The BlogPrzez wybór tapet powinny być podejmowane z pełną odpowiedzialnością na korytarz, bo ten pokój - pierwszą rzeczą, którą widzą gościPrzez wybór tapet w korytarzu należy przyjmować z pełną odpowiedzialnością, ponieważ ta przestrzeń - Pierwszą rzeczą, goście zobaczyć pokleit tapetę w korytarzu - czyli ustawić nastroju w całym mieszkaniu. Nawet w korytarzu maleńkim dużym misji, wydaje mu się być spełnione, pogrąża się w atmosferze domu. Tak, trzeba będzie spróbować w wyborze tapety.


Tapety na korytarzach i korytarze: Wymagania ogólne

To miejsce jest najbardziej podatne na zanieczyszczenia, a widać skupisko błota szybciej niż w innych pomieszczeniach. Ale to nie znaczy, że lepiej jest dla korytarza ciemną tapetę i być z nim zrobić.

Logicznie rzecz biorąc, jeśli zakup zmywalne tapety. Mokro, a są one tak dobre, jak nowe. Jest to praktyczny nowoczesna wersja, więc prosty papier może nie być nawet brane pod uwagę. Pasuje do tego pokoju, a teraz popularne tapety płynne, ale tylko pamiętaj, aby pokryć ich mocowania warstwę ochronną, ten sam lakier.

Nowoczesne zmywalna tapeta - najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia praktycznościNowoczesne zmywalna tapeta - najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia praktyczności

Tapety do malowania - również rozsądne rozwiązanie, więc można zmienić kolor powierzchni ścian do siedmiu razy! Zdarza się, że korytarz ma nawet światło, białą tapetę, od czasu do czasu po prostu upiększania.

Tapety na wąskim korytarzu w mieszkaniu: co zbliża

Jeśli jesteś w wąskim i długim korytarzem, wybierz ciemny, nawet najbardziej piękne tapety, to będzie jeszcze dłużej. Korytarz już brakuje światła słonecznego i przyciemnić go jeszcze bardziej nie warto.


To nie jest pożądane dla wąskiego korytarza i tapety w paski, ale dobrym rozwiązaniem byłoby tapety-imitacja. imitacja drewna, pod skórą, kamienia lub tkaniną.

Wizualnie poszerzyć wąski korytarz jasnych kolorach pomogą tapety lub tapety z imitacji drewna lub kamieniaWizualnie poszerzyć wąski korytarz jasnych kolorach pomogą tapety lub tapety z imitacji drewna lub kamienia

Dobrym wyborem dla wąskiego korytarza:

 • Tapety ciepłych, pastelowych kolorach z ciemnym wzór - rysunek maski kurzem i brudem, dobrze, na jasnym tle pomogą pokój pojawiają się odpowiednie oświetlenie;
 • Tapeta, w harmonii z podłogą i sufitem;
 • Jasne tapety z małej liczby;
 • Neutral ciepłe odcienie z bardzo dyskretny, niemal niedostrzegalne wzorców.

Odrzucić ciemne tapety z pstrokacizna wzoru linii i smug, a następnie wizualnie wąski korytarz będzie trochę szerzej.Tapeta na korytarzu w Chruszczowa: rozwiązania

Korytarz wymiary w Chruszczowa raczej skromne, nie jest jasne. Zrób mały pokój, który może być w kontrastowych kolorach, które będą również nadal praktyczne. W tym przypadku, dolna część ścianki jest wklejony tapety ciemne i górną - światło, ale w tym samym kolorów.

Dla małego korytarza Chruszczow nie mogło być lepiej dostosowana dwukolorowe tapetyDla małego korytarza Chruszczow nie mogło być lepiej dostosowana dwukolorowe tapety

Skupić się nie rozwodzić się nad ciemną stroną, można zawiesić kilka światła, które rozpraszają światło w górę. Muszą być zamocowane na wspólnej linii tapety. Technika ta pomaga w górnej części korytarza, aby uzyskać większą objętość, dobrze, u dołu niedociągnięć tylko stają się mniej widoczne.

A jeśli wziąć jasne tapety z drobnym wzorem kontrastu, korytarz wizualnie zwiększyć i kropelki brud i kurz nie są szczególnie zauważalne.

Tapety na małym korytarzu w mieszkaniu: jak zrobić to szerszy

Jeżeli korytarz konieczne jest wizualnie zwiększyć nieco, wzór tapety należy drobnych kresek poziomych lub uderzeń.

Jeśli wąskim korytarzu, to może być daleko ściana tapet na ciemniejszym tle niż inne ściany. Ale niech to będzie ten sam wzór.

Dla małego korytarza lepiej jest wybrać tapetę z wzorem linii poziomych lub liniiDla małego korytarza lepiej jest wybrać tapetę z wzorem linii poziomych lub linii

Dobrze, jeśli jedna ze ścian wklejeniu tapety z łodzi na falach, rzeka uruchomiony taką historię tapetę będzie również działać na wizualnej przestrzeni ekspansji. I podkreślić objętość figury, pod warunkiem reflektorów.

Jak wybrać tapetę na korytarz w nowoczesnym stylu

Jeśli go zamknąć, to wnętrze styl, projekt domu w tym stylu, można po prostu zacząć z korytarza.


Wykonywanie ścian korytarza w nowoczesnym stylu:

 • Tapeta z dużymi kwiatami;
 • Tapety z heraldyczny wzorami;
 • malowanie na zwykłym tapety;
 • Teksturowane pomalować tapetę.

