Jak wybrać wieszak na korytarzu – nwhistorycourse.org

The BlogMeble niezbędne w każdej sali jest funkcjonalny wieszak na ubraniaNiezbędne meble w każdym korytarzu jest funkcjonalny wieszak odezhdyVsem Wiadomo, że teatr zaczyna się wieszak, i ta sama zasada ma zastosowanie do każdego korytarza. Dlatego też, gdy wchodząc do pokoju musi być wyposażony w miejscu łatwo powiesić ubranie, torba, parasol lub kapelusz.


Niuanse korytarzu wybór wieszaka

Przy wyborze ubrania wieszaki muszą być odpychane od wielkości i układ sali, od liczby zamieszkałych i odwiedzenie ludziom mieszkania, jak również ogólny wygląd pomieszczenia. Rzeczywiście, pomimo faktu, że wieszak nie jest głównym elementem wnętrza, ale z jego wyglądu i funkcjonalności, można uzyskać ogólne wrażenie o całym korytarzu.

Wybierając wieszaków na ubrania, należy rozważyć jego praktyczność i funkcjonalnośćWybierając wieszaków na ubrania, należy rozważyć jego praktyczność i funkcjonalność

Niuanse przy wyborze wieszaki w korytarzu:

 • W małym korytarzu zamiast skromnej szafy na ubrania i małej półki na buty, ale rzadko, aby zwiększyć przestrzeń szafy zastępuje wieszaku lub mały bar z zestawem haków;
 • Przy średniej wielkości korytarzu, należy zwrócić uwagę na meble modułowe do hali, która jest swobodnie podatne na przemian, co jest bardzo wygodne dla realizacji nietypowych pomysłów;
 • Przy wyborze kolorów wieszaków w małym korytarzu najlepiej nadaje się jasne meble, które idealnie pasuje do przestrzeni bez zmniejszania już niewielkie rozmiary pomieszczenia.

Każda wybrana opcja wieszaki w korytarzu powinno być wygodne, praktyczne i zapisać wspólnego obszaru korytarza.


Wieszak na ubrania: przedpokój o powierzchni magazynowej

Właściciele mieszkań ze spiżarnią, zwany szczęśliwy. Ponieważ jest to mały pokój może być używany jako szatni. Pozwalając, aby pozbyć się szafki w korytarzu, co czyni go bardziej przestronne.

Ważne! Rozpoczęciem prac naprawczych na odbudowę szafie, w małym, ale przytulnym garderobie musi być wyposażony we własny przesuwanymi drzwiami tak, że jest prawie niewidoczny od strony korytarza.

Stylowy hall z przedpokojem - jest świetnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsceStylowy hall z przedpokojem - jest świetnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce

Konwersja szafę do małej garderoby może działać własnymi rękami, kierując jedynie za pośrednictwem profesjonalnych porad, które pomogą zrealizować każde rozwiązanie projektowe przechowalni właściciela.wieszaki zasady aranżacji:

 • Wykonanie rysunku lub ogólnym schematem rozmieszczenia spiżarni pomoże obliczyć ideę meblowych i wieszaków. Po tym wszystkim, jest to niezbędne do dystrybucji elementów tak, że stos półek i regałów wypełnionych odzieży, nie przyniósł dyskomfort lokatorów.
 • Przy wyborze wieszaki szafa na ubrania, można dać pierwszeństwo, aby otworzyć wieszak z barem, która idealnie pasuje do małej przestrzeni pomieszczenia i znacznie zaoszczędzić miejsce, dzięki przekształcanie ich właściwości. Ponadto te wieszaki posiada półkę na buty, haki wbudowane bocznych torby i parasole.
 • Instalacja szafy pozwoli zaoszczędzić kilka centymetrów wąskim pomieszczeniu. Właściwa organizacja Wysuwana konstrukcja i montaż prętów końcowych i dodatkowe haczyki na ubrania we wnętrzu obudowy sprawiają, że najbardziej praktyczne zastosowanie.

Wszystko wnętrze pomieszczenia jest ważne, aby wykorzystać maksimum.

