The BlogOdpowiednio dobrany styl sprawi, że korytarz przytulny i pięknyOdpowiednio dobrany styl sprawi korytarzu przytulne i krasivymTsvetovye wnętrza korytarz mogą być różne, ale ważne jest, aby pasowały one harmonijnie w ogólny projekt pokoju. Błędy w czasie wybierając niewłaściwy kolor lub kombinację kilku kolorach, można zamiast uzyskać doskonały naprawa jest ujemna i nie jest najbardziej przyjemny efekt. Potem jaki kolor pomalować lub pastę na powierzchnię ścian, jest bezpośrednio zależny od osobistych preferencji. Na przykład, niektóre irytujące beżowa farba, w tym kości słoniowej, ale z drugiej strony może jak różowy lub fioletowy meble. Jest to szczególnie ważne, aby utrzymać harmonię w małym korytarzu - jest porzucenie lub drukować tapety na ścianie i małej części obrazu, ponieważ są one wizualnie wąska przestrzeń.


Korytarz kolor: co wybrać

Obecnie hala będzie odpowiadał najbardziej inny kolor, jak w rozwiązaniach projektowych jasny modzie. W szczególności możliwe jest użycie odcieniach zieleni i oliwy, wejście może być niebieski lub pomarańczowy, a niektórzy wolą spędzać Design w kolorze czarnym lub brązowym. Bardzo nowoczesny wygląd pokryją ściany w kolorze czekolady, a jeśli dokonać napraw i tapet dokładnie ten cień, pokój będzie świecić z nowymi kolorami.

Jednak ze względu na fakt, że czekolada - ciemny, trzeba zadbać o:

 • Penetracja światła naturalnego;
 • Obecność światła sztucznego;
 • Dekor, w stanie sprawić, że pomieszczenie bardziej jasne i przytulne.

Korytarz i przedpokój, projektanci powinni zarejestrować się w jasnych barwachKorytarz i przedpokój, projektanci powinni zrobić w eleganckim wyglądzie światło tonahOchen na tle białych ścian zestaw czekolady. Te dwa kolory pasują do siebie, a połączenie jest po prostu boskie. Bardzo często takie połączenie można znaleźć w dekoracji dużych sal w hotelach i restauracjach.

Niewiele osób wie, że jest już w sprzedaży są barwniki fluorescencyjne, które nie mogą po prostu dekoracji powierzchni ścian lub mebli w korytarzu, ale również tworzą rodzaj baśni.

Aby być precyzyjnym, te barwniki świecić w ciemności, dzięki czemu można zrobić coś w rodzaju naturalnego oświetlenia nie jest to dokładnie będzie odwoływać się do wielu gospodarstw domowych. Zazwyczaj takie kolory farb w korytarzach, które często są dzieci, aby odciągnąć je podczas ubierania i rozbierania.


Red Hall: Stylowy design

Ponieważ hala jest dosłownie ważnym miejscem w domu, ponieważ to właśnie dzięki jej upadku w drugim pokoju, trzeba dokładnie zastanowić się naprawy, aby nie zawieść gości z pierwszego etapu.

Jest to bardzo nietypowe zajrzeć do hali:

 • liliowy;
 • turkus;
 • złoty;
 • Klasyczny kolor, takie jak wiśnia, olcha, jesion i orzech.

Hol wejściowy będzie wyglądać elegancki i oszczędny, jeśli jest oprawiony w czerwonyHol wejściowy będzie wyglądać elegancki i oszczędny, jeśli jest oprawiony w czerwony tsveteSpetsialisty Kraj Chiny, Rosja i innych, wierzę, że będzie wyglądać bardzo oryginalny czerwony hali, w której wezmą udział dodatki w ciepłych kolorach, takich jak żółty lub brzoskwini. Nie bój o jasnym kolorze szkarłatnej, jak w rzeczywistości, gdy stosowane właściwie można osiągnąć doskonałą konstrukcję, która może zaskoczyć nawet najbardziej wymagających krytyków.Niezwykłe kolory są teraz u szczytu popularności, a jeśli prawidłowo, aby nie tylko ich siły, ale także projektantów rekomendacji, możliwe jest, aby umówić się na korytarz nie tylko w tym sezonie, a od kilku lat, które nie wygasa nawet po zmianie trendu.

Ze względu na fakt, że w korytarzu człowiek jest minimalna ilość czasu, nie będzie naciskać żadnego ściany lub sufitu, dzięki czemu można bezpiecznie dać pierwszeństwo najbardziej żywych odcieniach. Ponadto, jak już wspomniano, można użyć kolorów jak żółty i brzoskwini, który stworzy kontrast, a także możliwość korzystania z minimalną ilość bieli i szarości. Jeśli chcesz, aby ściany w neutralnym kolorze, czerwonym kolorze, tylko lekko przytłumiony tonu.

