Jak wyrównać sufit 5 najlepszych opcji dla naprawy – nwhistorycourse.org

The BlogPiękny i gładki sufit - jest kluczem atrakcją wnętrzaPiękny i gładki sufit - jest kluczem atrakcją wnętrza pomescheniyaKogda niektórzy ludzie, zaszczepienie w długo oczekiwanym, odszukał prywatnego mieszkania, naprawdę nie zwracać uwagę na piękno sufitu. Ale czas nie stoi w miejscu, a obecne kvartirovladelets chce żyć w bardziej komfortowych domków, ale jeden ze wskaźników komfort - nawet na suficie. Tak, nasza obudowa nie świeci sufity kosmetyczne - każdy wie. Jednak każdy właściciel domu chce sufit był miły i gładki.


Jak wyrównać sufit, bez większej szkody dla budżetu rodziny, albo nawet lepiej, sam, własnymi rękami? Istnieje wiele sposobów, za pomocą których wyrównanie sufitu.

Wyrównanie sufit: Wybierz swój sposób

nikt podoba nierówny sufit. W jaki sposób można ukryć nierówności?

Do sufitu w mieszkaniu nabyły normalny wygląd, istnieje wiele sposobów.

Najpopularniejszą metodą dzisiaj - wyrównanie sufitu przez gipsu i szpachli. Jednak to nie zaprzecza, a inne środki.

Korzystanie z gipsu i kit jest najbardziej popularnym sposobem niwelowania sufituKorzystanie z gipsu i kit jest najbardziej popularnym sposobem niwelowania sufitu


Metody Alignment:

 • Jak już wspomniano, gipsu i kit;
 • Podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych;
 • Podwieszany sufit;
 • Stojak sufitu;
 • Płyty PCV;
 • Płyty z pianki.

Jak już rozumieć, metody te są podzielone na „sucho” i „mokry”. „Suche” oznacza coraz bardziej popytu w ostatnich latach.

Jak wyrównać sufit z rękami: tanie i smaczne

Oczywiście, najłatwiej zatrudnić zespół wykwalifikowanych rzemieślników, którzy szybko i profesjonalnie pozwoli Ci żadnych napraw.Jednak nie wszyscy tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zatrudnianie pracy, mogą tworzyć niepotrzebnych problemów.

Zaproszenie Brigade - to zawsze ryzyko. Można zapytać, dlaczego?

Jeśli to konieczne, można wyrównać sufit z rękami, stosując specyficzną listę narzędziJeśli to konieczne, można wyrównać sufit z rękami, stosując specyficzną listę narzędzi

Przyczyny ryzyka:

 1. Istnieje wiele amatorskich zespołów, które tak naprawdę nie wiem, jak to zrobić, jednak prezentują się jako mistrzów wysokiej klasy;
 2. Wystarczy do spekulantów, którzy vtershis zaufania otrzymanych z góry, i zniknąć na zawsze.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem - zrobić wszystko własnymi rękami, po odwołaniu się do filmów i zdjęć, a także czytając specjalny artykuł na ten temat.

Opcje wyrównania nierówny sufit „suchą” lub „mokra”

Więc zaplanowali remont w przybytku, i bez względu na to, w jaki sposób starał się nie zmniejszyć listę wykonanych prac, a jednocześnie i szacunków, nie będzie w stanie obejść naprawy sufitu.

Główne możliwości naprawy sufitu, jak wspomniano powyżej, nie są w liczbie dwóch „suchy” i „mokry”.

„Suchy” jest korzystne tak domów, którzy nie lubią błoto i długotrwałego naprawić, a tak zwane „na mokro”, jest korzystna dla bardziej konserwatywnych zwolenników wykończeń.

metoda „na sucho” wymaga użycia wyrównanie sufitu dodatkowych materiałów: rozciągnięte płótno, kafle, itp ...metoda „na sucho” wymaga użycia wyrównanie sufitu dodatkowych materiałów: rozciągnięte płótno, kafle, itp ...


 • „Suchy” metoda: zróżnicowane, ponieważ nie wyczerpuje jeden rodzaj wykończenia. By metoda ta ma zastosowanie do wszystkich rodzajów sufitów podwieszanych, a także wszelkiego rodzaju płytek wykończeniowych: pianka PCV itp
 • „Mokre” metoda: wykonalne przy użyciu materiałów takich jak gips i tynk.

 Aby uzyskać informacje o tym, jak to jest zrobione, więcej szczegółów można znaleźć poniżej, w następujących podrozdziałach.

Wyrównanie ścian i sufitów: używać suchych mieszanek

Nierówne ściany, jak również nierówny sufit - katastrofa związana ze złymi prac budowlanych. Ale bądź co bądź, sytuacja musi być skorygowany.

Aby Twoje mieszkanie wygląda przyzwoite, naprawy powinny rozpocząć wyrównanie ścian i sufitów. Oczywiście wcześniej trzeba „doprowadzić do głowy” okablowania.

Po przygotowaniu ścian i sufitów, która polega na usunięciu luźnego tynku Nabeul, i pleśni, należy przygotować niezbędne narzędzia do pracy.