Wieszak szafka korytarz mały rozmiar

Zwarty wejście może być wyposażony w obszernej mini-Hall, składający się z dwóch części - z uchylnym wieszaka z oddzielnego lub kombinowanego gniazda. Na dzisiejszym rynku, można wybrać opcje, gdzie górne tabele zostaną przedstawione w postaci miękkich stolców lub model z dużym lustrem.

Aby korytarzu był przytulny i wygodny, na jego układ powinien być wybrany zwarty, ale funkcjonalny wieszak na ubraniaAby korytarzu był przytulny i wygodny, na jego układ powinien być wybrany zwarty, ale funkcjonalny wieszak na ubrania

Popularne opcje są regały modułowe:

 • Pręty wieszak na tarczy z górnej półki lub bez niej, i wolnostojącej cokole na stabilnej podstawie. Jako przykład, możemy rozważyć budowę modułową firmy "wschód słońca" - mały przedpokój "Masza", Szerokość 80 cm i wysokości 2 metrów. szafy drzwi wyposażone w uchwyty. Na pokładzie są cztery hak reechnyh na ubrania i jest mała półka na kapelusze.
 • Stoi konstrukcja, w połączeniu z krawężnikiem, różni się od poprzedniego przykładu wykonania tym, że następnie jako wieszak przymocowany do ściany, nacisnąć nie uda.

Jako przykład, można rozważyć budowę modułową foyer "dzika róża"Często komplementarne elementy w postaci zestawu obudowy 2-klapa małej głębokości albo więcej tabel tej samej produkcji, co powoduje, że Hall bardziej funkcjonalne.

Wieszaki montowane modele cokole są dość zróżnicowane, to łączy je tylko górną część, zaprojektowany jako panel haka na ubrania i półka. Model ten może mieć górną i dolną szafkę.


Ważne! Odpowiedni obuvnitsa styl lub dodatkowy taboret do wieszaka z postumentem, wykonany mały korytarz bardziej stylowe i wygodne.

Wieszak może być również w formie otwartej obudowie, gdzie górne i dolne cokoły są zamknięte, aw środku - panel haków. Oryginalny wieszak w postaci tronu królewskiego jest wykonany z mahoniu.

Wszechstronny i kompaktowy kątowy wieszak w korytarzu

Dla prawidłowej organizacji przestrzeni - w przedpokoju z niewielkich rozmiarów, eksperci radzą, aby kupić wieszak rożny. Model odporny i może być łatwo zintegrowany z wolnym kącie korytarza.

Pięknie zorganizować korytarz jest możliwe za pomocą stylowych wieszaków na ubrania narożnychPięknie zorganizować korytarz jest możliwe za pomocą stylowych wieszaków na ubrania narożnych

Te wieszaki są podzielone na otwarte i zamknięte typów:


 • Jeśli korytarz jest wystarczająco przestronny, kątowa osiedle wieszak idealnie pasuje do wnętrza, a dzięki swojej maksymalnej funkcjonalności, nie ma potrzeby, aby meble pozostałą przestrzeń.
 • Zwarty wejście pomieścić kątowego wieszak typu otwartego. Ten artykuł będzie wyglądać schludny, a obecność półkach, luster i półek sprawiają, że funkcjonalne.

Każda sala ma swoje własne cechy, tak kątowa wieszak sens zrobić na zamówienie, wyposażenie go w dodatkowe urządzenia.

Stylowy wieszak ścienny w korytarzu

wieszaki ścienne montowane w korytarzach, to nie zawsze jest możliwe, aby umieścić pełną szafę. Jeśli przedpokój jest wąski z niskimi sufitami, często można dostać opcje pionowe, ponieważ są one w stanie wizualnie zwiększyć wysokość sufitu. Małe wieszaki poziome mają możliwość zorganizowania nawet najmniejszą przestrzeń bez podejmowania ścian i powierzchni podłogi.

Ważne! Jeśli nie ma potrzeby zakupu drogich i stylowe wieszaki, a następnie przy użyciu techniki decoupage własnymi rękami, można przekształcić standardowe i nudne produkty na ubrania i torby, w niezwykłych i kreatywnych rzeczy.

Dla małego przedpokoju można odebrać stylowy wieszakDla małego przedpokoju można odebrać stylowy wieszak

Nowoczesna konstrukcja wieszaki ścienne są dość egzotyczny wygląd, na pierwszy rzut oka jest to trudne do zaakceptowania dla zwykle wiszą ubrania, ale mimo to nadal spełniają swoją funkcję bezpośredniego.

