snu.

Ergonomiczny dzienny-sypialnia 18 kwadratów: Design (Video)

Organizacja miejsca w pokoju 18-metrowym wymaga zwiększonej opieki i dbałość o szczegóły. Każdy krok powinien najpierw zastanowić się, na przykład, jeśli chodzi o wielkość i możliwe konsekwencje, jak również estetycznego elementu. Jeśli mówimy o kolorach pokoju, koncentruje się wyłącznie na jasnych i pastelowych kolorach. W tym przypadku małych rozmiarów pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne.

Projekt salon, sypialnia 18 kwadratów (zdjęcie wnętrza)

1-11-2-22-1112-121019-23954bf8225a12d9pm3denisgost2012110100164f8e1e6c8b6


Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5

Adblock
detector