Jak zamontować sufit GCR – nwhistorycourse.org

The BlogPłyty gipsowo-kartonowe mogą tworzyć prostą konstrukcję jednopoziomowych i inteligentne systemy w kilku warstwachPłyty gipsowo-kartonowe mogą tworzyć prostą konstrukcję jednopoziomowych i inteligentne systemy w kilku yarusovGKL aka giposkarton arkusza, dość tani materiał na bazie celulozy i gipsu. Jest lekki, łatwo zamontować na dowolnej płaszczyźnie (przy użyciu profili aluminiowych). Natychmiast po jego instalacja nie jest duże wcięcie na bazie gipsu. Kiedy trzeba wykonać linie wyrównania na obwodzie, co sprawia, że ​​jest to możliwe, aby ukryć wady wizualne głównego sufitu bez parsowania.


Najlepsze sufity technologii GCR

Najlepszym arkusz z płyt kartonowo-gipsowych na suficie technologii montażu - jest wykorzystanie systemu Knauf. Oznacza to, że każdy arkusz przywiązanie oddzielnie montowany na profilu aluminiowego z góry. To z kolei jest sztywno zamocowane do obu ścianach i suficie głównej.

Zawiesiny wykonanych na pasach w przypadku potrzeby (na przykład, jeżeli długość każdego segmentu jest większa niż 4-5 m).

Należy wspomnieć, że GCR jest dozwolone:

 • malować;
 • przycinanie obudowy;
 • zamknąć folii PVC;
 • wybielić.

Lider w produkcji płyt gipsowych sufitu jest globalną firmą, która produkuje swoje produkty pod nazwą handlową KnaufLider w produkcji płyt gipsowych sufitu jest globalną firmą, która produkuje swoje produkty pod nazwą handlową Knauf

Zamontowana skrzynka z FCL na suficie

Co będzie zamontowana skrzynka? Możliwość tworzenia dwupoziomową sufit. W jednej z części (którego podstawa znajduje się poniżej), można zamontować wszystkie niezbędne oświetlenie. Tamże pasuje bez problemów i innych informacji (kabel do internetu, wyjście licznika). Najtrudniejszą rzeczą w tym przypadku - kalkulacja. środki, które początkowo będą w pełni zabezpieczone pierwszy poziom montażu. Top - zamontowane przewody dla nowych profili prowadzących.


Należy pamiętać, że całkowita masa konstrukcji, aby uzyskać dość duże, więc trzeba przejść, aby zapewnić dodatkowe usztywnienie.

Ale do tego celu najlepiej nadają się:

 1. partycji (w zależności SNP);
 2. false umocnienia, za które są ukryte śruby mocujące;
 3. sztywna złożenie drugiego poziomu.

Często skrzynka wyposaża płyt gipsowo-kartonowych na suficie, nadając mu wielopoziomoweCzęsto skrzynka wyposaża płyt gipsowo-kartonowych na suficie, nadając mu wielopoziomowe

Która opcja byłaby idealna dla danej sytuacji? Lepiej jest powierzyć wybór profesjonalnego producenta lub projektanta.Malowanie sufitu GCR: Opcje

sufity na bazie płyty gipsowo-kartonowe barwienia najlepiej jest wykonywać na bazie wody farba (emulsja). Jego główną zaletą - absorpcja celulozowego. W związku z powyższym, w przyszłości nie będzie się palić w słońcu, nie zwiększają chropowatość. Ma podobne właściwości i farba akrylowa, ale jego użycie nie jest jeszcze warto pomieszczeniu. Na dodatek należy malowanie odbywa się z pistoletem natryskowym, zamiast tradycyjnych rolek. Po ostatnim pozostać wizualnie zauważalne wgniecenia.

Czy to jeszcze trzeba pomalować sufit GCR? Zalety to daje więcej:

 • wielka wytrzymałość mechaniczna;
 • Ochrona przed owadami (jeśli w ogóle występują w domu);
 • hydroizolacji pary.

Przy wyborze kolorów trzeba zacząć od materiałów sufitowych i cech pokojuPrzy wyborze kolorów trzeba zacząć od materiałów sufitowych i cech pokoju

Do wad można również przypisać tylko do faktu, że ponowne malowanie trzeba robić co 3-5 lata. A jeśli zwykły sufit nie ma żadnych problemów, a następnie na dwóch poziomach mają wiele kłopotów.

GCR i płyt pilśniowych gips sufit: różnice

GVL, aka gipsovolokno - to płyty gipsowo-kartonowej, ale także produkowane nieco inną technologię. Jej grubość jest zasadniczo podobna, ale używać go głównie w tych obszarach, gdzie są podwyższone wymagania w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Ich zewnętrzne wykończenia zalecane. Jednak wielu producentów nadal są w warunkach fabrycznych ozdobić takich arkuszy cięcie kształt i rzeźbę.

Zalety GVL:

 1. niezawodność;
 2. wyższy współczynnik absorpcji wilgoci (do 12 litrów na metr kwadratowy);
 3. całkowicie gładką powierzchnię.

Płyty montażowe gols przeprowadzono również zgodnie z określonym wcześniej przedziale profili metalowych. urządzenie mocujące jest identyczna ze stosowaną do płyty gipsowo-kartonowej (Knauf).

Gols (arkusze gips) mają szczególne impregnacji hydrofobowej i dlatego mogą być stosowane w wilgotnymGols (arkusze gips) mają szczególne impregnacji hydrofobowej i dlatego mogą być stosowane w wilgotnym

Instalacja FCL na suficie z rękami

Uruchom instalację FCL z rąk nie jest trudne. Głównym celem specjalisty jest określenie poziomu nominalnych profili montażowych. Zazwyczaj wgłębienie wynosi od 3 do 10 cm. Jeśli planujesz umieścić lampy lub wyposażyć wszystkie oświetlenie, odległość ta może być zwiększona. Jeśli górna jest drewniany sufit, zaleca się, aby wyrównać warstwę płyty pilśniowej.


Nawet jeśli masz zamiar zrobić dupleks - przede wszystkim całkowicie postawić pierwszy poziom (w jednym kawałku tkaniny). Box nadziewane już w tej warstwie. Prosty kalkulator i kilka wzory matematyczne pozwalają dokładnie wiedzieć, ile jest wymagane dla wszystkich tych rzeczy.

pułap GCR montażu:

 • układ;
 • Tynk głównego sufitu;
 • Montaż profili aluminiowych, które posiadają strukturę;
 • Arkusze jeden w instalacji;
 • montaż okapów u podstawy ściany.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego procesu można uznać w przedstawionych zdjęć i filmów poniżej.

Płyt gipsowo-kartonowych może być wykonana na suficie i ścianach łuki, schody, markizy, symetrycznych figurPłyt gipsowo-kartonowych może być wykonana na suficie i ścianach łuki, schody, markizy, symetrycznych figur


Opcja: pułap GCR technologii Knauf

Z pomocą systemów Knauf można utworzyć więcej tzw pływającego sufitu, to znaczy, który nie jest przymocowany do ściany na całym obwodzie. Po bokach, nie są zwykle zamontowane światła LED.

Mocowanie pułap rosnących opiera się na:

 1. profile z wydłużonych twarzach;
 2. pasy;
 3. belki (jeśli to konieczne).

Zawieszone arkusze Knauf sufitowe (wideo)

Jakie są zalety systemu Knauf? Na to, że pasuje do każdego domu, a po suficie nie zostanie zamontowany w ogóle zauważalne. Dotyczy to także instalacji arkusza włókien gipsowych. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 28 = 29

Adblock
detector