Sufit pracy wyrównywania „na mokro”, począwszy od powierzchni, czyszcząc starej powłoki, a przygotowanie mieszankiSufit pracy wyrównywania „na mokro”, począwszy od powierzchni, czyszcząc starej powłoki, a przygotowanie mieszanki


narzędzie:

 1. szpatułka;
 2. ogólnie;
 3. poziom;
 4. „Sokół”;
 5. Naczynia do wytwarzania plastrów;
 6. Wiertarka z specjalnej konstrukcji dyszy lub miksera;
 7. Wałek, pędzel i taca gleby.

Teraz dowiemy się, gdzie trwać dłużej położyć warstwę na ścianie, aby wyrównać.

Jeśli odchylenia są świetne - trzeba użyć tynku, jeżeli nie - tylko kit.

Ponadto, powierzchnię należy zagruntować głębokiej penetracji - poprawi przyczepność.

Instalacja radiolatarni na suficie pozwoli, aby wyrównanie maksymalnej jakościInstalacja radiolatarni na suficie pozwoli, aby wyrównanie maksymalnej jakości

Wyrównać sufit:

 • Zainstalować sygnalizatory aluminium na kit. Odległość między radiolatarni powinna być mniejsza niż szerokość reguły.
 • Zrób tynku przy użyciu mieszanki suche gotowe. Mieszaninę przygotowano ściśle według instrukcji.
 • Szpatułka na płytach sufitowych zastosowano tynk.

W ten sam sposób, a my wyrównać ścianę, przy użyciu nadajników, jeśli to konieczne. A gdy nieprawidłowości są małe, należy kit.

Dalej - farba. Możemy tylko zrobić dobry obraz.

Rotband wyrównanie sufitu z rękami: ten sam proces produkcyjny

Rotband - wzmocniona zaprawa, z firmy Knauf, poważne jakości produktów, które nie może być wątpliwości.

Korzystanie Rotband, to znacznie ułatwia samego utworu.

Więc wybrali Rotband, najwyraźniej na podstawie opinii ekspertów lub znajomych. Wybór nie jest przypadkowy, a istnieją powody, ponieważ Rotband ma oczywiste zalety.

Mieszaninę Rotband - jednym z najlepszych materiałów do wyrównania sufituMieszaninę Rotband - jednym z najlepszych materiałów do wyrównania sufitu

zalety:

 1. Szybkie suszenie za podstawę - gips;
 2. praca prędkość może być wyższe u osób z umiejętnościami w dziedzinie kitu. Jeżeli w ciągu 24 godzin ostateczny poziom sufitu, warstwa wierzchnia nie trzeba.

Rotband - mieszanka o jakości lepszej niż zwykłej mieszanki. Nadaje się do wszystkich powierzchni, i jest bardzo popularne, szczególnie podczas wyrównywania sufity.

Materiały do ​​wyrównania sufitu: Wybierz do gustu i budżetu

Wybór materiału, uwzględnia budżet i własne postrzeganie prawidłowego wykończenia sufitu.

Oczywiście, jeśli budżet na to pozwala, można zrobić sufit podwieszany z drukowania zdjęć lub 3D sufitu, a jeśli Twój budżet jest skromny, czy mieszkasz w mieszkaniu, oczywiście, mogą i powinny wybrać bardziej skromne rozwiązanie do końca.

Materiały, które to nowoczesny rynek budowlany wystarczy.

Wyrównanie sufitu za pomocą zawieszonych struktur pozwala ukryć przewody elektryczne i inne komunikatyWyrównanie sufitu za pomocą zawieszonych struktur pozwala ukryć przewody elektryczne i inne komunikaty

Co trzeba mieć na uwadze:

 • Budżet. Oczywiście, podwieszany sufit z skromny budżet można zrobić.
 • wysokość sufitu. Na zbyt niski sufit podwieszany sufit niewłaściwe.
 • Czy istnieje potrzeba, aby ukryć pod projektowaniu inżynierskim sufit. W tym przypadku, podobnie jak niemożliwe jest, nawiasem mówiąc, jest sufit podwieszany.
 • Wystarczy dokonać niedrogie kosmetycznych napraw, na przykład, do sprzedaży lub wymiany. W tym przypadku możliwe jest albo całkowicie wyrównać wypełniacza suficie, albo nawet łatwiej trzymać swoje płytki pianki.

Tak więc, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni materiał dla ciebie.

Jeśli chcesz się sufit z zaokrąglonymi narożnikami, tańsze i łatwiejsze w użyciu niż udręczonego specjalny profil z gipsu.

Jak wyrównać sufit z rękami (wideo)

Podsumowując, jest to niezbędne do podjęcia akcji, co zostało powiedziane. Jak ukryć sufit krzywej, a jakiego rodzaju sposób, aby nadal korzystać, aby poprawić wszystkie wady sufitu bazowej, ty decydujesz, przeczytaj artykuły i oglądania filmów na ten temat. Stosując powyższe materiały, będzie w stanie usunąć wady sufitem. Możesz być wyrównywanie mieszanek betonowych konstrukcji sufitu może zorganizować w prywatnym domu lub mieszkaniu podwieszany sufit. To wszystko zależy od preferencji i budżetu przeznaczonego na remonty. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

76 − 67 =

Adblock
detector