Ważne! Red wizualnie zmniejsza przestrzeń pokoju, więc jeśli korytarz jest mała i musi to czerwona tapicerka, pożądane jest, aby beżowym tle, a jeśli pozwalają otwarte przestrzenie, dopuszczalne jest rozwiązanie jest nie tylko ściany z czerwonymi obrazami, ale także sufit.

Przedpokój Shimo kolory: przytulne wnętrze

Shimo kolor - jest to rzadkie i stosunkowo nowy odcień, który został użyty do produkcji elementów wewnętrznych. Na przykład, jest to bardzo modne hale tak, zwłaszcza w połączeniu z akcesoriami złota, takie jak krawężniki na półkach lub akcesoriów na wieszaku.

Shimo - lekki popiół, który niektóre mylić z kolorem, jak kawa z mlekiem.

Shimo-kolorowe meble pomoże optycznie powiększyć przestrzeń w korytarzuShimo-kolorowe meble pomoże optycznie powiększyć przestrzeń w korytarzu

W przeciwieństwie do tych ostatnich, z wyraźnym Shimo ma ostrych zespołów, które są imitacje drewna.

Przez Shimo odpowiednie kolory mogą być bardzo różne i przez różnych kombinacji jest możliwe:

 • Wizualnie rozszerzają i wąska przestrzeń pomieszczenia;
 • Tworzyć różne kierunki stylistyczne;
 • Wdrożenie najbardziej twórczych rozwiązań projektowych.

Zasadniczo Shimo stosowane w takich stylach jak: Prowansja, klasyczny i minimalistyczny. To właśnie w ich priorytetów na jasnych kolorach. Oprócz mebli w stylu Shimo można użyć francuskiej deski dębowe lub nawet laminowanych typu bielone popiół i ustaw drzwi w tym samym kolorze. Wnętrze będzie po prostu wspaniałe.


Połączenie kolorów we wnętrzu hali w mieszkaniu

Istnieją trzy rodzaje kwiatów, każdy z różnych specjalnych i unikalnych cech.

Dokonaj korytarz i przedpokój ciekawy i nietypowy, można użyć dekoracji ścian w jasnych kolorachDokonaj korytarz i przedpokój ciekawy i nietypowy, można użyć dekoracji ścian w jasnych kolorach

kategorie:

 1. Ciepłe kolory - czerwony, pomarańczowy i brązowy. Korytarze w tych kolorach będzie przyjemne, wygodne i przytulne wyglądający. Bardzo ciepły memu sercu po dołączeniu do pokoju, zwłaszcza w okresie od jesieni do wiosny, kiedy wszystko wokół jest wilgotne, zimne i nieprzyjemne. Zastosowanie koloru w korytarzu może być bardzo różne obrazy, na przykład, w dekoracji ścian i sufitu, podłogi, panele drzwiowe, a także akcesoria.
 2. Neutralne kolory to wszystkie odcienie zieleni, turkusu i jasnozielony. Takie kolory są najczęściej wybierane przez tych, którzy wolą świeże, miejsca, świeżość i nowość. Symbolizują one młodość i życie. Jeśli pomieszczenie jest wykonany w stylu klasycznym, należy dać pierwszeństwo szmaragd lub malachit koloru. Jeśli nie chcą fundamentalnych zmian, nie będzie wystarczająco dużo obrazy wiszące i tkaniny w takich barwach.
 3. Zimny ​​korytarz - to niebieski, niebieski i fioletowy. Są one dodawane do wnętrza zimno, ale przy odpowiednim doborze mebli i dekoracji materiałów, można stworzyć bardzo przytulny hol. Szczególnie ważne jest, aby umieścić w pomieszczeniu z tych kolorów ciepły oświetleniowych.

Piękne wnętrza w korytarzu (wideo)


W odniesieniu do kombinacji różnych odcieniach, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na własnych preferencji. Są ludzie, którzy są otwarci na różne kolory, nawet kontrastujących ze sobą. Wykonywanie każdego pomieszczenia, konieczne jest przede wszystkim polegać na poczuciu wszystkich gospodarstw domowych, w celu uniknięcia ponownego niezadowolenie i prace wykończeniowe.

Korytarz wzór w ciepłych kolorach (zdjęcie wnętrza)

13 16-3 12-63 103 34-50 51126ccb20ecb 137869705407e2a047f7336fxl700x700 9810119084a8f8da27d82994e840186e 1447912485prihozaya-v-hrushevke3 dizajn-interiera-Moskva-koridor03

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 3 =