Jak wybrać tapetę dla małej kuchni w Chruszczowa: fotografie, wskazówki – nwhistorycourse.org

The BlogMała kuchnia może być rozszerzona wizualnie z oryginalnego tapetyMała kuchnia, można wizualnie zwiększyć stosując oryginalne oboevV Chruszczow Głównym problemem jest to materiał filmowy pokoi i kuchni nie jest wyjątkiem. Ale dla takiego mieszkania nie ma jednego dobrego rozwiązania tego problemu wnętrza konstrukcji, które wizualnie mogą być rafinowane.


Tapety na małej kuchni: tradycyjna wybór

Niewielki wielkości kuchnia jest głównym zadaniem - nie do zawężenia ściany jeszcze bardziej, a nie tworzyć w małym pomieszczeniu większy uczucie ucisku. W tym celu, wnętrze powinno być kilka sztuczek, które mogą być zredukowane do koloru, tekstury, grafika, itd.

Ogólna i najważniejsza zasada - jasne i chwytliwe rysunek powinien być połączony z miłej meble stonowanej kolorystyce. Uważa się, że w małej kuchni możliwie jasnej tapecie, ale nie jest ona jednak połączyć je nie tylko trzeba trochę umiejętności.

Kuchnia w Chruszczowa doskonałe rozwiązanie będzie kombinacją jasne tapety z pięknymi meblamiKuchnia w Chruszczowa doskonałe rozwiązanie będzie kombinacją jasne tapety z pięknymi meblami

Korzystne dla kuchni i połączonego tapety, to jest w przypadku, gdy jest to możliwe, aby połączyć tapety światło z jasnym kolorze. Na przykład, ściana, gdzie jadalnia, wybierz jasne tapety, ściana zrobić akcent. A reszta ściany wklejanie siebie kolorze, low-key, ale rezonuje z jasnych obrazów, tapety.

Tapeta w kuchni apartamentu-Chruszczowa: Wymagania do tapet

Stylowa konstrukcja i niewielka kuchnia - to obecnie kompatybilne koncepcje. Zanim kupisz tapetę, zrobić listę kryteriów, które muszą spełniać.


Lista ta może być:

 • Wilgoć - to jest po prostu praktyczny, a ta decyzja nie pożałujesz, a także w kuchni, w tym czyszczenia na mokro i przechodzi często;
 • struktura tapeta nie powinna pozwolić tłustych plam zjada do nich;
 • Struktura musi być silna - grubość tapeta jest tak boi urazów, nie zużywają się szybko z różnymi stykami domowego;
 • Dowód paint - farba nieuchronnie blakną pod wpływem promieni słonecznych, więc nie szczędzą środków na wysokiej jakości tapet od producenta z dobrej reputacji;
 • Specjalna impregnacja pożar - ale to, co jest kluczem do bezpieczeństwa.

Wybierając tapetę, należy pamiętać, że muszą one spełniać pewne wymaganiaWybierając tapetę, należy pamiętać, że muszą one spełniać pewne wymagania

Nasycanie może być taki, aby uformować i grzybów nie osiadł na ścianie.Poszerzamy przestrzeń we wnętrzu kuchni z pomocą tapet

Aby wizualnie poszerzyć kuchnię, trzeba grać z kolorem. Istnieją pewne kolory i odcienie, które są wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Zatem, korzystnie tapetę w kolorach:

 • biały;
 • żółty;
 • beżowej;
 • kawa;
 • żółty;
 • różowy;
 • brzoskwinia;
 • Niebieski.

Tapety w ciepłych kolorach pomogą wizualnie poszerzyć obszar kuchnia w ChruszczowaTapety w ciepłych kolorach pomogą wizualnie poszerzyć obszar kuchnia w Chruszczowa

Jeśli chodzi o kolor, co dzisiaj, w pierwszej kolejności, w katalogach mody są coraz częściej postrzegane stali, lawenda, błękitnymi i miętową tapety.

Jakie tapety wybrać dla małej kuchni: Możliwości

Jeśli kuchnia jest wąska, to jest możliwe, aby poprawić sytuację poprzez łączenie tapety. I trzeba łączyć światło z ciemną tapetę. Szeroka ściana ty kleite ciemną tapetę - niebieski, fioletowy, czarny, niebiesko-zielony, metoda ta będzie stworzyć efekt oddalania się ścian.

Również dobrym rozwiązaniem - wybór tapety ze szczególnym ornament, wzory stały wydłużony przestrzeń, dzięki określonym kierunku.

Przeznaczenie kuchnia może być prosta: zorganizować wystarczająco dużo miejsca, wykorzystując światło i ciemną tapetęPrzeznaczenie kuchnia może być prosta: zorganizować wystarczająco dużo miejsca, wykorzystując światło i ciemną tapetę


Dość powszechne opcja może być uważany tapety z paskami - linie poziome wizualnie zwiększyć ścianę i pionowe - dodanie wysokość.

Innym ważnym punktem - oddzielenie przestrzeni kuchennej, podział na strefy. Pomimo niewielkiej metraż, może też być konieczne. Na ścianie, gdzie znajduje się jadalnia, wklejony tapety z dużym wzorem. Jak wspomniano powyżej, można użyć jasnych kolorowe tapety, ale toczyć z ich kolor powinien być we wnętrzu.

Biała tapeta w małej kuchni 180 200

Białe tapety według Marka i trochę zbyt poważne, przynajmniej w kuchni. Jest to jednak wątpliwe, biorąc pod uwagę właściwości techniczne wielu typów nowoczesnych tapetę. Mogą być wyposażone w specjalnej impregnacji, są zmywalne, trwałe, pozostawiając tym samym mniej uciążliwe dla nich.

Jeśli uważasz, że białe tapety - to bardzo nudne, możesz:

 • Połączyć białą tapetę z kolorem;
 • Użyj białą tapetę z oryginalnymi wzorami;
 • Graj w przeciwieństwie do mebli i ścian.

Białe tapety doskonale łączyć z jasnych i barwnych rysunkówBiałe tapety doskonale łączyć z jasnych i barwnych rysunków


Może być stosowany w kuchni tapetę z białym tłem i geometrycznymi lub roślinnymi wzorami dowolnym kolorze, dodając kilka kontrastujących szczegóły. Na przykład, biały tapetę, lecz ciemno brązowego lub czarnego podłogi i / lub na stole.

Doskonałe jedzenie i wygląda w białym kolorze, wszystkie z dużą liczbą jasnych lub ciemnych kontrastowych wtrąceń w wzór na tapetę lub włókienniczych.

Piękne tapety na małą kuchnią (wideo)

Tapety w małej kuchni wizualnie rozwiązać problem ekspansji przestrzeni, ale także sprawiają, że kuchnia bardziej wygodny, ciepły i uroczy. Wybierz wysokiej jakości tapety z wiarygodnego sprzedawcy, trwałe, praktyczne i oryginalne, które będą trwać przez długi czas.

Powodzenia w wyborze!

Twórczy tapety w małej kuchni (zdjęcia)

1min3214-28256b76768n7m98796868136-201362221900141375ebde84348164559839b18a8a07142860044531

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − 96 =

Adblock
detector