Jak wybrać materiał do Topiary: 7 Prawo porady – nwhistorycourse.org

The BlogPiękny Topiary może dokonać nawet improwizowałPiękny topiary może dokonać nawet improwizowane sredstvMaterial dla topiary mogą być wszelkie dostępne środki, aby korzystać wystarczająco. Sztuka robienia biżuterii nie ma wyraźnych granic i zasad. Aby ciekawy dodatek do wnętrza mogą być wykonane z dowolnych materiałów, które są w domu. Najważniejszą rzeczą jest to, że poprawnie podkreśla godność siebie.


Od co możemy Topiary: kilka porad

Każda osoba, czy zawodowym lub początkujący, w stanie dokonać jasnych dekoracji do własnego mieszkania. Do produkcji podnieść wystarczająco dużo materiałów (ich różnorodność zależy od twórczego myślenia). Jak wspomniano powyżej, nie istnieją żadne zasady i kanony nie istnieją.

Standardowy drzewo szczęścia składa się z następujących elementów:

 • puli;
 • Miska;
 • bagażnik;
 • klej;
 • akcesoria pomocnicze do dekoracji.

Pot nie powinna przekraczać wielkości na świecie, w tym przypadku dekoracji nie będzie reprezentacyjny, estetycznie. Materiał może być dowolny, wielu woli plastiku. W razie potrzeby, utworzenie osobnego pulę. W większości przypadków już zakończyliśmy budowę.

Istnieje wiele opcji Topiary, ponieważ wszystko zależy od tego, jakie materiały można wybrać pracęIstnieje wiele opcji Topiary, ponieważ wszystko zależy od tego, jakie materiały można wybrać pracę


Piłka może być wszystko, łącznie z pianki. Z takiego materiału jest łatwy do pracy. Jeśli nie jesteś w stanie zakupić drzewo komponentów może być wykonane niezależnie. Aby to zrobić, zgniotu zwykły papier, i owinięte nici.

Jako podstawę służy kij do beczki. Pasuje do każdego kawałka drewna, które następnie zostaną zawinięte z drutu, taśmy lub nitki. Długość kija zależy od wysokości przyszłej Topiary. Razem wszystkie części pasują konsolidować kleju.

Kiedy projekt jest gotowy, konieczne jest, aby udekorować. Na tym etapie, wybrane akcesoria. Taśmy, nici, koraliki, Papier do decoupage, kamyki, muszle i wstążki - to wszystko nadaje się do estetycznego piękna drewna. Jeśli Topiary Bożego Narodzenia, to jest oparte kładzionych na Boże Narodzenie zabawki i parasole. Na wiosnę nastrój stosowany motyli, kwiatów i ozdobnych jagody.

Topiary z materiałów złomu własnymi rękami: korona

W większości przypadków korona wykonana jest z gazet. Ten niski koszt i szybki sposób stworzyć niezbędny element drzewa. Zrobić koronę za to crumpled starych gazet, tak długo, aż pojawi się kłębek. Dopuszczalne wstępnego nawilżania papieru. Ustalone przez wątków kulowych do dziania.Tworzenie koronę, można użyć innych materiałów.

Piany montażowe

Crone pianki - idealny do drewna w formie serca. Ten materiał jest dobrze leczona, z niego, można utworzyć dowolny kształt. Wszystko co jest potrzebne - w celu utworzenia piłkę i poczekać aż wyschnie. Optymalny kształt jest nadawany z nożem papierniczych.

Pianka poliuretanowa jest łatwe w obróbce, dzięki czemu może być stosowany do topiaryPianka poliuretanowa jest łatwe w obróbce, dzięki czemu może być stosowany do topiary

styropian

Jednym z najbardziej powszechnych elementów drewnianych. Z łatwe i wygodne w obsłudze. Styropian wyciąć kawałki o dowolnej złożoności, który pozwala stworzyć dzieło sztuki.