Przykłady zastosowania wieszaki ścienne:

 • Jeśli ogólny Wnętrze mieszkania jest urządzony w stylu rustykalnym, Shabby-chic lub kraju, wówczas hala najlepiej wydać przetarg na francuskich motywów. Mała biała sala w stylu Prowansji, nie może obyć się bez wieszaki ścienne wykonane w tym samym stylu z drewna lub metalu.
 • Na spokojny klasycznym stylu korytarzu, eksperci zalecają, aby wybrać model włoskiej wieszaków ściennych wykonanych z cennego drewna. Włochy produkuje drewniane wieszaki w starannie przemyślanej konstrukcji. Tak więc, włoski model produkcyjny jest dość oryginalny, ponieważ wiążą się z luksusem Włoszech i Anglii sztywności.
 • Stylowy i nowoczesny wieszak, od słynnego domu handlowego Ikea jest prosta i jakość. Armatura tych produktów jest dość silny.

Są to tylko kilka dobrych przykładów, które pomogą zrealizować swoje fantazje.

Szafa w przedpokoju z wieszakiem

Aby zmaksymalizować wykorzystanie dostępnych metrów w korytarzu, eksperci zalecają zainstalowanie przedział Szafka z wieszakiem. Szafy coupe wypełnione szuflady, półki na buty i barów niszy na wieszakach. Można również zakupić wersję z wysuwanymi wieszakami.

Szafa z wieszakami na ubrania idealnie pasuje do wnętrza dużego przedpokojuSzafa z wieszakami na ubrania idealnie pasuje do wnętrza dużego przedpokoju

Ważne! Wybierając odpowiedni model szafy komory korytarz, trzeba budować od oczekiwanego obciążenia rzeczy, które będą przechowywane w nim.

Średnia głębokość obudowy wynosi 60 cm, co odpowiada w pełni na szerokości wieszaka do odzieży. W małym korytarzu najlepiej napisany wąską szafę o głębokości 40 centymetrów, natomiast drążek na ubrania zostaną zainstalowane nie wzdłużnie i poprzecznie.

Wieszak obracając korytarz i jego funkcje

Wszechstronny i nowoczesny obrotowy wieszak może pomieścić półkę pod kapelusz i buty szafka, lustro, mały bar i haczyki na ubrania. Kołowy wzór, na bazie niezawodnego mechanizmu wychylnego umożliwia pełne wykorzystanie wszystkich powierzchni płyty nośnej.

Otwarty korytarz średnicę 55 centymetrów toczenia, a dzięki swojej mobilności może zostać przeniesiony do każdego zakątka pomieszczenia.

Aby zaoszczędzić miejsce, wiele osób woli wybrać obrotowy wieszak na ubraniaAby zaoszczędzić miejsce, wiele osób woli wybrać obrotowy wieszak na ubrania

komfort w połączeniu z funkcjonalnym skromnych wymiarach, pozwalają odnosić ten model do skutecznego nabycia w małym korytarzu.

Ważne! Jeśli korytarz jest bardzo mały obszar konstrukcji podłogi może być kłopotliwe i trudne do wykorzystania, w tym przypadku opcja bardziej praktyczne byłoby powiesić wieszak ścienny.

Każdego roku na rynku są bardziej oryginalne i nietypowe wieszaki, spośród których użytkownik może znaleźć zarówno tanie i luksusowe modele, odpowiednie dla konkretnego projektu korytarza.

Wybór wieszaka w przedpokoju (wideo)

Wszelkie piękny hol, można tworzyć własne ręce, używając trochę wyobraźni i kierując się radą projektantów i specjalistów. Wtedy to typowa sala będzie przytulny i wygodny.

wieszaki konstrukcyjne w hali (zdjęcia wewnątrz)

34787853bc7181441e368c99d943ur - dlya-doma-interera-veshalka-v-prihozhuyu897475324130846177366610659-14026736631444144268veshalka-v-interere5apartmenttherapycom1jpg-11dizajn-prihozhej11Hi-TekIMG3436b7493aed

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − 27 =

Adblock
detector