Jak wybrać szafę w przedpokoju – nwhistorycourse.org

The BlogSzafa w przedpokoju to wielofunkcyjny mebel, który posiada doskonałe właściwości użytkoweSzafa w przedpokoju to wielofunkcyjny mebel, który posiada doskonałe właściwości użytkowe we wnętrzu hali istnieją żadne drobiazgi. Choćby dlatego, że niewiele rzeczy może być tylko w przestronnej sali. Tradycyjnym małe korytarze, które rozmiary są pozostawiała wiele do życzenia, należy dostarczyć zgodnie z zasadami minimalizmu. To, co pomoże im wizualnie wyglądają większe.


Spójrz na zdjęcia w galerii - stylowe lobby nie oznacza jeszcze więcej bałaganu. Cóż, jeśli masz konwencjonalny trzymetrowej, to musi być przemyślany każdy szczegół. A środek korytarza w mieszkaniu, nie ma wątpliwości, stają się szafa. I to nie jest tak ważne, jest to marka (Austen, Stanley, Ikea), albo fakt, że wykonane samodzielnie.

Jakie są szafy korytarze preferowane

Oczywiście, dzisiaj zamiast stacjonarnych zestawów szaf plan. Dzięki nim korytarz uzyskał bardzo różnego rodzaju. Główną zaletą garderoby - jego zwartość. Jest to naprawdę wielofunkcyjny mebel - to nie tylko sklep odzieżowy miejsce, gdzie pasuje i pudełka, koszyki, pudełka z różnych dokumentów i tak dalej. W rzeczywistości, ta mini spiżarnia.

Jeśli przedpokój jest duży, to lepiej wybrać szafkę, a jeśli małe - wąskiJeśli przedpokój jest duży, to lepiej wybrać szafkę, a jeśli małe - wąski

Ale oprócz tego jego praktyczność, szafa i inną funkcję dekoracyjną. Niezwykłe tekstury, rysunki, zdjęcia, kolor i wzór - sprawa mogłaby być ozdobą salonu i zamknij nudne ściany. szafy bicolor dziś szeroko stosowane - nawet do kuchni już zaczynają być zamawiane podobnych wzorów. Wykonywanie szaf jest zwykle wykonywane na indywidualne zamówienie, ponieważ brane pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń, w których są one przeznaczone.


Standardowa szerokość szafki w korytarzu i innych wymiarów

Przed dokonaniem pomiarów, aby określić wygląd i kształt obudowy. Dla klienta, można przyjść z rysunku lub szkicu lub wybrać te opcje, które oferują. I do tej pory rodzajów i modeli szafek dużo.

Jak są pomiary:

 • Przy obliczaniu wielkości sali dokonano pomiarów szerokość, długość i wysokość pomieszczenia oraz niuanse brane są pod uwagę takie, jak drzwi, okna, włączniki światła, baterie i wszystko to przy szafy.
 • Zależy przede wszystkim od wymiarów, a jednocześnie uwzględniać cokoły i profile, a także ewentualne nierówności ścian.
 • Ogólnych wymiarach szerokości i wysokości są odejmowane odstępów tych nieprawidłowości, listwy przypodłogowe i kształtek, a dopiero po tym zależą od ogólnych wymiarów.
 • Głębokość średnia wynosi 600 mm, wychodząc z którego wynika, że ​​skuteczna powierzchnia znajduje się na głębokości do 500 mm (100 wymaga zainstalowania układ suwakowy).
 • Szerokość półek wewnętrznych od 400 do 1000, już nie istnieje.
 • Odstęp między półkami wysokość - 300 mm.
 • Wysokość obudowy zwykle 2400-2500 mm, długość rury na wieszaki - 800-1000 mm.

Musisz kupić szafę w Sali tej wielkości, dzięki czemu nie będą kolidować z wygodnego przemieszczania się drzwi do pokojuMusisz kupić szafę w Sali tej wielkości, dzięki czemu nie będą kolidować z wygodnego przemieszczania się drzwi do pokojuKtóre dostarczają szafie, może być rozwiązany, a więc algorytm: Google - wielkość zdjęć gabinetu. A do ciebie gotowe opcje przeglądania wszystko i zdecydować, co obudowa powinna być w domu. W ten sposób można podnieść dobrym rozwiązaniem.