Tapety Art Nouveau będzie robić notatki rocznika i luksusu we wnętrzu korytarzaTapety Art Nouveau będzie robić notatki rocznika i luksusu we wnętrzu korytarza

Dolna część korytarza może być ułożone z paneli drewnianych, które zostaną połączone koloru z pokryciem podłogi. Korzystne jest, oczywiście, lepiej dać ciepłe odcienie. Kolory nowoczesności charakteryzuje się następującym - popiołu różowy, perełkowe, blado lawendy, złota, Jasnooliwkowy opal itp

Tapeta na sali i korytarzy w stylu Prowansji

Korytarz lub hol w stylu Prowansji często zapalić. To nie znaczy, że trzeba przykleić tapety biały kwiat, a tym samym narazić korytarzem liczne, niemal nieograniczone czyszczenia na mokro.


Można wybrać, na przykład, tapety ciepło-szary z lekkim wyblakły kwiatowy wzór, upewnij się, że spódnica ich światło. Może to być białe listwy sufitowe, formowania, etc.

Styl Provence obejmuje przestrzeń konstrukcyjną w jasnych pastelowych kolorachStyl Provence obejmuje przestrzeń konstrukcyjną w jasnych pastelowych kolorach

Często projektanci, dzięki czemu w korytarzu stylu prowansalskim, wyróżnia się strefę - gdzie strząsnąć brud z obuwia, zdjąć buty, rozbierać. I dolna część ścian w tej strefie jest dopasowana do płytek do tapet. Jest to bardzo praktyczne i wygląda naturalnie w przetargu prowansalskim wnętrz.

Wykończeniowe kamienne korytarze i tapetą: jak to się robi

Sztuczny kamień we wnętrzu jest używany częściej jako dodatkowy akcent. Kadrowanie drzwi w korytarzu więc kamień wygląda spektakularne, niezwykły, elegancki. Te klocki są zawsze przyciągają wzrok.

Przed gotowy baza kamiennej jest przygotowany. Jeśli ściany mają gładkie i czyste, można poczuć szczęście, nie trzeba się niepokoić. Ale zwykle stare wykończenie jest usuwany.

Uwaga: Jeżeli ściana jest już wklejony tapety, pod kamień wycina się z pewnym marginesem wewnątrz kamienia (kilka centymetrów). usuwa nadmiar kleju z łopatką i wylać.

Wykończenie kamieniem jest używany, co do zasady, w uzupełnieniu do tapety jako element dekoracyjnyWykończenie kamieniem jest używany, co do zasady, w uzupełnieniu do tapety jako element dekoracyjny

Co należy zwrócić uwagę:

 • Zawsze przed rozpoczęciem pracy kamienny rozprzestrzenianiu się na podłodze, bo trzeba zmaksymalizować naturalną powierzchnię.
 • Umieścić płytkę tak, że zmian wysokości nie były bardzo ostre, aby uniknąć pęknięć i dziur.
 • Klejone płytki na ciekłych gwoździ lub specjalnego kleju gipsowego. Można również użyć uniwersalnego kleju na bazie cementu, ale pracować z nim bardzo ostrożnie, mogą zatrzymać się plamy i przebarwienia.
 • Drzwi wykończone są kamieniem zawsze z rogu, a od dołu lub z góry na dół - nie jest tak ważne.
 • Aby skończyć z kamienia dekoracyjnego wyglądać większą objętość, należy dokonać z góry iz boku dodatkowego oświetlenia. Ale przednie oświetlenie ścienne, wręcz przeciwnie, należy unikać.

Kamień dekoracyjny jest wyjątkowo potrwa dłużej, jeśli przetwarzane półmat lakier matowy lub akrylową. Lakier nanosi natryskowe lub sprayu. Ważne jest, aby to zrobić w strefach kontaktowych, gdzie ściany są najczęściej boli.

Kamień dekoracyjny jest łączony jako tapetę, a wraz z ozdobnym tynkiem. Wariant tapetę przed malowaniem.

Od czego zacząć, aby powiesić tapety na korytarzu: zasady

W korytarzu, zwykle nie ma okna, więc jest to punkt odniesienia na nim zostanie anulowane. Znacznie ważniejsze podjąć pionowy punkt odniesienia - może to być drzwi. Korzystanie poziom, narysować linię prostopadłą do podłogi.

Jako przewodnik po tapetowanie w korytarzu lepiej jest użyć drzwiachJako przewodnik po tapetowanie w korytarzu lepiej jest użyć drzwiach

Ważne jest również, aby nie skleić w rogu całego szmatką - mogą tworzyć fałdy lub całkowicie band odpadają. To sprawia, że ​​więcej sensu nakładania kleju sąsiadujący ostrza, tak aby wynik był z pewnością wysokiej jakości.

Więc w korytarzu, pozbawionej okien, klej do tapet można z dowolnego miejsca, ale zrobić to z pionowej prowadnicy - i drzwi.

Tapety w korytarzu i przedpokoju apartamentu (wideo)

Wykonywanie ścian korytarza - jest to okazja, aby udekorować swój dom nawet od progu, sprawiają, że przytulny, przyjazny, urocze. Sprzedam wysokiej jakości tapety na sprawdzonej miejscu, zawsze oceniać tapeta nie jest w rurce, a rozłożonego rolce, ocenić wydajność tapetę.

Mają dobry wybór i wielkie naprawy!

tapety na korytarzu (foto)

07-zhk-Akadem-Gorodok-DIZAYN-interiera-koridora-vid-na-vkhod-v-spalinyu-i-panno-s-oboyami 1 22big 852f1dfb78920e 3638 53089d69bc8fa 2700485 53604794 Bezhevyie-oboi czarno-biało-mieszkanie-design-24

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 5