The BlogStyl Provence stworzy w kuchni przytulne, ciepłe i romantyczna atmosferaStyl Provence stworzy w kuchni przytulny, ciepły i romantyczny kawałek atmosferuOn romantyczna, trochę naiwny i sentymentalny. Co mu się nie zabrać, to uczucie komfortu i ciepła, lato notok nawet w zimie. Mówimy o stylu Prowansji, która do tej pory, to absolutna klasyka. Jeśli zorganizować swój dom w stylu Prowansji, wiele uwagi należy poświęcić kuchni. I tworzą wspólny obraz, oczywiście, ściany.


Tapeta w stylu Prowansji do kuchni: jakie zachęty projektantów

Ten styl nie jest nowy, ale każda kolejna epoka, która dotyka nowej fali miłości do prowansalsku, wyróżnia coś świeżego. Dzisiejsze obietnica jest skłonny myśleć, że tamtejsze wygoda, absolutna „domashnest” styl tak rezonować z szybkich znaki czasu. Ten styl niespiesznym i wesoła istnienia. W skrócie, jeśli występuje - jest prowadzony, proste linie, dużo szkła i metalu, nowoczesnej w Prowansji - klosz nad stołem z kwiatowym wzorem, który być może wykonane samodzielnie.

Ta sama historia z tapetą - no graficzny jakość, bogactwo prostych i szarym, białym i czarnym schemacie.

Styl Provence nie jest nowy, ale nawet teraz jest modne i popularneStyl Provence nie jest nowy, ale nawet teraz jest modne i popularne

Projektanci podkreślają, że tapeta w stylu Prowansji:


 • W przeważającej części pochodzą z kwiatowe wzory, druki;
 • Naturalne kolory - kwiaty letnie, zielone łąki, jabłonie lub pola lawendy;
 • Mały rysunek - cienka jak Sitchikov babci, a to jest jego urok.

Ale to tylko cechy wspólne, wspierać stylu Prowansji może być tapety i innych przedmiotów.

Tapety dla klasycznej kuchni w stylu Prowansji

Jeśli mówimy o rodzaju tapety, a następnie pozostawiono klasyczny papier i włókna tekstylne.

Dla klasycznych kuchniach idealny stylu prowansalskimDla klasycznych kuchniach idealny stylu prowansalskimZdjęcia na tapetę może zawierać następujące elementy:

 • Wszelkie naczynia kuchenne - małe czajniki, wahacze, talerze, łyżki, kubki;
 • geometria koralik;
 • Wiejskie krajobrazy lub domy wiejskie;
 • Drobnokomórkowy w łagodnych, pastelowych barwach;
 • Zwierzęta stylizowane;
 • Kwiaty.

Można powiedzieć, że tapeta w tym stylu są sojuszem motywów wiejskich, małej celi, kwiatowe wzory. Komfort, ciepło, komfort domu - które są potrzebne do tworzenia tych tapet w kuchni. Jest zatem niedopuszczalne używać szorstki i teksturowane tapety.

Rodzaje tapet dla prowansalskiej kuchni

Jak wspomniano powyżej, często używają celulozowej tapety i tkaniny. Ale nie ma ścisłych reguł, tak długo jak ogólny nacisk był styl komplement.

Dla stylu Prowansji, istnieje wiele różnych rodzajów tapet, co lepiej wybrać do smakuDla stylu Prowansji, istnieje wiele różnych rodzajów tapet, co lepiej wybrać do smaku

Celuloza lub papier

Niedrogie i piękne, zakres jest prawie zawsze szeroko. Ale w kuchni ich stosowania nie może być doskonały - zanikać, pochłaniają zapachów i nie wytrzymuje czyszczenie. Ale wciąż jest to kompromis, ten wzór dwuwarstwowa z wodoodpornej impregnacji. Jednak i ta opcja nie trwa długo.

kojarzenia

nie mokro w kontakcie z wodą, w wysokiej temperaturze nie jest „niski”. Do kuchni, wybrać rodzaj danych zmywalne tapety. Opieki nad nimi jest proste.

winylu

Ta tapeta uszczelnienie nie obawiać się wilgoci, nie bardzo droga.