Projekt szafa w przedpokoju: duża wersja zaokrąglona

Zakrzywione lub promień szafy (wszystkie szafy) stały się ostatnio bardzo popularne. Korytarze Radius dosłownie pasuje do każdego stylu, a tylko takie meble są preferowane w domach, w których są małe dzieci. Jest to najlepszy wybór w wielu przypadkach.

Zalety zakrzywione szafy:

 • Nietypowe, innowacyjne, eleganckie - nawet najprostsze wzory w kształcie wycinka koła. Warto zauważyć, że wszystkie elementy dekoracyjne na tym tle wygląda jaśniej, bardziej interesujące.
 • Kontur elewacji będzie zależna od promienia gięcia. Modele przesuwne zakładają minimalny promień 300 mm, a maksymalna nie jest ograniczona. Mamy takie możliwości huśtawka modele mniej.
 • Ta forma pozwala podjąć każdą część kąta w korytarzu, kąt pośredni nisza mezhdvernoe wąskiej przestrzeni, etc. Z bezpośrednim modelu ma swoje ograniczenia, ale półkolisty szafka w tym zakresie jest bardzo łatwy w obsłudze.
 • Funkcjonalność formy zakrzywione - bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni korytarza. Wąskie części głębokości szafy jest zmniejszona, a bardziej wolny, wręcz przeciwnie, wzrasta.
 • Wszelkie dopuszczalne wykonanie - modułowy, zintegrowany lub meble.

Wysoka zaokrąglone szafa pasuje do hali, wykonane w stylu klasycznymWysoka zaokrąglone szafa pasuje do hali, wykonane w stylu klasycznym

Fasady może być dowolny - błyszczący, matowy, lustro, drukowanie zdjęć, etc. Taka piękna szafa, też mogą zbierać na swoich szkiców. Ale Katalog jest bogata w przykłady, które są godne uwagi.

Półokrągła lub szafka Promień: przedpokój z niepełnosprawnością

I bez wad, oczywiście, nie zrobić. Pomimo ciekawej konstrukcji, która może przekształcić całą halę, mają takie małe szafki minusy. Jednak sam ocenić.

Wady zakrzywione szafy:


 • Choć zaoszczędzić przestrzeń korytarza, ale przestronność może dać bezpośredni model. To zależy od wielkości standardowej zawartości.
 • Według materiałów, również istnieje ograniczenie - z płyt wiórowych, na przykład, fasada nie zrobi, ten materiał jest słabo zginanie i prawie natychmiast zdeformowane. Ale lustro jest w zakrzywionej powierzchni wyglądałby kreskówkowe. Dokładniej, odbicie w tym, co, oczywiście, bez znaczenia.

Szafka promień ma niewielkie rozmiary, więc doskonale nadaje się do małych korytarzach, w stylu high-tech i nowoczesnySzafka promień ma niewielkie rozmiary, więc doskonale nadaje się do małych korytarzach, w stylu high-tech i nowoczesny

Mówi o stałych i pewnych stylistycznych ograniczeń. Dla stylu klasycznym jest dobra tylko wypukły kształt i pożądane jest, że model miał drzwi wahadłowych. Połączone opcje nie akceptuje high-tech i ten sam minimalizm. Ale, na przykład, nowoczesne dobrze nadaje się do złożonych form.

Długa szafa w przedpokoju: fotografia, projektowanie, pomysły

Jeśli masz długi korytarz, można go umieścić w pojemnej szafy, też jest bardzo długa. Może to być, na przykład, włoski szafka tablicy lub model budżet z lokalnego producenta, a nawet domowe Szafa może być. Często jednak taki wybór nie jest najlepsza sytuacja dla długiego korytarza - pokój dokonać spiżarni.

Długi korytarz, idealnie, powinny być obecne:


 • Obuvnitsa;
 • Lub otomana banquette;
 • Wieszak na ubrania rzeczywistego;
 • Szafa na górnej odzieży sezonowej;
 • Lustro byłoby dobre - pełnej wysokości;
 • schowek na drobne przedmioty - komoda lub szafka z szufladami;
 • Zontovnitsa;
 • Fotel lub otomana do worków.

