The BlogSofa jest nieodzownym elementem życia, więc jego wybór należy podchodzić ostrożnieSofa jest nieodzownym elementem życia, więc jego wybór będzie odpowiedni tschatelnoDivan jest centralnym elementem dekoracji salonu w stylu klasycznym, który jest dlaczego podniesiony do wysokich wymagań. Klasyczna sofa nie powinna być ściśle utrzymane tylko w stylu pomieszczenia, ale także wysokiej jakości, ponieważ klasyki - jest nieśmiertelna, a meble w stylu klasycznym jest kupiony z oczekiwaniem „na rok”. Jak dobrać sofę, która idealnie pasuje do wnętrza, a zadowolić właścicielom długotrwałe użytkowanie - przeczytać artykuł.


Wybierz sofy do salonu w stylu klasycznym

Meble do salonu w stylu klasycznym - to elegancka sofa z elementów okrągłych, bogatych tkanin i materiałów naturalnych. Dla dużej pokój dla trzech prostych sofy ze stałych podłokietniki, podpór dla małych wielkości pomieszczeniu będzie doskonałym rozwiązaniem kątowych w kształcie litery U lub kanapy. Właściciele małych mieszkań mogą zwrócić uwagę na kanapie w stylu klasycznym, które są kompaktowe i spektakularne widoki. Powodzeniem pasuje do wnętrza z zaokrąglonymi zakrzywionych ścian i zakrzywionych sofy. Jednak to meble pozwoli elegancko rozwiązać problemu dużej przestrzeni zabudowy.

Wybierając sofę do salonu, należy wziąć pod uwagę wielkość i cechy pokojuWybierając sofę do salonu, należy wziąć pod uwagę wielkość i cechy pokoju

Przy wyborze kanapy rozważyć szerokość drzwi, możliwość usuwania nogi mebli.

kanapa kolor odgrywa kluczową rolę w wystroju salonu w stylu klasycznym. Uniwersalny dla klasycznych mebli są uważane odcienie brzoskwini, mokka masła. Jeśli ściany salon są pastelowe kolory, projektanci powinni wybierać meble tapicerowane nasycone kolory bordo, dojrzałe wiśnie, ciemnej czekolady. Zainspirowany ideami kombinacjach kolorystycznych do salonu w stylu klasycznym Zdjęcie klasycznych wnętrzach pomóc w Internecie.

Klasyczne kanapy narożne do salonu: wybór funkcji

Narożniki dawna zdobył powszechny rozgłos ze względu na funkcjonalność i praktyczność. Mebel ten jest odpowiedni do przestronnych pomieszczeniach mieszkalnych i małych mieszkań.


Doskonale we wnętrzu pokojach w stylu klasycznym będzie wyglądać klasyczny sofa formularz narożnyDoskonale we wnętrzu pokojach w stylu klasycznym będzie wyglądać klasyczny sofa formularz narożny

Wybierając klasyczne kanapa narożna powinna podjąć decyzję o:

  1. Z jego punktu widzenia. Po pierwsze, trzeba zdecydować, sofa (w prawo lub w lewo) będzie skupiona na jakiej stronie. Po drugie - w celu odebrania kształt narożnikiem może być jednocześnie osiągając kąt 90 stopni, a z półkolistym, ukośnym kątem. To wszystko zależy od konfiguracji pomieszczeń i życzenia kupującego.
  2. Czy meble być wykorzystywane jako miejsce sypialne: narożniki mogą być zarówno projekty składane i bez. Najczęściej koszt sofy bez mechanizmów komórkowych poniżej.
  3. Kolor produktu i dodatkowymi funkcjami. Jasny odcień idealny dla klasycznych mebli tapicerka ale praktyczne ich nie nazwać. Dlatego należy zwrócić uwagę na sofy z wyjmowanymi pokrywami.

Jeśli wybierzesz zaprogramowaną sofa w klasycznym stylu z pożądanej konfiguracji nie powiedzie się, nie być zdenerwowany: większość dzisiejszych krajowych producentów oferuje usługi klientom meble tapicerowane do produkcji towarów na podstawie indywidualnych wniosków. Ponadto, meble, w jakim kraju producent - Rosja jest tańszy dzięki zastosowaniu materiałów do produkcji pochodzenia rosyjskiego, brak ceł.Jakie powinny być ramy klasycznej kanapy

styl klasyczny wymaga obecności na konstrukcji drewnianej ramie kanapy. Często do wytwarzania klasycznej kanapy stosując buka, dębu, orzech włoski, popiołu. Meble wykonane z tych materiałów wygląda drogie i arystokratyczny. Jednak produkty z elementów drewnianych różnią trwałość, niezawodność i długą żywotność. W związku z tym, ich wysoki koszt jest uzasadniony.