Tłoczone tapety do malowania

Używany w tym stylu często. Ale jeśli mają piękny dekoracyjny obraz, opcja szyk. To prawda, przyklejony ich nie więcej niż cała kuchnia i centralnej ścianie w jadalni, na przykład.

Być może ta lista wygląda atrakcyjnie tapetę winylową z wytłoczonym wzorem. Są bardzo wiarygodne symulacji kwiatów układ lub krajobrazu. Tapeta trwać bardzo długo, i po cenie nie są marnotrawstwem.

Tapety do kuchni w stylu kraju: czy istnieje różnica

Lakoniczny prostota i wygoda, rustykalne motywy - jak się wydaje, w Prowansji wszystkie takie same. Ale nie, a jeśli mówią, że jest bardzo szorstki, wtedy bardziej skomplikowany styl Prowansji, nie jest tak prosta. Kraj nie jest podatna na takie ozdoby i miłości do drobnych szczegółów, takich jak Prowansji.

W stylu country i styl Prowansji są bardzo podobne, ale nadal mają wiele cech wyróżniającychW stylu country i styl Prowansji są bardzo podobne, ale nadal mają wiele cech wyróżniających


Co jest typowe dla kraju:

 • Naturalne dźwięki uspokajające - dominuje kolor drewna;
 • Dźwięki wyciszone;
 • Brak jasnych kolorach;
 • Połączenie proste, nieco szorstkie kształty bardziej elegancki, na przykład bardzo prostego „niezdarny” i stół z krzesłami zbędnej dekoracji.

Co do tapet, korzystnym winylu lub włókien, korzystnie są to - ze strukturą wzorem. Małe kwiatowy wzór często występuje we wnętrzu kraju. Kwiatów często wybierają krem, beż, jasnożółty, matowy brąz, blady błękit. Czasami tapety i zastępuje wszystkie cegły.

Tapeta w stylu Chebbi-chic: podobne do Provansal

Shabby-chic wielu wierzy, jeśli nie rodzina, to na pewno kuzyn „brat” prowansalskim. Pomiędzy nimi, istnieją pewne podobieństwa, ale różnica jest jeszcze większa. Chociaż, sądząc po tapetę, a następnie zamknij do stylu jest nadal widoczny.

Shabby chic styl jest bardzo podobny do Prowansji, która prowadzi do nieporozumieńShabby chic styl jest bardzo podobny do Prowansji, która prowadzi do nieporozumień

Superb ścieranie jako istotę stylu staje się coraz bardziej przedmiotem wnętrze czczenia. A jeśli przed styl stosowany w projektowaniu i pokojach dziecięcych, ganki, dziś jest on przekonany, ale do kuchni.

To właśnie w tej kuchni tapeta nie może być w ogóle, a ze ściany Decor właściwych miejscach popękane tynki. Ale jeśli nie jesteś zwolennikiem radykalnych rozwiązań, można kupić wszystkie te same kwiecistą tapetę w bladych kolorach. Klasyczny kwiatowy wzór, wiruje też przyjąć styl, ale tapeta nie musi być jasny, żywy, kolorowy. Są arystokratyczny bladość.

Styl Provence na tapecie w kuchni (wideo)

Styl Provence - ulubiony styl wielu pokoleń, których dzisiaj popularność wynika z sensu życia bez pośpiechu, spokój, relaks, komfort i cichych rozmów herbata ziołowa na dźwięk deszczu. Jak to? Dołącz teraz!

Tapety do kuchni w stylu Prowansji (foto)

3 4 2 5 11 55a12d7eb4578 576f9a8082530 42136 Kuhni-V-stile-provans DIZAIN-interera- 2016-05-3-572860138f2b0

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 + = 68