Wśród zalet długich szafek musi pamiętać ich dostępności i wydajności lustroWśród zalet długich szafek musi pamiętać ich dostępności i wydajności lustro

To, oczywiście, idealny, nie może zmieścić się w hali. Ale wierzcie mi, opcja garniturnoy jest lepszy niż długi szafki, które zmienią swój korytarz do dalszych konsekwencji korytarza kolejowego. Jeśli sala jest duża i długa, może być nisze ścienne i inne konstrukcje wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, które przekształcają pokój. Nawet w szafie obok postumentu, jest bardziej interesująca tylko długa szafka.

Meble w biurze - też nie jest opcją dla mieszkania. I jeśli umieścisz w hali tej samej szafie, ozdobić go z elementami komfortu, że dom był domem, i nie wyglądają jak dzieła. Czasami jest to najlepsze szafy dwudrzwiowe w liczbie par kawałków, zamiast jednego rozwlekły.

Skandynawski styl: białe szafki korytarz, zdjęcia

Jest to hasło do naszego sposobu życia rządzi Ikea. Chodzi o to, jak dobrze znana skandynawska marka sprawdził i zapytał wielu innych producentów pewien poziom. Ale jest na pewno nic się wstydzić, jeśli także miłość, że producent lub generalnie preferują styl skandynawski. A on z kolei preferuje hallway głównie białych szafek.

Szafa wykonana w stylu skandynawskim, w większości pomalowane na biało lub inny lekki cieńSzafa wykonana w stylu skandynawskim, w większości pomalowane na biało lub inny lekki cień

Ogólnie rzecz biorąc, w stylu skandynawskim - hymn do przestrzeni, ponieważ aby zobaczyć korytarz, pokryte mebli, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Jesteśmy przyzwyczajeni do szafy nie może być w ogóle. Co więcej, czasami konieczne, aby usunąć stare szafki, aby zrobić miejsce.

Ale otwarte systemy pamięci masowej są częste: mogą to być, na przykład, stojak obrotowy. Są niskie szafki wiszące, szafki wiszące z hakami, szafę, akordeon, Szafa-piórnik. Jednak najczęstszym rozwiązaniem - białe nie jest bardzo wysoka szafka z dwojgiem drzwi. Stanowi on uzupełnienie oświetlenia wnętrza, a nie zawsze tak jest używany do przechowywania ubrań. To może być dość Szafka sprzętu i odzieży wierzchniej sezonowe są przechowywane w otwartej szafie.

Zbudowany we wnętrzu hali: kraj lub provence

Jest to dość romantyczne, przytulne style - państwo, i Prowansji. Provence, nawiasem mówiąc, wielu projektantów są uważane za jedną z opcji krajów. Niekoniecznie kupić meble wykonane we Włoszech, na przykład, że w mojej sali wspierać taki popularny styl.

Szafa w stylu Provence charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i doskonałych walorach estetycznychSzafa w stylu Provence charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i doskonałych walorach estetycznych

Szafa w stylu Prowansji:

 • Korzystnie jasne kolory, jest to możliwe i wenge i buk, ale co ważniejsze, jest to dobry drewniane meble, ładny, naturalny;
 • Często używane dwukierunkowe gabinetu, który wykonuje więcej funkcji i partycje;
 • Wykorzystanie i długość składowania 160 cm i dłuższy modelu głównym - ukosowane ściśle prostokątny (jak pokrojone) - to zaginających, gładkie linie jest mile widziane;
 • Możliwe kwiatowym ornamentem, rzeźba, i inne naturalne wystroju.

Często pod meble w stylu prowansalskim tylko przywrócić, a nie sprzedawane. Czasami nawet przywrócone szafę spokojnej starości dla dzieci. Podobnie ze stylem muzyki country - to proste meble, które nie jest tak anonimowa, jednak, podobnie jak nowoczesne gotowego zestawu słuchawkowego.

Jak wybrać szafę w przedpokoju (wideo)

Hala może być nawet mała szafka na książki, oczywiście, regał jest mało prawdopodobne, aby zmieścić się w niewielkim korytarzu, ale jeśli wielkość twojego korytarza pozwala, z tego mieszkania będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Dobry wybór!

Szczegóły: szafa w przedpokoju (przykłady zdjęcia)

7IuixIz77-259fdda873393be5f54e44e3f22638b78b1922-213146da2fc99d5d7ec1f88ddaa361dc92bf165526zoom1110

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 84 = 90

Adblock
detector