Przy wyborze zestawu mebli do salonu obowiązkowo powinni zwrócić uwagę na jakość, podstawowe cechy i producentaPrzy wyborze zestawu mebli do salonu obowiązkowo powinni zwrócić uwagę na jakość, podstawowe cechy i producenta

Jest uważany za bardziej przystępne meble wykonane z płyty wiórowej i płyty pilśniowej. Ale te materiały nie są długotrwałe, mają niską klasę środowiska. Najbardziej optymalny pod względem ceny i jakości jest materiałem kompozytowym (drewno, płyty wiórowe).

Dla niezawodności i solidności budowy powinny być wybrane modele ramy są połączone na pióro i wpust „” lub śrub montażowych.

Materiał na nabrzeżu

Jeśli kanapa w salonie będą wykorzystywane jako łóżko, należy poważnie podejść do kwestii swojego pojazdu. Sofy w stylu klasycznym są podzielone na wiosnę i nepruzhinnye. Jednostki sprężynowe są w stanie skutecznie rozprowadzić ciężar osoby i aby zapewnić wysoki stopień komfortu.

Dzisiaj jest popularne sofy sprężynowe, które cechuje praktyczność i wygodęDzisiaj jest popularne sofy sprężynowe, które cechuje praktyczność i wygodę

Dla nepruzhinnyh sofy, można wybrać:

  • Lateks - kosztowny materiał, który replikuje anatomiczne krzywizny ludzkiego ciała odzyskuje dobrze po stresie, a jej żywotność wynosi 20 lat;
  • Dyurafil - jakość wypełniacz o własnościach bakteriobójczych;
  • Pianka poliuretanowa - idealny stosunek miękkości i sztywności materiału, nie gromadzi się kurz;
  • Hollofayber - trwały, hypoalergiczny materiał, który nie chłonie zapachów.

Najbardziej wysokiej jakości i wygodne sofy - podwójne nadzienie.

Materiały do ​​tapicerki kanapy klasycznych

Jakość tapicerki jest bezpośrednio zależy od sposobu życia i kosztów sofie. Materiały tapicerskie są podzielone na kategorie od 0 do 8, gdzie 0 - cienki, tani materiał i 8 - skóra wysoki koszt. Wybierając tapicerkę należy rozważyć, jak intensywnie i przez kogo będą wykorzystane meble. Na przykład, jeśli rodzina ma dzieci, to produkt musi być wykonana z materiałów o wysokim poziomie klasy efektywności środowiskowej i wytrzymałościowych. Ponadto, jeśli rodzina ma zwierzęta, wnętrze musi być odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwe do czyszczenia i nie chłonie zapachów.


Sprzedam sofę tapicerowane naturalną potrzebą, która nie zagraża zdrowiuSprzedam sofę tapicerowane naturalną potrzebą, która nie zagraża zdrowiu

Tapicerka żywotność zależy nie tylko od jego kategorii, ale również od cech pokoju: na przykład, skóra nie lubi światła słonecznego i suchego powietrza.

Alternatywą do naturalnej skóry, mogą być:

  • Mikrowłókna i arpatek odporne na zanik i zanieczyszczeń;
  • Odporne na pazury zwierząt shenillovaya uszkodzonych tkanek;
  • Zaopatrzenie w wodę, kurz i brud skotchgard.

Przed zakupem kanapy, można zapytać sprzedawcę mała próbka lubisz tkaniny obiciowe, które można zabrać ze sobą. Pozwoli to, aby zobaczyć, czy w zgodzie z kanapy projekt pokoju.


sofa styl klasyczny dla pokoju dziennego (wideo)

Nabyć sofy lepiej w specjalistycznych punktach sprzedaży, które mogą udzielić gwarancji na produkt na okres do 18 miesięcy. Przy wyborze mebli należy zauważyć jakość spoin wykończeniowych, nieobecności lub obecności fałd na tapicerce, stabilność strukturalną, mobilność, wszystkich mechanizmów, tapicerka materiał kategorii i klasy produktów ekologicznych. Potwierdzają wysoką jakość kanapy i fotele można certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami bezpieczeństwa i standardami międzynarodowymi. Wymagają dokumentacja jest uprawniony do jakiegokolwiek klienta sklepu meblowego, nawet jeśli zakup, w końcu, nie zostanie wykonany.

Przykłady klasyczne sofy do salonu (foto)

0Xl4gnJuVV 1 3 02 4e769398735ec7561da8cdc4d1caa9bb930262 1125 5 393 2013-05-17klassicheskaya-mebel-dlya-gostinoy 2027

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 6