Sztuka papier-mache

Zrób koronę i papier-mache. W tym celu balon, papieru i kleju. Papier jest nałożony na murawie i zabezpieczone. Kiedy klej wyschnie, balon opada. Rezultatem jest ciekawym dodatkiem do dekoracji.

Plastikowe lub styropianowe kulki

Jeśli nie ma wystarczającej ilości środków na ręku lub nie ma czasu do czynienia z producentem kuli, poręczny gotowych wzorów. Można je kupić w każdym sklepie dla kreatywności. Zalecane jest, aby zwrócić uwagę na plastikowe kulki i zabawek choinkowych.

Z plastikowymi kulkami okazać się doskonałą podstawę dla przyszłości drewnaZ plastikowymi kulkami okazać się doskonałą podstawę dla przyszłości drewna

Do produkcji Topiary: na co zwrócić uwagę

Stwórz niepowtarzalną biżuterię własnymi rękami - proste zadanie. Najważniejsze jest to, aby określić główne elementy i pokazać zadatki twórczego myślenia. Szczególnie popularne dzisiaj cieszyć zdobienia na podstawie ziaren kawy.


Do produkcji wysokiej jakości i pachnącego drewna będą musiały zakupić następujące elementy:

 • Ziarna kawy;
 • gliny;
 • Drewniany kij;
 • Tynku lub cementu;
 • Ball - korona;
 • nożyczki;
 • wątku;
 • Lina.

Proces wytwarzania jest prosty. Konieczne w kulistej koronie zrobić dziurę i zabezpieczyć w swoim patykiem. Drugi koniec ramki umieszcza się w naczyniu i zawartych gipsu. Pozwoli to stworzyć silną strukturę. Ramy mogą być różne, jak drewno i metal. To wszystko zależy od woli danej osoby.

Jeśli chcesz zrobić piękny i pachnący drewno, to na pewno trzeba ziaren kawyJeśli chcesz zrobić piękny i pachnący drewno, to na pewno trzeba ziaren kawy

Do dekoracji nić korona-kulkowych. Służą one jako uzwojenie, które następnie trzymać ziarna kawy. Bagażnik lub drewniany kij ozdobiony nitek lub wstążek. W razie potrzeby, może być wklejony ziarna lub pozostawić bez zmian. W celu ukrycia podstawy korzeni i gipsu, stosowany kamienie, muszle lub kawę. Jeśli kawowca, to musi być oparte na ziarnach tego produktu.


Rezultatem jest ciekawy drzewo, w którym nie tylko piękna, ale także przyjemny zapach. Na podobnej zasadzie wykonane są inne rozwiązania. Głównym zdecydował o powołaniu i doboru optymalnych komponentów.

Co można ozdobić Topiary

Pomysły na biżuterii Topiary - ciężar. Można je nabyć jako gotowego zestawu i dozowania materiałów pod ręką. Wiele zależy od motywu zdobienia.

Topiary jest:

 • kawa;
 • morskich;
 • gotówka;
 • Nowy Rok;
 • Kwiatowy.

Dekorowanie topiary może być dowolny element, najważniejsze - że są one w zgodzie ze sobąDekorowanie topiary może być dowolny element, najważniejsze - że są one w zgodzie ze sobą

Dla każdej gamy biżuterii, stosować swoje elementy dekoracyjne. Udekoruj bagażnik może być wstążki, tkaniny, papier i suszonych kwiatów. Odpowiednie kawy, kulki ozdobne i jagody. Udekoruj bazy, można użyć muszle, kamienie, koraliki, duże korale i kawę.

Miska przekształconych przez Kroon jasne wstążki, nici i suchych owoców. Mnóstwo ciekawych pomysłów, co najważniejsze, że otrzymany drzewo odzwierciedla wnętrze mieszkania i jest w pełni przystosowany do wybranego tematu.

Materiały potrzebne do topiary (wideo)

Tworzą niepowtarzalną dekorację każdy może osoba. Niekoniecznie trzeba być kreatywnym. Topiary - dekoracja dla ciała i duszy, która nie ma wyraźnych granic. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

21 − = 18

Adblock
detector